PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Tajemnica Józefa Oleksego
Autor Wiadomość
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   Tajemnica Józefa Oleksego

Dzień dobry.
Może ktoś poważnie odpowie co miał na myśli Józef Oleksy w słowach,"każdy komuch będzie miał katolicki pogrzeb" odnosząc się do swojej ostatniej woli takiego właśnie pochówku?...
http://www.fakt.pl/polity...uly,515837.html
Wierzę,że chłop chciał dobrze dla naszego kraju,czy zapowiada to jakiś przełom?Czy Kościół Katolicki coś ukrywa przed Polakami i dlaczego lub za co?
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

DLA TYCH CO NIE WIEDZĄ!!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

ZŁY PUNKS napisał/a:
Obrazek DLA TYCH CO NIE WIEDZĄ!!!!!!!

Boisz się prawdy?Józef nosił stygmat,dla dzisiejszej lewicy jego chory kręgosłup to wyraźny znak.Dla mnie wyraźny,odpuściłem już temu gościowi.
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

PRAWDA ..........a co to jest w obecnych czasach prawda i czym ją się je to już słowo które poszło w zapomnienie i zeszmaciło się !!!!!!!!!!!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

ZŁY PUNKS napisał/a:
PRAWDA ..........a co to jest w obecnych czasach prawda i czym ją się je to już słowo które poszło w zapomnienie i zeszmaciło się !!!!!!!!!!!

Trochę racji masz,a taki osobnik jak ja myślisz,że komuś może przeszkadzać?...Podobno Józef ma tajemniczy pamiętnik,którego boją się co niektóre komuchy?...
Ps.Robota mi dziś nie szła,był Jaruzel trochę cięliśmy.Musiałem się wygadać i ulżyło.Dobrze mieć koło siebie bliskie osoby.Zauważyłeś w telewizji o nasilających się górniczych wystąpieniach.Będą w Warszawie działać.
_________________
Może być?
Może być?
 
BiteItYouScum

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 107
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 24 Sty, 2015   

Co ta PRLowska wierchuszka i kawiorowe eSeLDuchy maja do zaoferowania ludziom o lewicowych poglądach, którzy albo nie chodzą na wybory albo z desperacji głosują na PO przeciwko PiS i całej reszcie katoprawicowych ulągów? Co to jest za lewica i kogo właściwie obchodzi jakiś Oleksy? Jeśli ktoś ma jakkolwiek lewicowe poglądy to już dawno spłunął na elitę socjaldemokratycznych oszustów i najprawdopodobniej przestał chodzić na wybory. Te dziady SLDowskie to są jak wrzód na dupie. Wstyd nawet na nich patrzeć. Co oni przez tyle lat wypłaszczania dupy w sejmie zrobili, żeby podniesiono płacę minimalną? Nic. Kompletnie oderwani od rzeczywistości opierdalacze i pajace.

A jesli chodzi o komunistów oraz antykomunistów to można ich wszystkich wrzucić do jednego pudła z napisem "konformiści, oszuści i skurwysyny". Niech sobie pozdychają i niech ksiądz pryska wodą święconą na ich groby. Kogo to właściwie obchodzi? Dla mnie mogą być nawet zakopani na osranym polu po Woodstocku i nikt nie będzie po nich płakał. :evil:
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

Wrócę do tematu,bo w zasadzie to miało być coś opublikowane,a cisza jak makiem...Możliwe,że Oleksy,mówiąc że wszystkie komuchy będą miały katolickie pogrzeby,miał na myśli fakt,że ich władza była zawsze namaszczona przez kościół...?I w tej kwestii nic się nie zmieniło do dziś?Ks.Oko wspominał kiedyś o jakiejś "lawendowej mafii"...Może i tak jest,jak ktoś potrafi przebrać się za transwestytę to co za problem być księdzem...A może to zwykły kit ,by załagodzić sytuację...W jakim celu jednak ten cyrk i czy aby nie wymknęło się to spod kontroli?Oczywiście,piekło i niebo...Żyjesz uczciwie,niby tak jak Pan Bóg przykazał i jest w porządku.Masz swoją pracę,zapierdalasz dla siebie i kraju i jest git.Gdyby tak faktycznie było to ok.Drugi co przegina,musi się liczyć z tym,że jest przygotowane dla niego piekło.Mógłbym to dziś tak odebrać na własnym przykładzie.Jednak to wszystko było organizowane przez wybranych ludzi.W moim odczuciu ludzi fałszywych,jednak jeśli działających z czyjegoś przyzwolenia czy nawet na zlecenie,to oni sami o sobie tak przecież nie powiedzą .Co więcej,jak najbardziej usprawiedliwionych przez mocodawców.Przychodzą do głowy kwestie moralne,gdy jednak nad wszystkim stoi religia to chyba nie muszę kończyć...Ja bym nawet w tym znalazł sens.Pozostaje jednak kwestia powrotu z piekła.Mam wrażenie,że wielu wcale się nie podoba,że ktoś się nawrócił.A wręcz nachalnie będzie mu to utrudniać.Tu jest zastawiona pułapka.Kiedy sobie spokojnie pracowałem,zaczęli się złazić jehowi z całej Polski i po prostu przeszkadzać,wkurwiać i niby pouczać.Na moje szczęście lubię sobie podyskutować i choć nie było mi to na rękę dałem się wciągnąć w dialog.Oczywiście w nic nie wierzyłem na ich słowo tylko wszystko sobie sprawdzałem.Pomimo mojej dobrej woli,okłamywali mnie,nie stosowali się do moich poleceń,by pewne rzeczy sobie sprawdzać,byli przekonani o swojej wyższości.Nie poznali we mnie człowieka,patrzyli na mnie jak na obcego.Dziś nie mam im za złe.Dlaczego?Byli przekonani,że robią dobrze,ktoś jednak im to życie organizował i ta grupa jest odpowiedzialna za utrudnianie mi życia i mój stracony czas...
Powiem co sobie myślę,myślę,że za tymi jehowcami,krisznami i innymi cudami,które mają być niby pomocne w poszukiwaniu prawdy,a w praktyce są kulą u nogi prostych i pracowitych ludzi,stoi Watykan,a z nim władza lokalna.Władza,która boi się palcem kiwnąć przeciwko tamtemu w obawie przed karą.Niestety,to co u ludzi wydaje się racjonalne,w niebiosach jest nazywane po imieniu,po prostu tchórzostwem.I za to będą ukarani i Watykan im nie pomoże.
Ps.Ten monopol religijny najlepiej widać na przykładach oceniania ludzi takich jak bohater postu czy Jaruzelski.Relacje z Duchem są indywidualne,a po czynach poznaje się człowieka.Tamci działali w trudnych czasach ale starali się przynajmniej.Gadałem wczoraj ze Stachem,o przeszłości i lokalnej polityce tamtych czasów.Kacyki dorobili się własnego domu,czasami samochodu,a pozostało po nich wiele wybudowanych dóbr,takich jak szpital czy fabryki itp.Nie porównuję jak to działa dziś,bo każdy wie.Usprawiedliwiam jednak Jaruzelskiego,za strzelanie do robotników,winą jego obarczając dzisiejszych rządzących,którzy to notabene byli w tamtych czasach prowodyrami zamieszek.Ich ofiar nie da się policzyć,w myśl słów "kto zabiera chleb bidnemu jest mordercą".
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 29 Maj, 2015   

niech spi sobie spokojnie w grobie po co budzic strachy komuny :roll:
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12