PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Testament
Autor Wiadomość
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   Testament

Topiłem sobie dzisiaj wosk i słuchałem radia.Jakiś prawnik odpowiadał na pytania jak to jest z testamentami.Poruszał wiele spraw z tym związanych.Jedną z nich był spór o to,kto dziedziczy,gdy są np.dwa testamenty.Liczy się wtedy nowy,a tym którzy trzymają w ręku stary testament w sumie gówno się należy.Od dobrej woli dziedzica zależy ich los.Kto był dla niego w porządku temu może ze swojego odpalić,a kto był gnojkiem,a może próbował podważać lub niszczyć dokumenty lub sprzedawać majątek przed odczytem to nie wiem co miałbym zrobić?Właściwie wiem ale nie powiem,chciałbym widzieć takich postawę później...Ale mniejsza z tym...
Interesuje mnie czy stare samotne punki mają testamenty i komu swój dorobek pragną zostawić.Ja mam dość liczną rodzinę więc nie mam z tym problemu,ktoś manele weźmie.Może na starość planują małżeństwo?Nie wiem,dlatego pytam...
Ps.Byłem też u instruktora,Teresa {żona} w gazecie pokazywała artykuł o tej kobiecie,która uratowała z pożaru czwórkę swoich dzieci a sama zginęła.Barbara miała na imię.Szkoda dziewczyny,wierzę że o te dzieci będą dobrze dbać.W telewizji też o tym było,wiele ludzi pomaga i tak właśnie trzeba.Można powiedzieć wzorowa matka.Szok musiał ją pchnąć w płomienie,to co najważniejsze dla niej uratowała a resztę mogła zostawić niech by szlag trafił.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Inną sprawą będzie kiedy bliska osoba zostawia coś nam w testamencie.Ni stąd ni zowąd dostaję firmę.Pewnie pomyślisz,że zaraz będę rewolucję chciał robić?Nie!Mam przecież swoje stanowisko,które mi się podoba i nie chcę niczego zmieniać.Niemniej kadra kierownicza zostaje poinformowana kto teraz rządzi,pozostawiam też wybór,kto chce dla firmy dalej pracować może zostać,kto nie chce droga wolna.Pozostawiam sobie tylko władzę nad służbami i zaszywam się wśród robotników.Biada jak któryś z dyrektorów mnie nie pozna i skrzywdzi albo okłamie.Płacz i zgrzytanie kości ale najpierw publiczne pomieszanie zmysłów.Lepiej wcześniej niech sobie ujmie i rozdzieli bo wszystko karzę zabrać. Służby też dostają przykaz,pilnować zwłaszcza kadrę kierowniczą,przenikać i prześwietlić każdego,po czynach poznają kto dla kogo pracuje,gdyby przyszło do głowy obcemu służyć.Może być,że któryś gnojek będzie coś pierdolił albo szajkę założy jeszcze lepiej,a może w jakieś karty grał w biurze,nie chcę tego widzieć.
Po jakimś czasie,może zechcę zasiąść za sterem i nie chciałbym,by wszystko mi jakiś głupek rozpieprzył.
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13