PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa płyta PARY WINO
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 21 Lis, 2010   

w tych bonusach, które słyszysz została wyrzucona gitara, a na jej miejsce zostały nagrane dwie nowe w panoramie.
Tak jak mówisz na próbki nie ma szans.
 
Nikodem15 is back!

Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 274
Płeć:
Wysłany: Czw 24 Lut, 2011   

I płyty pewnie nie będzie...
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   

Nikodem myślę że trzeba być cierpliwym,nie dość że nagranie w dobrym studio sporo kosztuje to pewnie bardzo ciężko znależć potem wydawcę-z MTJ chyba trzeba dać sobie spokój....

Para w przeciwieństwie do Defektu Muzgó czy ex kolegów z Sedesu zrobił kilkanascie nowych kawałków...Siwy czy Młody ślizgają się tylko na starociach i mogę się z Tobą o zgrzewkę browca założyć że oni już nic nowego nie nagrają (pomijam granie coverów przez Sedes)...

Muszę publicznie napisać że nie dawałem Parze żadnych szans że stworzy coś nowego,mało tego nie wierzyłem że po latach znowu będzie grał koncerty....myślałem że gdy w czerwcu 2007 para zapowiedział koncert we Wrocku będzie to jeden występ dla starych fanó a tu proszę do września 2010 roku naliczyłem 20 występów Darka...

Wypada jedynie pożałować że Para ze swoim zespołem tak rzadko (wręcz wcale) wypuszczał się w centralną czy północną Polskę...zresztą poza dolnym śląskiem i śląskiem parę można było usłyszeć w Poznaniu,Ustrzykach Dolnych czy dwukrotnie w Kielcach....zresztą w mieście scyzoryków byłem na obu koncertach i na obu było zajebiście.

W temacie o nowej płycie mam do pary takie pytanie ile masz gotowych kawałków?

Pytam bo sam ze stronki sciągnąłem panie premierze,barykady i kamienie,ojciec dyrektor,techno to gówno,w życiu liczy się nic,zboczona muzyka,pogo dla naiwnych,telenowele,zawsze i wszędzie (to były mp opisane numerami od 23 do 31) dzisiaj zaś ściągnąłem za pośrednictwem tego forum kawałki pedofil,sex i jedzenie oznaczone numerami 35 i 36.....stąd pytanie jakich kawałków nie mam i gdzie je można pobrać?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 28 Lut, 2011   

Nikodem15 is back! napisał/a:
I płyty pewnie nie będzie...
słowo, że nie mam na to czasu... zresztą jak nie wyjdzie to nic się nie stanie. Może wtedy opublikuję ją w formie mp3?
szymon napisał/a:
W temacie o nowej płycie mam do pary takie pytanie ile masz gotowych kawałków?

Pytam bo sam ze stronki sciągnąłem panie premierze,barykady i kamienie,ojciec dyrektor,techno to gówno,w życiu liczy się nic,zboczona muzyka,pogo dla naiwnych,telenowele,zawsze i wszędzie (to były mp opisane numerami od 23 do 31) dzisiaj zaś ściągnąłem za pośrednictwem tego forum kawałki pedofil,sex i jedzenie oznaczone numerami 35 i 36.....stąd pytanie jakich kawałków nie mam i gdzie je można pobrać?
12 nowych numerów, więc któergoś Ci brakuje. Na stronie piwinny być wszystkie.
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :geek:
Tak od siebie- od tygodnia znowu zacząłem słuchać bonusów do ostatniej jeszcze nie wydanej płyty. Nakręca jak diabli. Gdyby taka konwencja i perkusja byłą zachowana, to ja już nic innego nie chcę. Po Warszawie trochę się jeździ, kto zobaczy motocykl z którego nap.. Para Wino, to już wie, kto to :cancan:
 
 
Slayer

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 71
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017   Informacyjnie.

Dostałem od znajomego fotkę z koncertu, na którym z resztą byłem bodajże w październiku 2014 w Bielsku Podlaskim w Pub Blues.

Zanim dojechałem, to pamiętam, jak zwierzęta mi się pod koła rzucały, a koncert, nawet jak na standardy Punk-Rockowe był dość hardcorowy. "Trochę" wstawiony Para podczas koncertu wyszedł i śpiewał przed sceną, co i rusz wpadał na niego jakiś jeszcze bardziej napity jegomość :cojest: , talerze perkusji były rozwalone, a pałkarz jakoś tak...no nie szło mu za bardzo, do tego jacyś luje przewalili mi motocykl :punk: No ale, co punk to punk :limo:

Ale wracając do foty. Dostałem cynk, że po 7 latach w końcu coś w temacie płyty się zadziało. Jak będzie to taki poziom, jak było z bonusami, to mi nic więcej nie trzeba. Czyli wygląda na to, że już niedługo zawita na moim Hi-Fi oczyszczona i bez szumów wersja "Pedofila" :jupi:

full album na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Ux2ek1UWNsI

17619239_965110713592306_1779063585_n.jpg
Plik ściągnięto 8980 raz(y) 28,23 KB

Ostatnio zmieniony przez Para Wino Pią 24 Lis, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2017   

ta płyta wychodzi stanowczo za pozno.Twoj idol ma w planach dwa koncerty 28 kwietnia Warszawa klub Offside,29 kwietnia Bielsk Podlaski pub Blues Rock
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Lis, 2017   

full album na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Ux2ek1UWNsI
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17