PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
ziny,cd,7,10 -hard core punk - starocie i nówki - doszły LP
Autor Wiadomość
zośek

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 70
Skąd: CARAMBA zine/distro/records
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Lis, 2013   ziny,cd,7,10 -hard core punk - starocie i nówki - doszły LP

wykopałem kilka rzeczy z pudeł. Może kogoś zainteresują (część po 1-2 szt, reszta - sporo ;)
- kontakt tylko carambahcpunk(małpa)gmail.com – nie piszcie PW!!


ziny:

nowsze ;)

The Other Path #2 – lato 2012 - 6 pln – kolumny/wywiady (Fight Them All, Breaking Point)

Look Beyond #1 – lato/jesień 2009 – 6 pln – straight edge zine – Stephen Fallis, At Both Ends zine, Mindset, React Records, Keep It Clear, Not Just Words, Identity, The Essence Records, Intentions, In Our Hands Records, Bart Skowron, fotografia, Kuba Skrocki, buddyzm, artykuły, kolumny

United Blood #5 – wiosna 2012 – 10 pln – Dezerter, Boy Sets Fire, Cymeon X, We Are Idols, Konjo, Trial, H2O, Fakir, Mazhott, Fanzui Xiangfa, W Kilku Słowach, Najadacze, kolumny, artykuły, festiwale, recenzje.

Konfrontacja #3 – 5 pln – pismo bojowych antyfaszystów – Filatov Fiodor Wasiliewicz, Grupa 43, bitwa pod Waterloo, rzecz o sztukach walki i awanturach, Arditi Del Popolo – ludowa milicja, wywiad z moskiewskim antyfaszystą, Spiryt of 36, Falanga? Nie rozśmieszaj mnie.

Ściana Wschodnia #10 – sty/luty 2010 – 6 pln – 64 str.A4 - Burst In, Knockdown, Hard Candy, Candid, Gaga – Zielone Żabki, Złodzieje Rowerów, Strong So Far, Calm The Fire, Exmisja, Oruzjem Protivu Otmicara, Sub Culture Records&Distro, M:40, Bora, Core Ball, Squatersi z Conrada, W Kilku Słowach, Knife In The Leg, Back To Reality, Stracony, Amputacja, Toxyna, ankieta, komix, poezje, przepisy, relacje z gigów, opowiadania....

Syringe #6 – 5 pln – 20 str. A4 - Born Anew, Angst For The Memories, Taraban, h8dsg,This Is Warsaw, Regres, One Day Rise, Drop Out Zine, Ethelyn, Exit Wounds, Beheading Machine, + Drown my Day, Dispel The Crowd, Brutally Mutilated /"od A do Z"/, neonazizm w Rosji, przypadki kolaboracji w Polsce, mnóstwo recenzji /ziny, muzyka, koncerty/.

Przegląd Anarchistyczny #10 – 16 pln – 260 stron + 2 filmy na płycie – ANTIFA – łowcy nazi skinów oraz Zygmunt Bauman – o nowoczesności i zagładzie – a do czytania:działy: FASZYZM W CZASACH DEMOKRACJI; GLOBALNY KAPITAŁ - GLOBALNY PROLETARIAT; PRZEJAWY KLASY; PARTYZANTKA KOMUNIKACYJNA:

Remains #1 – sierpień 2009 – 3 pln – przemyślenia, relacje z podróży, wywiad z Mike Champagne, jiu-jitsu, Las Vegan Restaurant; Words Mean Nothing & Panacea tour .

Starocie

Mać Pariadka #3/2000r. - 7 pln – mnóstwo artykułów o @, a w Żółtych Papierach – Sabot, Harum Scarum, kolumny,recenzje – Mać Pariadka gówniana jest z rzadka! ;)

Garaż #12 – wiosna 1999 – 15 pln ( z CD), m.in. Ramones, Agnostic Front, U.K.Subs, Dropkick Murphys i full innych rzeczy.

So Edge! #1(2) – marzec 2000 – 2 pln – hardcoreXStraight EdgeX biuletyn – kilka ciekawych artykułów dot ekologii, Amnesty International,wywiad z Sick Of It All;

Popcore #3 – 4 pln – OUTside, Girls Against Boys, Będzie Dobrze, Inpalumbia, Cows, Hare Krishna.

ROCK'n'RIOT #1 – 4 pln

Blixa i Żorżeta – komix – 5 pln

Kultura Nędzy #5 – 7 pln – Defiance, Detestation, Los Crudos, Spitboy, Jude, Piekło Kobiet i kilka artykułów.(m.in. Wywiad z J.Sierpińskim, komix, Co dzisiaj pijemy?A.tour)

Nigdy Więcej #11 – 10 pln – pismo antyfaszystowskie

Nigdy Więcej #12 – 10 pln – j.w. ;)

INCITE #1 – 2002 – 8 pln – B67, Alienacja, Kevorkian, Knockdown, artykuły;

INCITE #2 – 8 pln – kolumny, Faust Again, Heaven Shall Burn, Sunrise, Złodzieje Rowerów, 6-Dtc, Pignation, szołbiz, latający holender tour, texty

Dzikie Życie – miesięcznik Pracowni na rzecz Wszystkich Istot – poświęcony ochronie dzikiej przyrody i popularyzowaniu głębokiej ekologii - dostępne :
7/8 2008 – 5 pln
9/2008 – 5 pln
10/2010 – 5 pln
5/2012 – 5 pln
2/2013 – 5 pln

Power in Heresy #1 – 5 pln – rewelacyjny – wg mnie ;) zine robiony daawno temu przez ekipę punx z .pl mieszkających w Berlinie – w tym numerze – Ments Revolutionares, Życie na kółkach – czyli ballada o berlińskich wagenburgach, Vort'n'Vis, piłka nozna bez idiotów – dlaczego FC St.Pauli jest takie popularne? , Mumia Abu-Jamal, Dni Hałasu w Hanowerze, Protesta Animal, relacje z gigów, recenzje. (to na 99% jest pula egzemplarzy xerowanych z oryginału – wymieniłem się kiedyś za nie z kimś na gigu – jakość bardzo ok – warto)

X Music Aa A Weapon X - wywiady - 7 Generations, Anchor, Giant, Hello Bastards, True Nature, Sink Or Swin - anglojez. 15 pln

cd

POST REGIMENT „Post Regiment” nówka sztuka z folii, wyd QQRYQ – 25 pln

TRIBUTE TO REJESTRACJA – nówka, nie grana – 20 pln

IN VITRO „Konfrontacje” - nówka w folii – 15 pln

LIFE SCARS s/t – nówka w folii – 15 pln

ALL WHEEL DRIVE „Koło” - nówka w folii – 15 pln

HASTA LA VISTA – demo cd – 10 pln

7” - wszystkie epki – nówki – nie grane.


v/a WARSAW IS BURNING
– Burst In, Government Flu, El Banda, The Black Tapes, Six-Pack – czerwony vinyl – nowa, nie grana - 20 pln

No Mistake „Connect the Dots....Complete the Puzzle” - red/black mix, red sleeve – nowa, nie grana – 20 pln

GOVERNMENT FLU/POISON PLANET "Government poison" 7"EP – biały lub niebieski vinyl – 20 pln – zaznacz kolor ;)

INFEKCJA – 2013 – czarny kolor ;) - 20 pln

Czas Złamać Prawo – szaro-biały kolorek - 18 pln

Fanzui Xiangfa – 18 pln

v/a SILESIA HARDCORE OMNIBUS VOL.1 7"EP - limited bands edition 225 copies
15 pln - CASTET; HARD WORK; HGW; MINORITY; NICE SHOES; NO TIME TO WASTE;
STEP RIGHT IN; STREGESTI; ŚWINIOPAS.

split TOXIC NARCOTIC/THE UNSEEN – Boston's Finest – 20 pln - szary vinyl

split 1125/WITHIN REACH – chyba moja ulubiona płyta z Shing Recs. 20 pln

10:

PROTESTANT "Stalemate" - nówki - coke bottle clear vinyl - 35 pln

MEINHOF "Under The Burning Sky of Future Events" - 35 pln

LP - pewnie we wtorek. ten wtorek.

przy większych zamówieniach np. powyżej 161 pln ;) możliwe negocjacje cenowe. howgh.

oczywiście full naszego aktualnego stuffu na http://www.carambarecords.com i http://carambarecords.8merch.com/
 
zośek

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 70
Skąd: CARAMBA zine/distro/records
Płeć:
Wysłany: Nie 08 Gru, 2013   

kilka winyli ( kolejne we wtorek hehe)
wszytkie płyty nówki, nie grane, w kilku przypadkach - okładka poobcierana - wyjęta z distro pudła.

kontakt tylko - carambahcpunk@gmail.com - nie pisz PW!!!!!!

7"
Third Degree - Fuck 14 88!!! - 18 pln


10
MEINHOF - "Under the Burning Sky of Future Events"
- 40 pln
PROTESTANT "Stalemate" - dwie wersje - czarny lub coke clear vinyl - 35 pln
SILENCE "Mad civilization" - 40 pln

LP
WIEŻE FABRYK/TANZKOMMANDO UNTERGANG - 40 pln
SUFFERING MIND/H.407 - 35 pln
HASTA LA VISTA s/t - 35 pln
REGRES "Ta iskra wciąż płonie" - 30 pln
HEADBUTT - "Pissing Down" - 40 pln
IN VITRO -"Konfrontacje" - 30 pln
THE BOLD AND THE BEAUTIFUL / ICON OF EVIL - split - limit wersja - biały winyl, błyszcząca koperta - 40 pln
DIE LAST "Marzenia zdesperowanych romantyków" 35 pln
WARSAW HARDCORE PUNK ATTACK vol.1 - 40 pln (nie mam pewności czy jest też cd - info we wtorek)
WARSAW HARDCORE PUNK ATTACK vol.2 - 40 pln (nie mam pewności czy jest też cd - info we wtorek)
KONSTRUKT Dis-co - 35 pln ( płyta nie grana, okładka poobcierana, odznaczony "obrys" płyty - wyjęta z distro pudła.
v/a -Benefit compilation for M@loka - 40 pln - ( płyta nie grana, okładka poobcierana, - wyjęta z distro pudła). m.in. Agathocles, Petrograd, Chineapple Punx
NERVÖUS - "konfetti & mutwillige zertsörung” 1-side LP 39 pln
MISTER X "Anti..." 35 pln
MISTER X-"...какими мы стали!" 35 pln
MISTER X-"...какими мы стали!" ta sama płyta w wersji cd z koncertem na dvd - 25 pln

kilka płyt trafi na allegro, chyba, ze ktoś jest zdecydowany kupić (nie chce mi się pierdzielić w wystawianie). doleci jeszcze kilka, kilkanaście tytułów staroci, ale trza mi czasu ;)

SANCTUS IUDA -Rząd , korporacje, /wy/zysk
DETESTATION - s/t
CRESS - "Monuments"
- okładka nie była klejona, to jest złożony "na pół" arkusz kredowego papieru - lekko pognieciony
DIR YASSIN - Discography" - gatefold - dzięki grzebaniu w pudłach przypomniałem sobie tę płytę. moc!

tak naprawde jak już znajdę czas by zajrzeć do pudeł z płytami, siadam, gęba mi się śmieje i przechodzi mi chęć ich sprzedaży ;) - wystawiam więc tylko duble,3x i inne takie ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13