PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Czym się zajmujesz?
Autor Wiadomość
sytyr

Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 2
Płeć:
Wysłany: Wto 01 Paź, 2013   

jestem architektem wnętrz :)
_________________
pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=zuzel91
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

a ja inspicjentem owocowym- zbijam chujem gruszki :bananik:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
malpit

Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 3
Płeć:
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

jestem taksówkarzem :) i jestem w tym niezły
_________________
http://www.stawo.pl/pl/
 
DaniellRozenek

Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Lis, 2013   

Ja zajmuję się programowaniem w PHP i Ajaxie. :)
_________________
link
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 29 Lis, 2013   

DaniellRozenek napisał/a:
Ja zajmuję się programowaniem w PHP i Ajaxie. :)

Do czego mogę cię wykorzystać?Umiesz zaprogramować głowę?Ja jestem uziemiony.Schwytała mnie wiedźma i karze wykonywać różne czynności.Wieczorem np.karze kłaść się koło siebie na łóżku i z nią leżeć.Czasami żąda czegoś więcej ale nie chciałbym o tym mówić,bo to wstydliwy temat.
_________________
Może być?
Może być?
 
poganin77

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 18
Skąd: dark forest
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Raz Praca na ulotkach... czasem jakaś robota dodatkowa się znajdzie.
Tak to nauka gry na basie, pisarstwo, nauka fechtunku swojego czasu był boks, czarami, zgłębianiem wiary rodzimej i Asatru, okultyzmem... chociaż z tego ostatniego staram się wygrzebać.
_________________
"Owiane mgłą bagniste knieje gdzie miejsce swe ma stara śmierć. W nocnych odmętach ponurym niebie w postaci wiatru roznosi lęk. Polany leśne miejsca przeklęte gdzie starych kręgów pozostał ślad. Tron wielki stanie dla mocy świata W czarnych sukmanach unosi śmierć..."
 
 
KoDeR76

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 30
Skąd: teraz Kędzierzyn Koźle
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

A ja cholera przychodzę do pracy i czekam aż minie nocka lub dniówka, czasem muszę kurde coś zrobić. Ogólnie mało punkowa robota, ale panki nie pracują hehe
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

poganin77 napisał/a:
Raz Praca na ulotkach... czasem jakaś robota dodatkowa się znajdzie.
Tak to nauka gry na basie, pisarstwo, nauka fechtunku swojego czasu był boks, czarami, zgłębianiem wiary rodzimej i Asatru, okultyzmem... chociaż z tego ostatniego staram się wygrzebać.

Okultyzmem?Co to właściwie jest?Kiedyś na biwaku w podstawówce kumpel wywoływał duchy.Dziewczyny się bały i tuliły do nas.Jedna mnie cyckiem dotknęła.Duch miał pukać w szklankę,raz że mówi tak,dwa razy że nie.Początkowo nie wiedziałem o co chodzi?Później zczaiłem,że klient przywiązał na nitce szklankę i do kanciatego ołówka.Kiedy go przekręcał palcami supełek pukał w szklankę i wszyscy się bojeli.
_________________
Może być?
Może być?
 
sidor

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 11 Lut, 2014   

Stare Puncole robią teraz różne rzeczy. Ja pracuje w spedycji , kolega ma firmę ale wielu odpadło gdzieś w nibyt. Za nich zdrowie.
_________________
Transport Ciężarowy Wrocław
 
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 11 Lut, 2014   

Siedziałem dziś u instruktora i gadaliśmy też o transporcie jak to kiedyś było.Mówił,że kiedyś jakiś z wioski rów przekopał w poprzek drogi by mu woda z pola schodziła i wpierdolił się w to star z gorzałą,podskoczył i do rowu.Wszyscy tą gorzałę zbierali,policja też,nawet pouczał kierownika jak protokół strat do ubezpieczalni ma pisać.Innym razem w wóz konny samochód przybombał.Konie z dyszlem uciekły,a z furmanki deski zostały.Samochód zahaczył o drzewo i z izotermy wykulały się na ulicę żółte sery które wiózł.Mówi tak samo,zaraz wszyscy zbierali policjanci też do teczek upychali ile mogli.Teraz by to chyba nie przeszło?
Ps.Jakie są kryteria teraz do nowych?Muszą mieć jakąś praktykę?Mój kolega Wiechu nie może przeboleć,w jakimś programie wypowiadali się chłystki,co ledwo prawo jazdy dostali,a już szaleją.Jeden twierdził,że jak jest wkurwiony,to po mieście musi się przejechać 200 na godzinę,bo odreagowuje w ten sposób.Na pytanie,że może komuś krzywdę zrobić,odpowiadał że go to nie obchodzi.
_________________
Może być?
Może być?
 
bladaczka


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 633
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Maj, 2014   

odświeżę,wybaczcie, chcę zapytać [quote="poganin77"]okultyzmem... chociaż z tego ostatniego staram się wygrzebać.[/quote ] co masz na myśli ;) jeśli chodzi o okultyzmy, czczenie bóstw lasu i inne sryzmy to mogę się nimi zajmować z bezpiecznej, naukowej bym rzekła, perpektywy :twisted:
tak btw zastanawiam się ilu ludzi wie czym jest antropologia kulturowa ;) (nie,to nie jest zawód cejrowskiego) poza studiowaniem tego jakże przyszłościowego kierunku podejmuję nieudolne próby napierdalania w każdy instrument jaki mi się nawinie i pisania tekstów jako alternatywy dla zabijania ludzi.
_________________
culture is not your friend
recze bere !
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   

Nie pamiętam czy już gdzieś pisałem,że zajmuję się pasieką.Byłem w związku ze swoją pracą doradzać Mirosławowi nad morzem co ma zrobić,aby to funkcjonowało i była z tego jakaś korzyść.Przypomnę,że jesienią ratowałem mu pasiekę przed pasożytami{myszy niby teraz mu wlazły,bo za duże wylotki zostawił,nasypać trutki}.W tej chwili działa on na warszawskich leżakach.Szafy te są ciężkie i niewygodne w obsłudze.Ale układ ten ma swoje zalety w realiach Polski.Po pierwsze ramki są wysoko wąskie,co pozwala na spore oszczędności w zakarmianiu zimowym oraz zapobiega stratom ciepła na wiosnę gdy rozpoczyna się wychów larw.Niektórzy zachwalają dadanty {wzór angielski},może są i dobre,jednak gdybym chciał je wprowadzać musiałbym w zasadzie od zera zaczynać.Poza tym ramki szeroko niskie w porównaniu do warszawskich mają tę wadę,że słabe rodziny nie dogrzeją gniazda na wiosnę i będą chorować lub spadną.Wspomnę o pokarmie,którego o wiele więcej trzeba dać na zimę,by owady równomiernie go rozłożyły.Ciepłota gniazda jest dziś bardzo ważna,gdyż coraz częściej atakuje zgnilec europejski{a w zasadzie on jest} na który,{ puki Puławy nie znajdą lekarstwa} możemy jedynie zapewnić w miarę komfortowe warunki,które łagodzą dolegliwości i utrzymują formę muchy.
Na dziś poleciłem mu zrobić trochę nowego sprzętu,na gniazdo pójdzie korpus w układzie warszawskim,na niego dwa korpusy wielkopolskie,po dziesięć ramek w każdym.Wszystko dopasowane jedno do drugiego.To już nie będą ciężkie leżaki,tylko mobilne jednostki,które w każdej chwili można będzie przewozić czy to na akację czy tatarkę.Wygodne i lekkie.Po paręnaście tu, paręnaście tam,nawet jak wytrują czy zajebią coś zostanie.Jest z tym problem,bo zdarzy się pojeb,który chciałyby mieć pożytki tylko dla siebie.Poprzewraca czy wytruje później ze złości.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Ps.Z tymi pożytkami jest tak,kiedy jest dobry rok to wszyscy mają a jak kiepski to choćbyś się zesrał nie będzie.Trzeba się zawsze cieszyć tym co jest.Pożytek jest u nas ograniczony,gminy mogłyby w pewnym stopniu pomóc ujmując w planowych nasadzeniach rośliny miododajne,poza tym,obrzeża lasów dookoła-akacja!Pojeba na szczęście jeszcze na swojej drodze nie spotkałem,ale głupie komentarze i pouczenia w stylu "kocioł-garnkowi" owszem.Mniejsza z tym.
U Mirosława był jakiś Janek,drobny pijaczek,który o mało nie sfajczył mu szopy.Spaliła się kotłownia,a wszystko co stało w pomieszczeniu obok uwędzone.Między innymi słoiki z miodem i inne.Mówił,że samo się zapaliło,że wiatr przez komin rozdmuchał,a najebany z petem tam niby palił.Nie wiem,nie wnikam,dochodzenia tez nie będę wielkiego robił.
Działamy dalej z Jaruzelem.Siekiera,młot i klin to narzędzia na topie.
Mały z siostrą oglądają jakieś gry na you tube.Samolot leci gdzieś na marsa.Najstarszego chłopaka ciągnie na budowę,chce tam też coś sobie wybudować,a dzidzia przymierza ostatnio buty.Pociesznie wygląda w moich trepach,zakłada też babskie kozaki siostry.Kiedyś zdecyduje jakie będzie nosić.
Babie się ostatnio śniło,że ją zdradzam.Tyle tylko,że jeszcze mnie do tego namawiała.Na jawie o tym nawet nie myślę.Staram się dostatecznie o rodzinę dbać.
_________________
Może być?
Może być?
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 04 Lut, 2015   

Innym niebezpieczeństwem dla pszczół są opryski.Zdarzy się,że rolnik dokonuje takiego zabiegu niezgodnie z dobrą praktyką i cierpią przez to również pożyteczne.Można się pomylić raz czy dwa,jednak gdy ktoś świadomie będzie truł na złość,może mieć do czynienia z policją i karą.Zabiegi agrotechniczne związane z opryskami należy przeprowadzać wieczorami lub nocą.Chemia działa wtedy skuteczniej i tylko na szkodniki.Pszczoły na pewno się wtedy odwdzięczą,zwiększając plon zapylając.
_________________
Może być?
Może być?
 
czlowiekkrzeslo


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 8
Płeć:
Wysłany: Śro 25 Lut, 2015   

Ja jestem człowiek krzesło. :faja:
 
schizofriend


Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 27
Płeć:
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

Aktualnie próbuje zarazić sie hifem, zeby wyruchac paru nazioli oraz spafantynazi bo cenzuruje moje posty a ja nie o taką wolność walczyłam! Nie znasz dnia ani godziny dziubek :* antifa przy mnie wymięka
_________________
"panki mnie nie lubiom, kurwa mać"
moderatorzy cenzurują, kurwa mać
 
Leon10

Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Chełm
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

Jestem sprzedawcą - może nie wymarzony zawód, ale jakoś trzeba na siebie zarabiać.
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

Jak lubisz swoją robotę to już coś :)
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

chyba ze jest sprzedawca ,,,,dopalaczy a to już chujowo :>
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Seerikaa


Dołączyła: 12 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Płeć:
Wysłany: Śro 12 Paź, 2016   

też jestem sprzedawcą, ale na dziale zoologicznym
_________________
swoją drogą biec przed siebie i olewać was
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Czw 13 Paź, 2016   

a macie w sprzedaży może warany albo gekony
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
misiekpl

Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Pon 24 Paź, 2016   

Ja zajmuję się na co dzień tworzeniem stron www
_________________
HACCP
preparat do mycia kostki brukowej
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Paź, 2016   

ja tam sobie coś klepie w wolnym czasie....
 
heniutek

Dołączył: 19 Lut 2017
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Lut, 2017   

A ja będę dosyć oryginalny - sprzedaję sprzęt do laboratoriów w całej Europie. U nas kupuje taniej, głównie u https://sklep.bio-space.pl i sprzedaję za granicą z dosyć dużą marżą. Dlaczego nie sprzedaję w kraju? Za duża konkurencja - walka ceną daje małe zyski, za granicą konkurencja jest, jednakże marża kwotowo jest większa.
 
ramcak4

Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Pon 20 Lut, 2017   

ja sie obijam :D
_________________
link
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12