PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Buty - szukam tych butów
Autor Wiadomość
Saniure

Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   Buty - szukam tych butów

Jak w temacie , znacie producenta , sklep butów pierwszych od lewej ?

cochise.jpg
Plik ściągnięto 167 raz(y) 140,29 KB

cochise.jpg
Plik ściągnięto 163 raz(y) 140,29 KB

 
SantaClaus


Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 587
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

no wiesz, trudne pytanie, to może być wszystko, jakieś wojskowe z którejś tam wojny, albo jakieś vintage za 3000$, albo jakieś stare "kozoki" z dorobionymi ćwiekami....


Najlepiej napisz do posiadacza wiadomość, na pewno ci powie co to jest.
 
Saniure

Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

A coś podobnego? Niszka podeszwa żeby była i przód nie typowy jak w glanach tylko taki jak na zdjęciu... jakiegoś producenta ?
 
sHo

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 489
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

cienka podeszwa i zgrabniejszy czub bez problemu znajdziesz (ale drogo martens i s-cośtam):

http://glany.pl/category/meskie-glany/1

http://martensy.pl/

http://www.bunkier.com/pokaz.php?kat_id=1


kiedyś były tanie steel i chyba kmm, cienka podeszwa i delikatniejszy czub - ale czy nadal istnieją?
_________________
 
Saniure

Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

na żadnej z tych stron nie ma nawet podobnych.... :(
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 07 Gru, 2014   

Powoli będę szukał butów.Te które mam {chyba austryjaki}kupiłem na allegro z demobilu za 50 zł.Wytrzymały bardzo długo,dobre dwa lata jak nie dłużej,a w ogóle nie dbałem.Dalej jeszcze będę łaził,odkleiła się podeszwa od prężenia na beton.Wiechu mi pokleił,myślę jednak już się rozejrzeć i kupić na przyszłość coś równie dobrego.Gdzie dziś dostanę w tej cenie,jeśli mógłbym spytać?Na allegro nie widzę lub nie umiem szukać?
Nie chcę jakiś pedalskich,świecących gówien typu martens czy podobnych...
Ostatnio same usterki,wóz powoli kończy swój żywot{czeka go złom lub remont},w pralce zostaje woda{tu akurat przyczynę znam,pompkę lub wąż znowu zapchał pieniążek}.
U teściowej też pralka siadła,grzałka jej nie działa,to samo co u Romana kiedyś.
Ps Podobno gdzieś koło Wałbrzycha złapali gościa z PSL-u .Niby męczył zwierzęta,konia,kozę i chyba dwa psy?Słyszał ktoś coś?
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Coś czuję,że się odpowiedzi nie doczekam.Niektórzy mówią,że najwygodniejsze są stare buty,trochę prawdy w tym jest,nic jednak wieczne nie jest.Buty,które noszę gdybym tylko do kościoła używał wystarczyłyby na 100 lat.W życiu jednak różnie bywa,jak się zdezelują to trzeba czasem zmienić bo nogę może wykręcić albo jeszcze coś gorszego,jak dziury się porobią to woda cieknie czy śnieg się dostaje itp.Miałem różne buty,niektóre naprawdę dobre,niestety czas robi swoje.Takie jak mam tylko nowe bym chętnie kupił,jeśli ktoś wie czy jest szansa bardzo bym prosił.Ze starych {jak już je szlak trafi} zostawię boki,bo jest tam kawał dobrej skóry.Czy na procę czy gdzieś podłożyć...
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15