PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Gry
Autor Wiadomość
Blekit
Spaghetti Master


Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 1468
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2004   Gry

tak, o gry mi chodzi, gry w sensie komputerowe
takiego tematu nie widziałem jeszcze, a może być ciekawy
jakie gry zrobiły na was piorunujące wrażenie?
ja np bardzo rzadko gram w gry, bardzo rzadko mnie też jakakolwiek gra wciąga
a tymczasem wczoraj skombinowałem sobie grę pt "American McGee's ALICE" i jest to dosyć ciekawa wersja Alicji w Krainie Czarów
tak pokrótce- Alicja po powrocie z Krainy Czarów do domu żyje sobie spokojnie, aż pewnej nocy w jej domu wybucha pożar i giną jej rodzice, a ona jedynie słyszy ich jęki
biedna Alicja nie radzi sobie z rzeczywistością i trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie przez kilka lat żyje niczym roślinka czasem ujawniając to że wciąż jest istotą czującą i myślącą
a w trakcie jej wegetacji poznajemy "ciemną stronę" Krainy Czarów i jej demoniczne oblicze...napiszę jeszcze tylko tyle, że Alicja zaczyna zabawę w nowej/starej rzeczywistości z sympatycznym nożem w ręce, którym rozprawia się z kolejnymi postaciami, hehe
jak dla mnie gra jest kapitalna, jest chwilami bardzo pokręcona, ma świetną ni to spokojną ni to chorą muzykę, pojawia się wiele ciekawych wątków i postaci, w skrócie- oryginalna i czywiście "bajeczna" wersja bajki
no i jeszcze to: gra jest TPP (third person perspective) i jest to oczywiście tzw przygodówka, gra nie jest najnowsza, ale graficznie bez zarzutu, zresztą niektóre lokacje są zrobione po prostu bajecznie w mrocznym tego słowa znaczeniu
bajka niekoniecznie dla dzieci heeh :twisted: 8)

wasza kolej :P
_________________
rock'n'roll fucked my soul
 
bigi


Dołączyła: 22 Lut 2004
Posty: 98
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2004   

jedyne prawdziwe gry w jakie gralem to q1,2,3 i half life, a i zestawy testowalem na wolfensteinie :)
jednak zawsze wolalem logiczne :)
_________________
bez liderow, bez wladz, bez klamstwa...
 
 
t0mass


Dołączył: 17 Gru 2003
Posty: 8
Wysłany: Pią 11 Cze, 2004   

Ja lubie różne gry.... ścigałki, szczelanki, ekonomiczne..... Ostatnio miałem formata, totez wszystkie instalki, savy itp. się skaoswały.... teraz mam zainstalowanego chyba tylko Hitmana (1 część) i Manhunta....
_________________
"Kat wiązał mu ręce,
więzień patrzał na kapłana,
paplającego coś o miłości i zbawieniu,
odsunął go i wszedł na schodek,
który poderwano mu z pod nóg."
 
korvel

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Pią 11 Cze, 2004   

Jak dla mnie to Counter strike tylko :twisted:
Dzisjaj grałem na aisłordzie, mioałem statsy 130- 90, i jako Team Killer zacząłem swoich zabjiać... Dziwne to było, ale wciąga :wink:
Na koniec -130 do 400 miałem... heh... Dostałem Pernamently ban :lol:
A tak na serio, to ostatnio powracam do przeszłości, i w gry retro gram... Pograć w mortala jedynkę... ehhhhhhh 8)
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

eeee
Ja juz raczej w nic nie gram, komp za stary pozatym mnie to jakos nie rajcuje juz.... Kiedys zagrywalem sie w Tony Howka (skateboard), unreala, klaka, countera i diablo (hellfire)
wogule, lepiej niz zapierdalac w jakies scigalki wsiasc se na rower i poscigac sie z koelsiami :D
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
ZBAWICIEL

Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 19
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

Medal of Honor (gram na multiplayer przez Eye`)
Stronhold
Europa Universalis I
 
 
korvel

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

ZBAWICIEL napisał/a:
Europa Universalis I


Fajna gra, bo dawała szanse, by Polska stała się kimś (czymś?), przynajmniej w rzeczywistości wirtualnej...
 
Blekit
Spaghetti Master


Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 1468
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

niedługo będę miał "alone In The Dark 4" i "Soul Reaver 2" i się podniecam
pamietam, że "Legacy Of Kain 2: Soul Reaver" byłą moją pierwszą piracką grą na playstation i mam spory sentyment :lol: 8)
_________________
rock'n'roll fucked my soul
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

w q3 ja i moj klan (UVM - Umbra Vis Morbus) jestesmy mistrzami polski 4v4 w Clan Arene.
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
dem

Dołączył: 25 Mar 2004
Posty: 4
Skąd: syfiastego Lublina
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

quake 2 rulez :DDD
jak cos to zapraszam na moj servis: http://quake2.gry-online.pl
_________________
cze :E
 
 
blümchen


Dołączyła: 01 Kwi 2004
Posty: 88
Skąd: szczecin
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

definitywnie przygodowki. strzelaniny sa durne.......bleeeee...hitman to gowno...mafia byla lepsza z tego co pamietam, niezla byle syberia, fajna graficznie. zajebiste byly dwie czasci ABE z takim kapitalnym stworem i fabrykami....muah...wspaniele klimaty (prawie jak w łodzi) a szczytem wszystkiego jest najdłuższa podróż. kapitalna. poza tym była dosc trudna i czasem byly kwestie nad ktorymi myslalam czysto metafizycznie. zajebista sprawa, polecam
_________________
PUNK IS DEAD. I'M A FUCKING ZOMBIE.
 
geerwazy


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Hell
Płeć:
Wysłany: Sob 12 Cze, 2004   

komp mam zjebanego ale grałem w europe universalis zajebusta gierka wpizdu strategicznych
ostatnio czesto q3 pykam na multiplayerze
q3 rules
_________________
Turbonegro must be destroyed!
 
 
korvel

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 35
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

blümchen napisał/a:
definitywnie przygodowki


Przygodówki rulezzzz... ino, że starsze... 8)
Broken Sword <--- pozycja obowiązkowa, :twisted:
oprócz tego Książe i Tchórz, Jack Orlando <--- terz zajebioza
Bo jak dla mnie, to gra (a już przygodówka szczególnie) powinna mieć klimat, a nie jakąś "wyjechaną" grafikę...Wogóle to wnerwiają mnie te nowe gry... może dlatego, że u mnie nie ruszą za nic w świecie ?? :wink:
 
Blekit
Spaghetti Master


Dołączył: 30 Sty 2004
Posty: 1468
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

Abe's Oddysey było kapitalne! i nieźle się przy tym męczyłem na Playstation, bo chyba na kompa nie wyszło? ja tam nie wiem, ale pamietam, że planowano wiele kontynuacji tych dzieł i chyba nie doszło do realizacji żadnego z nich :roll:
_________________
rock'n'roll fucked my soul
 
geerwazy


Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 230
Skąd: Hell
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

Zgadzam się z przedmówca! Abe's rules! Też kiedyś miałem pleja i napierdalalismy nocami w giery zazwyczaj w fife i było miodzik :)
_________________
Turbonegro must be destroyed!
 
 
t0mass


Dołączył: 17 Gru 2003
Posty: 8
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

A słyszał ktoś o grze S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl ?? Moim zdaniem, ta gra będzie lepsza od wszstkich dotychczas wydanych gier FPS itp.
(jak ktoś chce info, to na www.stalkerzone.prv.pl albo na oficjalnej www.stalker.com (albo www.stalker-game.com bo nie jestem pewnien...))
_________________
"Kat wiązał mu ręce,
więzień patrzał na kapłana,
paplającego coś o miłości i zbawieniu,
odsunął go i wszedł na schodek,
który poderwano mu z pod nóg."
 
dewat_szczecin


Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 5
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

Ultima Online Rzadzi
_________________
O alkocholu Ty dobra wódko !
Kto Cie nie pije ten żyje krodko
My Cie pijemy
Dniami nocami
O alkocholu my Cie kochamy!
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

goOi! napisał/a:
a z moich ulubionych gier to [...] system shock 2.
Gralem kiedys w jedynke. To ostatnia gierka, jaka dobrze zapamietalem, bo od paru lat mam tyle ciekawszych rzeczy, ze na granie czasu nie starcza. Poza tym wiele innych FPS, np. Doom, Dark Forces, Unreal. Kilka lat temu mialem okazje dorwac sie do konsoli Nintendo (chyba) 64 i zagrywalem sie "na smierc" w 007 Golden Eye.
Przez ostatnie lata czasem robie wyjatek od nie-grania dla DoD-a (Day of Defeat) i (nieco wczesniej) CS-a. Takie spotkania z kumplami z pracy przy winie i komputerach 8-) bywa ze z dodatkowymi atrakcjami, jak kino albo gril. No i oczywiscie przy okazji male copy-party :-D
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

dwójka też nie, cholerne ścierwa się odradzały :?
ale moja lista jest podobna do goOi'a, jeszcze dorzuciłbym np. Arcanum, Planescape i Thiefy(właśnie gram w 3 i wcale wcale niezła... :) )
 
 
Zwierz@k


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 3938
Skąd: Szczecin...
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

a grał ktos w WET- the sexy empire? :D
_________________
Want to fuck up, drop out, never trust a fucking hippie.
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' up your music to punk.
If I could do it so could anyone
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Nie 13 Cze, 2004   

goOi! napisał/a:
system shock jedynka byl calkiem fajny i tez w niego troche grauem, ale wymieklem, bo najlatwiejsza gra to to nie byla.
Jedna z niewielu gier, ktore ukonczylem (chociaz i to na niezbyt wygorowanym poziomie). Jak dla mnie idealne polaczenie FPS z fabula, czyli strzelania z mysleniem. Ktory aspekt byl dla Ciebie zbyt trudny? ;-)

goOi! napisał/a:
MS napisał/a:
Takie spotkania z kumplami z pracy przy winie i komputerach 8-) bywa ze z dodatkowymi atrakcjami, jak kino albo gril.

a moze girl ?? ;)
To akurat odpada, bo niektorzy koledzy juz nie sa wolnymi ludzmi :-(
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2004   

no dokładnie, jak dla mnie klimat troche zbyt ostry. braki amunicji, odradzające się potwory - trudna gra, szczególnie aspekt strzelania.
a ze strzelanek to ostatnio spodobały mi się 2 - wolfenstein: enemy territory(freeware i genialna!) oraz call of duty za klimat II WŚ
 
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2004   

goOi! napisał/a:
kolo 4 poziomu mi sie skonczyla amunicja
No to daleko nie zaszedles :-( Dalej bylo fajniej. Trzeba bylo sobie ustawic latwiejszy poziom trudnosci, to by starczalo ammo na dluzej.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2004   

Ja z zasady nie gram na najlatwiejszym, ale poza tym staram sie wyczuc na poczatku, czy mi dany poziom podchodzi. Nie mialem nigdy ambicji grania na "nightmare", bo gra ma byc przede wszystkim przyjemnoscia!
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
Jules Winnfield


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 370
Płeć:
Wysłany: Pon 14 Cze, 2004   

a ja lubię gry na normalnym przechodzić, ale w 100% - np. Hitmana 2 i 3 wszystkie misje na silent assasin, w Thiefie znajduję wszystkie sekrety, etc. albo w Arcanum wszystkie zadania 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12