PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
PUNK UMARŁ I CO DALEJ ..................
Autor Wiadomość
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 22 Gru, 2019   PUNK UMARŁ I CO DALEJ ..................

POWIEM TAK punk w polsze umarł a tak bawi sie zagranica https://www.youtube.com/watch?v=j70k5_COqRA
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
MZW try

Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 39
Płeć:
Wysłany: Czw 26 Gru, 2019   

Zostałeś jeszcze Ty...
_________________
...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Pią 21 Lut, 2020   

MZW try napisał/a:
Zostałeś jeszcze Ty...
JA tez umarłem jestem tylko duchem tego pierdolnika i patrze z góry na ten pónkowy syf :punk: :old:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
MZW try

Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 39
Płeć:
Wysłany: Pią 21 Lut, 2020   

Gdybyś umarł,to leżałbyś tam gdzie Rekin...Duch punka jest w robotniku,co dach z nim u mnie klecilim...Piwo i papieros do ręki mu przyrosły,można powiedzieć...Wkurwiał mnie przeszło trzy miesiące i chciał wciągnąć do nałogów ale jakoś się dogadywalim i dziś jeszcze się do mnie odezwał,choć wypierdolił na roboty do Niemiec.Dobrze,że się odezwałeś i Ty,bo może potwierdzisz czy faktycznie lgną do mnie samobójcy?Majster chyba wspominałem,że przez pierwsze trzy tygodnie chciał skakać...?Robilim więźbę,to samo,też chciał się zabić,po pogadaniu mu przeszło na kilka lat...Teraz też trochę pogadalim i mu przeszło...Pewnie do następnego razu,chyba że się polepszy na stałe?Pomógł mu tez bardzo Dr Huckenbush,a konkretnie "Miłość weneryczna".Mniejsza z tym w każdym razie.Poopowiadałbym,tylko nie chcę męczyć...Powiedz mi też co jest,że nie mogę się zalogować pod starym nickiem?Nie czyta i nie pokazuje znaków "ż","ś" i innych,to to czy co innego?

Zapomniałem o tym,że śmierdział lepiej niż ja,kostiumy raczej mieliśmy podobne.
_________________
...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Sob 22 Lut, 2020   

Rekin juz zjedzony przez małe rybki takze o nim cichosza a gdzie jest duch punka czy w robotniku czy w korporacyjnym robocie tego nie dowiemy sie juz nigdy Czemu nie mozesz sie zalogowac pod stary nickiem zapewne dlatego ze tez nie zyjesz i utwierdzasz sie tylko w tym bycie ze moze zyjesz. Dluzej nie bede cie meczył bo pare spraw musze załatwic i to nie tych od dr hakenbusza Paka i badz zdrow !!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
MZW try

Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 39
Płeć:
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   

Całkiem zdrów to już do śmierci nie będę...Piekło to stan podobny do śmierci ale nie tożsamy.Ponoć jeden znalazł sposób,by stamtąd wyleźć i przetarł drogę...Również męczyć Cię nie będę,za to pewnie chętnie posłuchasz,za co Jaruzela skarciłem.Zaczął się rozglądać za innymi...Co w tym dziwnego-pytasz? Dziwnego nic,jednak jeśli chce wykorzystywać mój autorytet do zaspakajania swoich popędów,to pomylił adres...Rozumiesz?Chciał chyba,żebym przed ludźmi przedstawiał jego obraz jako może nie doskonałego ale dobrego człowieka,a ten będzie to wykorzystywał do zaspokajania swoich żądz kosztem innych ludzi.Pomylił się o tyle,że innych ludzi też lubię,nie tylko jego...Mniejsza z tym,w każdym razie.
Dziś za to wybrałem się z rana,z Solfernusem na skarbólce. Wziąłem też Misia,siedzi na co dzień na łańcuchu,to chociaż czasami się wybiega.Sama stal,nie licząc kapselków i zegarka...Zegarek nakręcany,chyba ruski,cały zardzewiały,a ze stali z ciekawszych,to siekiera,narzynka do gwintowania lub poprawiania gwintów na śrubach,żeby łatwiej nakrętka chodziła i żelazko.Żelazko nie elektryczne ani na duszę też nie,na węgiel jeszcze.Leżało w górach Wilczkowskich,w jarze na dnie strugi,którą tworzą bijące tam źródła.Muszę je wyczyścić,bo w miejscu na węgiel,napierdoliło się błota...No nic
_________________
...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   

初めまして、私がアンジェリカです。日本の旅行はいつも夢だったから、夢だけと思っても、2016年には日本へ来れて楽しかったです。「ワーキングホリデー」のビザをとって、友達に手伝ってくれたから、日本へ来れました。皆、ありがとうございます!2016年02月から一年間で日本に住んでて、今年02月にポーランドへ帰国しました。
ポーランド人に日本のこと教えたいでも、日本人にポーランドのことも教えたいだから、このブログを書きます。どうぞよろしくお願いします。

私が日本語が下手だから、日本語を教えてください!to tyle co mam do powiedzenia :search:
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
MZW try

Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 39
Płeć:
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020   

Ja tylko chciałem dodać jeszcze do tego Jaruzela,tę jego śpiewkę o chorobie...Robić mu ciężko,bo chory ale do ruchania siłę ma?Ciekawe?No to też tyle w tym temacie,trzymaj się.
_________________
...
 
suchy693
Moderator


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 4114
Skąd: GROCHOW CROSS
Płeć:
Wysłany: Wto 25 Lut, 2020   

悪女の深情け Akujo no fuka-nasake oto moja odpowiedz co o tym sadzisz!!
_________________
EL SEXO AS PURE MERDE!!!!!!!!!!!!!!
 
MZW try

Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 39
Płeć:
Wysłany: Wto 17 Mar, 2020   

Może nie tyle sądzę,co myślę bardziej...Moje osądy sensu nie mają bo nie żądam kary ani nagrody."Wyłazi szydło z worka" ale to dobrze...
https://www.youtube.com/watch?v=TPZ4wRTlSc4
_________________
...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13