PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
11.11.2010. Blokada antyfaszystowska + koncert WARSZAWA
Autor Wiadomość
Biały


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1227
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010   

Może i niektórzy się zapętlają, ale to samo można powiedzieć o Korwin-Mikke i jego bandzie, która wszędzie widzi hulający socjalizm. Może i tobie nie po drodze z NSami, może ci demonstrujący wolą salut rzymski, a nie hitlerowski. Jednak póki ktoś będzie szerzył szkodliwe dla społeczeństwa autorytarne, antysemickie i szowinistyczne hasła, ten powinien spotkać się z reakcją. Przykro mi, ale ja chciałbym by do głosu nie dochodzili właśnie tacy radykałowie, jak ty. Mogę z tobą o tym pogadać, ale jeśli kiedykolwiek zaistniałoby realne zagrożenie wprowadzenia takich poglądów w życie, to zapierałbym się nogami i rękami, by do tego nie dopuścić. Już dawno przestałem się napinać i spierać o takie sprawy, bo dotarło do mnie, że ja i np. ty żyjemy w całkiem innych systemach wartości, które muszą się ścierać i są nie do pogodzenia. Ja chciałbym jedynie tego, by takie ścieranie nie materializowało się w postaci noży wbijanych w brzuchy.
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010   

Biały napisał/a:
Ja chciałbym jedynie tego, by takie ścieranie nie materializowało się w postaci noży wbijanych w brzuchy.

I tu się całkowicie zgadzamy. Mnie nie interesuje przekonywanie pałką i kastetem tylko siłą argumentów.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

PUNK AINT NO RELIGIOUS CULT.PUNK MEANS THINKING FOR YOURSELF.YOU AINT HARDCORES CAUSE YOU SPIKE YOUR HAIR. WHEN A JOCK STILL LIVES YOUR HEADS .nazi punks fuck of !!.IF YOU VE COME TO FIGHT ,GET OUTTA HERE.YOU AINT NO BETTER THAN THE BOUNCERS.WE AINT TRYING TO BE POLICE.WHEN YOU APE THE COPS IT AINT ANARCHY ,nazi punks fuck off!!! nazi punks fuck off!! :old: :old: To tyle odemnie na zakonczenie tego marszu i wogóle .PS fragment chyba każdy wie kogo!! :punk: :punk:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

100% Hate napisał/a:
Komentarz Ziemkiewicza dlaczego poparł marsz:
Cytat:
Otóż utożsamianie tradycji polskiego ruchu narodowego, endecji, i jednego z ojców polskiej niepodległości, Romana Dmowskiego, z hitleryzmem, jakiego konsekwentnie od lat dokonuje "Gazeta Wyborcza" i na jakim oparła swą propagandę przeciwko - de facto - Świętu Niepodległości (część "antyfaszystów" poprzebierała się w oświęcimskie pasiaki, co jest wyjątkową podłością, może jeszcze gorszą niż przemoc fizyczna) jest odrażającym kłamstwem, nikczemnym spotwarzaniem i zohydzaniem polskiej historii.


Znowu to samo - "przeciwko - de facto - Swietu Niepodleglosci" - gowno prawda i manipulacja, nie przeciwko swietu, a przeciwko skurwysynom z ONR i ich przydupasom.

100% Hate napisał/a:

I głos Kukiza:
Cytat:
Czy widziała pani, żeby ktoś w czwartek hailował? To środowiska lewackie, gejowskie i anarchistyczne postanowiły zrobić kontrmanifestację, chociaż nie przypominam sobie, żeby o niepodległość Polski walczył jakiś pułk pod tęczowym sztandarem.


Po 1.
http://pl.wikipedia.org/w...C3%B3w_Polskich
http://pl.wikipedia.org/w...dykalist%C3%B3w
Po 2. o ile rozumiem ze Kukiza mozna zwiesc tym ze raz nikt nie hajlowal, o tyle dziwie sie ze ktokolwiek z szeroko pojetego klimatu daje sie nabrac na dobrych ONRowcow nie majacych absolutnie nic wspolnego z rasizmem i syndromem sztywnienia prawej reki.
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Sjonista napisał/a:
Cytat:
Wśród zatrzymanych jest również Robert Biedroń - informuje Radio TOK FM. Został on zatrzymany pod zarzutem czynnej napaści na policjanta.
(...)
Przeciwko marszowi narodowców wystąpiło Porozumienie 11 Listopada. To koalicja ponad 40 rozmaitych organizacji pozarządowych - od anarchistów po feministki i organizacje żydowskie.

Jak następnym razem, razem z gejami, feministkami, anarchistami itd. będziecie bić policjantów, to nie róbcie tego w moim imieniu.

.

Sjonista napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Jak zwykle nie mogę się przyzwyczaić do obrony ideologii faszyzmu pod pretekstem prawa wolności zgromadzeń.

Twoi faworyci w tej kwestii różnią się tylko tym, ze nie wykorzystują burżuazyjnego, zgniłodemokratycznego prawa, tylko jawnie na nie srają.

Niespecjalnie przepadam za ludźmi wymienionymi poniżej.
Cytat:
W komitecie poparcia "Marszu Niepodległości" znaleźli się m.in. senator Ryszard Bender (PiS), b. europoseł LPR Maciej Giertych, kandydat na prezydenta Warszawy Janusz Korwin Mikke, muzyk Paweł Kukiz, prof. Jerzy Robert Nowak, poseł Stanisław Pięta (PiS), publicyści Jan Pospieszalski i Rafał Ziemkiewicz, b. poseł Artur Zawisza oraz prof. Jan Żaryn z IPN i UKSW.
Jakoś jednak trudno mi zobaczyć w nich hitlerowców.

Za to, że bito policjantów w imieniu organizacji żydowskich jest mi po prostu wstyd.
Jestem normalnie wściekły, że jacyś kretyni znaleźli Żydom kumpli, którzy jak najsłuszniej usłyszą prokuratorskie zarzuty.

Jak mi ktoś powie, że "żydy i pedały biły polskich patriotów", to co odpowiem ?

Shoshana Miriam napisał/a:
Na manifestacji lewicowej trafialy sie prawdziwe perelki wsrod sloganow 'Nazi agents of church', albo 'Faszyzm - potworne dzieco kapitalizmu'. Cudne.

Shoshana Miriam napisał/a:
Sjonisto, wez pod od uwage, ze to byl marsz nacjonalistow/narodowych radykalow, a nie nazistow. to ma wiecej wspolnego jesli juz to z faszyzmem niz z nazizmem. auchwitz nie byl pomyslem polskiej endecji, tylko NAZISTOW niemieckich. Akurat po Tobie, Sjon, bym sie tego nie spodziewala. Z kilku powdow polscy narodowcy wspierali przed wojna syjonistow - po pierwsze koncepcje emigracji do Plaestyny byla im bardzo na reke, po drugie ze wzgledow ideologicznych - nacjonalistycznych np frakcja Zabotynskiego byla im bliska. Zabotynski utrzymywal kontakty z wloskimi faszystami. Powiem tak. Skoro NAWET GW (ktora obiektywizmem nie grzeszy) pisala, ze jej 'tajniacy' ktorzy przeszli sie w marszu niepodleglosci nie zaobserwowali nic faktycznie razacego, to chyba bylo tak nrpawde.... kazdy, kto usilowal krzyczec jakies haslo niezgodne z narzucona linia - byl natychmiast reprymendowany przez reszte. w momencie gdy ktos przyznal w tlumie, ze jest 'polskim nazista', to zostal natcyhmiast wyzwany od prowokatora. Powiedzieli mu 'wiec wynos sie stad, to nie twoj marsz!'.

Sjonisto - naprawdę mialbys problem czy jako SYJONISTA blizej Ci do nacjonalistow, czy do lewakow? Czytales wywiad z Winnickim z MW? Czy w swietle jego wypowiedzi podtrzymujesz slowa o Auschwitz? Co wydaje ci sie bardziej niebezpieczne - pojscie pod reke z 'Solidarnymi z Palestyna', ktorzy de facto wspieraja Hamas, a wiec de facto realnie popieraja mordowanie Zydow- czy moze pojscie z chlopcami z MW w schludnych sweterkach i okularach, ktorzy deklaruja oficjalnie, ze marsz odcina sie od wszelkich tresci antysemickich i ksenofobicznych, a za wszelkie tego typu wyskoki uczestnicy marszu beda wyrzucani?


w marszu szlo wielu zupelnie normalnych ludzi, nie tylko faszysci. i wiem, co mowie.

Kilka wybranych postów na ten temat z Forum Żydów Polskich. I kto wygrał walkę o dusze ?
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Tylko ze nie kazdy z tego forum mial takie zdanie
Zauwaz ze w sklad koalicji weszly tez ugrupowania zydowskie
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Zgadza się ale ja cytowałem Żydów. W tym roku zachowywałem się neutralnie, ale rok temu to m.in. dzięki mojej akcji to Forum nie poparło blokady. A powodem tego był udział Antif-y.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

nie moglibyście zacząć gadać o cyckach?
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Zgadza się ale ja cytowałem Żydów. W tym roku zachowywałem się neutralnie, ale rok temu to m.in. dzięki mojej akcji to Forum nie poparło blokady. A powodem tego był udział Antif-y.


a co masz do antify? a do bojowek autonomicznych nacjonalistow to pewnei nic nie masz?
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

W tej chwili to mam awersję na każde bojówki. I czerwone i brunatne. A znałem trochę ludzi z Białego. I dowiaduję się po latach, że niedawno poznany przez mnie, eks punk Wądół, miał kumpla, którego też znałem czyli Pędzla. Tyle, że ten ostatni był ns-em. Jak się spotykali na siebie warczeli, ale bez obijania ryja. Czyli można ?
Rotten82 napisał/a:
nie moglibyście zacząć gadać o cyckach?

A chętnie byle dużych. Z tym, że jak znam życie to i tak skończy się na tym.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Oki rozumiem Masz awersje do bijatyk :)
A zapytam czy masz cos do ONR?
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

mnie się takie widzą xD
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Wyrak napisał/a:
Oki rozumiem Masz awersje do bijatyk :)
A zapytam czy masz cos do ONR?

No nie specjalnie mi pasują, bo wiem, że sporo tam bylo ns-ów. Ale sposób na takich jak oni to nie marginalizowanie, a oswajanie. Tak jak w przypadku Gianfranca Finiego i Alleanza Nazionale. Z faszysty, który uważał, że „Duce był największym mężem stanu XX wieku. Przyjdzie jeszcze czas, że będziemy mu stawiać pomniki” zmienił się w gostka, który uznał ustawy rasowe Duce, za "haniebną kartę w historii Włoch”. Podobnie określił Republikę Mussoliniego, a nazizm i faszyzm określił wynaturzeniem.
Nie znoszę demokracji w obecnej formie, ale nie po drodze mi z debilami. Z anarchisty, socjalisty, narodowego socjalisty, faszysty, ultranacjonalisty stałem się najpierw patriotą etnicznym , a obecnie prawicowym radykałem, dla którego poglądy są ważniejsze od narodowości. Z tym, że mnie interesuje niepodległa Polska, a nie Województwo Polskie w ramach UE.
Ale dość bo się Rotten zanudzi, a ma chłop dobry gust.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:

No nie specjalnie mi pasują,


a mi wcale nie pasuja np za to ze w 1937 r. pod wpływem endeckich nacjonalistycznych organizacji młodzieżowych (m.in. Młodzieży Wszechpolskiej i ONR) rektorzy wielu polskich uniwersytetów stworzyli tzw. getta ławkowe, które były oznaką panującego wówczas antysemityzmu w środowiskach akademickich. Na salach wykładowych wyznaczano specjalne ławki, w których siedzieć mieli studenci żydowskiego pochodzenia.

I jesli mlodzi ludzie lykaja i fascynaja sie ugrupowaniami jak ONR to uwazam ze jast to grozne i trzeba wyrazac temu sprzeciw

Ale miejsce na takie rozmowy to nei forum Nuclear... mozemy pogadac na privie a mzoe nawet kiedys w zywe oczy bo z doswiadczenia wiem ze takie forumowe rozmowy nic nie daja a czesto jest tak ze do takich rozmow lubia podlaczyc sie "debile"
 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Dobra teraz mozemy porozmawiac o cyckach ale zalozmy oddzielny temat :)
 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

Dobra teraz mozemy porozmawiac o cyckach ale zalozmy oddzielny temat :)
 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Lis, 2010   

czemu? niech się ten wreszcie na coś przyda :lol:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Nuclear Winter napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Cytat:
Ale ns nigdy nie należał do radykalnej prawicy. Nigdy. To, ze lewica nie chce się przyznawać do brunatnych to nic dziwnego. Hitler to kukułcze jajo.
To, że narodowy socjalizm nie należał do radykalnej prawicy, nie oznacza chyba automatycznie lewicowych powiązań. :lol:
Przecież hitlerowcy tępili komunistów i lewicę jak się dało, a to że nie byli konserwatystami tylko wywrotowcami nie oznacza ich lewicowości.

PPS też była antykomunistyczna czy była więc prawicą ? Bolszewicy wykosili anarchistów, eserowców, mienszewików itp. czy to też prawica ?
Czy tylko ja nie widzę związku logicznego między moim postem a ripostą....? :eek:

Jakie to ma w ogóle znaczenie czy bolszewicy tępili mieńszewików, dla ustalenia czy narodowy socjalizm jest skrajną prawicą, czy nie. :lol:
Dla mnie jest, i mogę poszukać książkowej definicji.
To że są jacyś prawicowcy którym to przeszkadza, to trudno; wiadomo, że nauka nie nadąża za życiem i w pewnym momencie ciężko się z tym pogodzić. Niektórym socjaldemokratom też ciężko przełknąć Stalina i Trockiego, ale nie da się ukryć że oni byli na lewo; choć pewnie dałoby się też znaleźć zwolenników tezy, że stalinizm był tak naprawdę nacjonalistycznym imperializmem. ;-)

Skoro dokonujesz już politycznego coming outu, to ja wspomnę, że dla mnie właśnie klasyczny podział lewica/prawica jest za ciasny, w jednych sprawach bliżej mi do jednych, w innych – rozumiem tę drugą stronę.


Cytat:
Otóż utożsamianie tradycji polskiego ruchu narodowego, endecji, i jednego z ojców polskiej niepodległości, Romana Dmowskiego, z hitleryzmem, jakiego konsekwentnie od lat dokonuje "Gazeta Wyborcza" i na jakim oparła swą propagandę przeciwko - de facto - Świętu Niepodległości (część "antyfaszystów" poprzebierała się w oświęcimskie pasiaki, co jest wyjątkową podłością, może jeszcze gorszą niż przemoc fizyczna) jest odrażającym kłamstwem, nikczemnym spotwarzaniem i zohydzaniem polskiej historii.

Ani Ziemkiewicz, ani papież, ani nikt nie wytłumaczy mi, że trzeba popierać nazioli dlatego, że Wyborcza kłamie, a ktoś się przebrał za więźnia Auswitz.
Zaiste, żelazna logika, a do tego sprowadzają się te żałosne tłumaczenia. :limo:
Przecież to co robią naziole z ONR też ni chuja nie da się nazwać patriotyzmem.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Mówiłem, że cycki nie mają szans i wygra:


Ale według woli.
Po pierwsze mały cytacik z Adolfa.
"W Hiszpanii postawiliśmy na niewłaściwego konia. Byłoby dla nas lepiej udzielić poparcia republikanom. Oni reprezentują lud. Zawsze moglibyśmy później uczynić z tych socjalistów dobrych narodowych socjalistów. Ludzie skupieni woków Franco to wszystko reakcyjny kler, arystokraci i bogacze - nie mają nic wspólnego z nami, nazistami"
Adolf Hitler, kwiecień 1938 za Davidem Irvingiem

A teraz co ma wspólnego narodowy socjalizm z lewicą.

1 Nazwa NSDAP czyli Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei sama wskazuje adresata. Były to doły społeczne, proletariat i lumpenproletariat.
Dla elit Hitler w czerwonych butach był parweniuszem, którego należałoby wpuszczać od kuchni. Nieliczna opozycja antyhitlerowska wywodziła się przede wszystkim ze środowisk arystokratycznych i chrześcijańskich. Natomiast "szarzy Niemcy" darzyli Fuehrera uwielbieniem do końca wojny.
Ponadto na archiwalnych zdjęciach można zauważyć byłych bojówkarzy Rote Front z czerwonymi flagami z domalowaną swastyką już w SA.

2 Politykę gospodarczą III Rzeszy cechował daleko posunięty interwencjonizm państwowy - kontynuacja "pruskiego socjalizmu" z czasów I wojny. (coś jak New Deal, albo szwedzka socjaldemokracja). Roboty publiczne na masową skalę, drukowanie pieniędzy.

3 Polityka socjalna prowadzona była w III Rzeszy na b. szeroką skalę. "Winterhilfe" wypłacała zasiłki 10 mln ludzi, skrócono tydzień pracy do 36 godzin, dwukrotnie wydłużono urlopy. Niestrawne dla liberałów

4 Dążenie do rewolucyjnego przekształcania świata na wzór wyznawanej ideologii, budowa nowego porządku na gruzach dotychczasowego ładu.

5 Eksperymenty eugeniczne i eutanazja osób "niepełnowartościowych
rasowo", podobne zjawiska występowały wówczas w socjaldemokratycznej Szwecji.

6 Wrogość wobec Chrześcijaństwa, a Kościoła Katolickiego w szczególności to także cecha lewicy.

Radykalna prawica to ultramontanizm, biała gwardia czy ancien régime.
Na pewno nie będą to socjaliści z żadnym przymiotnikiem.
Jak ktoś posłuchał kiedyś produkcji muzycznych rodzimych grup ns np. Konkwisty 88 lub pokrewnych to wie, że masę tam odwołań do robotniczej krwi i sprawiedliwości społecznej. Przypadek ? Narodowy socjalizm to konkurencyjna, wypaczona wersja tego projektowanego jeszcze przez Marksa. Ale korzenie ma od niego.

A tu tekst który daje do myślenia.
Cytat:

Antyfaszyści: "Przepraszamy za mowę nienawiści na manifestacji"
Przedstawiciele Porozumienia 11 listopada przeprosili za mowę nienawiści, jaka miała miejsce na manifestacjach antyfaszystów 11 listopada. - To się nie powinno tam pojawić - zapewniała Monika Kłosowska, przedstawicielka tej organizacji.
Halina Bortnowska z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, powiedziała w Radiu TOK FM, że 11 listopada w czasie demonstracji antyfaszystów w Warszawie miało miejsce nawoływanie do przemocy. - Ja mam to nieszczęście, ze rozumiem teksty piosenek. Jedna z nich była zupełnie straszna i mówiła o zabijaniu faszystów. Działanie czegoś takiego, to jest rodzaj prowokacji - stwierdziła.
Zaznaczyła, że każdy z uczestników jakiejkolwiek manifestacji musi uważać na swoje i innych bezpieczeństwo. - Słowo bezpieczny funkcjonuje tutaj w dwóch znaczeniach. Jedno to jest takie: jestem bezpieczna, bo nie oberwę. A drugie bezpieczeństwo jest takie: nie zacznie się w moim imieniu, coś, na co się nie zgadzam. Drugi rodzaj bezpieczeństwa jest jeszcze ważniejszy niż ten pierwszy - stwierdziła.

Monika Kłosowska z Porozumienia 11 listopada, które organizowało manifestacje przeciwko marszowi ONR-u i innych organizacji nacjonalistycznych, przeprosiła za taki incydenty. - To, co możemy zrobić, to zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłym roku nie pojawiła się mowa nienawiści. Przepraszamy w imieniu Porozumienia. To się nie powinno tam pojawić - mówiła.

Z kolei Jakub Karwowski z tej samej organizacji wytłumaczył, dlaczego takie wydarzenia mogły mieć miejsce. - To było przygotowane bardzo spontanicznie. W przypadku tak dużej grupy osób niestety trudno jest uniknąć takich wystąpień - mówił. Oboje zaznaczyli, że manifestacja była swego swojego rodzaju Hyde Parkiem, który bardzo trudno było kontrolować.

11 listopada antyfaszystowskie organizacje skupione w Porozumieniu 11 Listopada stanęły na drodze Marszu Niepodległości organizowanego przez skrajnie prawicowe Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską. Doszło do starć, interweniowała policja. Funkcjonariusze zatrzymali 33 osoby, zarówno ze strony przeciwników, jak i zwolenników Marszu Niepodległości.

Źródło: Tokfm.pl

A dokładając pobicie ONR-owców w pociągu, może być tylko jeden komentarz. Inna banda, te same metody.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Nie chce mi sie przebijać przez temat ale ten film jest zajebisty
http://www.youtube.com/wa...player_embedded


Komu sie nie chce całego oglądać to skrót:
1.Antifa atakuje łysych
2.Antifa spierdala bo łysi ich gonią
3.Kamerzystka drze sie do policji żeby zatrzymali łysych bo tam pobiegli patrzcie co oni wyprawiajo biedna antifa xD
 
 
Wyrak


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 424
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Zigi napisał/a:
Nie chce mi sie przebijać przez temat ale ten film jest zajebisty
http://www.youtube.com/wa...player_embedded


Komu sie nie chce całego oglądać to skrót:
1.Antifa atakuje łysych
2.Antifa spierdala bo łysi ich gonią
3.Kamerzystka drze sie do policji żeby zatrzymali łysych bo tam pobiegli patrzcie co oni wyprawiajo biedna antifa xD


Byles tam ze piszesz? Moze i pobiegli ale zaraz sie rozproszyli :) a kamerzystka krzyczy bo zauwazyla pewna anomalie Jak my bieglismy w strone lysych to przeszkadzala nam policja palami i gazem a jak bylo odwrotnie to policja nie reagowala Ot i temat wyczerpany
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

http://www.rozbrat.org/pu...anego-aktywisty
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Zigi


Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 642
Skąd: litzmannstadt
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Policja wyraźnie ma wyjebane i stoi na swojej pozycji, nie reaguje i nie rusza z pałą na nikogo
 
 
Nuclear Winter


Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 99
Skąd: 15
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

Filmik zajebisty. A najbardziej mi się podobała ta laska co tak głośno krzyczała Antifa, a potem wołała na pomoc policję.
_________________
Kula jest ślepa i głupia, a bagnet to zuch który wie o co chodzi w życiu

 
Rotten82


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 2135
Skąd: woj.Częstochowskie
Płeć:
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010   

filmik jak dla mnie nie pokazuje nic prócz przewrażliwienia operatorki kamery.
ja to widzę tak:
1. antifa atakuje narodowców - no nic dziwnego, przecież właśnie po to tam pojechali:)
2. po chwili uciekają by wmieszać się w tłum- zapewne dlatego, że się pojawia policja, wiadomo nikt nie chce być zatrzymany
3. a później już wszyscy są grzeczni bo policja obok

panna jest rozhisteryzowana, wręcz błaga policję o pomoc i jeszcze ten jej podpis do filmiku. pewnie przez najbliższe kilka lat zanim wyrośnie z antyfaszyzmu będzie opowiadała o tym jak to dostała gazem w oko :roll:
_________________


http://barbiedolls.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/BarbieDollsPunk
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12