PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
STOP RZEZI FOK - Kraków
Autor Wiadomość
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

Cytat:
można zabić zwierze tak, żeby się nie męczyło i wtedy nie jest to okrutne. np. można uśpić psa za pomocą trucizny, tak, że zaśnie i podejrzewać, że nie czuł bólu. ludzie, którzy oburzają się na zakatowanie psa nie muszą być przeciwnikami jedzenia psów. wystarczy, że nie godzą się na okrutne ich zabijanie


no własnie to jest najsmieszniejsze...

psa można zabić ale nalezy zrobić to "humanitarnie"

to teraz wychodzi na to iż naziści w Treblince to dopiero "humanitarnie" postępowali z Żydami..robili wszystko by ci nie byli świadomi tego iż własnie zaraz spotka ich śmierć

"humanitaryzm" w czystej formie...atrapa stacji kolejowej...atrapa natrysków ......

a jacy ci nazisci byli "humanitarni" względem chorych w KL auschwitz....szybki zastrzyk z fenolu...zero okrucieństwa


a tak poważnie to oczywiscie że chodzi o to że skoro sie godzimy na zabijanie i konsumpcje zwierzaków to my jako mięsożercy niczym się nie różnimy od tych co "męczą" zwierzęta

skoro dopuszczamy możliwość zabicia zwierzęta dla futra, mięsa itd to nie mamy moralnego prawa kogoś potepiać za to że owo zwierzę sobie pomęczy

ps. wiesz jak wygląda koszerny ubój w zakładach mięsnych?

podcina się gardło cielakowi i czeka aż się wykrwawi na śmierć...zero ogłusznia itd......jak dotąd żaden sąd nie skazał nikogo za ten rodzaj ubicia zwierzęcia..więc sobie darujmy te lamenty nad jakimiś psami

psychole w UE idą na całość z tym humanitaryzmem...

Cytat:
W tym tygodniu Komisja Europejska ujawniła projekt nowych przepisów, które mają poprawić warunki w rzeźniach. Wprowadzają one m.in. obowiązek zatrudniania przez rzeźnie osoby, która ma dbać o humanitarność procesu zabijania. Z projektu wyłączono jednak na razie ubój rytualny.

http://www.gk24.pl/apps/p...NOSCI/221682424

hehe humanitarność procesu zabijania :lol: :lol: :lol: :lol:
 
jaś skoczowski

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 338
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

r27 - tak, jeśli ktoś zabija za pomocą zastrzyku, to jest mniej okrutny. tyle, że jeśli wbrew woli tego kogoś, to odbiera mu wolność. jasne, zabijając zwierze pewnie nie szanujesz jego wolności. ale nikt o to się nie oburzał. stąd zgoda na zabijanie zwierząt (i zupełnie nieistotna dla tego co czują zwierzęta kwestia, czy jemy ich zwłoki) nie wiąże się ze zgodą na dowolne okrucieństwo.
_________________
|a and not-a. and fuck u 2.|Takie Nic - Cycki Na Wolności|"Every man should be his own government, his own law, his own church." Josiah Warren|
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

Cytat:
ale nikt o to się nie oburzał. stąd zgoda na zabijanie zwierząt (i zupełnie nieistotna dla tego co czują zwierzęta kwestia, czy jemy ich zwłoki) nie wiąże się ze zgodą na dowolne okrucieństwo.


no więc skąd się ów brak zgody na okrucieństwo bierze?

ano stąd iż przeciętny Kowalski zupełnie nie łączy sprawy zabicia świni z kupnem parówek

przeciętny Kowalski oburza się na widok "maltretowanej" świni jedząc przy okazji paróweczki z niej wyprodukowane

nie widzi związku przyczynowo-skutkowego

świnia się rodzi...świnie się zabija..robi się parówki

przeciętny Kowalski nie jest w stanie zabić świni.....jest w stanie wyłącznie jeść parówki


stąd też potem ten idiotyczny lament iż nie powinno się "męczyć" zwierząt

z niewiedzy i braku używania mózgu

każdy z Kowlaskich uważa się za "humanitarystę"..bo "broni zwierzątek" i nie pozwala ich męczyć...a to że je konsumuje to..eeeeeeeee..no w sumie ...eeeeeee prosze o inny zestaw pytań

tylko niewielu tak jak ja potrafi jawnie powiedzieć ze skoro jadam mięso to gorszej zbrodni nie jestem w stanie wobec zwierząt juz popełnić i nie mam moralnego prawa gadac bzdury o ich humanitarnym traktowaniu
 
ania bez domu

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

r27 napisał/a:
[

psa można zabić ale nalezy zrobić to "humanitarnie"

to teraz wychodzi na to iż naziści w Treblince to dopiero "humanitarnie" postępowali z Żydami..robili wszystko by ci nie byli świadomi tego iż własnie zaraz spotka ich śmierć

"humanitaryzm" w czystej formie...atrapa stacji kolejowej...atrapa natrysków ......

a jacy ci nazisci byli "humanitarni" względem chorych w KL auschwitz....szybki zastrzyk z fenolu...zero okrucieństwa


a tak poważnie to oczywiscie że chodzi o to że skoro sie godzimy na zabijanie i konsumpcje zwierzaków to my jako mięsożercy niczym się nie różnimy od tych co "męczą" zwierzęta

skoro dopuszczamy możliwość zabicia zwierzęta dla futra, mięsa itd to nie mamy moralnego prawa kogoś potepiać za to że owo zwierzę sobie pomęczy
:lol:


jeśli nie widzisz różnicy między zabijaniem ludzi a krów to mogę ci tylko współczuć :roll:


BTW, nie jadłam mięsa przez jakiś czas a zaczęłam z powodów pewnych powodów i nie dlatego ze mi nagle zasmakowało więc nie tobie oceniać jaką jestem humanistką.
_________________
Im mocniej się szarpiesz tym krótszą masz smycz
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 16 Mar, 2009   

Cytat:
zaczęłam z powodów pewnych powodów



niech zgadnę...z miłości do nich? :lol:



Cytat:
jeśli nie widzisz różnicy między zabijaniem ludzi a krów to mogę ci tylko współczuć


no więc ja w przeciwieństwie do ekologistów WIDZĘ OLBRZYMIĄ RÓZNICĘ..stąd też jestem przeciwny karaniu kogoś za znęcanie się nad zwierzętami, sta nawet dopuszczam nie tylko zabijanie zwierząt ale też ich konsumpcje
 
Dev
pink queen


Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 1470
Płeć:
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

r27 napisał/a:
stąd też jestem przeciwny karaniu kogoś za znęcanie się nad zwierzętami, sta nawet dopuszczam nie tylko zabijanie zwierząt ale też ich konsumpcje


przecież zabijanie/konsumpcja a znęcanie się to dwie różne kwestie?

sadystów chętnie poddałabym torturom :twisted:
(sadyzm tylko w łóżku, hehe!)
_________________
Hey little sister what have you done?
Hey little sister who's the only one?
Hey little sister who's your superman?
Hey little sister who's the one you want?
Hey little sister shot gun!
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

Cytat:
przecież zabijanie/konsumpcja a znęcanie się to dwie różne kwestie?


oczywisście że różne!

zabicie jest czynem znacznie gorszym niż znęcanie się

skoro więc zezwalamy na zabicie zwierzęcia to tym bardziej nie możemy zabronić znęcania się
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

Cytat:
zabicie jest czynem znacznie gorszym niż znęcanie się

nie zgodziłbym się, torturowane obiekty zwykle błagały o śmierć, która miała byc dla nich ulgą i wybawieniem
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

Cytat:
nie zgodziłbym się, torturowane obiekty zwykle błagały o śmierć, która miała byc dla nich ulgą i wybawieniem


w kiepskich filmach 8)
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009   

Taa, humanitarny sposób zabijania. :roll:
 
ania bez domu

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009   

r27 napisał/a:
[

zabicie jest czynem znacznie gorszym niż znęcanie się



wolałbyś byc zabity od razu czy umierać kilka dni w męczarniach?
_________________
Im mocniej się szarpiesz tym krótszą masz smycz
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009   

ania bez domu napisał/a:
r27 napisał/a:
[

zabicie jest czynem znacznie gorszym niż znęcanie się



wolałbyś byc zabity od razu czy umierać kilka dni w męczarniach?


wolałbym być torturowanym niż zabitym

naucz się czytać ze zrozumieniem...samo znęcanie się nad kimś jest w każdym kodeksie karnym traktowane lżej niż zabicie kogoś..zaś w przypadku zwierząt wpisano do kodeksu karę za znęcanie sie a za morderstwo już nie!
i na tym polega ów absurd o którym tu tołkuje któryś dzień z rzędu
 
ania bez domu

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009   

Ale jeśli miałbyś być zabity to wolałbyś chyba umierać 10 minut a nie tydzien?

Rozumiem o co ci chodzi.
Ale wprowadzenie kary za zabicie zwierzęcia (bez specjalnego okrucieństwa i w celu zjedzenia go) jest niemożliwe, bo ludzie robią to od tysięcy lat i jest na to przyzwolenie społeczeństwa.
_________________
Im mocniej się szarpiesz tym krótszą masz smycz
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

toteż własnie o to mi chodzi...że społeczeństwo czasem popada w stan schizofremiczny
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

nie popada. ono ma taki stan.
 
Pazzo


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 221
Skąd: Częstochowa
Płeć:
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

Ludzi od zawsze zabijali zwierzęta i będą zabijać nadal. Jedyne co mogą zrobić to zabic tak aby zwierze miało szybką i bezbolesną śmierć.

A znecanie sie nad zwierzętami jest po prostu głupie :roll: niech sie na siłowni albo basenie wyżyje..
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a poźniej pokona doświadczeniem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12