PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Szymix
Pon 30 Gru, 2013
Załoganci Psiakom / 14.12.2013 / Wrocław - Ciemna strona mia
Autor Wiadomość
spaf_antynazi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 709
Skąd: DDZ
Płeć:
Wysłany: Śro 11 Gru, 2013   Załoganci Psiakom / 14.12.2013 / Wrocław - Ciemna strona mia

W najbliższą sobotę we Wrocławskim klubie Ciemna strona miasta przy placu Wroblewskiego odbędzie się benefitowy koncert na rzecz stowarzyszenia 2plus4




Na koncercie zagrają:
:arrow: Zwłoki
:arrow: WSKPunk
:arrow: Antyhipokryzja
:arrow: Stan Oskarżenia
:arrow: Disagreement

Wstęp: 20zł
Start imprezy: 19:00

Więcej info:
http://www.lastfm.pl/even...2oganci+psiakom
https://www.facebook.com/events/245151622306066
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Śro 11 Gru, 2013   

Przeczytałem o Duszku,doceniam to co robi fundacja 2plus4,jednak mam na te kwestie nie co inne spojrzenie.Myślałem o sobie jako potencjalnym biorcy ale...Pies który nie lubi dzieci odpada,poza tym na wsi jak goni koty,to pewnie i kury,smycz jest mało ważna,gdyż ma tyle swobody,że może polatać luzem.Uważam,że burek powinien wrócić do starych właścicieli w górach.Można ich oczywiście wyedukować jak dbać.Dobry pies powinien mieć swoje obowiązki.Mnie urzekają psy pasterskie,pamiętam jak dwa małe kundelki zaganiały ze mną maciorę do patyka z którego uciekła.Tak ją po nogach jebały i obskakiwały,że sama szła,próbowała ryjem się odganiać ale nic nie dało.Innym razem z mieszańcem{nie pamiętam już czy kaukaskim czy podhalańskim} wybrałem się na polowanie.Schowałem się za górką,a on nagnał mi dzikiego kozła prosto w ręce.Schwytałem go i zjadłem.Inne na szczury były dobre. Wasz szkoleniowiec powinien uczyć konkretnych pożytecznych czynności.W mieście będzie to przewodnik niewidomych,do opieki nad chorym{chodzenie po zakupy,do kiosku}wszelakie stróżowanie itp.Można oczywiście tresować do służby pasterskiej.Pies taki powinien pilnować owce by się nie rozpraszały,nie szły w szkodę,wilka wyczuwać choćby się w baranią skórę owinął i zajebać na śmierć w razie czego.Pies coś konkretnego powinien umieć.Jak go rozpieszczą to co najwyżej na dywan nasra...
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

Tak się zaczyna piosenka, którą śpiewa ta psina

Mieszkam w budzie od tylu już lat
Nazywam się Reksio i taki mój świat
Kość na śniadanie rzuca mi pan
A inni dostają Pedigee Pal
Wreszcie i mnie trafiła się gratka
Mnie i mego pana przygarnęła sąsiadka
Kiedyś szczekałem na wszystkich ludzi
Teraz już nie chcę, to już mnie nudzi!

Ja nie chcę szczekać
Bo tyle mam do zjedzenia
Sama dobrze wiesz
Bo dokarmiasz mnie
Ja nie chcę szczekać
Za dużo mam do stracenia
Dobrze bawię się
I pogłaszczą mnie
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Czw 19 Gru, 2013   

Też mam Reksia.Urodził się w tym roku.Został jedyny z rodzeństwa,reszta wyjechała.Bardzo lubi bawić się z dziećmi,ze mną także,a najbardziej ze swoją mama Tiną.
_________________
Może być?
Może być?
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pią 20 Gru, 2013   

To brzmi jak paradoks: żaden pies nie marzy o tym, żeby tu trafić, ale zwierzęta mają szczęście, że to miejsce istnieje. Pomimo że słowo "schronisko" kojarzy się z cierpieniem i odrzuceniem, tak naprawdę jest konieczną ostoją, ostatnią deską ratunku dla porzuconych, niechcianych i zapomnianych czworonożnych mieszkańców naszego miasta. Szkoda, że zwierzęta nie mogą same opowiedzieć, co przeżyły, nie mają możliwości poskarżyć się nam, ludziom... Może wtedy bardziej poruszyłby nas ich los. Ale tak naprawdę wystarczy przejść obok klatki, w której kłębią się psie sieroty i popatrzeć im głęboko w oczy. Tego nagromadzenia żalu i rozczarowania nie można nie zauważyć, a na dnie każdego spojrzenia tli się jeszcze iskierka nadziei, która szepce ci prosto do ucha: "Może ty zechcesz mnie pokochać? Może pozwolisz, bym ja pokochał ciebie ?"
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

Przeszkadzam sobie

Ciągle jestem sam,
Przez nikogo nie kochany
Nie mam na kim się oprzeć,
Do ciała nikt nie tuli.

Kiedyś wierzyłem, ze ktoś pokocha
Moje myśli, plany i koszmary.
Wierzyłem, że pojawi się ktoś,
Kto mym smutkom powie: dość.

Dziś jednak jestem sam,
Przez psiaki koty oszukany.
Nikt mnie do ramion nie tuli,
Nie pomaga pchać syzyfowej kuli.

Jednak moja nadzieja nie umarła.
Pełna nieufności i zdrad-
Wierzę, że ma chwila nie dotarła
I jestem otwarty .
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
ZŁY PUNKS


Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 873
Skąd: Doliny i Góry
Płeć:
Wysłany: Pon 23 Gru, 2013   

Gdzieś na przedmieściach stolicy . Sobota przedświąteczna. Szał zakupów. Stoję z boku, obserwuję, przerażam się i gnębię. Ponuro, parkingowo... Wygląda na to, że jestem tu jedynym kretynem, który nie przyjechał pod sklep 150 m samochodem. Na chodniku się nie mieszczę, włóczę się jak idiota po parkingu, chwytam przez szyby nerwowe spojrzenia...



...gdzie on się tu pcha pod koła, przecież wyjeżdżam, jestem już wystarczająco wpieniony, spędziłem godzinę na łażeniu między półkami, w kolejce to chyba drugą stałem, widzę już korek na kilometr, a ten mi tu jeszcze na parkingu blokuje i to z bachorem się pacha...


W takich chwilach i miejscach zastanawiam się, co ja robię, w co ja wierzę... jaki rower??? A weź się puknij człowieku w głowę, rozejrzyj się i zejdź na ziemię!

Ktoś rzuca jednak koło ratunkowe, jest światełko w tym szarym tunelu, nadzieja. Przez pasy toczy się kobieta z trójką dzieci, ona też musi napełnić siaty przedświątecznymi zakupami, zawieść to do domu, przygotować dziesiątki potraw, dopakować prezenty. Czemu jak prawie wszyscy dookoła nie przyjechała samochodem?! Przecież dzieci, święta, zakupy, zima... nienormalna?!?
_________________
Przyszedł rzeczowo żeby coś osiągnąć
ale już w pierwszych drzwiach kopniak
uśmiechnął się
kopniak wydał mu się dosyć dowcipny
spróbował znowu
kopniak
 
keoo01yu

Dołączył: 07 Paź 2023
Posty: 33
Płeć:
Wysłany: Sob 07 Paź, 2023   

Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13