PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Punk a popieranie organizacji terrorystycznych
Autor Wiadomość
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

odnośnie definicji terroryzmu
dobrym przykładem jest tu IRA, na poczatku przyjęli metody tzw miejskiej partyzantki, później w latach 70 zamachy uderzały na ogół w przypadkowych cywili
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
bnr


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 866
Płeć:
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Yogurth napisał/a:
Trzeba być dobrze pojebanym, żeby wciskać ludziom taką hipokryzję, że nalotami walczy się z terroryzmem, który nie jest niczym innym niż walką wyzwoleńczą. Dopóki ewentualność, że to nie nasze rodziny są bombardowane i okradane z bogactw naturalnych jest zerowa. To fajne bo można zgrywać obrońcę "demokracji" i "wolności" ouł jeee "iraqi freedom" ouł jeee "trwała wolność" ouł jee "płynny ołów" - jak ci debile mogą wspierać terrorystów przeciez sami nimi nie są - ale gdyby to dotyczyło nas, po której byłbyś stronie?
też sie wysługujecie najemnikami sami siedząc w domciu, o sory płacicie na to podatki, tym zjebanym kapelom nawet nie wolno finansować swoich

Trafne spostrzeżenie Jogurt, ale nie to miałem na myśli. Napiszę inaczej. Mowa tu o śmierci niewinnych, niezamieszanych w nic ludzi, bo tak rozumiem terroryzm. Nie ważne z czyjej strony spojrzysz, kto kogo wysadzi i w imię czego. Nie zaakceptowałbym śmierci bliskich w żadnym wypadku. Nie wiem jak prościej to ująć.

Nie sądzę też, że ludzie głoszący takie poglądy byliby zadowoleni, że ich rodzina została zabita w imię sprawy X lub Y. Bullshit.
_________________
shame on a nigga who try to run game on a nigga
wu buck wild with the trigger!
shame on a nigga who try to run game on a nigga
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Yogurth napisał/a:
też sie wysługujecie najemnikami sami siedząc w domciu, o sory płacicie na to podatki, tym zjebanym kapelom nawet nie wolno finansować swoich

Wypraszam to sobie. Wiadomo że każdy płaci podatki. Ty też .
Yogurth napisał/a:
tym zjebanym kapelom nawet nie wolno finansować swoich

Wolno wolno tylko dlaczego gadają a tego nie robią.
Jak nie wiesz to Ci powiem . Bo gadka nic nie kosztuje. Nie ponosi sie za to żadnych konsekwencji. Zupełnie jak w polityce.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
AK likwidowala cywilow-konfidentow ale nie kogo popadnie.Te metody zastraszania okupanta nie mialy miejsca.

mało która organizacja terorystyczna likiduje kogo popadnie. to władza określa kto jest terrorystą
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

xkrzysiekx napisał/a:
mało która organizacja terorystyczna likiduje kogo popadnie

To kilka tysięcy osób z 11.września albo cywile zabijani w wylatujacych w powietrze knajpach dzięki IRA w Londynie to nie są przypadkowe ofiary :shock: :?:
A takich sytuacji było o wiele więcej: londyńskie metro, Hiszpania-katastrofa kolejowa,wcześniej ETA siała strach wśród normalnych obywateli. itp.itd.
Zresztą wymień chociaż 3 które uderzają z precyzją skalpela chirurgicznego.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

xkrzysiekx napisał/a:
mało która organizacja terorystyczna likiduje kogo popadnie.
Ja pierdolę, ale propaganda...
Terroryści prawie nigdy nie troszczą się o to, kim są konkretnie ich ofiary, chodzi o efekt medialny.
11 września, zamachy w londyńskim czy madryckim metrze, porwania samolotów, gaz w metrze w Tokio, bomby IRA, ETA... ich ofiarami były przypadkowe osoby.

Cytat:
AK likwidowala cywilow-konfidentow
Nie porównujmy nawet metod działania AK do talibskich terrorystów...
AK była faktycznie podziemną armią - tyle, że zakonspirowaną, walczącą w imieniu narodu z okupantem. Wykonywała wyroki wyłącznie w oparciu o Sąd Podziemny, a jedynymi przypadkowymi ofiarami ich akcji byli uzbrojeni żołnierze okupanta na terytorium Polski.
Jakiekolwiek analogie z arabskim ekstremizmem w XXI w. są kompletnie nietrafione.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

bnr napisał/a:
Napiszę inaczej.

ja też może w ten sposób zrozumiesz





Stanzberg napisał/a:
Nie porównujmy nawet metod działania AK do talibskich terrorystów...

a jak ci "talibscy terroryści" byli "wasi" to jakie mieli metody?
Stanzberg napisał/a:
AK była faktycznie podziemną armią - tyle, że zakonspirowaną, walczącą w imieniu narodu z okupantem. Wykonywała wyroki wyłącznie w oparciu o Sąd Podziemny, a jedynymi przypadkowymi ofiarami ich akcji byli uzbrojeni żołnierze okupanta na terytorium Polski.

to chyba pisałeś w oparciu o beletrystyke
Stanzberg napisał/a:
Jakiekolwiek analogie z arabskim ekstremizmem w XXI w. są kompletnie nietrafione.

czym różni się powstanie warszawskie od powstania w Faludży? tym, że niemcy nie używali białego fosforu?
kampfhundnr1 napisał/a:
londyńskie metro, Hiszpania-katastrofa kolejowa

to juz dzieci wiedzą, ze te sprawy śmierdzą na kilometr http://video.google.com/g...471163504&hl=pl
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Yogurth napisał/a:
a jak ci "talibscy terroryści" byli "wasi" to jakie mieli metody?

:shock: :shock: :shock: Ożesz kurwa proszę o przetłumaczenie na polski. Moze to jakiś skrót myślowy.No ale ja wróżką nie jestem.Albo palce Ci nie nadążają albo głowa.
Yogurth napisał/a:
to chyba pisałeś w oparciu o beletrystyke
Mi to k....tasie dziadek opowiadał.Pseudonim Pająk.
Yogurth napisał/a:
czym różni się powstanie warszawskie od powstania w Faludży? tym, że niemcy nie używali białego fosforu?
daj więcej przykładów bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.
A teraz coś w Twoim stylu: Czy myślisz że jak raz napluję do zlewu to już jestem kurwa cham?

Yogurth napisał/a:
te sprawy śmierdzą na kilometr

To co ze skrajności w skrajność. Jak nie lubię Ameryki to muszę kochać Talibów. To głupie :!:


p.s.Fajne plakaty ale za czasów ZSRR były lepsze.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Dyskusja z Jogurtem nie bardzo ma sens, bo rzadko używa argumentów, natomiast często leci ad personam, zmienia kierunek dysputy w wygodnym dla siebie kierunku etc.

Zaraz okaże się, że terroryzm nie istnieje, wszystkie zamachy świata były inspirowane przez CIA, KGB, Mossad (niepotrzebne skreślić), a ibn Laden czyta dzieciom Koran po pustyniach, dlatego taki zły jest.

Cytat:
a jak ci "talibscy terroryści" byli "wasi" to jakie mieli metody?
Moi to oni nigdy nie byli.
Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek udzielał też pełnego poparcia działaniom USA w Iraku, i działaniom Izraela w Palestynie,

Cytat:
to chyba pisałeś w oparciu o beletrystyke
Chętnie przyznam Ci rację, jeśli wykażesz, że w operacjach AK często ginęły przypadkowe osoby, dowództwo nie przejmowało się kogo dokładnie trafiają pociski, bo liczył się wyłącznie rozgłos.

Cytat:
czym różni się powstanie warszawskie od powstania w Faludży? tym, że niemcy nie używali białego fosforu?
Nie interesuje mnie powstanie w Faludży, rozmawiamy o terroryźmie.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Cytat:
Mi to k....tasie

licz sie synku ze slowami bo to ja ponoć "rzadko używam argumentów, natomiast często lecę ad personam"
kampfhundnr1 napisał/a:
dziadek opowiadał

wszystko ci opowiedział? bo kilku innych dziadków opowiadało tez inne rzeczy, ale rozumiem ze nigdy i nigdzie AK nie splamila rączek
kampfhundnr1 napisał/a:
daj więcej przykładów bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.
znajdź sobie sam, okupacja Afganistanu i Iraku trwa dłuzej niż trwała okupacja Polski :idea: bohaterstwa mieszkańców tych panstw i zbrodni okupantów nie brakuje
kampfhundnr1 napisał/a:
Jak nie lubię Ameryki to muszę kochać Talibów. To głupie
nikt ci ich kochać nie każe, ale terrorystów szukaj wśród okupantów a nie tych co sie bronią, bo zgodnie z wszelkimi konwencjami ten kto pod okupacją moze używać wszelkich metod by spod tej okupacji się wyzwolić
:idea:
Stanzberg napisał/a:
Moi to oni nigdy nie byli.

myslałem że twoi skoro Radziu mi6 jest dla ciebie meżem stanu
Stanzberg napisał/a:
Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek udzielał też pełnego poparcia działaniom USA w Iraku

a jakie udzieliłeś? niepełne?
Stanzberg napisał/a:
Chętnie przyznam Ci rację, jeśli wykażesz, że w operacjach AK często ginęły przypadkowe osoby.

Chętnie przyznam ci rację, jeśli wykażesz, ze w operacjach irackiego bądź afgańskiego ruchu oporu często giną przypadkowe osoby
Stanzberg napisał/a:
dowództwo nie przejmowało się kogo dokładnie trafiają pociski
Przecież to twoja (nie w pełni :lol: ) "koalicja antyterrorystyczna" ma non stop problemy z ofiarami cywilnymi, a codzienne komunikaty o dziesiątkach i setkach zabitych talibów po kilku dniach okazują się kolejnymi masakrami okupantów.
jeśli masz zamiar pisac o bazarach i meczetach to daj sobie na luz, od czasów salvadoru wiadomo co to są "szwadrony śmierci" i jaką pełnią rolę w okupowanych krajach.
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Stop, stop, stop. Każdy gada swoje, a to bez sensu. Mówicie o dwóch zupełnie różnych rzeczach.
Jogurtowi chodzi o to, że nie każdy muzułmański bojownik jest terrorystą, bo oprócz organizacji stricte terrorystycznych na Bliskim Wschodzie działają też (prawdopodobnie całkiem liczne) ruchy oporu porównywalne z ruchami oporu znanymi z Europy. Z tej perspektywy to okupanci są tymi 'złymi'.
Warto jednak mieć na uwadze grupy o których pisze i Stanzberg i Kampfhundnr1 to zupełnie inny rodzaj organizacji bojowych, których celem jest przeważnie jak najgłośniejsze zabicie jak największej liczby ludzi. I z tej perspektywy to Amerykańce są poszkodowanymi (najdotkliwiej, bo 11 IX).
Kwestia teraz tego czy USA słusznie postąpiła najeżdżając na Irak i wikłając się w wojnę w Afganistanie (bo z jednej strony oficjalnie stara się przeciwdziałać terroryzmowi, z drugiej działa jako agresor i okupant). Najzabawniejsze jest to, że wspomniane ruchy oporu wrzuca się dzisiaj do jednego wora z terrorystami i chyba to miał na myśli Jogurt (?). To jest problem niezwykle skomplikowany i wątpię by na nasz obecny stan wiedzy ktokolwiek z nas mógł się pokusić o rzeczową analizę.

kampfhundnr1 napisał/a:
Mi to dziadek opowiadał.Pseudonim Pająk.

Mój miał Truteń. :faja:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Yogurth napisał/a:
licz sie synku ze slowami

kutas – dekoracyjny element ubrania
Kutas – wieś na Węgrzech
Źródło „http://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas”
Jeśli ja mogę tu cytuję Sz.P.Jogurta pierdolić głupoty.To ty możesz być dekoracyjny element ubrania .
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Yogurth napisał/a:
bo zgodnie z wszelkimi konwencjami ten kto pod okupacją moze używać wszelkich metod by spod tej okupacji się wyzwolić

Albo gówno wiesz o konwencjach albo uprawiasz jakąś zjebaną demagogię.Gdzie w konwencji Haskiej ,Genewskiej ,ONZ lub innej są napisane słowa :wszelkich metod. :rotfl: Chyba że masz na myśli treść którejś fatwy.
Mam wrażenie że twoje stanowisko to jedna wielka improwizacja.
Pora zakończyć dyżur w tym temacie więc teraz podsumowując przyznam się że:
Ameryki (jej polityki) nienawidzę fuck the USA.
Wszelkiej maści ekstremistów tak samo czy to islam czy coś innego.Islamscy są szczególni .Ich wypaczona interpretacja Koranu zrobiła to co zrobiła.Sami zapracowali na swoją opinię.Trzeba tu wspomnieć do jakiej roli sprowadzili kobiety.
Dla jasności mam tu na myśli bestialstwa typu: "honorowe"morderstwa, zbiorowe gwałty,bicie ,poniżanie, handel ludźmi.
Szanuje partyzantów i prawdziwych bojowników o wolność.
Śmieję sie z punków którzy dla image udają terrorystów .To żenada.
Tobie jogurt radzę schronić się w Awgańskim meczecie zgodnie z odezwą. Jak opierdolą Ci twoi ziomale łeb przy samej dupie i puszczą w necie będę pierwszym który to obejrzy.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Mam wrażenie, że ostatnią wypowiedzią to poziom dyskusji sprowadziłeś już zupełnie do parteru... :roll:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Moim zdaniem zrównywanie AK i partyzantki w takim Iraku jest jakąś cholerna bzdurą. Bo USA do pięt hitlerowskim Niemcom nie dorasta. Przecież to całkiem inny kaliber okupacji.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Ryszard

Masz sporo racji.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Marchin napisał/a:
Moim zdaniem zrównywanie AK i partyzantki w takim Iraku jest jakąś cholerna bzdurą. Bo USA do pięt hitlerowskim Niemcom nie dorasta. Przecież to całkiem inny kaliber okupacji.

nie zminai to fkatu że w obu przypoadkach uzyto terminów "terroryzm" i "terroryści". a jeśli temat jest sformulowany taka nie inaczej...
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Marchin


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 772
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Ale oprócz walki z okupantem nic tych dwóch działań nie łączy. Jak mniemam arabowie nie walczą w obronie swoich rodzin bo tym specjalnie nic nie grozi ze strony Amerykanów. Oni (arabowie) bardziej się miedzy sobą zabijają.

Zresztą AK walczyło z totalitarnym systemem a blisko wschodni towarzysze walczą z tymi co system totalitarny obalili.

To że ktoś obie te frakcje nazywa(ł) terrorystami nie zmienia faktu że dla obrony partyzantki arabskiej przytaczanie przykładu AK jest głupotą, co też wcześniej napisałem.
_________________
Poczekałem kilka lat, zobaczyłem kto ma rację
Pierdole wasze piwo, idę na demonstracje

głupota przychodzi z wiekiem
 
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

kampfhundnr1 napisał/a:
Albo gówno wiesz o konwencjach albo uprawiasz jakąś zjebaną demagogię.

Mała encyklopedia wojskowa używa pojęcia partyzantka. Mianem tym określana jest "specyficzna forma walki zbrojnej wyrażająca się w zaskakujących, krótkotrwałych i gwałtownych starciach zbrojnych, zasadzkach, napadach, aktach dywersji i sabotażu w połączeniu z psychologicznym oddziaływaniem; działania partyzanckie prowadzi się z reguły na terytorium własnego kraju przeciwko okupantowi lub rodzimemu reżimowi siłami rekrutującymi się przede wszystkim spośród miejscowej ludności odpowiednio zorganizowanej i uzbrojonej. W działaniach partyzanckich mogą też uczestniczyć jednostki wojsk regularnych, które mimo rozbicia i okupacji kraju nie zaniechały walki z nieprzyjacielem, niekiedy również ochotnicy innych narodowości politycznie związani z działającymi jednostkami partyzanckimi"
i dalej
"jedna z najstarszych form walki, stosowana w warunkach poparcia ludności, skierowana zwykle przeciw okupantowi
(zaborcy) lub w czasie walki klasowej przeciw własnemu rządowi; (...) Prowadzona jest przez oddziały i grupy złożone z ochotników, wspartych nieraz przez żołnierzy regularnych sił zbrojnych własnych lub sprzymierzonych. (...) Oddziały i grupy partyzanckie mogą z czasem przekształcić się w wojska partyzanckie nabierające cech armii regularnej. Działania partyzanckie toczą się w warunkach ilościowej oraz technicznej przewagi nieprzyjaciela; polegają na wykonywaniu znacznej ilości drobnych, niespodziewanych ataków, unikaniu natomiast większych bitew, a w razie ich narzucenia przez nieprzyjaciela do wyjścia z okrążenia. Zasadniczymi celami partyzantki jest zadanie nieprzyjacielowi strat w sile żywej i technice wojskowej, zakłócenie normalnej pracy jego aparatu okupacyjnego (rządzącego), gospodarczego i wojskowego oraz ochrona ludności przed represjami (terrorem), w razie zaś pomyślnego rozwoju walki tworzenie tzw. wyzwolonych obszarów, stanowiących lepszą bazę do organizacji sił własnych i ich zaopatrywania, następnie wyzwolenia całego kraju. Partyzantkę cechuje bogactwo rodzajów akcji, dążenie do przechodzenia do coraz wyższych form działania, do wojny partyzanckiej"

tak więc i bojownicy z Afganistanu i Iraku spełniają wymogi definicji bycia partyzantem a nie terrorystą.
III Konwencja genewska "o traktowaniu jeńców wojennych" z roku 1949 w artykule 4 stwierdza wyraźnie, że jeńcami
wojennymi są między innymi członkowie milicji oraz oddziałów ochotniczych "włączając w to członków zorganizowanych ruchów oporów, należących do jednej ze stron w konflikcie i działających poza granicami lub w granicach własnego terytorium,pod warunkiem, że te milicje lub oddziały ochotnicze, włączając w to zorganizowane ruchy oporu, odpowiadają następującym warunkom: a) maja na czele osobę odpowiedzialną za swych
podwładnych; b) noszą stały i dający się z daleka rozpoznać znak rozpoznawczy; c) jawnie noszą broń; d) przestrzegają w swych działaniach praw i zwyczajów wojny;"
kampfhundnr1 napisał/a:
Wszelkiej maści ekstremistów tak samo czy to islam czy coś innego.Islamscy są szczególni .
w czym islamscy są szczególni? ołów to ołów a śmierć to śmierć nie widzę nic szczególnego w działaniach "islamskich ekstremistów"
kampfhundnr1 napisał/a:
Ich wypaczona interpretacja Koranu zrobiła to co zrobiła.Sami zapracowali na swoją opinię.
a jaką opinię ma usa i israel? zapracowali na nią czy tak bezodstawnie? ile ofiar mają na sumieniu "islamscy ekstremiści" a ile żołdacy z usa i israela i ich przydupasy? to "islamscy ekstremiści" okupują usa i israel czy jest na odwrót?
kampfhundnr1 napisał/a:
Trzeba tu wspomnieć do jakiej roli sprowadzili kobiety.
no to porównajmy rolę kobiet w przedwojennym Iraku i Arabii Saudyjskiej, proszę o analizę?
kampfhundnr1 napisał/a:
Dla jasności mam tu na myśli bestialstwa typu: "honorowe"morderstwa
to jest zdaje sie domena pakistańczyków, którzy są z kolei sojusznikiem usa w 'wojnie z terroryzmem"
kampfhundnr1 napisał/a:
zbiorowe gwałty,bicie ,poniżanie
masz na myśli tą 14 letnią irakijkę zgwałconą i zamordowaną wraz z rodziną? czy może więzienia w abu graib i baghram?
kampfhundnr1 napisał/a:
handel ludźmi.
jakieś dane o tym, że "islamscy ekstremiści" handlują ludźmi?
kampfhundnr1 napisał/a:
Szanuje partyzantów i prawdziwych bojowników o wolność.
dziwi zatem fakt, że masz problem by dostrzec, że w Iraku, Afganistanie, Palestynie czy Libanie mamy do czynienia właśnie z "partyzantami i prawdziwymi bojownikami o wolność" a nie z żadnymi "islamskimi ekstremistami".
kampfhundnr1 napisał/a:
Tobie jogurt radzę schronić się w Awgańskim meczecie zgodnie z odezwą. Jak opierdolą Ci twoi ziomale łeb przy samej dupie i puszczą w necie będę pierwszym który to obejrzy.
marzy ci się takie video jak to z Nikiem Bergiem? Przykro mi ale takie kiepskie efekty specjalne to tylko made in cia. "Moi ziomale" instalują ładunki wybuchowe na trasach konwojów zaopatrzeniowych, robią zasadzki na patrole i wszczynają powstania - dlatego są "moimi ziomalami".
jak więc widzisz pokazałem ci że "pierdolisz głupoty" a swoją wiedzę w temacie czerpiesz jedynie z nagłówków gazet, twoje zarzuty wobec "islamskich ekstremistów" nie mają pokrycia w faktach, a terror i zbrodnie, które im przypisujesz są niczym wobec terroru, ofiar i zbrodni okupanta. Niedostrzeganie tego
Cytat:
To żenada.

czekam na argumnty dowodzące, że "mogę być dekoracyjnym elementem ubrania"
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Widzę że twoja nieznajomość tematu jest tak wielka że musiałbym zacząć chyba od powstania świata.
Albo nie masz pojęcia co się dzieje na świecie albo jesteś tak wielkim ignorantem że nie dopuszczasz do świadomości faktów.
Jak możesz nie wiedzieć że islamscy extremiści handlują ludźmi!!??
Jesteś głuchy i ślepy :?: :?: :?: :!: :!: :!:
A porwania dla okupu to co to jest ?, że już nie wspomne o handlu kobietami.
Yogurth napisał/a:
jest zdaje sie domena pakistańczyków

Tobie się zdaje a ja wiem że handel kobietami jest na porządku dziennym. A mając na myśli honorowe zabójstwa mam gdzieś że jakiś debil obwiesi się mat.wybuchowymi.Chodziło mi o to że jak okaże się że dziewczyna miała chłopaka przed ślubem zostaje zamordowana. Zresztą dowiedz się co mówia raporty Amnesty International
Yogurth napisał/a:
"pierdolisz głupoty" a swoją wiedzę w temacie czerpiesz jedynie z nagłówków gazet, twoje zarzuty wobec "islamskich ekstremistów" nie mają pokrycia w faktach, a terror i zbrodnie, które im przypisujesz są niczym wobec terroru, ofiar i zbrodni okupanta.

Ja tutaj z nikim się nie licytuje kto jest większym skurwysynem.
Ty za to swoją wiedzę czerpiesz prosto z pola bitwy.Masz już 4 dniowy zarost ,turban z ręcznika i szukasz kałacha na Allegro.


Yogurth napisał/a:
masz na myśli tą 14 letnią irakijkę zgwałconą i zamordowaną wraz z rodziną?

Tutaj to już przebiłeś samego siebie.
Gadasz tak jakby istiały dla Ciebie tylko pojedyńcze przypadki . A prawdziwa skala zjawiska to zwykla statystyka albo rzeczywistość z tytułów gazet.

Koran mówi że zabić człowieka to tak jak zabić całą ludzkość, a raj jest pod stopami kobiet ,świeta wojna to wojna ze swoimi słabościam. A pojebusy robią swoje.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
Ostatnio zmieniony przez kampfhundnr1 Nie 07 Cze, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ryszard

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1598
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Ciągle do was nie dotarło, że jeden mówi o normalnym ruchu oporu okupowanego kraju a drugi o islamskich terrorystach? :lol:
_________________
nie umiemy się bawić w dyskotece
 
kampfhundnr1


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 313
Skąd: Międzybusz P.
Płeć:
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

Ryszard napisał/a:
Ciągle do was nie dotarło, że jeden mówi o normalnym ruchu oporu okupowanego kraju a drugi o islamskich terrorystach?
_________________

wszystko o.k tylko jeden nie potrafi zrozumieć że oprócz normalnego ruchu oporu są jeszcze islamscy terroryści. O przepraszam jacy terroryści przecież oni zdaniem Jogurta nikogo nie zabili. To wszystko spisek CIA. A polski inżynier żyje gdzieś w Ameryce Południowej z pensji służb specjalnych i ma się dobrze. Wkrótce ściągnie tam swoją rodzinę. Bo to fotomontaż był.
Chciałoby sie w to wierzyć ale niestety to nie prawda.
_________________
KONTROWERSYJNY->NIELUBIANY->POTĘPIANY->CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!!
Michałowi ze wsi.
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Cytat:
Widzę że twoja nieznajomość tematu jest tak wielka że musiałbym zacząć chyba od powstania świata.

zacznij od tego o czym piszesz
Cytat:
no to porównajmy rolę kobiet w przedwojennym Iraku i Arabii Saudyjskiej, proszę o analizę?


kampfhundnr1 napisał/a:
Albo nie masz pojęcia co się dzieje na świecie albo jesteś tak wielkim ignorantem że nie dopuszczasz do świadomości faktów.

na razie o żadnych faktach nie piszesz, rzuciłeś kilka medialnych straszaków
kampfhundnr1 napisał/a:
Jak możesz nie wiedzieć że islamscy extremiści handlują ludźmi!!??
Jesteś głuchy i ślepy
A porwania dla okupu to co to jest ?, że już nie wspomne o handlu kobietami.

zazwyczaj tam gdzie panuje chaos i wojna, są też i porwania dla okupu - zadajmy więc pytanie dlaczego panuje tam chaos i wojna i kto jest za to odpowiedzialny?
kampfhundnr1 napisał/a:
Chodziło mi o to że jak okaże się że dziewczyna miała chłopaka przed ślubem zostaje zamordowana.

i tak sie dzieje z każdą jedną dziewczyną i nigdzie indziej nie zdarzają się przypadki zabójstw z "zazdrości"? tak samo jak nigdzie indziej nikt nie poniża i nie bije kobiet - według ciebie to specjalność muzułmanów
Cytat:
Ja tutaj z nikim się nie licytuje kto jest większym skurwysynem.
dziwne więc jest zarzucanie napadniętej, okupowanej i słabszej stronie tego, że wykorzystuje wszelkie metody by się spod tej okupacji uwolnić - szczegolnie, że okupanci łamią wszelkie konwencje tak w sprawie cywilów jak i jeńców o grabieży podbitych krajów nie wspominając
kampfhundnr1 napisał/a:
Gadasz tak jakby istiały dla Ciebie tylko pojedyńcze przypadki
jakie pojedyńcze przypadki? mało ci zgwałcnych i wymordowanych w Iraku i Afganistanie?
kampfhundnr1 napisał/a:
A pojebusy robią swoje.

"pojebusy" są pod okupcją :idea: :!: zapytaj dziadka jak to jest
kampfhundnr1 napisał/a:
tylko jeden nie potrafi zrozumieć że oprócz normalnego ruchu oporu są jeszcze islamscy terroryści.

drugi nie zna historii, nie wie co to "szwadrony śmierci" i jaka ich rola na okupowanych terytoriach. Dla niego złapanie dwóch brytyjskich agentów sas przebranych za arabów i strzelających do cywilów a następnie odbitych siłą przez brytyjskie wojska z irackiego więzienia to będzie "odosobniony przypadek". Wierzy on, że po każdej eksplozji zjawia się na miejscu ussraelski sherlock holmes, który już 5 minut po eksplozji wie kto?, co? i jak? a za rzetelność tych dochodzeń ręczą ci sami, którzy ręczyli za weapons of mass destruction, ale nic to....
O zasadzie "dziel i rządź" też nie słyszał

kampfhundnr1 napisał/a:
A polski inżynier żyje gdzieś w Ameryce Południowej z pensji służb specjalnych i ma się dobrze.

po chuj tam jechał? dziadek też był taki wyrozumiały dla niemieckich inżynierów?
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Cytat:
Konwencja genewska "o traktowaniu jeńców wojennych" z roku 1949 w artykule 4 stwierdza wyraźnie, że jeńcami
wojennymi są między innymi członkowie milicji oraz oddziałów ochotniczych "włączając w to członków zorganizowanych ruchów oporów, należących do jednej ze stron w konflikcie i działających poza granicami lub w granicach własnego terytorium,pod warunkiem, że te milicje lub oddziały ochotnicze, włączając w to zorganizowane ruchy oporu, odpowiadają następującym warunkom: a) maja na czele osobę odpowiedzialną za swych
podwładnych; b) noszą stały i dający się z daleka rozpoznać znak rozpoznawczy; c) jawnie noszą broń; d) przestrzegają w swych działaniach praw i zwyczajów wojny;"


większość bojowników w iraku i afganistanie nie spełnia tych kryteriów by można by ich uznać jako "jeńców wojennych"

z drugiej strony amerykanie też często nie stosują się do postanowień konwencji genewskich ( o żydach nie wspomionając)
 
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Cytat:
dziadek też był taki wyrozumiały dla niemieckich inżynierów?


w czasie okupacji za zabicie niemeickiego inżyniera spalono by conajmniej jedną wioskę wraz z inwentarzem
więc obiektywnie rzecz biorąc dziś okupanci są bardziej "humanitarni" bo raczej nie stosują odpowiedzialności zbiorowej
najwięcej cywili ginie podczas "chirurgicznych bombardowań" które to mają na celu załamanie ducha oporu ...pod pozorem bombardowania celów militarnych niszczy się infrastruktury całych regionów powodując katastrofy humanitarne
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 13