PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Katana z 94 roku
Autor Wiadomość
mrowazerowa

Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Gliwice
Płeć:
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   Katana z 94 roku

W swojej szafie posiadam kurtkę, którą znalazłam dobre kilka lat temu w warsztacie swojego ojca. Znajdowała się wśród innych szmat, przeznaczonych do różnorakiego użytku, m.in. do wycierania brudnych powierzchni :D Zatrzymałam ją sobie w celu bliższego zapoznania się z tym, co naprawdę kryje w sobie (i na sobie) owa stara, zniszczona kurtka z rozjebanym zamkiem i niezliczoną ilością napisów, podpisów i zapisów... Tak więc mówiąc w skrócie: Nie wiem czy oczekuje jakiegoś cudu czy coś, ale fajnie by było gdyby pierwotny właściciel odzyskał swoją własność, którą dostał od znajomych na 18 urodziny. Katana jest cała popisana, zawiera różne cytaty zaczynając od punków i skinów kończąc na sexie, życzenia, skierowane do jednej osoby - Pawła. Rocznik zapisany na kurtce to 1994, a sugerując się wypisanymi osiemnastkami, owy "Paweł" ma dzisiaj 38 lat. Nie wiem czy sam ją wyrzucił, czy ktoś, w każdym bądź razie ja chciałabym odzyskać taką kurtkę po 20 latach.

Aha i jedna osoba się podpisała: Patrycja Rawecka.
To chyba tyle w temacie, jak coś to pisać, może ktoś będzie chciał ją sobie zatrzymać, w ostateczności ją wywalę ^^ A jeśli chodzi o rozmiar to wynosi on L albo XL, whatever, na mnie w każdym bądź razie jest za duża.
_________________
“ A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki."


https://www.youtube.com/c...E9fPLzvrgyKcBmw Odważ Się Żyć
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12