PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Reedycje Pary Wino
Autor Wiadomość
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

LOL napisał/a:
Wyda we wrześniu? tego roku oczywiście :lol:
Wyda (w porywach październik).
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2005   

Nie wiesz czemu tak przedluza sie ta reedycja-na jakim etapie wydanie tej plyty znajduje sie?Kiedys powiedziales ze bardzo ciekawa bedzie ksiazeczka do tego wydawnictwa-mozesz zdradzic więcej szczegółów?Czy będzie to np jakaś ciekawa historia z twego zycia czy może jakieś unikatowe zdjecia?Czyli co jak nie pazdziernik to kiedy w listopadzie?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

szymon napisał/a:
Nie wiesz czemu tak przedluza sie ta reedycja-na jakim etapie wydanie tej plyty znajduje sie?Kiedys powiedziales ze bardzo ciekawa bedzie ksiazeczka do tego wydawnictwa-mozesz zdradzic więcej szczegółów?Czy będzie to np jakaś ciekawa historia z twego zycia czy może jakieś unikatowe zdjecia?Czyli co jak nie pazdziernik to kiedy w listopadzie?
Podobno MTJ bierze się właśnie za poligrafię do "Bandid rockin" i już nie pamiętam, co tam przewidzieli zamieścić, ale chyba tradycyjnie fragment mojej książki.
 
EL-KISATADOR

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Morąg
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2006   

nie widzia.lem
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=38864
_________________
KISS MY ASS !
 
 
spazma


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: kurwidołek
Płeć:
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

EL-KISATADOR napisał/a:
nie widzia.lem
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=38864


ten link jest z dupy - nie wchodźcie na niego bo autor łapie za to punkty
_________________
www.spazma.net
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 30 Kwi, 2006   

Para chciałbym rozstrzygnąc pewną sprawę, tkóra do pewnego czasu budzi moje wątpliwości. Otóż zarówno na płycie, jak w reklamach wydawca informował, że materiał na CD 2 reedycji WDARNPZ "Archiwalia" został oryginalnie wydany na 3-częściowej jubileuszowej kasecie "Paraszczuk". Tymczasem, porównując tracklisty Archiwaliów i wspomnianych kaset stwierdzam, że powtarza się tam tylko kilka kawałków (z repertuaru Yanko), ale i tak na Paraszcuyku są one w wersjach Yankowskich, a na Archiwaliach w wersjach z Tobą na wokalu. Co do pozostałych kawałków, nie pokrywają się one na obu wydawnictwach zupełnie. więc czy jest to wynik niedopatrzenia czy złej woli?
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Maj, 2006   

Widze ze para juz wrocil bo 22 maja zalogowal sie na forum jak w tej chwili wyglada sprawa bandit rockin-to juz grubo ponad rok jak miala byc premiera bandit rockin-moze w wolnej chwili zainteresowal bys sie Darku tym wydawnictwem bo opoznienie jest naprawde bardzo duze...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

Nikodem15 napisał/a:
Para chciałbym rozstrzygnąc pewną sprawę, tkóra do pewnego czasu budzi moje wątpliwości. Otóż zarówno na płycie, jak w reklamach wydawca informował, że materiał na CD 2 reedycji WDARNPZ "Archiwalia" został oryginalnie wydany na 3-częściowej jubileuszowej kasecie "Paraszczuk". Tymczasem, porównując tracklisty Archiwaliów i wspomnianych kaset stwierdzam, że powtarza się tam tylko kilka kawałków (z repertuaru Yanko), ale i tak na Paraszcuyku są one w wersjach Yankowskich, a na Archiwaliach w wersjach z Tobą na wokalu. Co do pozostałych kawałków, nie pokrywają się one na obu wydawnictwach zupełnie. więc czy jest to wynik niedopatrzenia czy złej woli?
Nie zabardzo rozumiem pytania ale postaram się odpowiedzieć na tyle ile zrozumiałem. Napisałeś tak jakby wydawca "Archiwalii" opublikował w całości materiały z "trzech Paraszczuków" podczas gdy zostało tam opublikowanych tylko kilka kawałków wybiórczo z każdego "Paraszczuka" po kilka (może nawet po jednym - nie słuchałem "Archiwalii") a reszta to poprostu dublują się tytuły i zostały nagrane przy innej okazji. No ja w każdym bądź razie właściwie rozumiem opis wydawnictwa w jego poligraii.
szymon napisał/a:
Widze ze para juz wrocil bo 22 maja zalogowal sie na forum jak w tej chwili wyglada sprawa bandit rockin-to juz grubo ponad rok jak miala byc premiera bandit rockin-moze w wolnej chwili zainteresowal bys sie Darku tym wydawnictwem bo opoznienie jest naprawde bardzo duze...
Nie rok tylko z półtorej i co mnie kurwa podkusiło żeby pozwolić im przed dwoma laty obwieścić wznowienie "Bandid" i "Chara" to nie wiem. Teraz Wy mi żyć nie dajecie a to kurwa nie ode mnie zależy. Piszcie do MTJ i tyle! To samo tyczy książki! O luuuuuuuuuudzie! Olejcie już ten temat bo nic z tego nie wynika. Albo te rzeczy powychodzą albo nie - albo je wyda MTJ albo kto inny. Mi to wisi, bo w moim życiu nic itak nie ulegnie zmianie. Ważne, że kiedyś to wyszło i chuj z resztą. Dajcie już spokój.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

szymon napisał/a:
jak w tej chwili wyglada sprawa bandit rockin-to juz grubo ponad rok jak miala byc premiera bandit rockin-moze w wolnej chwili zainteresowal bys sie Darku tym wydawnictwem bo opoznienie jest naprawde bardzo duze...
Poniżej wklejam list, który dostałem minutę temu:

Darku, Przed chwilą dostałem przesyłkę (teledyski). Dzisiaj będzie Staszek B., więc dam mu je (2 z 3) do wgrania na płytę (master). Chyba nadal nie podpisałeś umowy z MTJ-em, więc póki tego nie zrobisz to Maciej P. nie zgodzi się na wydanie (sprzedaż) płyty "Bandid Rockin". Pozdrawiam, Tomasz Ryłko
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 24 Maj, 2006   

To podpisuj Mistrzu!
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

No wreszcie po blisko 20 miesiacach oczekiwania w drugiej połowie września 2006 roku światło dzienne ujrzała reedycja Bandit Rockin.Wydawcą tej reedycji jest MTJ i na ich stronce za 25 zł mozna sobie zamowić to wydawnictwo-jak tylko dorwe to wydawnictow to podziele sie informacjami na temat okladki i bonusów....niestety z tego co widziałem na stronce w bonusach nie umiescili twoich 2 teledyskow a jedynie są nagrania z :Rozwodu w sedesie,Fogg not dead i Zjednoczonej Europy...Para nie wiesz czemu nie umiescili na płycie wszystkiego tego o czym pisales na 2 podstronie tego tematu?
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Może teledyski są, tylko nie umieścili w opisie.

Z chcęcią zapoznam się z reedycją BR, fajnie będzie to sułyszeć w dobrej jakości (również resztę nagrań z Rozwodu).
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Doczekalismy sie Badit Rockin teraz chyba kolej na ''Gratest Szit"'-podobno ma sie ukazac pod koniec roku nakładem MTJ Records...Tutaj tez do pary pytanie co znajdzie sie na krązku-czy to bedą twoje starsze utwory ponagrywane w tym roku na probach i zmasterowane czy tez jedynie stare utwory zebrane do kupy z tych wszystkich twoich albumow-najchetniej zapoznałbym sie z pelna lista utworow na tej płycie-czy podobnie jak na Banditach przewidywane są jakies bonusiki?
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

jeszcze jak by Para cos napisal na temat tej plyty bylo by dobrze ... 8)
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006   

Sindo napisał/a:
jeszcze jak by Para cos napisal na temat tej plyty bylo by dobrze ... 8)
Nie chce mi się :mrgreen:
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006   

o jaa ... Tyy żyjesz ... :P
 
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006   

Sindo napisał/a:
jeszcze jak by Para cos napisal na temat tej plyty bylo by dobrze ...



Bandid Rockin'
Para Wino

1. Viva las Vegas 2. The living dead 3. Stealing people's mail 4. Already dead 5. I kill children 6. I played the fool 7. California uber alles 8. Daddy cool 9. Death machine 10. Holiday in Cambodia 11. Phantom zone 12. Too fuckin' heavy

Bonusy: 13. To ostatnia niedziela 14. Mały biały domek 15. Mała kobietka 16. Krople deszczu 17. Synku mój 18. Kwiat jednej nocy 19. Polskie ZOO 20. Ja tylko piję 21. M.J.M. 22. W dupie! 23. Maniana 24. Kneipenterroristen

spis utworów starczy? :mrgreen:
:P
jak wkradł się błąd, to nie moja wina, na żywca skopiowałam z allegro :twisted:
 
 
Sindo

Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 32
Skąd: Wołów
Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006   

zamawiam se ;)
 
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Darek wez napisz jakie jeszcze planujesz reedycje-namysliłes sie co do reedycji Charakteropatii?Napisałbys moze coś wiecej o plycie best of szit
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Gru, 2006   

W temacie o reedycjach chcialbym tylko napisać ze jak ktoś nie ma dwóch reedycji pary na cd-mówie tutaj o:''W dupie amerykanskiej reklamie na polskiej ziemi"' na 2 cd (55 utworów+5 do wysłuchania na kompie+2 teledyski) oraz ''Kolędach alternatywnych'' (23 koledy w roznych aranżacjach) a chciałby miec na własność te wydawnictwa to musi pospieszyc sie bo ich wydawca firma Dywizja Kot z końcem grudnia 2006 przestanie istnieć i po tym terminie nie bedzie w ogole mozliwe dostanie tych płyt poprzez to wydawnictwo...Dla jasnosci podam adres internetowy do dywizji kot
www.dywizjakot.prm.pl

Obie płyty sa do kupienia w obnizonej cenie za podowjną reedycje ''w dupe"'trzeba zaplacic 28 zł a za ''Koledy'' 19 zł...

Podbijam pytanie do pary-mozesz tutaj podobnie jak to mialo miejsce przed wydaniem Bandit Rockin napisac jakie utwory znajdą sie na plycie ''Grejtest szits''?
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

szymon napisał/a:
mozesz tutaj podobnie jak to mialo miejsce przed wydaniem Bandit Rockin napisac jakie utwory znajdą sie na plycie ''Grejtest szits''?
Nie mogę :mrgreen: Jedynie Bóg i Prezes MTJ to wiedzą :wink:
 
Machnaś

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 38
Wysłany: Czw 11 Sty, 2007   

Co do Readycji chciałbym aby się ukazała Trylogia Paraszczuk 1,2,3 . Gdyż bardzo tej trylogii poszukuje . Mam tylko Paraszczuka 1 . Natomiast na Allegro nie mogę znaleść Paraszczuka 2,3 gdyż bardzo mi na tym zależy .
--------------------------------------------------------------------------------------------------
''Chciałbym ci to dać ale Nie wiem skąd to Brać ''
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

Para przewidujesz jeszcze jakies reedycje?
Ja proponuje okrutny świat 2 i charakteropatie....

Odezwał się do ciebie Bujak z Mtj-mozesz tak w przyblizeniu podać termin wydania best of szits?
Wierze ze taki w przyblizeniu znasz bo z Bandit Rockin nie pomyliłeś się...
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 28 Lis, 2007   

Odpowiadam Wszystkim: ja nie planuję wznowień reedycji, bo nie ja jestem ich właścicielem a MTJ i co oni z nimi uczynią i czy wogóle uczynią to tylko ich słodka tajemnica. Pytajcie Tomka Bujaka bezpośrednio o tego rodzaju kwestie.
 
gilka


Dołączyła: 13 Lis 2005
Posty: 143
Skąd: Malbork
Płeć:
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

Będą Charakteropatie.
Reedycja będzie posiadała aż 9 teledysków, m.in.:
"wszystko co mam wam do powiedzenia", "przeklnij mnie", "do murzynów", "To ja", "Daddy Cool", "gwiżdżę na wszystko", "mesjasz".
Sporo tego będzie, wszystko się już robi, czyli do wydania bliżej niż dalej :wink:
Pozdrawiam.
_________________
www.reks.malbork.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12