PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
13.12 Katowice: DEMO SOLIDARNOśCIOWE Z GRECJA!
Autor Wiadomość
r27


Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 321
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

Cytat:
utopią to są kolejne systemy - co dobitnie obecnie widać


skoro widać to nie mogą być utopią 8)

utopia - miejsce, którego nie ma :wink:
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

Yogurth napisał/a:
ale po co mają brac udział w greckiej niech biorą w swojej

a, no to Cię zle zrozumialem. myslalem ze sugerujesz, by zachecec polskich studentów by jechali do Gracji, wspierac rebelię. my mamy inny temperament, u nas nikt nei podpala komistraiatow, stad marzyc sobie mozna, ale nie sadze by takie cos mialo w Polsce meijsce. ewentualnei na mniejsza skalę lub w zgoła innej formie
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

ja sie boje jednego: niezaleznie od tego czy rzad sie utrzyma, czy wladze przejma socjalisci /innej realnej opcji nie widze/, skonczy sie to prawdopodobnie rozszerzeniem uprawnien psiarni i koniecznoscia zrzucenia na kogos odpowiedzialnosci za te wszystkie zadymy... a inaczej sie krzyczy z kims na rowni, inaczej stojac ponad reszta. i nie sadze, zeby sluzby ktore niedlugo byc moze beda podlegac nowej wladzy, zostaly za te 'prowokacje' rozliczone - anarchisci i im podobni bekna za wszystko jako zwykli zadymiarze, terrorysci i cholera wie co jeszcze.

wszelkiej masci czerwoni stajac po stronie "ludu" zyskuja wlasnie teraz pkt. wyborcze mowiac o koniecznosci zmian, a kiedy dojda do wladzy, zaczna mowic innym jezykiem - pomimo roznic ideologiczno/ekonomicznych, dosyc podobnym w swych nastepstwach do retoryki dotychczasowej wladzy. to jest bledne kolo, a socjalizm ze swoja redystrybucja to zwyczajny zamordyzm wobec kazdej jednostki nastawionej na cos wiecej niz roszczenia wzgledem panstwa/zbiorowosci etc. i to nie jest ani wolnosc ani wlasny interes - to jest kolejny lancuch zaleznosci wobec tzw. systemu; praktyczne uzasadnienie koniecznosci istnienia wiadomych instucji i zgoda na ograniczanie sobie samemu wyboru.
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

pierdolenie pierdoleniem, kwestia subiekcji. natomiast czytelność hasła pozostawia wiele do życzenia. i z tego spostrzeżenia nie wynika wniosek, że jestem wrogiem solidaryzmu z ciemiężonym społeczeństwem w państwie grecja.
 
electropunk


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 311
Skąd: To tu To tam
Płeć:
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

dis - masz racje w tym co napisales
najgorsze jest to że prawdopodobieństwo zemsty wlaśnie na anarchistach jest największe
jesli jednak do tego by nie doszlo albo rozeszloby sie po kościach to jednak zainteresowanie ruchem anarchistycznym w grecji moze sie nasilić i dopiero za kilka-kilkanascie lat taki przewrót może mieć jakiś sens
teraz jest bardzo bardzo ryzykowny - ale co najważniejsze autentyczny gdyż ludzie wyszli na ulice bo mieli już dość!
Nawet rozumując analitycznie biorąc pod uwagę szanse i zagrożenia po demonstracjach i oceniając że zagrożenia dla ruchu anarchistycznego są ogromne to uczestniczenie anarchistów w tych zajściach jest po prostu naturalne nieuniknione

co do zyskania poparcia partii starających się o wladze to rzeczywiscie czerwoni zyskają gdyż wiele osób nie dostrzega innej alternatywy Po prostu ruch anarchistyczny jest jeszcze i nadal marginalizowany w spoleczenstwie i wydaje sie odleglą przyszlością spoleczeństw cywilizowanych ale na to świat poczeka jeszcze setki lat
_________________
Powoli będę szedł po śniegu za głosem wiatru północnego, co w wiecznej burzy i zamieci swobodny wieje od stuleci
i grożąc ziemi, grożąc niebu, człowieka uczy swego gniewu
 
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

electropunk napisał/a:
zainteresowanie ruchem anarchistycznym w grecji moze sie nasilić

oceniając że zagrożenia dla ruchu anarchistycznego są ogromne to uczestniczenie anarchistów w tych zajściach jest po prostu naturalne nieuniknione

Po prostu ruch anarchistyczny jest jeszcze i nadal marginalizowany w spoleczenstwie i wydaje sie odleglą przyszlością spoleczeństw cywilizowanych ale na to świat poczeka jeszcze setki lat


ruch anarchistyczny zwykle był i będzie marginalizowany w społeczństwie.czy to będzie grecja, czy polska, czy prawicowa francja czy włochy. nie sądzę, że zainteresowanie tym ruchem wzrośnie, bo niby czemu miałoby tak być?
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

Cytat:
piszesz o policyjnych prowokatorach? nie słyszałem by ktoś poza nimi rozpierdalał coś innego niż banki i korporacyjne sklepy

Yogurth pomijając że jestem za protestującymi, to nie ma sensu. Bo to by znaczyło że rząd wysyłając policyjnych prowokatorów aby rozwalali banki, dokłada do interesu, walczy przeciw sobie i chce podtrzymać konflikt który przecież dla niego korzystny nie jest, wręcz przeciwnie, straci przecież przez niego głowy. A wątpię że chce im się wykładać kolejne pieniądze na dopłaty do napraw banków, co spowoduje kolejne konflikty, żeby tylko skompromitować anarchistów, którzy przecież i tak są nie lubiani przez opinię publiczną (co widać chociażby w TV, zwłaszcza z dodatkiem N).
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

Myrkull napisał/a:
Cytat:
piszesz o policyjnych prowokatorach? nie słyszałem by ktoś poza nimi rozpierdalał coś innego niż banki i korporacyjne sklepy

Yogurth pomijając że jestem za protestującymi, to nie ma sensu. Bo to by znaczyło że rząd wysyłając policyjnych prowokatorów aby rozwalali banki, dokłada do interesu, walczy przeciw sobie i chce podtrzymać konflikt który przecież dla niego korzystny nie jest, wręcz przeciwnie, straci przecież przez niego głowy. A wątpię że chce im się wykładać kolejne pieniądze na dopłaty do napraw banków, co spowoduje kolejne konflikty, żeby tylko skompromitować anarchistów, którzy przecież i tak są nie lubiani przez opinię publiczną (co widać chociażby w TV, zwłaszcza z dodatkiem N).

bo to telewizja neoliberalna. gdy byly w poznaniu protesty 6 grudnia (szczyt klimatyczny) to relajce w mediach wygladaly tak: Wyborcza psiala ze najlepiej zorganizowani i widoczni byli anarchisci. Natomiast tvn na swojej stronei zamiescil info ze wsrod protestujacyh byli NAWET anarchiści. no ale nie od dzis wiadomo ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

Myrkull napisał/a:
Cytat:
piszesz o policyjnych prowokatorach? nie słyszałem by ktoś poza nimi rozpierdalał coś innego niż banki i korporacyjne sklepy

Yogurth pomijając że jestem za protestującymi, to nie ma sensu. Bo to by znaczyło że rząd wysyłając policyjnych prowokatorów aby rozwalali banki, dokłada do interesu, walczy przeciw sobie i chce podtrzymać konflikt który przecież dla niego korzystny nie jest, wręcz przeciwnie, straci przecież przez niego głowy. A wątpię że chce im się wykładać kolejne pieniądze na dopłaty do napraw banków, co spowoduje kolejne konflikty, żeby tylko skompromitować anarchistów, którzy przecież i tak są nie lubiani przez opinię publiczną (co widać chociażby w TV, zwłaszcza z dodatkiem N).
rozumiesz co czytasz? pisze przecież że protestujący rozwalali banki i korporacyjne sklepy a policyjni prowokatorzy małe sklepiki by telewizja miala co sfilmowac i by potem jeden czy drugi burak co postrzega rzeczywistość poprzez fotel -> ekran -> świat mógł zobaczyć jaka to "dzicz" i by drżał o swój zasrany samochodzik czy sklepik, choć nikogo poza urzędnikami i poborcami podatkowymi jego dorobek nie interesuje
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

Ok pomyliłem się co do tych banków, ale i tak to nie ma sensu:
Cytat:
świat mógł zobaczyć jaka to "dzicz" i by drżał o swój zasrany samochodzik czy sklepik, choć nikogo poza urzędnikami i poborcami podatkowymi jego dorobek nie interesuje

Bo co oni chcą żeby dojna krowa zdechła, skoro właśnie ich interesuje? Tym bardziej że są jeszcze ubezpieczenia, które dodatkowo ich obciążą. A tak jak powiedziałem anarchiści i tak wśród ogółu mają kiepską opinię. Również za rozwalanie banków i MacDonaldów.
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Czw 01 Sty, 2009   

chodzi np. o to zeby "dojna krowa" zaczela myslec, ze zli anarchisci chca ja zarznac, i z wdziecznoscia oddala sie pod protekcje dobrego panstwa.

w grecji anarchizm cieszy sie calkiem sporym zainteresowaniem - to np. policja ma tu bardzo kiepska opinie.
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

Cytat:
chodzi np. o to zeby "dojna krowa" zaczela myslec, ze zli anarchisci chca ja zarznac, i z wdziecznoscia oddala sie pod protekcje dobrego panstwa. "

Przecież, ona cały czas jest pod tą "protekcją" płacąc podatki. To że anarchizm cieszy się sporym zainteresowaniem widać chociażby właśnie po tych demonstracjach, np. w Polsce jest to niemożliwe, a tam wystarczy że Condi przyjedzie już lecą koktajle. Ale co z tego skoro nikt nie poprze anarchistów w przejęciu "władzy" nawet jak się nie lubi policji?
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Nie 04 Sty, 2009   

podczas protestow ta protekcja wygladala czesto tak: wlasciciel zglasza na psy dziwnych typow niszczacych sklep, podajac nr rejestracyjny ich auta - "dziekuje, przyjelismy zgloszenia, a pan zapomni o sprawie z numerem wlacznie".

anarchisci znienawidzeni przez spoleczenstwo nie sa - obecna wladza jak widac, owszem. zrobienie z nich dewastatorow dobytku prywatnych osob by ten stan na pewno nieco odmienilo... stad tez dzialania zaczepne, masa tajniakow wsrod demonstrantow itd, itp.
do tego dochodzi sprawa represji 'popowstanczych' i wynalezienia im jak najwiekszej ilosci punktow zaczepienia.
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

Cytat:
podczas protestow ta protekcja wygladala czesto tak: wlasciciel zglasza na psy dziwnych typow niszczacych sklep, podajac nr rejestracyjny ich auta - "dziekuje, przyjelismy zgloszenia, a pan zapomni o sprawie z numerem wlacznie".

Zaraz to sugerujesz że policja specjalnie sama się dobija? :lol:
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

podaje ci przyklad rzeczywistych akcji. jesli chcesz przy odrobinie wolnego czasu dokopie sie do zrodel... akurat przebieg wydarzen w grecji staralem sie sledzic dosyc uwaznie.
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

jednak jest to z drugiej ręki przekaz, najter. nie jest to osobista relacja twoja z miejsca wypadków.
czytając to mam wrażenie wielkiego spisku..
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   

moje osobiste relacje z 'wypadkow' w ktorych uczestniczylem ja i panowie policjanci dla wielu osob takze brzmialy jak spisek :) i nie jest to dziwne, kiedy samemu nie mialo sie z czyms stycznosci, a juz na pewno nie od tej 'drugiej' strony.

jest to relacja nie mniej prawdopodobna jak tajniacy przebrani za demonstrantow, napierdalajacy w przewadze liczebnej przypadkowych 17latkow, z czego masz nawet zdjecia... a tez wydaje sie nieprawdopodobne. albo oskarzanie dzieci wracajacych z korepetycji o terroryzm, stosujac z pelna powaga wszelkie przewidziane w takich wypadkach procedury...

tak na zdrowy rozsadek: komu mialoby zalezec na dewastowaniu i podpalaniu sklepikow? oczywiscie jakies przyklady 'bezinteresownego' bandytyzmu na pewno sie znajda, ale trzeba byc idiota zeby sadzic, ze wladza dziala jedynie w sposob 'moralny'. szczegolnie w sytuacjach jej zagrozenia /oczywiscie obecnej/.
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

wchodziłeś na jakieś fora, gdzie wypowiadają sie zwykli ludzie mieszkający tam i widzacy to z okien swoich domów?
nie widziałam tych zdjęć, o których piszesz.. ale czytałam refleksje polaków mieszkających w strefie"działań". zaraz po tym, jak sie zaczęło to wszystko dziać. niektórzy stawiali pytania, co z ludźmi, którzy mieli pracę w tych podpalanych sklepach molochach.
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

widzialem odnosniki do wielu for, gdzie te informacje sie pojawialy, a na cia trafiaja one rowniez od polakow tam bedacych badz ich greckich kolegow.

natomiast ludzie poza tymi 'niezwiazanymi' z molochami i bankami, maja o wydarzeniach zdanie raczej pozytywne, wbrew temu jak sprawa probuja przedstawic polskie media.

pare ciekawych linkow, w tym wywiad z greckim prawnikiem i polka w grecji mieszkajaca:

http://cia.bzzz.net/grecj...z_neofaszystami
http://cia.bzzz.net/list_...szkancow_larisy
http://cia.bzzz.net/grecj...olejnego_ucznia
http://cia.bzzz.net/grecj...o_demonstrantom
http://cia.bzzz.net/wywia...grecji_wywiad_1
http://cia.bzzz.net/wywia...kajaca_w_grecji

w kazdym materiale znajdziesz zrodlo.

obiecani policyjni tajniacy w akcji:


dol tej strony: http://www.occupiedlondon.org/blog/page/5/
post #9
 
natalia 2
Gość
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

dzięki,przejrzę to.

ps. nie mam gg od wczoraj.w trakcie pisania padł mi laptop i ci nie dokończyłam.
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

Cytat:
moje osobiste relacje z 'wypadkow' w ktorych uczestniczylem ja i panowie policjanci dla wielu osob takze brzmialy jak spisek Smile i nie jest to dziwne, kiedy samemu nie mialo sie z czyms stycznosci, a juz na pewno nie od tej 'drugiej' strony.

Wow, dla mnie też każde zetknięcie się policją pachnie spiskiem, tyle że zawsze ta policja zachowuje się logicznie. Przykładowo w Berlinie na G8 byli policyjni prowokatorzy tyle że oni mieli skompromitować anarchistów (jak zwykle), a nie przyznawali się do winy przed zwykłymi obywatelami jak to było tak jak twierdzisz w Grecji. Powiedzmy że robili to dyskretniej.
Cytat:
komu mialoby zalezec na dewastowaniu i podpalaniu sklepikow? oczywiscie jakies przyklady 'bezinteresownego' bandytyzmu na pewno sie znajda, ale trzeba byc idiota zeby sadzic, ze wladza dziala jedynie w sposob 'moralny'.

Władza nie działa w sposób moralny, władza działa w sposób przemyślany.
Nikomu nie musi zależeć na rozwalaniu sklepów tym bardziej że co to załatwi, również policji? Jak kibole rozwalają wszystko to im jakoś specjalnie na tym zależy? Jak dresy ci wpierdolą, albo ty wpierdolisz dresom to dodajesz do tego jakąś ideologię? Że zacytuję
Cytat:
Jeśli chodzi o wandalizm, to wiadomo, że trudno go uniknąć kiedy ludzie wychodzą na ulice. Zamieszki to efekt wielkiej frustracji młodzieży

Czarne i białe?

A wszechpolacy zamawiali pięć piw.

Wiadomości są ze źródła jednak nieobiektywnego, bo stojącego po którejś stronie. Równie dobrze można brać za prawdę to co mówią na kurewskiej TVN, albo skrajnej Telewizji Trwam. :lol:
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

Myrkull napisał/a:
Wiadomości są ze źródła jednak nieobiektywnego

podaj mi jakiekolwiek "obiektywne" źródło mądralo i przestań pierdolić, policyjne prowokacje to fakt w tej i wielu innych sprawach
zamachy na bazarach w iraku to też miała być sprawka "samobójców" aż się okazało ze robią je przebrani brytyjczycy któych po ujeciu przez irakijczyków musieli odbiajać czołgami, albo podjeżdza się ciężarówką jak usmany i detonuje ją zdalnie, gazety piszą o kolejnym zamachu na bazar - wszystko w celu podsycania wzajemnych waśni by "wróg" faktyczny miał spokój bo strony zajete są sobą - to samo jest w palestynie fatah walczy z hamasem a israel zaciera ręce.
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
dis

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 316
Płeć:
Wysłany: Śro 07 Sty, 2009   

Myrkull napisał/a:
Wow, dla mnie też każde zetknięcie się policją pachnie spiskiem, tyle że zawsze ta policja zachowuje się logicznie.


ja ci nie napisalem tego zeby sie wymienic zalami, tylko uzmyslowic, ze nie ma zadnej zaleznosci miedzy twoimi odczuciami a tym co sie dzieje faktycznie.

Cytat:
Przykładowo w Berlinie na G8 byli policyjni prowokatorzy tyle że oni mieli skompromitować anarchistów (jak zwykle), a nie przyznawali się do winy przed zwykłymi obywatelami jak to było tak jak twierdzisz w Grecji. Powiedzmy że robili to dyskretniej.


to bylo wg ciebie przyznanie sie do winy? to jakos dziwnie podchodze do sprawy interpretujac ja jako "trzymaj gebe na klodke albo dopiero bedziesz mial co zglaszac".

Cytat:
Nikomu nie musi zależeć na rozwalaniu sklepów tym bardziej że co to załatwi, również policji?


policji nie zalezy na zrobieniu z demonstrujacych grupy wandali bezmyslnie dewastujacych wszystko co mozna, zeby splycic cala game problemow do poziomu wandalizmu rozwydrzonych gowniarzy, poprawic najgorsza w calej ue reputacje i uzyskac doskonaly punkt wyjscia do stosowania naduzyc i represji? /o odwroceniu uwagi od morderstwa 16letniego dzieciaka nie wspomijanac/ :shock:

dobry jestes! a po porownaniu z kibolami w ogole widze, ze szkoda czasu...
 
Myrkull

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 88
Wysłany: Pią 09 Sty, 2009   

Cytat:
podaj mi jakiekolwiek "obiektywne" źródło mądralo i przestań pierdolić

No właśnie nie ma źródeł w pełni obiektywnych. Więc dlaczego akurat muszę wierzyć jednej wersji a innym nie?
Cytat:
ja ci nie napisalem tego zeby sie wymienic zalami, tylko uzmyslowic, ze nie ma zadnej zaleznosci miedzy twoimi odczuciami a tym co sie dzieje faktycznie.

A skąd wiesz co się dzieje tam faktycznie? Bo ktoś tak napisał, podał zdjęcia niby nacjonalistów?
Cytat:
to bylo wg ciebie przyznanie sie do winy? to jakos dziwnie podchodze do sprawy interpretujac ja jako "trzymaj gebe na klodke albo dopiero bedziesz mial co zglaszac".

Oczywiście że tak efekt jest taki, że jeszcze mniej ufasz policji.
Cytat:
policji nie zalezy na zrobieniu z demonstrujacych grupy wandali bezmyslnie dewastujacych wszystko co mozna, zeby splycic cala game problemow do poziomu wandalizmu rozwydrzonych gowniarzy, poprawic najgorsza w calej ue reputacje i uzyskac doskonaly punkt wyjscia do stosowania naduzyc i represji? /o odwroceniu uwagi od morderstwa 16letniego dzieciaka nie wspomijanac/

Równie dobrze można powiedzieć że rozpierdolone sklepy im nie pomogą, bo nawet tego nie potrafią obronić cioty. Ten rząd i tak mało kto lubi, a ze śmierci 16latka już się "wytłumaczyli".
Cytat:
dobry jestes! a po porownaniu z kibolami w ogole widze, ze szkoda czasu...

A co kibole to jacyś gorsi ludzie od anarchistów? Dynamika tłumu.

EOT.
 
Yogurth
Smar SW & THCulture


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 243
Wysłany: Pią 09 Sty, 2009   

Myrkull napisał/a:

No właśnie nie ma źródeł w pełni obiektywnych. Więc dlaczego akurat muszę wierzyć jednej wersji a innym nie?
nic nie musisz to po pierwsze, po drugie skoro nie ma źródeł w pełni obiektywnych, dlaczego powątpiewasz w te niezależne a nie w te oficjalne? Rzeczywistość i czas weryfikują informacje i z tego wyłania się obraz, że oficjalne nie warte są zaufania, przyklady podałem ci wcześniej - jest ich mnóstwo np. ostatnio: oficjalne media podają że usmany zabiły kolejnych talibów dzień póxniej okazuje się, że owszem zabili ale kolejnych cywilów, czy Izrael pokazuje zdjęcia, na których "udowadnia", że ze szkoły onz którą zbombardowali hamas wystrzeliwywał pociski z moździerza - sęk w tym, że to wystrzeliwywanie bylo rok wcześniej. I tak przykładów jest setki - więc jak chcesz wierzyć w to co głoszą korporacyjne media to sobie wierz a jak poddajesz w wątpliwość to co głoszą te niezależne to pochwal się jakimś bardziej wiarygodnym źródłem, bo oficjalne wiarygodne w żaden sposób nie są, gdyż od zawsze brały udział w szerzeniu propagandy i kłamstw służących jedynie do usprawiedliwiania własnych wojen i wyzysku.
Więc jak czytam o tym co się gdzieś dzieje to biorę pod uwagę ten fakt, następnie weryfikuje informacje wobec własnej wiedzy i tego co działo się gdzieś wcześniej a jak mam w jakimś miejscu przyjaciół (a w kilku mam) to weryfikuje to u nich. I jak na razie nie mam powodów by wątpic w wersje niezależne natomiast mnóstwo by traktować te oficjalne w kategoriach "studium propagandy i sterowania tłumem"

poczytaj trochę o mechanizmach otaczającego cię świata:
http://recyklingidei.pl/j...ialego_motlochu
http://www.prawda.pl/content/view/17/31/
_________________
..:: RADIOS.CZ ::.. free radio for free people . independent, commercial-free and totally non-profit radio project http://www.radios.cz
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12