PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
System zgrabnie tobą manipuluje
Autor Wiadomość
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Ja bym powiedział że janusz wrócił :lol:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

spaf_antynazi napisał/a:
Rotten82, Troche za mocne okreslenia. Laska pewnie mloda jeszcze jest i nie wie o co chodzi w dzisiejszym swiecie :old:


:rotfl: zbytki :rotfl:
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
Ostatnio zmieniony przez Uranusa Sob 23 Lut, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
o kurwa, nie dosc, ze fantastka, to jeszcze kretynka xD


dziękuje za te kompementy :grin:

ludzie zrozumcie że ktoś może mieć trochę inne poglądy od was

trochę TOLERANCJI
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

kurna myślałam że chociaż tu spotkam jakiegoś prawdziwego anarchistę...
:ziew:
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

anarchistow poszukaj posrod anarchistow, a nie posrod punkow. jak zaczynasz sluchac zaangazowanej politycznie muzyki, sprawdz czy aby na pewno jej wykonawcy sa szczerzy a nie grzeja panstwowe posady i jedza mieso jak pauluss z wlochatego, czy pracuja w panstwowej telewizji jak wokalista guernici y luno (''rzad, sejm, senat, telewizja - to sa dobre cele' ).

a co do manipulowania przez system, to i tak jestes bardziej manipulowana niz ci sie wydaje pomimo twojego zludzenia ultra buntu. wspierasz system chociazby biorac pieniadze od rodzicow, ktorzy zarabiaja je pracujac dla systemu i nie pisz, ze nie bierzesz od rodzicow kasy, bo sama zarabiasz robiac np. kumate naszywki, bo pewnie mieszkasz w mieszkaniu za ktore oni placa i jesz jedzenie ktore oni kupuja.
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten dobrze to wyjasnił !!! Prawdziwy anarchista a co to znaczy ...to ten co rzuca bomby w tłum czy ....chce żeby kazdy robił co chce typu nie podobasz mi sie to moge ci odstrzelic łeb no takiego państwa to ja raczej bym nie chciał
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

ZŁY PUNKS napisał/a:
chce żeby kazdy robił co chce typu nie podobasz mi sie to moge ci odstrzelic łeb

anarchizm akurat wyklucza takie akcje, w calej tej utopijnej mrzonce chodzi o to, zeby ludzie sie wzajemnie szanowali, co jest NIESTETY nierealne bez skutecznej eksterminacji agresorow, co bylo by porownywalne do hitlerowskiej wizji poprawy swiata
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
anarchistow poszukaj posrod anarchistow, a nie posrod punkow. jak zaczynasz sluchac zaangazowanej politycznie muzyki, sprawdz czy aby na pewno jej wykonawcy sa szczerzy a nie grzeja panstwowe posady i jedza mieso jak pauluss z wlochatego, czy pracuja w panstwowej telewizji jak wokalista guernici y luno (''rzad, sejm, senat, telewizja - to sa dobre cele' ).

a co do manipulowania przez system, to i tak jestes bardziej manipulowana niz ci sie wydaje pomimo twojego zludzenia ultra buntu. wspierasz system chociazby biorac pieniadze od rodzicow, ktorzy zarabiaja je pracujac dla systemu i nie pisz, ze nie bierzesz od rodzicow kasy, bo sama zarabiasz robiac np. kumate naszywki, bo pewnie mieszkasz w mieszkaniu za ktore oni placa i jesz jedzenie ktore oni kupuja.


subkultura punkowa zazwyczaj ma założenia anarchistyczne bądź rzadziej komunistyczne...

nie słucham guerenci de luno
ale lubię słuchać muzyki która wyjawia treści anarchistyczne.

Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę że nadal jestem jeszcze manipulowana, jestem tego w pełni świadoma, lecz zamierzam się w najbliższym czasie z tego wyswobodzić.
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

ZŁY PUNKS napisał/a:
Rotten dobrze to wyjasnił !!! Prawdziwy anarchista a co to znaczy ...to ten co rzuca bomby w tłum czy ....chce żeby kazdy robił co chce typu nie podobasz mi sie to moge ci odstrzelic łeb no takiego państwa to ja raczej bym nie chciał


Anarchia to nie terroryzm! Nie jest też ustrojem w państwie. Anarchia jest sposobem na życie który neguje działanie i manipulację wyższych władz. Anarchia jest osobistą wolnością i niezależnością.
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
ZŁY PUNKS napisał/a:
chce żeby kazdy robił co chce typu nie podobasz mi sie to moge ci odstrzelic łeb

anarchizm akurat wyklucza takie akcje, w calej tej utopijnej mrzonce chodzi o to, zeby ludzie sie wzajemnie szanowali, co jest NIESTETY nierealne bez skutecznej eksterminacji agresorow, co bylo by porownywalne do hitlerowskiej wizji poprawy swiata


w dzisiejszym świecie jest to nadzwyczaj trudne do osiągnięcia. jednak nie jest nie możliwe.
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
Ostatnio zmieniony przez Uranusa Sob 23 Lut, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Uranusa napisał/a:
subkultura punkowa zazwyczaj ma założenia anarchistyczne bądź rzadziej komunistyczne...

przykro mi ale ktos cie oklamal, serio ; )

Uranusa napisał/a:
lecz zamierzam się w najbliższym czasie z tego wyswobodzić.

w jaki sposob? zamieniam sie w sluch
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
Uranusa napisał/a:
subkultura punkowa zazwyczaj ma założenia anarchistyczne bądź rzadziej komunistyczne...

przykro mi ale ktos cie oklamal, serio ; )

Uranusa napisał/a:
lecz zamierzam się w najbliższym czasie z tego wyswobodzić.

w jaki sposob? zamieniam sie w sluch


chmm kto mnie okłamał? moi koledzy punki którzy mają poglądy anarchistyczne? :crazy:

heh ;-) nie zamierzam tego udostępniać publicznie :lol:
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Uranusa napisał/a:
chmm kto mnie okłamał? moi koledzy punki którzy mają poglądy anarchistyczne? :crazy:

to, ze masz znajomych punkow, ktorzy maja poglady anarchistyczne, nie oznacza wcale, ze 'subkultura punkowa zazwyczaj ma zalozenia anarchistyczne'. wrecz przeciwnie, anarcho punki to odlam tej subkultury bardzo modny w polsce w latach 90', a w dzisiejszych czasach bedacy juz zjawiskiem marginalnym popularyzowanym przez dzieci, ktore wyczytaly co to jest punk rock na wikipedii badz tego typu stronie.

Cytat:
heh ;-) nie zamierzam tego udostępniać publicznie :lol:

to moze daruj sobie udzielanie sie na forum, skoro zaczynasz jakis temat i nie potrafisz go kontynuowac, bo zapewne w rzeczywistosci nie masz nic w tym kierunku zaplanowanego i tak tylko pierdolisz. co wymyslisz na poczekaniu ? ze zamieszkasz na squacie, zeby wyzwolic sie od systemu? pokaz mi w polsce squatersow ktorzy nie placa rachunkow za prad i wode. podlozysz bombe pod budynkiem sejmu? zycze powodzenia, a nawet bede trzymal kciuki
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
Uranusa napisał/a:
chmm kto mnie okłamał? moi koledzy punki którzy mają poglądy anarchistyczne? :crazy:

to, ze masz znajomych punkow, ktorzy maja poglady anarchistyczne, nie oznacza wcale, ze 'subkultura punkowa zazwyczaj ma zalozenia anarchistyczne'. wrecz przeciwnie, anarcho punki to odlam tej subkultury bardzo modny w polsce w latach 90', a w dzisiejszych czasach bedacy juz zjawiskiem marginalnym popularyzowanym przez dzieci, ktore wyczytaly co to jest punk rock na wikipedii badz tego typu stronie.

Cytat:
heh ;-) nie zamierzam tego udostępniać publicznie :lol:

to moze daruj sobie udzielanie sie na forum, skoro zaczynasz jakis temat i nie potrafisz go kontynuowac, bo zapewne w rzeczywistosci nie masz nic w tym kierunku zaplanowanego i tak tylko pierdolisz. co wymyslisz na poczekaniu ? ze zamieszkasz na squacie, zeby wyzwolic sie od systemu? pokaz mi w polsce squatersow ktorzy nie placa rachunkow za prad i wode. podlozysz bombe pod budynkiem sejmu? zycze powodzenia, a nawet bede trzymal kciuki


haha, no cusz 30 letni facet anarchopunk, będący w tej subkulturze 13 lat, to dzieciak który wyczytał co to jest punk w wikipedii :rotfl:

ejj słuchaj przecież założyłam wątek nie na temat moich prywatnych planów. Założyłam wątek o manipulacji systemu. Wcale nie mam zamiaru wypisywać tutaj moich OSOBISTYCH planów
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Uranusa napisał/a:
ejj słuchaj przecież założyłam wątek nie na temat moich prywatnych planów. Założyłam wątek o manipulacji systemu. Wcale nie mam zamiaru wypisywać tutaj moich OSOBISTYCH planów

ej sluchaj, ale skoro zalozylas temat o manipulacji systemu, to moze nam napisz w jaki sposob mamy sie wyzwolic, tym bardziej, ze sama podobno masz jakies plany w tym kierunku. chcesz zmieniac swiat? pokaz innym ta sluszna droge, ktora maja sie kierowac


a dzieciakiem nazywam ciebie, bo wierzysz we wszystko co ci mowia starsi koledzy. jakby ci kolega powiedzial, ze prawdziwy punk to nazista, to bys przyszla na forum gloszac teorie nazistowskie? a co do 30 letniego anarcho punka to mozesz napisac jak na niego wolaja, troche jezdzilem po polsce, moze mialem okazje poznac.
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Uranusa


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Rotten82 napisał/a:
Uranusa napisał/a:
ejj słuchaj przecież założyłam wątek nie na temat moich prywatnych planów. Założyłam wątek o manipulacji systemu. Wcale nie mam zamiaru wypisywać tutaj moich OSOBISTYCH planów

ej sluchaj, ale skoro zalozylas temat o manipulacji systemu, to moze nam napisz w jaki sposob mamy sie wyzwolic, tym bardziej, ze sama podobno masz jakies plany w tym kierunku. chcesz zmieniac swiat? pokaz innym ta sluszna droge, ktora maja sie kierowac


a dzieciakiem nazywam ciebie, bo wierzysz we wszystko co ci mowia starsi koledzy. jakby ci kolega powiedzial, ze prawdziwy punk to nazista, to bys przyszla na forum gloszac teorie nazistowskie? a co do 30 letniego anarcho punka to mozesz napisac jak na niego wolaja, troche jezdzilem po polsce, moze mialem okazje poznac.


na temat właściwej drogi, to napisałam już wcześniej w tym samym wątku swoje przemyślenia, chyba kilka wypowiedzi wcześniej, nie wiem, zobacz. Ale sedno jest w tym żeby po prostu iść własną drogą, a nie tą co wskazał system ;-)
Co do wyzwolenia też wcześniej napisałam, zobacz na pierwszej stronie.

haha, ja tępię nazizm. Poglądy antyrasistowskie miałam już jako bardzo małe dziecko, naprawdę :smile:

A swoje własne opisane poglądy zaczęłam mieć już bardzo dawno temu, zanim poznałam ludzi którzy myślą podobnie ;-)
_________________
"Ten kto widzi musi działać, jaki w przeciwnym razie byłby pożytek z widzenia"
 
 
Szapi


Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 116
Skąd: łorsoł
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Lut, 2013   

Uranusa napisał/a:
Anarchia to nie ustrój polityczny tylko sposób na życie i sposób myślenia.
Powtarzam się... Nie mam na myśli walki z systemem, bo jak napisałam wcześniej, to walka właśnie zrobi chaos i zniszczenie takie jakie napisałaś w swojej wypowiedzi.
[...]
Mi nie chodzi o to aby zrobić jakiś wielki bunt, strajk, wojnę... czy nie wiem co jeszcze. Chodzi o to aby uświadomić ludzi i aby oni sami zaczęliby żyć tak jak SAMI TEGO CHCĄ!
[...]
A propos granic, granice ludzie narzucają sobie samemu. Człowiek sam się ogranicza we wszelkich aspektach, zastanów się w jakich. System nie musi dawać granic. Człowiek potrafi myśleć sam, nie potrzebuje wyższego rozumu który zrobi wszystko za niego! Człowiek istnieje właśnie po to aby móc myśleć i rozmyślać! I przede wszystkim SAM PODEJMOWAĆ SWOJE DECYZJE!

Anarchizm to jest doktryna i ruch społeczno-polityczny, zbiór określonych poglądów na życie, czy tego chcesz, czy nie, nie jest wskazane używanie tego słowa jako klucza do wszystkiego, bo wtedy powstaje taka papka bez treści, o systemie, anarchii, wolności itp.
Skąd wiesz, że oni nie żyją tak jak tego chcą? Ktoś przecież wymyślił ten ustalony układ, on sam wyewoluował na potrzebach społeczeństwa.
Człowiek jest istotą społeczną, poczytaj sobie o zjawisku socjalizacji. Granice nie wytwarzają się człowiekowi w mózgu od tak, są w jakiś sposób wytworem jego moralności połączonej z normami społecznymi, które przyjął w procesie socjalizacji. To naturalne, że żyjąc wśród ludzi, w kraju, zachowujemy się wg norm przyjętych w tym kraju, nie wymyślamy nowego systemu wartości i zachowań, chyba, że potrzeba jakiś zmian będzie wyczuwalna w społeczeństwie, ale jest to proces długotrwały.
hahaha a z tymi farbenami to się nie pogrążaj :mrgreen:

Uranusa napisał/a:
ludzie zrozumcie że ktoś może mieć trochę inne poglądy od was
trochę TOLERANCJI

Wywołałaś dyskusję, co w tym dziwnego? Chyba tego chciałaś, nie? Wolności wyrażania poglądów :razz:

Rotten82 napisał/a:
w calej tej utopijnej mrzonce chodzi o to, zeby ludzie sie wzajemnie szanowali, co jest NIESTETY nierealne bez skutecznej eksterminacji agresorow, co bylo by porownywalne do hitlerowskiej wizji poprawy swiata

dokładnie. DOKŁADNIE. Nie gadaj głupot Uranusa, że jest to możliwe, bo NIE JEST. W jakiejś enklawie, mooooże i tak. Tutaj, teraz? Nie śnij.
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

dla uranosa czy jak ci tam Pytasz mnie kim jestem, co znaczy ta fryzura.
Czy jestem anarchistą, czy to moja subkultura.
Czy chcę coś tutaj zmienić, czy wierzę w rewolucję,
Czy popieram hasła negujące konstytucję?
Czy odczuwam smutek, gdy patrzę na cierpienie,
Czy umiem w ciężkich chwilach sięgać po kamienie?
Ref. Bo w pierwszej kolejności jestem człowiekiem,
Chcę żyć tak jak potrafię, jak umiem najlepiej!
W pierwszej kolejności jestem człowiekiem,
Chcę żyć tak jak potrafię, jak umiem najlepiej!
A ja zapytam ciebie, wielki buntowniku,
Chlejący tanie wina na obszczanym krawężniku.
Co w życiu zrobiłeś, co reprezentujesz?
Oddałeś życie znaczkom, których nie rozumiesz.
Utopia i rozdarcie wcale nie jest buntem,
Świat żyje tu i teraz, a nasz żyje pod gruntem!

Nie muszę nosić znaczków, by coś reprezentować.
Więzić siebie w klatce poglądów i zachowań.
Sam ustalam kolej, wizję mego życia,
Murów do zniszczenia, schematów do zabicia.
Nie licz na przypadek, nie licz na amnestię.
Nie ma przeznaczenia, są tylko twarde kwestie!
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Mi się już odechciewa czytać ten temat....
 
el_fanatico

Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 26
Płeć:
Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Niech Uranosa przed dalszą dyskusją pokaże cycki, jeśli jest pełnoletnia.
 
Szapi


Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 116
Skąd: łorsoł
Płeć:
Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

stawiam na jakieś szesnaście, siedemnaście.
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

to dla mnie moze byc :old:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 31 Gru, 2014   

Szapi napisał/a:
To naturalne, że żyjąc wśród ludzi, w kraju, zachowujemy się wg norm przyjętych w tym kraju, nie wymyślamy nowego systemu wartości i zachowań, chyba, że potrzeba jakiś zmian będzie wyczuwalna w społeczeństwie, ale jest to proces długotrwały.

Uranusa i miała rację i nie miała...
https://www.youtube.com/watch?v=JD0Ya6TgAxU
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13