PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Witam serdecznie!
Autor Wiadomość
Anakin

Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   Witam serdecznie!

Cześć wszystkim,

mam na imię Mateusz, mieszkam w Śląskim, mam 26 lat. Jako nastolatek w szkole średniej zacząłem się interesować subkulturami i punk najbardziej odpowiadał mojej ideologii. I muszę przyznać, że był to wspaniały czas. Czułem się WOLNY i po prostu szczęśliwy.

Potem jednak zachorował na Schizofrenię paranoidalną. Mówię wam fatalna sprawa...

Aktualnie studiuję (Dziennikarstwo) i pracuję jako dziennikarz sportowy.

Jest mi ciężko nie tylko ze względu na chorobę, ale na... samotność. Nie mam żadnego znajomego, który wykazywałby odrobinę buntu, czy nie wstydziłby się być sobą.

Czasami wychodziłem ze znajomymi siostry, ale nic tylko dyskoteki (szczycę się tym, że nie dałem się ani razu wyciągnąć) i poziom rozmów, który ograniczał się do obgadywania innych osób. Zrezygnowałem więc z tej wątpliwej przyjemności...


Wczoraj na przykład szwagier nie mógł uwierzyć, że nie wybieram się na wesele do kuzyna. Nie przyjmował argumentów, że to kompletnie nie moje klimaty i nie potrafię się bawić przy weselnej muzyce, a wręcz bardzo się przy niej męczę.

Dalej słucham alternatywnej muzyki, czy chodzę w koszulkach ulubionych zespołów. Bunt jest we mnie bardzo duży, ale jakoś brakuje mi bratniej duszy, prawda jest taka, że nawet nie mam z kim na piwo wyjść.

Ostatnio robiłem sobie tatuaż u koleżanki poznanej na studiach (już zrezygnowała), która przypominała mi dawnego siebie - po prostu wola, zadowolona, szczęśliwa w swoim świecie i towarzystwie przyjaciół.


Pomyślałem, że zacznę udzielać się na tym forum, by chociaż poczytać wypowiedzi innych punków.


Pozdrawiam was serdecznie!
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2016   

to zapraszamy udzielaj się działaj zorganizuj coś opowiedz poczytaj zaproponuj MY PANKI cię WYSŁUCHAMY :bananik:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13