PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
*Patronat (koncertów,wydarzeń) w ECHOSCENIE*
Autor Wiadomość
stahoo23

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 31
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009   *Patronat (koncertów,wydarzeń) w ECHOSCENIE*

UWAGA!
radio ECHOSCENA uruchamia patronat dotyczący wydarzeń związanych z szeroko
rozumianą sceną hc/punk. Więc jeśli chcesz by Twój koncert, akcja,
demonstracja itp wydarzenie było słyszane w ECHOSCENIE zadziałaj!

W naszej ofercie mamy dostępne dwie opcje:
1. DIY
2. nasza wersja

w skrocie :

1 - sam nagrywasz info o Twoim wydarzeniu jako plik .mp3 i wysyłasz to nam,
a my zamieszczamy w radiu. Ta wersja jest za FREE, choć będzie nam miło jak
zamieścisz nasz banerek na swoim plakacie.
Link do banerka:
http://echoscena.scenaonl.../echoscena1.gif

2 - w tym wariancie wysyłasz nam informację jak ma to wyglądać, a resztą
zajmujemy się my, za drobną opłatą na techniczne wsparcie i rozwój
ECHOSCENY.

kontakt:
echoscena@scenaonline.org
[większe pliki - stahoo23@o2.pl]
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

Moim skromnym zdaniem - tak tak i tutaj się wtrącę ;) Troszkę słabe radyjko. Nie bawiąc się już z Ulicznikiem ( ale będąc już o krok od nowego projektu który niebawem się pojawi ;) mini zapowiedź ) uważam że aż takie piracenie muzyki i nawet niechęć zmiany nazw nagrań w pilotach jest zajebiście słabe.

Promowanie koncertu za "drobną opłatę" ( choć nie wiem jak drobną ) jest teraz dla mnie w ogóle spierdoliną. Pamiętam ostatnią debatę na forum sceny na temat wydania Damroków i płatnych bannerów.
Coś panowie kłamiecie albo ja jestem w jakimś zajebistym błędzie.

---
Cytat:

Past Songs:

1. 05-mob_47-nitlott
2. 07-achilles-standing_night
3. dezinfekce-jak-si-na-tom-ty
4. ewa_braun_-_w_drodze
5. turbonegro

no troche spierdolina :)
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
stahoo23

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 31
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

kochany, sa 2 opcje, jakbys nie doczytal.
pierwsza jest za FREE !
jak sie komus nie chce SAMEMU zrobic infa, to sorry, dla niego jest ta druga opcja.
DIY or DIE :wink:

co do samego radyjka to jest jakie jest, bo malo ludzi sie jeszcze w nie angazuje, ale mam nadzieje ze bedzie lepiej :)

ewa braun to spierdolina? :shock:
co w takim razie nia nie jest???
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

Nie wypowiadam się o muzyce ale o organizacji. Nie wystartował bym nigdy projektu z takim czymś. Może trafie jak w nazwie będzie www.polskiemp3tk czy jakoś tak ;)

Dla mnie po prostu zalatuje słabizną i na miejscu kapeli bym się zastanowił czy się promować - takie chujowe podejście do promocji muzyki - zwłaszcza że na rodzimym forum macie na takie tematy różne napinki. To mnie troszkę zraziło w oczka
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

Cytat:
Promowanie koncertu za "drobną opłatę" ( choć nie wiem jak drobną ) jest teraz dla mnie w ogóle spierdoliną.
"Za opłatą" nie jest promowanie koncertów, tylko NAGRANIE DŻINGLA/zapowiedzi/promo-info czy co to ma być.
Nie doczytałeś, emisja jest bezpłatna.

Jak dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, to tak jakby ktoś mi powiedział: umieść mi w zinie moją reklamę, ale musisz mi za darmo ją zaprojektować. :crazy:

Cytat:
Pamiętam ostatnią debatę na forum sceny na temat wydania Damroków i płatnych bannerów.
Słaby to był niestety sposób załatwienia tego przez wydawcę, ale cóż - ludzie uczą się na błędach. Co ma tamta dyskusja do Echosceny - zabij, ale nie wiem. :)
Jeśli chodzi o organizację, to wiadomo - jedni mają taką, inni taką. W kontekście internetowych rozgłośni radiowych dla słuchacza największe znaczenie ma fakt, co tam można usłyszeć, nie to, jak to jest zorganizowane. :-D

W ogóle jako maczający kiedyś palce w Uliczniku nie masz prawa głosu - za te wszystkie chujowizny jakie tam leciały, i akcje z tym związanie typu: "kapele związane z innymi radiami nie mają u nas wstępu". :lol: :lol:
:wink:
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

to fakt - "ja się oprę pałką o pański radiowóz, a Pan mi przypierdoli pałą po plecach tyle razy ile zechce"

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
było - minęło - nie ja tam szefowałem a takie zasady są zjebane.


--
czepiłem się bo jednak jakaś organizacja tego wszystkiego powinna być, odpalając jakiś projekt i chcąc by ruszył postarał bym się dużo dużo bardziej, choć dając jakiś efekt wizualny.
Jako kapela która ma swoje kawałki tak opisane poczuł bym się lekko chujowo - nie dość że wjebali to jeszcze się nie chciało głupich nazw zmieniać...
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

Cytat:
czepiłem się bo jednak jakaś organizacja tego wszystkiego powinna być, odpalając jakiś projekt i chcąc by ruszył postarał bym się dużo dużo bardziej, choć dając jakiś efekt wizualny.
Wiadomo, że jakaś organizacja powinna być - oraz, że im lepsza - tym lepiej.
Jednakowoż, każdy orze jak może. (sentencja filozoficzna :roll: ) ;-)

Cytat:
Jako kapela która ma swoje kawałki tak opisane poczuł bym się lekko chujowo - nie dość że wjebali to jeszcze się nie chciało głupich nazw zmieniać...
Ja też - ale to przecież kapeli sprawa, żeby dobrze swoją własną empetrójkę opisać. ;-) Chyba nie żądasz od chłopaków, żeby kombinowali i doszukiwali się na siłę "co to jest za numer... ten opisany Track 12". :lol: No, chyba, że sami rippują z płyt; to co innego.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
stahoo23

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 31
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

podsumowywujac wawrzon, czepiasz sie:

-az takiego piracenia muzyki
rozwin temat bo to ciekawe :P

-niechecia zmiany nazw tytulow nagran
czasem faktycznie zapominamy, czasemy takie dostajemy, nie ma reguly. nie jestesmy jeszcze 'profesjonalnym' radiem netowym i pewnie dlugo nie bedziemy. radio rozwija sie bardzo powoli.

-promowania koncertu za kase.
to chyba wyjasnione? :D
 
wawrzon


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 2235
Skąd: Sosnówka / Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 23 Wrz, 2009   

Tak wyjaśnione - a czepiam się takich nazw bo to nieprzyjemne. Widać że to perfidnie ściągnięte z netu pliki którym nawet się nie chciało zmienić nazw. ja po prostu nie zamieścił bym takich kawałków w radiu. Czepiam się i owszem ale zwracam miło uwagę i dzięki tym słowom możecie poprawić jakość Echosceny ;)

---
np za wiele mi takie coś nie mówi :
Current Song: 06-isaiah-le_poids_des_mots

i dlatego się czepiam. Mimo wszystko życzę powodzenia i dalszego rozwoju radia.
_________________
"czy zastanawiałeś się, co być zrobił gdybyś mógł, bezkarnie zabijać, gdybyś był jak bóg"
 
 
Szo

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 304
Płeć:
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009   

zmieniajcie te nazwy bo to naprawdę bida z nędzą :lol:

wszystko jest widzę (patrząc na waszą stronę) jeszcze w powijakach, ale żeby ktoś chciał się promować, musicie to poprawić.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12