PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
11.11.2010. Blokada antyfaszystowska + koncert WARSZAWA
Autor Wiadomość
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

zraz będzie tu setka teorii o tym jaka jest antifa, wysnutych z wypowiedzi jakiejś laseczki, która pewnie nawet nie do końca czai klimat.
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Biały napisał/a:
zraz będzie tu setka teorii o tym jaka jest antifa, wysnutych z wypowiedzi jakiejś laseczki, która pewnie nawet nie do końca czai klimat.

Nie bój nic, za rok Atify nie będzie.
Cytat:

Pierwsza taka granica jest to granica języka. Ja przez ten mikrofon słyszałem mowę nienawiści. Oczywiście nikt nie kontrolował tych ludzi, którzy tam mówili. Ale ja tam słyszałem, najbardziej charakterystyczny moment to było o tych szczurach, które zeszły na dół schodami i idą dołem. Ale były tam inne takie momenty, i to było bardzo bolesne, bo jest to jednak jakieś przybliżanie się do naszych przeciwników.

Ten język nienawiści jest jakimś problemem i on drąży nas, bo jeśli subtelny analityk polityczny używa potem w swoim artykule tytułu „wypierdolić z miasta”, to jest ten sam język – to znaczy żeśmy się zarazili, zaraziliśmy się. Wszystko jedno czy to jest opis czy nie, naraziłeś się [kierowane do Michała Sutowskiego]. Ja mam sam wyrzuty sumienia, czy nie przekroczyłem… publikując swój tekst „wygwiżdżmy ich z miasta”… czy ja nie przekroczyłem tej granicy.

Druga sprawa to jest co z symbolami. Różne tam były rzeczy, które mogły różnych razić. Mój przyjaciel powiedział mi – może to nie prawda, może ktoś potwierdzi – że widział, że była tam flaga z sierpem i młotem. Ja jej nie widziałem. Ja tylko chciałem powiedzieć, że jeżeliby była, to trzeba sobie zdać sprawę – to jest, ja mówię, próbuję dotykać różnych granic, które musimy sobie wyznaczyć – otóż gdyby była – to chciałem powiedzieć wam – w moim przekonaniu jest wielu ludzi, spotkałem wielu ludzi, którzy taką flagę spokojnie by podnieśli. Otóż jest to flaga znacznie bardziej zbrodnicza niż ONR-u. I uważam, że tego nie wolno, po prostu. Tego nie wolno. Pod sierpem i młotem zamordowano miliony ludzi.

Całość tu:
Wypowiedź Seweryna Blumsztajna
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Uwierz mi, że jednak będzie ;)
A Blumsztajn to schizofrenik i tyle w temacie :cancan:
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Biały napisał/a:
Uwierz mi, że jednak będzie ;)
A Blumsztajn to schizofrenik i tyle w temacie :cancan:

Brawo. Nareszcie wszystko będzie jasne. Narodowcy będą robili za porządnych obywateli. a Antifa za ekstremistów do skasowania.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Rotten82 napisał/a:
po chwili uciekają by wmieszać się w tłum- zapewne dlatego, że się pojawia policja, wiadomo nikt nie chce być zatrzymany

policja pojawia się ale nie interweniuje, antifa wyraźnie chowa im się za plecami
 
 
kacperro

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: mazowsze
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

Zigi napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
po chwili uciekają by wmieszać się w tłum- zapewne dlatego, że się pojawia policja, wiadomo nikt nie chce być zatrzymany

policja pojawia się ale nie interweniuje, antifa wyraźnie chowa im się za plecami


W którym momencie Antifa wyraźnie chowa się za plecami policji bo oglądam ten filmik i jakoś zauważyć tego nie mogę. Chyba, że piszesz o happeningu więźniów, którego uczestnicy nic wspólnego z AFĄ nie mają. Nie ma to jak opisywać zdarzenia, które zna się tylko z niewyraźnego filmiku internetowego jakiejś histeryczki.... :wall:
 
Don Pedro


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 239
Skąd: Kraina Deszczowców
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

OŚWIADCZENIE ŚRODOWISKA BOJOWYCH ANTYFASZYSTÓW W SPRAWIE OSKARŻEŃ O „MOWĘ NIENAWIŚCI” I NIEUZASADNIONE UŻYWANIE PRZEMOCY.

http://antifa.bzzz.net/si...d=224&Itemid=72
 
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

o tych z auschwitz nie pisze bo widać od rtazu że to jakies śmieszki sie poprzebierały i wycierają sobie gębę holokaustem.
 
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010   

Don Pedro napisał/a:
OŚWIADCZENIE ŚRODOWISKA BOJOWYCH ANTYFASZYSTÓW W SPRAWIE OSKARŻEŃ O „MOWĘ NIENAWIŚCI” I NIEUZASADNIONE UŻYWANIE PRZEMOCY.

http://antifa.bzzz.net/si...d=224&Itemid=72

Co za żenada. Na filmie było widać jak kontratakowali ...
Jak zbiorę trochę kasy to może za rok wynajmę kozaków, żeby nie nadwyrężać budżetu policji i powstrzymać debili batogami i nahajkami. Chamstwo na więcej nie zasługuje.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Biały napisał/a:
Ja chciałbym jedynie tego, by takie ścieranie nie materializowało się w postaci noży wbijanych w brzuchy.

I tu się całkowicie zgadzamy. Mnie nie interesuje przekonywanie pałką i kastetem tylko siłą argumentów.


;)
 
sowa


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 62
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

Kulturalni, młodzi, niepodlegli dzielnie stawiajac czoła hordom złych, uzbrojonych po zęby lewakom przeszli bezproblemowo zapowiadaną trasą przez Warszawe. Przy okazji należy nadmienić bezkompromisowośc postawy narodorej młodzieży w walce z policją, oraz stainowskie metody manipulacji antyfaszystów http://antifa.bzzz.net/si...=228&Itemid=72. Dla tych co nie byli a i tak maja bardzo obiektywne spojrzenie na sprawe chciałem nadmienic ze Arbuz niósł flage z sierpem i młotem.
_________________
Na pierwszy rzut oka Tom wydaje się być punkrockowcem, jednak jest zupełnie inaczej:
-jest wulgarny,
-jest kobieciarzem
-nie lubi sportu, jednak uważa, że koszykówka jest super!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13