PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Archiwum Zgrzytow
Autor Wiadomość
PiotrOlej

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   Archiwum Zgrzytow

Witam

Moj znajomy ma nagrane kilkadziesiąt (około 5GB) audycji Piotr Wierzbickiego Zgrzyt z radia Euro i starszych z radia Luz. Moglbym je wrzucic na jakiegos rapisdshara czy gdzie chcecie, jesli bedzie zainteresowanie.
Audycje z radia Luz maja po okolo 50MB(mp3@128), z radia Euro 160MB(wma@96 bo tyle euro nadaje przez neta).
Było by jakieś zainteresowanie ?

Edit: poprawiłem ż;)
Ostatnio zmieniony przez PiotrOlej Śro 13 Sty, 2010, w całości zmieniany 3 razy  
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

He, he, no jasne, że by było.

Pietia wie o tym? :P

PS: Wierzbicki przez "rz".
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
PiotrOlej

Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

A nie wiem, nie pytałem;)
Ale ziom powiedział że Pieti już udostępnił te audycje. Ale nie pytał się go czy może to puścić w neta.
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

wrzucaj wrzucaj 8)
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
Adramel

Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010   

To ja jestem ten "ziom" co ma audycje. Pietia Wierzbicki wie o tym pomyśle i nie ma nic przeciw.
Oto jego słowa.
"Oczywiście, byłoby super, sam bym chętnie rozpuścił wici, że można tego gdzieś w sieci posłuchać"
Tak że powstaje teraz pytanie, gdzie to wrzucać?
Na rapidshare? Nie mam tam konta, wiec po 30 dniach pliki zostaną usunięte.
Chomik ma ograniczenie do ściągania do 50MB, a wszystkie pliki są powyżej 50MB.
Macie jakieś propozycje?

OK, w ramach eksperymentu 3 audycje:
http://chomikuj.pl/Adramel/Zgrzyt
 
Foxy 68


Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2289
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010   

Adramel, jak chcesz to udostępnie Ci swoje konto na megaupload. Najstarszy plik jaki mam na nim wgrałem 25.06.2008 wiec nie ma lipy z usunięciem.
_________________
PAMIĘTAJ CHUJU ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ! :old:
 
slayr


Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 481
Skąd: inąd. Jura krakowsko-częstochowska.
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010   

megaupload jest spoko, polecam też sendspace.com, albo jescze lepiej! Mediafire ! Dużo ludzi wrzuca na to muzę.
_________________
hacepank
 
 
Adramel

Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010   

Wrzuciłem jeden plik na mediafire

http://www.mediafire.com/?emyztyzmgmn



Jak nie będzie problemów ze ściąganiem lub innych propozycji na składowanie plików, od jutra wrzucam na mediafire

Jeszcze pare uwag. Kompletność audycji nie jest 100%. Nie raz zdarzyło mi się przegapić, zaspać, komp miał awarie itp...
Pliki audio mogą też zaczynać się wczesniej niż Zgrzyt(i dograł się serwis lub inna wczesniejsza audycja z radia), lub może braknąć kilkudziesięciu sekund z końca(albo trawać za długo).



ZGRZYT

Audycja emitowana przez 8 lat od 1994 roku najpierw w "Rozgłośni Harcerskiej", potem w "Radiostacji". Była jednym z niewielu programów autorskich, które od początku do końca istnienia "Radiostacji" funkcjonowały nieprzerwanie i pod tą samą nazwą. Następnie przeniesiona na krótko do "Rockradia Mazowsze", potem na dłużej do radia "Kampus" (październik 2007 - maj 2009). W maju 2009 "Zgrzyt" wyladował w Polskim Radiu "Euro" w paśmie "Nocna Zmiana" w każdą noc z poniedziałku na wtorek od 0.00 do 4.00.
DJ Bigos (Piotr "Pietia" Wierzbicki) koncentruje się głównie na oldschoolowym punk rocku, ale nie stroni też od HC, psychobilly, ska, new wave, death rocka, czy nawet glamowego rock'n'rolla. Ze swojej przepastnej płytoteki wyciąga klasyczne, ale też mniej znane, perełki i puszcza w eter! Obok historycznych, ponad trzydziestoletnich, nagrań New York Dolls, Dictators, MC5, czy Ramones można usłyszeć młodziutkie kapele, które dopiero co zadebiutowały i to zarówno polskie jak i zagraniczne. Częścią integralną każdej audycji są zapowiedzi koncertów okołopunkrockowych, głównie w Warszawie i okolicach. Audycja zawiera też oczywiście wywiady z muzykami, recenzje fanzine'ów i różne nowinki ze świata punk rockowego i nie tylko.


Audycje będą się pojawiały tu:
http://www.mediafire.com/...bf192767de0ad64
 
Adramel

Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

I to juz wszystko co mam. Postaram sie przynajmniej raz w miesiącu wrzucać to co udam i się nagrać przez ten czas.
 
Oldiebutgoldie


Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

Cytat:
starszych z radia Luz

:roll:

jaki luz? chyba kampus.

Pietia wie :cool:
_________________
A to piosenka dla was i dla waszych rodziców... ładna piosenka... zaśpiewajmy ja razem klaszcząc w dłonie...
 
Adramel

Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 6
Płeć:
Wysłany: Śro 10 Lut, 2010   

Koledze się pomyliło z tam Luzem;)
Jasne że Pietia wie, mówi o tym nawet w audycji.
Najnowszy Zgrzyt powinien pojawić sią na mediafire za godzine...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12