PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Blokowaliśmy - blokujemy - blokować będziemy! 11.11.11
Autor Wiadomość
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
A tu znowu niespodzianka W lokalu prowadzonym przez "Krytykę Polityczną" znaleziono kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet. :old:


znaleziono kastet ? ooo kurwa toż to musi być jakaś większa bojówka paramilitarna. I jeszcze niekonwencjonalna broń w formie styropianu !!!!!!

suchy na twoim miejscu bałbym się mieszkać w tym mieście. To naprawdę wygląda bardzo bardzo niebezpiecznie. Pozatym nikt inny nie posiada w Wawie takiego arsenału. Petardy ???? Ja pierdole , skąd oni to przemycili, pewnie większa siatka terrorystyczna, takich broni nie ma nawet NATO, o USA nie wspominając. Że też kurwa to wszystko w jednym miejscu nie wybuchło, normalnie bóg czuwał nad resztą społeczeństwa. Tego lepszego społeczeństwa oczywiście. I jeszcze te niemce atakujące ulice miasta Wa-wy. Nie ważne że jeden , ważne że niemce. Jakby taki niewiec miał przy sobie styropian to mogłoby się to skończyć tragicznie. Ale najgorsze to te czapki bejsbolówki. Przecież wiadomo że jest całkowity zakaz obrotu tego typu militariami. Nikt na całym świecie nie posiada tej najnowszej broni. Nikt nie odważyłby się z tej broni skorzystać. A w środku katolickiego państwa, znaleziono tą właśnie broń !!!!!!!

suchy może i masz swoje lata , ale rozumu to ci jednak trochę na te lata brakuje.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Spodziewałem sie takiej odpowiedzi - dla ciebie nawet jakby znalezli bomby, pistolce tez pewnie twierdziłbys ze to tylko plastikowe zabawki z biedronki .Jak na swój wiek to jednak rozumu mi nie brakuje uwierz mi na słowo martwiłbym sie raczej o ciebie i twój ptasi móżdzek .W Warszawie mieszkam spokojnie od urodzenia i jakoś daje sobie radę tylko coraz cięzej jest ostatnimi czasy jak mam do czynienia z debilami którzy demolują je czy to z lewej strony czy z prawej :old: I jeszcze jedno loscrudos ty udajesz takiego tępaka czy naprawde nim jesteś!!!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez suchy693 Wto 15 Lis, 2011, w całości zmieniany 2 razy  
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Poproszę o JEDNO zdjęcie lewackich bojówek demolujących Warszawę 11-go.Ale konkretne, nie że się paru typów poszarpało.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

I na koniec tego tematu pozwole sobie dac oswiadczenie z którym zgadzam sie w pełni [pozdrawiam kolegów]

11 listopada na ulicach Warszawy będą czcić Święto Niepodległości ludzie, którzy chcą wyrazić szacunek dla pokoleń walczących przez ponad 120 lat o odzyskanie przez Polskę państwowości. W pełni utożsamiamy się i z nimi, i ich obecnością.

Cenimy ich za ich patriotyczną postawę tego dnia i za pamięć o polskiej historii.





Tego samego dnia na ulicach Warszawy pojawią się także wśród nich ludzie, którzy wykorzystują dzień 11 listopada, aby zademonstrować swoje skrajnie prawicowe lub skrajnie lewicowe postawy i to, co w tych postawach jest już dawno skompromitowane. Niektórzy z nich będą odwoływali się do nienawiści i próbowali użyć przeciwko swoim ideowym przeciwnikom przemocy.

Jesteśmy przeciwko i jednym, i drugim. Nie zgadzamy się z ich poglądami - rasistowskimi, antykapitalistycznymi, anarchistycznymi, nacjonalistycznymi - w ich ksenofobicznych postaciach, neokomunistycznymi, neofaszystowskimi, lewackimi. Także antysemickimi i antyizraelskimi.

Po obu stronach ulicznego konfliktu pojawią się ludzie reprezentujący współczesne ruchy nawiązujące mniej lub bardziej wyraźnie do groźnych i odrażających ideologii, które w ubiegłym stuleciu miały swój udział w śmierci milionów.

Z satysfakcją dowiedzieliśmy się, że organizacje żydowskie, które w zeszłym roku wspierały lub należały do "Koalicji 11 listopada", zrzeszającej między innymi organizacje lewackie i antyizraelskie, w tym roku nie będą w niej uczestniczyły, pozostawiając swoim członkom indywidualne podejmowanie decyzji o udziale w obchodach święta. To dobrze, że środowiska żydowskie udowadniają swoimi decyzjami fałsz antysemickiego stereotypu "żydokomuny", a zarazem nie chcą nobilitować swoim udziałem w Koalicji organizacji popierających arabski terroryzm.

Jednocześnie ta satysfakcja nie oznacza, że możemy bezkrytycznie patrzeć na organizacje po drugiej stronie politycznego spektrum, które będą obecne w Marszu Niepodległości, bo wśród ich członków w dalszym ciągu obserwujemy przejawy agresywnego nacjonalizmu, ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu.

Jesteśmy przeciwnikami zła i ekstremizmu obecnego zarówno na lewicy jak i na prawicy. Jesteśmy przeciwnikami tych, których sprowadzi na ulice chęć protestu przeciwko "drugiej stronie". Pojawią się tam wyłącznie po to, aby zademonstrować swoją obecnością przeciwko obecności ideowych oponentów. Święto 11 listopada stanowi dla nich wyłącznie pretekst.

Mamy świadomość, że dla wielu uliczne demonstracje i kontrdemonstracje mają smak przygody i sportu. Jest to bardzo niebezpieczny sport, bo zdominowany przez ekstremistów. A ekstremiści - paradoksalne - pracują na korzyść swoich przeciwników. Zwiększają ich liczbę.Nakręcają swoimi działaniami spiralę konfliktu. Jest to spirala nienawiści.

Dlatego jesteśmy przeciwnikami każdego ekstremizmu.

Uważamy zarazem, że jedynie skuteczną metodą na ekstremizm lewicowy i prawicowy nie jest ekstremizm po przeciwnej stronie ideowej, ale umiar. Tylko umiar nie podsyca, ale wystudza nastroje ekstremalne i tylko on może wygasić fanatyzm.

Tylko umiar może naprawiać to, co jest niszczone przez ekstremizm.

Jednak umiar ma za wroga oba ekstremizmy nawzajem się zwalczające i zarazem nawzajem gwarantujące sobie istnienie, więc jego sytuacja jest szczególnie trudna. Jest atakowany z obu stron. Jest także intelektualnym wyzwaniem: nie idzie na skróty i nie odnosi łatwych satysfakcji emocjonalnych, których dostarcza ekstremizm.

Ale tylko umiar może pokonać ekstremizm, który coraz silniej zatruwa życie polityczne, społeczne nie mniej, niż pojedyncze ludzkie serca i umysły.

Radykałowie są po obu stronach. W tej całej sytuacji wokół 11 listopada chodzi o to, czy potrafi się dostrzec i ocenić bezstronnie ich działania i motywacje. Tylko takie podejście pozwala na zachowanie obiektywizmu. Tu absolutnie nie ma miejsca na żadne "drużynowe" traktowanie sprawy.

Kosynierzy powstania styczniowego

Dlatego jesteśmy wyłącznie po stronie tych warszawiaków, którzy 11 listopada pojawią się na ulicach nie PRZECIWKO komukolwiek, ale po prostu po to, aby swoją obecnością uczcić rocznicę tego wyjątkowego dnia w historii Polski.

Tylko oni mogą w najbliższy piątek pokonać ekstremizm na ulicach Warszawy i nie dopuścić do zawłaszczenia święta 11 listopada przez radykałów. :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Czekam na zdjęcia demolki w wykonaniu lewackich bojówek, a nie na jakieś pierdy.Dajesz czy nie?Bo pomyślę żeś kłamczuch.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
Czekam na zdjęcia demolki w wykonaniu lewackich bojówek, a nie na jakieś pierdy.Dajesz czy nie?Bo pomyślę żeś kłamczuch.
Nie byłes na marszu nie widziałeś że jedna i druga strona rzucała czym popadnie w siebie to tez jest demolowanie miasta chyba :old: I cięzko zrozumiec ze nie bronię ani tych ani tamtych tylko ze wina jest po obu stronach .Chociaz 98% ludzi tutaj twierdzi że winni są ci co szli po prawicowej stronie.
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez suchy693 Wto 15 Lis, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Czekam cierpliwie.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Ja bym poprosił również o zdjęcia prawicowych bojówek demolujących Warszawę. Warszawę, a nie policjantów czy samochód TVN, nawet TVN Warszawa. I coś więcej, niż bruk na pl. stalinowskiej konstytucji, którym częstowali się wszyscy, kimkolwiek by się na końcu mieli ci wszyscy okazać. Materiały wideo z działań policyjnej grupy rekonstrukcyjnej wczoraj zostały przekazane prokuraturze przez redakcję Nowego Ekranu.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Wygląda na to,że nie usatysfakcjonowałoby Cię nic poniżej zburzenia kolumny Zygmunta.Ja mam mniejsze wymagania, chętnie zobaczę zdjęcie lewackich bojówkarzy rwących bruk z placu Konstytucji...Bo to nie tak, że rwali go jacyś tam nieokreśleni "wszyscy".Rwała go jedna,konkretna grupa.Nic, czekam dalej.Jedyne co póki co widziałem, to zdjęcie sprzętu niemieckiej antify w postaci czapek, nakolanników i jednego kastetu.Więcej sprzętu statystyczny kibic ja wiem, na przykład Craxy nosi ze sobą na randkę :razz: A, w piątek jestem w Warszawie - ustawka jakaś?Zaoszczędzę na poczcie :razz:
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Jasne, byle nie w Nowym Wspaniałym Świecie ;-)
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

http://i1.kwejk.pl/site_m....png?1321273798
kolejne nieco luzniejsze podejscie do piatku :smile:
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
Czekam na zdjęcia demolki w wykonaniu lewackich bojówek, a nie na jakieś pierdy
Jesli uwazasz że ten tekst to pierdy to chyba jestes zagorzałym lewakiem spod znaku sierpa i młota i Che a z takimi to nie ma po co gadac !!Co do zdjeć jak spotkam sie z kolegami zONR,NOP,MW to ci przesle może uradują cię jakoś :old: http://www.youtube.com/wa...-PeRCrIuWM&NR=1 A ty wyjasnij mi po co tym miłym chlopcom były te pałki no chyba ze były z papieru !?
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez suchy693 Wto 15 Lis, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
A, w piątek jestem w Warszawie - ustawka jakaś?Zaoszczędzę na poczcie :razz:
Tylko zebys nie miał schowanych za pazuchą kastetu,bejsbolówki z ochraniaczami no i styropianu do obrony to czemu nie :mrgreen: :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

loscrudos napisał/a:
suchy693 napisał/a:
A tu znowu niespodzianka W lokalu prowadzonym przez "Krytykę Polityczną" znaleziono kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet. :old:


znaleziono kastet ? ooo kurwa toż to musi być jakaś większa bojówka paramilitarna. I jeszcze niekonwencjonalna broń w formie styropianu !!!!!!
http://www.youtube.com/wa...-PeRCrIuWM&NR=1 A te małe pałeczki co maja to tez z papieru i są tylko do wymachiwania jako flaga :razz: Kurwa śmieszny jesteś!!!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
A te małe pałeczki co maja to tez z papieru i są tylko do wymachiwania jako flaga

Nie, do obrony przed nazi-kibolami ktorzy kilka razy przebijali sie do blokady.
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Czyli koło sie zamyka agresja rodzi agresjęęęęęęęę Ok bawcie sie dobrze dalej w polemikę kto jest dobry a kto zły ,kto ma racje a kto nie !!!! Ja ide pospacerować po ZOO tam są bardziej inteligentne ssaki :>
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Suchy juz ktorys raz piszesz ze odpadasz z dyskusji :mrgreen: do uslyszenia po powrocie :mrgreen:
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Sorka Suchy,ale ja się z Budyniem umawiam na ciemne geszefty - bez świadków :razz: Budyń - nie ma obaw,NWŚ prowadzą socjaliści, co najprawdopodobniej oznacza że jest drogo, niesmacznie i z nieprzyjemną obsługą.Jak będę wiedział co i jak, dam znać na priv ;-)
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

:twisted:

7:49 najebali swojemu przez pomyłkę :lol:
_________________
Wnuk Koryntu
 
Szymon69

Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 107
Skąd: silesia
Płeć:
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
Szymon69 napisał/a:
Czekam na zdjęcia demolki w wykonaniu lewackich bojówek, a nie na jakieś pierdy
Jesli uwazasz że ten tekst to pierdy to chyba jestes zagorzałym lewakiem spod znaku sierpa i młota i Che a z takimi to nie ma po co gadac!!

O, nie zauważyłem wcześniej,a sliczne.Tak. tak, mój ty mały psychologu.rozgryzłeś mnie :cancan: Odpuszczę Ci, boś głupi.
_________________
www.facebook.com/whitmansxa
 
k_u_dlaty


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 590
Skąd: od bociana
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

ja widzę że dzisiaj zły dzień jest bo same napinki. najpierw Prompto teraz Szymon... :lol:
_________________
nie ma zagrożenia
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Budyn: co do spiskowych teorii o prowokatorach to wszystko zaczyna sie faktycznie powoli wyjasniac http://warszawa.gazeta.pl..._czlowiek_.html Brzytwa Ockhama dziala - w tlumie agresywnych ludzi zawsze znajdzie sie jakis debil zeby przyjebac fotografowi, zadni prowokatorzy nie sa do tego potrzebni
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Dzięki za linka. NE twierdzi, ze ma nagrania z tym gościem, więc zobaczymy, czy zauważą te informacje i czy będzie na to jakaś odpowiedź. Swoją drogą tak charakterystyczny typ się na prowokatora nadaje umiarkowanie.
_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
Budyń


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Szymon69 napisał/a:
Poproszę o JEDNO zdjęcie lewackich bojówek demolujących Warszawę 11-go.Ale konkretne, nie że się paru typów poszarpało.


naoczny świadek nie miał aparatu, ale narysował wszystko z pamięci

_________________
https://www.facebook.com/spiritof84pl
http://spiritof84.bandcamp.com/

RŻNĄĆ Z KARABINKÓW!!!
 
loscrudos

Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 150
Płeć:
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

suchy693 napisał/a:
Spodziewałem sie takiej odpowiedzi - dla ciebie nawet jakby znalezli bomby, pistolce tez pewnie twierdziłbys ze to tylko plastikowe zabawki z biedronki .Jak na swój wiek to jednak rozumu mi nie brakuje uwierz mi na słowo martwiłbym sie raczej o ciebie i twój ptasi móżdzek .W Warszawie mieszkam spokojnie od urodzenia i jakoś daje sobie radę tylko coraz cięzej jest ostatnimi czasy jak mam do czynienia z debilami którzy demolują je czy to z lewej strony czy z prawej :old: I jeszcze jedno loscrudos ty udajesz takiego tępaka czy naprawde nim jesteś!!!!!!


Nie no oczywiście że poważnie podchodze do tego wszystkiego i nielegalne skupowanie styropianu jest naprawdę rzeczą karygodną. Wielce ubolewam że ktoś wpadł na taki pomysł i zapewne miał także inne jak bomby , rakiety przeciwlotnicze, czy też miny przeciwpiechotne. Nie twierdze że to plastikowe zabawki bo w tekście zacytowanym przez Ciebie wyraźnie jest mowa o styropianie. Skoro od urodzenia mieszkasz w Warszawie to naprawdę Ci serdecznie współczuje. W obliczu obcowania z terrorystami działającymi w bezpośrednim sąsiedztwie można postradać zmysły. Nie bój się jednak, skontaktuj się z psychologiem i razem powinniście całą tą sytuację zwyciężyć.
Jedna prośba , jakbyś mógł w trakcie leczenia mniej pisać na forum to byłbym Ci wdzięczny. :dupa:

apropo jeszcze całej zadymy :
gdyby nie ten jeden niemiec, to na co zwalałaby winę cała ta śmietanka pseudo "patriotów" ???? Z prowokatorami się nie udało , z zamieszkami lewackich grup antify się nie udało, więc jedyne co Twoim suchy kolegom się udało to rozpierdolenie miasta, i nie pierdol że ich nie bronisz bo ciągle próbujesz udowodnić jaka to lewacka strona jest zła :punk:

Prawda jest taka że po każdej stronie zawsze znajdzie się jakiś debil. Niestety po stronie "pseudopatriotów" znalazło się ich więcej i należałoby to po prostu przyznać a nie oczerniać na wszelkiego rodzaju forach i stronach internetowych.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12