PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suchy693
Nie 28 Sie, 2011
27.08 BRUTAL SOUND FESTIVAL - WARSAW 2011'
Autor Wiadomość
ko0niu
jaszczurka beznoga


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2984
Skąd: Ostrowiec Św./ Krakau
Płeć:
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Jest mi troszkę smutno, że mnie tam nie będzie dzisiaj, znowu znajome mordy by się zobaczyło, a tak to dupa, Arbait cały dzień :hmm:
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Gig bardzo dobry chociaz nie wytrwałem do końca to się mnie bardzo podobało ,ludu troche było . ADHD/Fix up/Psy wojny /Rewizja dobrze naparzali . PS Zwierzak faktycznie ma ładną żonę pozdrawiam :lol:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

tropche późno, ale ponoć lepiej późno niż później - więc skrobne swoje trzy grosze.

Napalałem się na ten gig niesamowicie, miałem już w głowie stworzony obraz towarzysko - muzycznej bomby. Nie do końca okazała się ona jednak wypałem.
Nie dojechała Collina i Coreball. Zasadniczo, pod względem muzycznym ten gig jarał mnie głównie żeby zobaczyć ta pierwszą - i tu mały minus dla organizatora - bo podawanie info że jakaś kapela nie zagra kilka godzin przed gigiem to z deczka lipa. Pozostałe kapele albo już widziałem (fix up, rewizja), albo malo mnie interesowały - vide Psy Wojny.

Sama miejscówa na gig - wypas! Scena na dworze + hamaki, leżaki itp wprawiły mnie w mega czillowy nastrój, w którym bardzo miło przechylało się kolejne bronki (cena za takowe niezbyt wygórowana, wnioskując po Warszawskich realiach)

Współczuje kapelom grającym na scenie klubowej - mało kto tam zaglądal, a jak poleciałem wybadać Nancy Regan - to pod sceną buszowało może z 10 osób, całe towarzycho kręciło się na dworze.
Do gigów na plus zaliczam już znane i lubiane fix up, rewizje i megapetarde pod postacią Johnnego Wolgi - płyta warta swojej ceny!

Milo było zobaczyć wszystkie stare przepite mordy (dzięki Grisza, że w końcu uraczyłeś mnie swoim pterodaktylim trelem hehehe) i poznać nowe (pozdrawiam Suchego - bardzo wporzo kamrat, dzięki za kilka porad dotyczących wpływu żony na kupowalność płyt :lol: )

Gig zasadniczo na plus, choć kilka niedociągnięć widać. Trzymam kciuki za drugą edycje. Dziękówa oczywiście dla państwaq |Stanskich za nocleg, wikt i opierunek ;)
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
Aneta
kąśliwa żmija

Dołączyła: 02 Gru 2005
Posty: 2702
Skąd: Ohra
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Famę o collinie słyszałam już tydzień przed koncertem, bryza przyniosła...

...minus za dwie sceny robiące sobie wzajemnie konkurencję
ale knajpa ok, sympatycznie
(nie licząc bombasów na bramkach, ale to zazwyczaj norma)

Towarzysko zjazd był udany.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Mimo paru minusów zacna impreza. Całkiem niezły skład, rzadko kiedy takie kapele np. jak Invitro, Johnny Wolga czy Psy Wojny grają razem.
Muzycznie Johnny W. był numerem jeden, Deathrow całkiem fajnie, Fix Up też i ostatecznie Muppet Boys. Reszta jakoś mi nie podeszła, może z wyjątkiem ADHD którzy po prostu zabrzmieli gorzej niż zwykle. Inna sprawa, że paru kapel nawet nie widziałem (1125 np.) :oops:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
PepsiPL


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 592
Skąd: Maniowy
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Stanzberg, to była jednorazowa wpadka :) . Nie mieliśmy za dużo czasu żeby przećwiczyć wsio jak trzeba z pałkerem który na ten koncert zmienił Grymasa. Ale chyba tragedii nie było skoro sporo ludzi nakurwiało salta :)
_________________
www.myspace.com/ADHDsyndrom ,
http://www.youtube.com/watch?v=1Twf5rCUBug "in our young hearts will dance chaos again!"
 
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Nie ma co marudzić Pepsi bo ludzie bawili się [czyt skakali na łeb,szyje, barana] chociaz ta perkusja brzmiała jakby któś w pudło tekturowe napierdalał :jupi: :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Cytat:
Ale chyba tragedii nie było skoro sporo ludzi nakurwiało salta
Skąd, żadnej tragedii, wręcz całkiem OK. Tyle tylko, że jak ostatnio Was widziałem, było znacznie lepiej.
Nie wiem też, czy wina nie leżała po stronie brzmienia, momentami na scenie na zewnątrz było tak sobie.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
chuchla


Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 40
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

Generalnie na tej scenie na dworze ciężko było coś ukręcić żeby to miało jaja, z powodu dość słabego nagłośnienia.
Mimo wszystko fest bardzo fajny i szacun dla Patryka że to jakoś ogarnął.
Z kapel na małej scenie fajnie zagrała Reakcja, elegancko też Psy Wojny i ADHD chociaż widziałem tylko po kawałku. Niestety nie zobaczyłem In Vitro...
Fajna zabawa, sporo znajomych i dobry afterek :mrgreen:
_________________
tak dorasta pokolenie wychowane w nienawiści
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13