PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
ZAMACH NA SAMOLOT PREZYDENCKI?!?!
Autor Wiadomość
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

a tej kanalii jaruzelskiemu sie znowu udało :evil:
_________________
Brains :!:
 
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Jak najbardziej nie sposób wykluczyć takiej możliwości i jest ona dla mnie bardzo prawdopodobna
Same szychy polskiej polityki leciały tym samolotem, 4-ta próba lądowania, kiepskie warunki pogodowe - przepraszam czy na taką okoliczność samoloty nie przewidziały spadochronów? Zamiast ryzykować błąd przy lądowaniu chyba łatwiej skoczyć ze spadochronem?
Dla mnie cała sprawa śmierdzi
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Czarny!


Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 376
Skąd: Świdnica - Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

na skok ze spadochronu potrzeba odpowiedniej wysokości, większej niż przy próbie lądowania.
_________________
www.myspace.com/klubmadness
www.madnes.website.pl
 
 
hogata


Dołączyła: 16 Gru 2009
Posty: 455
Skąd: zasiedmiogórogród
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

ja pierdolę. nigdy nie przepadałam za naszym prezydentem,zawsze się z niego śmiałam i wkurzał mnie niesamowicie,ale jak patrzę na jego zdjęcia z żoną to nie mogę. to był człowiek,który kochał,który miał rodzinę,ambicje.tak samo jak wszyscy inni.niektórym na tym forum radzę pierdolnąć się w łeb,bo naprawdę brak mi słów. kurwa.
_________________
ODDAJCIE MI PIEC PODOBNY DO BRAMY TRIUMFALNEJ ! ! !
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Czarny! napisał/a:
na skok ze spadochronu potrzeba odpowiedniej wysokości, większej niż przy próbie lądowania.


Prób lądowania było kilka - czy już po 3-ciej nie można było wzbić się wyżej i skakać :?:
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Bebsi

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Międzyrzec Podl.
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

“Przy podchodzeniu do lądowania samolot najprawdopodobniej zahaczył o drzewo – powiedział rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.”
Mi osobiście powód, który podali jest bardzo mało prawdopodobny. Przemilczę już fakt, iż został on podany a jeg prawdopodobność potwierdzona zanim znaleziono czarną skrzynkę, a zazwyczaj w takich sytuacjach gdy nie ma pewności media podają - przyczyna nieznana. Weźmy teraz pod uwagę wysokość drzew a skutek katastrofy. To nieprawdopodobne by drzewo rozpierdoliło samlot w drobny mak, tak iż nic z niego nie zostało a wszyscy pasażerowie zgineli. Dodatkowo każdy samolot, który podchodzi do lądowania jest nakierowywany komputerowo przez czujniki lotniska. Moska już poinformowała, ze wieża kontrolna na lotnisku zachowała się poprawnie. Myślę, ze maczali w tym palce poprzez źle nakierowując samolot. Poza tym pilot, który leciał z prezydentem musiał być naprawdęv doświadczonym i wykwalifikowanym pilotem, bo przecież ludzie z rządu nie wezmą byle kogo. Jeszcze jdeno: Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew powołał specjalną komisję do zbadania przyczyn katastrofy polskiego samolotu. Będzie jej przewodniczył premier Rosji Władimir Putin.
No taa, więc na pewno dowiemy się prawdy :/
_________________
"Ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie, tymczasem nikt nie wie jak powinien przeżyć własne"
"ZMOWA",
WŁOCHATY
 
 
Arbuz


Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 212
Skąd: Wawa
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Bebsi napisał/a:
Dodatkowo każdy samolot, który podchodzi do lądowania jest nakierowywany komputerowo przez czujniki lotniska

To bylo wojskowe lotnisko bez naprowadzania. W dodatku odradzali im ladowanie i wysylali na inne lotnisko, ale nie maja prawa im tego nakazac. Pozatym czytalem gdzies ze w lotnictwie wojskowym decyzji nie podejmuje chyba pilot, tylko przelozeni, wiec wina jest po stronie prezydenta (albo szefa lotnictwa co tez byl w samolocie, nie wiem kto decyduje dokladnie).

Spiskowe teorie to bzdura mysle, jak sie lata 35letnim rzechem, ktory juz dawno powinien byc przerobiony na zyletki to byla to tylko kwestia czasu. Szkoda ludzi, ale jak przy kazdej okazji do kupienia samolotow opozycja pierdoli ze to niepotrzebne wydawanie szmalu to sorry, to sie musialo w koncu stac.
 
kacperro

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: mazowsze
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Bebsi napisał/a:
Dodatkowo każdy samolot, który podchodzi do lądowania jest nakierowywany komputerowo przez czujniki lotniska

Spiskowe teorie to bzdura mysle, jak sie lata 35letnim rzechem, ktory juz dawno powinien byc przerobiony na zyletki to byla to tylko kwestia czasu. Szkoda ludzi, ale jak przy kazdej okazji do kupienia samolotow opozycja pierdoli ze to niepotrzebne wydawanie szmalu to sorry, to sie musialo w koncu stac.


Z tym żęchem to się nie zgodzę. Ta maszyna od środka jest podobno ultranowoczesna. Ostatnio była na przeglądzie w ROSJI (teorie spiskowe do dzieła :twisted: ) gdzie podobno władowali w nią 70 mln. Prezydent USA lata starszą maszyną i nikt tam nie brzęczy, że najwyższy czas na zmiany. O wypadku zadecydował prawdopodobnie jakiś błąd + niesprzyjająca pogoda. Przecież gdyby zdecydowali się lądować np. w Mińsku, czy Moskwie, to prawdopodobnie teraz w telewizji oglądali byśmy przemówienia głowy państwa z obchodów ludobójstwa w Katyniu.

Dla lubiących się pośmiać i dla tych, którzy lubią teorie spiskowe :jupi: :
http://newworldorder.com....iego%20samolotu
 
antipop77


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 58
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

gooy napisał/a:
a tej kanalii jaruzelskiemu sie znowu udało :evil:


tez tak w pierwszej chwili pomyslalem, ale on przeciez mial leciec do Moskwy, a nie do Smolenska.

cos takiego nie zdarzylo sie chyba we wspolczesnym swiecie nigdzie. oczywiscie musialo na nas kurwa trafic. no ale to w ogole nigdzie nie powinno miec miejsca.

a co do wypowiedzi niektorych "z glupkami sie nie dyskutuje, przed glupkami trzeba sie bronic!"
_________________
'70s in NYC this is place i wanna be!
 
 
Old Crewman

Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 270
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Bebsi napisał/a:
[Mi osobiście powód, który podali jest bardzo mało prawdopodobny.


Uwielbiam internetowych ekspertów.
 
mqrcin

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: giedlarowa
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Cytat:
Pozatym czytalem gdzies ze w lotnictwie wojskowym decyzji nie podejmuje chyba pilot, tylko
przelozeni, wiec wina jest po stronie prezydenta (albo szefa lotnictwa co tez byl w samolocie, nie wiem kto decyduje dokladnie).

niestety nie w tym przypadku decyzje mogl tylko i wylacznie podjac dowodca lotu
pomimo tego zy byli na pokladzie jego przelozeni nie mieli oni prawa wydac mu rozkazu ladowania lub nie
inna sprawa ze nieoficjalnie mogli na niego naciskac ale tylko on decydowal o locie
_________________
spotkalem barykady
ludzkiego umyslu
gorsze sa niz wojna
gorsze od faszyzmu
 
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

gooy napisał/a:
a tej kanalii jaruzelskiemu sie znowu udało :evil:

to samo se pomyślałem jak się dowiedziałem
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

Mecenas napisał/a:
gooy napisał/a:
a tej kanalii jaruzelskiemu sie znowu udało :evil:

to samo se pomyślałem jak się dowiedziałem

Ale Jaruzel nigdy nie miał lecieć do Katynia, tylko do Moskwy na rocznicę zakończenia II wojny.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

no wiem ale pierwsze skojarzenie było włąsnie takie
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

BadMotherfucker napisał/a:
Prób lądowania było kilka - czy już po 3-ciej nie można było wzbić się wyżej i skakać :?:

nioe jestem jakimś maniakiem lotnictwa, ale najniższe skoki spadochronwe, zanotowano w base-jumping na wyskości 180 metrow. samolot, w momencie lądowania nad ziemią był (już sam nie pamiętam) 40, do 80 metrów - tak czy siak, jest to zbyt mało by spadochron sie otworzył, zważywszy że był to samolot przewożacy wiele osób. Myśl.iwce maja na ten przykład wbudowaną wyrzutnie fotela, która pozwala na jego wyrzucenie na taką wyskośc, by spadochron się otworzył.
użycie spadochronu w tej, konkretnej sytuacji bylo po prostu nie mozliwe. na spadochronach z samolotach przewożacych dużą ilośc osob wyskakują one kiedy samolot leci stałym pułapem, nie kiedy podchodzi do lądowania. saluto.
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2010   

Ale jasna cholera prób było 4 - można chyba było opóźnić wszystko 10 min żeby mieć pewność że wszyscy dotrą spokojnie na miejsce?
No chyba że to nie wykonalne wznieść samolot kiedy już raz się próbowało lądować :crazy:
Też się nie znam na tym ale skoro to maszyna to jest zależna od człowieka a nie człowiek od niej :-|
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2010   

Nie wierzę w żadne teorie spiskowe. Gdyby było coś na rzeczy, to nie odnalezionoby czarnych skrzynek, które zarejestrowały cały przebieg katastrofy.

Było pewnie ciśnienie, że wszystko ma się rozpocząć punktualnie. Stąd aż 4 próby lądowania, gdzie zwyczajowo po drugiej próbie rezygnuje się z lądowania i samolot zostaje skierowany na inne lotnisko. Pilot niestety nie powinien ulegać żadnym naciskom, tylko autonomicznie podjąć decyzję - bez względu na konsekwencje.

Chyba, że zawiódł sprzęt - że pilot z przyczyn technicznych po prostu nie mógł podnieść maszyny po pierwszej próbie lądowania i stąd te rozpaczliwe próby aż do skutku.

Jak było dowiemy się po odczytaniu zapisów z czarnych skrzynek.
 
Hamel


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 549
Skąd: Pyrlandia
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2010   

Arbuz napisał/a:
Spiskowe teorie to bzdura


Dokładnie, no ale przecież o Polsce trzeba mówić na kolanach i wszędzie szukać wrogów i spiskowców...
_________________
"To jest punk rock, stary - tu się kradnie i morduje!"
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

KALENDARIUM Prolog: Późna jesień 2009, w PO odbywają się prawybory, do terminu faktycznych wyborów jest ponad rok, tylko PO była przygotowana do przyspieszonych wyborów na prezydenta. 1. Maj 2009. cytat: Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Stefana Zielonki, szyfranta wywiadu. Gen. Roman Polko mówi: zaginięcie Zielonki jest ogromnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa kraju: pytanie jakie tajemnice mógł przekazać? 2. 23.12 w 2009 roku Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nie żyje, zmarł z przyczyn nagłych, jak określono. Grzegorz Michniewicz od stycznia 2008 roku był dyrektorem generalnym Kancelarii Zajmował się między innymi ochroną informacji niejawnych oraz ochroną danych osobowych. Jaką informacje zabrał do grobu Grzegorz Michniewicz ?? 3. Przełom 2009/2010 Kancelaria Prezydenta zaczyna starania o wyjazd delegacji na czele z Prezydentem Kaczyńskim do Katynia. Wniosek formalny 27 stycznia 2010 wysłany do rządu i ambasady Rosyjskiej. 4. 3.02.2010 Putin dzwoni do Tuska i uzgadniają natychmiast natychmiast wizytę oraz wstępny termin 7 kwietnia. 5. 15 lutego 2010, funkcje zastępcy ambasadora w Rosji obejmuje Tomasz Turowski,. funkcję ta obejmuje z polecenia ministra Radka Sikorskiego. Były zaufany Geremka jak, się okazuje: etatowy pracownik służb specjalnych, karierę w tej profesji zaczynał w Watykanie 6. Wiosną 2010, sejm zdominowany przez PO, wprowadza nowe zasady wyboru władz IPN . 7. Wiosna 2009 Ostry spór o pieniądze wybuchł pod koniec marca. Podczas swojego posiedzenia RPP przegłosowała wówczas wynikiem sześć do czterech, że zarząd NBP ma przekazać do kasy państwa osiem miliardów złotych ze swojego ubiegłorocznego zysku. Tymczasem prezes Sławomir Skrzypek chciał dać cztery miliardy złotych, resztę przeznaczając na wzmocnienie tzw. rezerwy kursowej. Cały rok 2009 trwają jakieś dziwne negocjacje w sprawie umowy gazowej, uzależniające Polskę na wiele lat od dostawa gazu z ROSJI 8. Trzy miesiące przed wizytą w Katyniu samolot serwisowany w Rosji 9. Wiosna 2010 przepychanki między ambasadą Rosji a Kancelarią Prezydenta w sprawie wizyty w Katyniu. Co najmniej dziwna postawa rządu Tuska ( ciągłe sugestie, że to wycieczka). 10. Tuż przed 10 kwietnia na mocy decyzji sejmu PO i SLD zostaje powołany prokurator generalny (teraz widać ten manewr - nie ma oparcia w rządzie- szyld niezależności prokuratury – a ponadto jak coś „schrzani” w śledztwie to rząd powie, że Seremet winny a Tusk czyściutki jak białe prześcieradło) 11. 10.04.2010. Dzień katastrofy. po wylądowaniu samolotu z Polski z dziennikarzami w kilkadziesiąt minut później, praktycznie wbrew naturze pojawia się stale narastająca mgła. 12. 10.04.2010Tuż przed lądowaniem samolotu z Prezydentem, Prezesem NBP, generalicją, jak informował Sławomir Wiśniewski, korespondent TVP INFO nad lotniskiem krążył duży transportowy samolot, teraz pisze się, że rzekomo z funkcjonariuszami z Rosji, którzy mieli zabezpieczać wizytę Naszego Prezydenta (tylko ze prezydent niby się spóźnił, a co służby zabezpieczające w Rosji tę wizytę też zaspały??) 13. 10.04.2010 pracownicy oczekujący na przylot Pana Prezydenta konstatują ę nie ma schodów którymi Prezydent wraz z delegacją z samolotu mógłby wysiąść ( czyżby ktoś z góry zakładał ze ten samolot nie wyląduje? To jedyna logiczna możliwość) 14. 10.04.2010 na terenie zderzenia samolotu Sławomir Wiśniewski, korespondent TVP INFO kręci film, a sprzęt i nagrania rekwirują służby rosyjskie na wniosek kogoś kto płynnie mówi po polsku, możliwe że kogoś z polskiej ambasady 15. Prawdopodobnie prawdopodonie Tomasz Turowski, puszcza informacje, że trzy osoby przeżyły katastrofę , takich zamglonych dezinformacji od samego początku pada więcej w tym dniu.. ciekaweeeeeeeee :strach:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
BadMotherfucker


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 2818
Skąd: się biorą dzieci?
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011   

Ja od samego początku uważałem że to jakaś machlojka i dalej się tego trzymam
"Są na tym świecie rzeczy które nie śniły się filozofom"
_________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę"
"Ktoś zapytał mnie: czym jest punk? Kopnąłem w śmietnik i powiedziałem: to jest punk. Wtedy on kopnął i spytał: to jest punk? Odpowiedziałem: nie, to jest trendy"
 
Aida

Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 467
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Ale to wina pilotow przeciez i Kaczynskiego ktory kazal im ladowac, oraz pijanego Blasika. ruscy i reszta sa nie winni przeciez. tak media mowia, nie wierzycie im?! :P
_________________
" Punk jest w nas, w naszych sercach, w naszej duszy, w naszej muzyce. Robimy wiec to co chcemy, a nie to co robia inni"
 
janek_janusz

Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 420
Płeć:
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

"Wierzy, panie milicjancie, on we wszystko wierzy! Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem! "
 
Lewa

Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 43
Płeć:
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012   

mqrcin napisał/a:
PepsiPL napisał/a:
czyli rodziny ofiar katyńskich.

rodziny z tego co wiem jechaly pociagiem

i te nagłe "samobójstwa" osób mających dane na temat katastrofy... dzisiaj znowu pieprzyli w wiadomościach o samobójstwie pilota samolotu, który lądował przed tupolewem, jakoś dziwne, że to już chyba siódma osoba, mająca znaczące zdanie w śledztwie, która nagle zachciała odebrać sobie życie...
 
michał ze wsi 2


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 899
Skąd: Polska
Płeć:
Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Dobrze,że Ruski przechowują ten wrak u siebie.Widząc jak działają polskie sądy też bym tak zrobił.Poza tym znają też dobrze polskie elity i wiedzą do czego są zdolne razem ze swoimi sojusznikami.Stalin już to wiedział a co dopiero dziś po tylu latach.Litowali się i pomagali jak mogli naszemu biednemu narodowi,elitą jednak było mało.Teraz ta ich polityka wygląda jak mściwa rozwódka,która na złość byłemu rzuca się na oślep w ramiona byle kogo.
_________________
Może być?
Może być?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12