PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Bisexualizm...
Autor Wiadomość
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010   

Cytat:
laski ubierają się jak kurwy, do klubów chodzą ubrane jak xena wojownicza księżniczka

na facetów nie zwracam uwagi ,ale dziouchy faktycznie przesadzają , nawet takie które sa na codizeń normalnymi cichymi dziewczynami wyglądają w klubach jak kurwy przydrozne :zygi:
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Lidka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

a ja nie :D i widzicie :) sie nie znacie:) co do bisexualizmu to no cóż, czasem trzeba popróbowac :D
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   

Spoko Kumpel napisał/a:
zawsze za to od swojej ex miałem opierdol, a do tego kazała golić mi pachy, moim zdaniem odrastające włosy drapiące moje pachy były gorsze od mojej brody drapiącej jej pizde
to bierz plaster lub depilator w dłoń i do dzieła. nie ma wtedy problemu odrastającego kłującego włosia. :eeek: :eeek:
i efekt na dłużej
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

anka, a da się wydepilować wąsy...? :oops:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Twoich cygańskich wąsów nawet kombajn typu bizon nie wypleni. Jesteś skazany na wąsa do końca swoich dni. Wydaje mi się, że najlepsze co możesz zrobić to zapuścić i niech żyją własnym życiem.
Wtedy możesz się spodziewać nowej ksywy, dla mnie osobiście będziesz PEDRO bądź SANCHEZ

 
 
heroina
zawodowy dmuchacz


Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 2336
Skąd: miasto scyzoryków
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

da się, ale nie jest to tania przyjemność

http://www.studiolaser.com.pl/PL/cennik.html wąs 200zł
_________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla.
Kiedyś mi za to podziękujesz...
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

Żonę mam biseksualną i uważam to za jak najbardziej naturalne i na miejscu - kobiece ciało jest bezsprzecznie piękne :!:
Jednak bi faceci to już coś chyba nie halo. Rozumiem gejów bo oni mają po prostu pojebane w głowach, ale biseksualizm?... Zapewne drogie panie uważają tak również w obrębie swojej płci :cool:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Punkowa


Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 27
Płeć:
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Cyb napisał/a:
parady wolnosci mijaja sie z celem:
"patrzcie jestesmy inni
no tu się zgadzam oto mi chodziło :)
_________________
..."Mówią, że nie można żyć bez miłości.Uważam, że tlen jest ważniejszy...":)
 
Carper

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Płeć:
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Kobiety sa z natury bi, tyle że jedne bardziej lgną do innych kobiet, a inne przystopowały tą jazdę. Patrzcie na to z tej strony - zna ktoś lesbijkę, która nie miała intymnego kontaktu z facetem? Ja nie znam i to jedna z podstaw o którą opieram sie twierdząć, że nie ma les, są tylko Bi. Zresztą badania naukowe mówią że kobieta od zawsze jest biseksualna. Faceci to inna sprawa, chyba kwestii wychowania, przekonań no i okresu dojrzewania (fascynacja ciałem i pozostanie, lub nie pozostanie w niej). Osobiście jestem hetero 100%, ale mam to gdzieś czy któryś mój kumpel sypia z dziewczyną, czy z chłopakiem. Przecież nie będę znajomym pod kołdry zaglądał, to jest osobista sprawa innych ludzi. Zresztą jeśli na ulicy widzę 2óch facetów/2 dziewczyny chodzących za rękę, to mi to nie przeszkadza. To nie jest akt seksualny, tylko trzymanie dłoni, także nie ma co udawać "jak bardzo mnie przy tym zbiera na rzygi, bo jebać pedałów". Parady równości to już dewiacja z innej półki i jak dla mnie totalny idiotyzm i nie zezwoliłbym na pochód takich akcji w mieście jeśli miałbym na to wpływ. Ja nie wychodzę na ulicę z transparentem "jestem hetero", bo nie mam takiej potrzeby i oczekuje tego również od "drugiej strony".
 
Konan


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 363
Płeć:
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

heroina napisał/a:
kobiety z natury są ładniejsze i nie ma z nimi problemu niedogolonej twarzy podczas minety.


nie ma nic gorszego niż drapiąca twarz :bejzbol:


nie ma nic gorszego niz twardy zarost na cipie podczas minety :-|
_________________
"żyj tak, aby nigdy nie pisać menu dla czyichs wyżerek"

http://www.lastfm.pl/user/Konano
 
FRED K.


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 98
Skąd: WROCŁAW
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 24 Paź, 2012   

Jestem BI i chuj.

Interesują mnie jednak glownie ładne dziewczynki oraz ładni chłopcy. (tacy jak ja!!!)
tak więc płec chłopięca z forum nie ma się czego obawiać bo interesują mnie tylko ładni hehehehe. ale panki też heheheh więc mozecie się zaczać bać pany jany hehehe nie no zapodaje żartowanko bo ogólnie to tu pewnie za ładnych panków brak heheheheh. w wieku moim 19-21 jest ok. kurwa oczywiscie musi mieć to coś, inaczej chuj z tego pany jany. Aha i nie lubię gejów z wizerwunku stereotypowego polaka, niech tacy. jakies parady, majty srajty - chlopak to chlopak i chuj, ani koksiarz z wąsem czy innym gównem (broda itd) na ryju, ani też kalesony, zeby nie umial przypierdolic komus w łeb.
Co do dziewczyn mój gust jest dużo bardziej rozległy bo podobają mi sie panny starsze ode mnie koło 30-tki, panny w moim wieku też klawe. podoba mi sie jak ma to coś, BUŃCZUCZNY styl bycia, kocham wszelakie BUŃCZUCZNOSCI, kocham niepowtarzalnosc, oryginalnosc, swoj sposob bycia u dziewczyn. Nie lubie lasek w stylu skinhed girl itd, wkurwia mnie ich sposob bycia i wyglądu (tzw małpki - straszne gówno na głowie), dziewczyna ma byc delikatna (w sensie charekteru, delikatna nie znaczy słaba bo napierdzialać się w mma może ale ni o to sprawa idzie, lecz o wrazliwosc jaka maja w sobie zwykle kobiety - kobieta powinna miec jej duzo, nic bardziej nienawidze jak malo uczuciowa kobieta. Ja bedac chlopakiem moge nie miec uczuc, ale nic bardziej nie wkurwia niz chlodna panna, takiej kopa z glana obcasa do polika przykleić i dowidzenia kurwie. Ma byc wrazliwa, dalikatna, uczuciowa i pozytywnie jebnieta a juz jestem zakochany. te cechy u chlopakow tez lubie.

Jestem sobą i pierdolę co ktoś o tym powie, sram na to rzadką kupa i sikam przy okazji więc jestem szczery wobec siebie i innych i nie wyobrażam se innej drogi żywota FREDA K.
_________________
"co ty możesz o sobie wiedzieć skoro nigdy nie walczyłeś?"
- tyler durden

Siała baba mak.
Nie wiedziała jak.
Przyszedł Fred.
Babę w łeb.
Baba Jeb.
A Fred ep.

"Przeważnie mylimy się, gdy coś uważamy za głupie bo tego nie rozumiemy. Prawda jest taka, że to my jesteśmy głupi bo tego nie rozumiemy."
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13