PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie o grupie DEFEKT MUZGO? + ich działalność z Parą
Autor Wiadomość
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Nikodem15 napisał/a:
Cierpliwości.


Widać Nikoś że chyba nici z tego koncertu będzie no trudno się mówi . Ale mam nadzieje że chociaż w mp3 byś to wrzucił tutaj gdyby udało by ci się załatwić . Ale pożyjemy zobaczymy . Może jakaś mała nadzieja jest że to wrzucisz .
--------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd TO Brać ''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Zdobędę - wrzucę, nie zdobędę - nie wrzucę.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Nikos co z tą set-lista jesli nie masz daj porzadna relacje z imprezy z Zielonej Góry...

Machnaś zdobyłem namiary na wlasciciela klubu 4 roze w Zg a oni zaprosili do siebie defekt 10.12.2006 do ZG więc siła rzeczy muszą mieć jakies dojscia do siwego chcesz te namiary?
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Siwy był napizgany niemiłosiernie, na szczęście po kilku numerach wylało mu się piwo i dokończył koncert z mneijszą ilością pomyłek. Nie zagrali nic nowego. Były Jolka, Krystyna, Full, Maskarada, Politycy, Wszyscy jedziemy, Wszyscy pokutujemy, Wałbrzych, Znasz lee ten kraj - w sumie z każdej płyty coś. Heban nieźle czadował na perkusji, a Victor dotrzymywał kroku Siwemu w chórkach, choć obaj mieli problemy przez pomyłki Siwego. Zabawa była bardzo dobra, ale przed Defektem nie widzę większej przyszłości, chyba nowej płyty się nie prędko doczekamy, bo Siwemu co innego w głowie. :)
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

http://www.youtube.com/watch?v=2lFfDY4cGNk

to jeden z filmików z zielonej góry. Patrzcie co znalazłem aż się łezka po prostu w oku kręci pozdr. Kawałek MASKARADA.
-----------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

Są jeszcze filmiki z "Wszyscy jedziemy" i "Wszyscy pokutujemy". Komuś się udało zdobyć video przede mną, ja jeszcze na nie wciąz czekam, oby ze skutkiem.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Lut, 2007   

Ech... Fajnie popatrzeć, ale kurde w Gdańsku lepiej wypadła ta piosenka 8)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

o co Wam chodzi z Defektem u mnie, bo nie kumam. Defekt nie ma swojej strony?
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Para Wino napisał/a:
o co Wam chodzi z Defektem u mnie, bo nie kumam. Defekt nie ma swojej strony?


Owszem ma ale nie jest aktualizowana . Nawet nie ma własnego forum . A szkoda bo to dobra kapela kiedyś robił PiotrASG o Defekcie ale ją olali za przeproszeniem . Więc sobie dał siana .
---------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to Brać ''
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Para Wino napisał/a:
Defekt nie ma swojej strony?


Ma ale nieoficjalną, w której ledwo zipie księga...
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Para nie kasuj tego tematu to chyba jedyne forum gdzie mozna powymieniać sie poglądami o defekcie...
Dzieki machnaś za ten link-coz siwy stacza sie po równi pochyłej-słychac jak jest najebany jak bąk....
Para wznowilbys na cd Zjednoczoną Europe-po raz kolejny cie o to prosze?
 
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

Podpadnę, ale właśnie defekcik pachnie z deka kiczykiem, nawet nie z deka, nawet tak mi to zalatywało 10 lat temu, a teraz ja popatrzyłam na te filmiki "łza mi się nie zakręciła" tandeta blee i tyle i nie rozumiem po jaką cholerę o tym tu gadać
 
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

kasiakapelak napisał/a:
Podpadnę, ale właśnie defekcik pachnie z deka kiczykiem, nawet nie z deka, nawet tak mi to zalatywało 10 lat temu, a teraz ja popatrzyłam na te filmiki "łza mi się nie zakręciła" tandeta blee i tyle i nie rozumiem po jaką cholerę o tym tu gadać


Widać ty się nie znasz na dobrym starym POLSKIM PUNK ROCKU co teraz po prostu jest BRAK no może KSU zostało z dobrego Punka ale to jest teraz bardziej Punk polo Niż to co było na przełomie 90 i 80 r jak grali swoje pierwsze koncerty ! .
------------------------------------------------------------------------------------------------
''chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd to Brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

Kasiu ale wlasnie ja podchodze do tego z sentymentem?
Czy wybrałabyś sie na drugi koniec Polski w środku tygodnia na koncert Defektu Muzgó rzucając w diabły wszystkie inne swoje sprawy?
Pewnie nie ja zaś tak zrobiłem i tego nie załuje ze 26.4.2006 roku byłem w Gdańsku-mialem tez to szczescie ze siwy był pobity i w pewien sposob utrudniało mu to picie przez co koncert był na wysokim poziomie...

Owszem frekwencja była nie za wysoka-ale za to ten kto był nie żałował...

Jesli uwazasz ze defekt to sam kicz-zobacz ile wpisow jest w tym temacie?Wiecej jest tylko w temacie Darek''Para'' Paraszczuk...

Owszem nic nie zapowiada ze defekt zagra cos nowego,ze w ogole zagra wiecej niz kilka koncertów,ale coz defekt to juz tylko legenda....po cichu licze na jakies reedycje-w tamtym roku wyszła Nuda moze i w tym coś wyjdzie?Pozdrawiam

Ps.Para bierz sie do roboty wiecej rób mniej gadaj-gdy jeszcze wystąpisz na scenie-ludzie ci życzliwi zapomną ci o tym co było dawniej...Pozdrawiam
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

kasiakapelak napisał/a:
Podpadnę



oj podpadłaś :wink: :lol:
przecież każdy ma własne zdanie na każdy temat :wink: i nowości żadnej tym stwierdzeniem nie odkryłam :roll: łza też mi się nie zakręciła, a wręcz przeciwnie, jednakże Defekt zawsze będę kojarzyć bardziej pozytywnie niż negatywnie :faja:
Po jaką cholerę o tym tu gadać? Żeby coś się działo, sama widziałaś, że ta część forum ledwo dychała do niedawna, tylko w tym temacie coś od czasu do czasu się pojawiało... :roll: Pozdrawiam.




szymon napisał/a:
ten kto był nie żałował...

ja byłam i nie żałuję :wink: 8)
 
 
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Ale na kolaborantów z tego Krakowa to bym sobie nad morze czmychnęła, zostawiając to wszystko choć na chwilę w diabły :)
A propos Machnaś czy ja Ci tam - dziękuję, wiem, że z moją znajomością tego gatunku muzyki powinnam iść na odszczał :oops:
 
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 07 Mar, 2007   

na koncerty nie ma co liczyc,bo sivy wyjechal i nie zamierza wrocic,przynajmniej nie w bliskiej przyszlosci,...a szkoda...

Wiecie coś otym może ??? Bo taki wpis był w Księdze Gości Pw . Może
Para zna jakieś konkrety .
------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to Brać ''
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Mar, 2007   

Machnaś a jakie konkrety chcesz znać? Wyjechał i już... Swoje powody miał... :roll:
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Śro 07 Mar, 2007   

gilka napisał/a:
Machnaś a jakie konkrety chcesz znać? Wyjechał i już... Swoje powody miał... :roll:


Może na Leczenie Alkocholowe do jakiegoś uzdrowiska /
---------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to Brać ''
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Mar, 2007   

Machnaś napisał/a:
Może na Leczenie Alkocholowe do jakiegoś uzdrowiska /


:lol: Ty jak coś palniesz! :mrgreen: Alkoholowe tak w ogóle :wink:
Taką kurację to mógł u mnie odbyć i bliżej by miał :mrgreen:
Życzę Siwemu jak najlepiej.
Pozdrawiam.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
kasiakapelak

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Mar, 2007   

A co Wy wszyscy zamarliście tak czy cusik????? Do życia narodzie!!!Pozdrawiam
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

Para nic nie pisze to i ludzie zamilkli hehe
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

[quote="szymon"]Para nic nie pisze to i ludzie zamilkli hehe[/quote


Jak się dowiedziałem z nieoficjalnych informacji TO SIWY wyjechał pracować do Angllii i wogule nie zamierza wracać . Pozdr.
---------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

http://www.allegro.pl/sea...g=Defekt+Muzgo+

Poraz kolejny na Allegro można zobaczyć ciekawe zestawy DM
------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale nie wiem skąd to brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007   

Defekt Muzgó od pól roku nie zagrał żadnego koncertu-skoro siwy nie wraca czyli można powiedzieć że zespół zawiesił działalność na czas nieokreślony,ech para też nie gra mimo tego ze niby coś tam gra próby,w ksu ciągłe zmiany organizacyjne i też chwilowo nigdzie nie grają-dla osób lubiących taką muzykę w wersji live nastały złe czasy...

Ciekawi mnie czy byłaby jeszcze szansa na wspólny projekt pary,siczki i siwego-kolesi po 40stce dla jednych by to wyglądało bardzo ciekawie dla innych jako powrót 3 starszych kolesi w celu wydębienia kilku złotówek od fanów:)

Jednak po dłuższym zastanowieniu szybciej Segal,Stallone i Schwarzenegger swoją drogą kolesie grubo po 50tce szybciej zagrają w jednym filmie niż wspomniana na początku tego wpisu trójka muzyków....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12