PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Reedycje Pary Wino
Autor Wiadomość
korek

Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 28
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob 18 Wrz, 2004   

Mi najbardziej podoba sie KSU z komunistycznych winylowych płyt a tam Jasiu nie gral.
_________________
"Anarchiści uwielbiają tłuste baby (bo) taki towar to posiada duże cyce" sł i muz para wino
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2004   

Czyli Pod prąd i Ustrzyki?

A mnie się wszystko zarąbiście podoba. To masz którąś z kaset wymienionych w moim poiprzednim poście?

Moim zdaniem najlepiej Jasiu zagrał na PWDARNPZ Pary i Moihc Bieszczadach KSU.
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2004   

Wybierzcie z łaski swojej najlepsze i najgorsze nagrania konkretnie z tej płyty "Para Wino w dupę.....". Dzięki. Ale wpiszcie je tutaj albo nie, lepiej w tematach "najlepsze" i "nieudane" moje nagrania.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2004   

A po co ci to? Czy to dlatego, ze na W dupę... sa i twoje ulubione i mało ulubione nagrania i chcesz poznać nasze zdanie/
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2004   

Tak!
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Lis, 2004   

Ponieważ od dłuższego czasu nic tutaj się nie dzieje, a ja wciąż szukam tematów do połączenia postanowiłem dokooptować poniżej "nie udane nagrania Pary", a po nich "udane".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pon 22 Lis, 2004   

U góry są już wymieszane tematy, ale wszystkie dotyczą "P.W.D.A.R.N.P.Z.".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

Wrzuciłem tutaj "taby", ponieważ moim zdaniem dotyczą nagrań z "P.W.D.A.R.N.P.Z.", a nic w nich się nie dzieje, więc może kiedyś...?
 
ufik


Dołączyła: 29 Paź 2004
Posty: 7
Skąd: ze wsi
Płeć:
Wysłany: Wto 23 Lis, 2004   

e?
_________________
pozdrawiam mojego chomika
 
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sty, 2005   

Tworzę nowy tytuł tematu "Reedycje Pary" i wrzucam do niego "P.W.D.A.R.N.P.Z.", "Pokolenie '80" i "Bandid Rockin" + moje reedycje, o których sobie przypomnicie i będziecie chcieli o nich pogadać.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sty, 2005   

A piszta co chceta byle w temacie :wink: .

[ Dodano: 18 Sty 2005 03:59 pm ]
Za godzinę, no może dwie, trzy zakończę dorzucanie tutaj "Bandyckiego rocka".
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 18 Sty, 2005   

Uff!!! Mam spokój ze "sprzątaniem" na forum przez najbliższe dwa tygodnie.

W temacie mam do dodania, że w 50% wyklarował się "Bandid", a wydawcą najprawdopodobniej zostanie firma MTJ z W-wy. Metal Mind Production tym razem zdecydowanie odpadł.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Śro 19 Sty, 2005   

Chrum chrum, czekam na Bandytę i na PTM...
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Śro 19 Sty, 2005   

TO SOBIE JESZCZE POCZEKASZ
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 05 Mar, 2005   

Wrzucam tutaj dawno nie jałowy temat "Siczka & Para"
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Sob 05 Mar, 2005   

Przed chwilą i powyżej przerzuciłem temat "Siczka & Para Wino". Myślę, że zaczął być jałowy i bardziej pasuje tutaj.
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2005   

Chcialbym cie Darek zapytac czemu w swych wszystkich postach jest dopiska ze bandit rockin bedzie w czerwcu ale nie napewno-czy bedzie obsuwa tego wydawnictwa jesli tak to kiedy to kiedy bedzie mozna sie spodziewac tej plyty-masz jakies przecieki od wydawcy?Co z charakteropatiami czy one wyjda w tym roku i czy wydawca bedzie ten sam co bandit rockin?Masz juz plany co do ewentualnych bonusow na ta plyte-moze masz jakies archiwalne nagrania na sekretarce,ktore nie byly wyemitowane podczas premiery na kasecie w 1994 roku?Moze zdecydujesz sie na poczatku podac swoj nr.tel-ciekawe czy bys mial taki odzew na to jak 10 lat temu-przypomnij ile wtedy miales telefonow:)
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2005   

Tel. było ok. 10000, co daje ok. 3 tel. na dobę!
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
szymon

Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 187
Skąd: Z domu
Płeć:
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2005   

Nikos kiepsko u ciebie z matematyka rok ma 365 dni razy trzy telefony daje ponad 1000-chyba o jedno zero za duzo dales?Do pary mam pytanie zniknal twoj dopisek ze bandit w czerwcu czyzby obsuwa tej reedycji-napisz cokolwiek o tym fakcie bo ludzie tak dlugo czekaja na wiesci w tym temacie
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 03 Maj, 2005   

szymon napisał/a:
Chcialbym cie Darek zapytac czemu w swych wszystkich postach jest dopiska ze bandit rockin bedzie w czerwcu ale nie napewno-czy bedzie obsuwa tego wydawnictwa jesli tak to kiedy to kiedy bedzie mozna sie spodziewac tej plyty-masz jakies przecieki od wydawcy?Co z charakteropatiami czy one wyjda w tym roku i czy wydawca bedzie ten sam co bandit rockin?Masz juz plany co do ewentualnych bonusow na ta plyte-moze masz jakies archiwalne nagrania na sekretarce,ktore nie byly wyemitowane podczas premiery na kasecie w 1994 roku?Moze zdecydujesz sie na poczatku podac swoj nr.tel-ciekawe czy bys mial taki odzew na to jak 10 lat temu-przypomnij ile wtedy miales telefonow:)
Na te wszystkie tematy rozmawialiśmy już przez GG, więc cofnij się do archiwum.
szymon napisał/a:
Nikos kiepsko u ciebie z matematyka rok ma 365 dni razy trzy telefony daje ponad 1000-chyba o jedno zero za duzo dales?Do pary mam pytanie zniknal twoj dopisek ze bandit w czerwcu czyzby obsuwa tej reedycji-napisz cokolwiek o tym fakcie bo ludzie tak dlugo czekaja na wiesci w tym temacie
Nikoś nie po raz pierwszy nie prawidłowo odczytał liczydło i to konretnie w tym samym temacie :lol: .

"Charakteropatie" będą i bonusy na nich też :wink: może jeszcze w tym roku, ale wątpię.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

Poniżej umieszczam temat "kolędy", bo coś w nim się nie klei, no i poza tym tutaj jest miejsce na tego rodzaju pytania i odpowiedzi.
 
Nikodem15

Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 336
Skąd: stąd
Płeć:
Wysłany: Sob 04 Cze, 2005   

No ten tego mać miał być w czerwcu i co???
_________________

www.dr.hackenbush.vn.pl - oficjalna strona dotycząca zespołu Dr. Hackenbush, duetu Fred Standart & William Kox i innych przejawów działalności artystycznej Andrzeja "Zmory" Rdułtowskiego
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Nie 05 Cze, 2005   

Nikodem15 napisał/a:
No ten tego mać miał być w czerwcu i co???
Chyba dopiero po wakacjach. Nie ode mnie to zależy.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Śro 22 Cze, 2005   

Anonymous napisał/a:
kiedy wznowienie "Bandid Rockin" do kurwy nędzy!
Już gdzieś dzisiaj udzieliłem odpowiedzi, że właśnie dopiero wczoraj dostałem do zaakceptowania okładkę, tak więc podczas wakacji powinno się coś ruszyć. Przypominam wszystkim zainteresowanym, że gdzieś od pół roku reprezentuję jednego z największych polskich wydawców MTJ, gdzie niektóre pozycje czekają w kolejce nawet kilka lat, a do roku to u nich normalka.
 
Para Wino
Moderator

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 411
Skąd: Wrocław
Płeć:
Wysłany: Pią 05 Sie, 2005   

Anonymous napisał/a:
będą bonusy jeżeli tak to jakie?

Bonusy: 13. To ostatnia niedziela 14. Mały biały domek 15. Mała kobietka 16. Krople deszczu 17. Synku mój 18. Kwiat jednej nocy 19. Polskie ZOO 20. Ja tylko piję 21. M.J.M. 22. W dupie! 23. Maniana 24. Knaipenterroristen

Wideoklipy: 1. Mesjasz 2. Gwiżdżę na wszystko

Z płyty "Fogg Not Dead" - wydawnictwo "Loud Out Records" (grudzień 1993 rok).

Skład zespołu: D. "Para Wino" Paraszczuk – śpiew i gitara basowa;
muzycy sesyjni: J. Kidawa (K.S.U.) - gitara; K. Rutkowski - perkusja;
Anja Orthodox (Closterkeller) - chórek do "To ostatnia niedziela".

Nagrania: 13-17 (pastisze) autorzy - J. Petersburski/Z. Friedwald 13; Z. Lewandowski/W. Gen 14; N. Brodszky/A. Włast 15; E. Palm/J. Lipski 16; Henderson/Sylwa/Brown-Allan/M. Fogg 17.
Teksty sparodiował Igor Pudło.

Mix i realizacja nagrań - B. Straburzyński; asystent - J. Kidawa;
producent - D. "Para Wino" Paraszczuk; studio "Fonoplastykon"
we Wrocławiu.

Z płyty: "Rozwód w Sedesie" - wydawnictwo "Dża-Dża" (styczeń 1994 rok).

Skład zespołu: D. "Para Wino" Paraszczuk – śpiew i gitara basowa; muzycy sesyjni: C. Kamienkow (Mechaniczna Pomarańcza) - gitara; K. Rutkowski - perkusja.

Nagrania: 18 (pastisz) z repertuaru zespołu Alibabki;
19-23: autorzy - D. "Para Wino" Paraszczuk - 19, 20, 21, 22, 23.

Mix i realizacja nagrań - K. Radłowski; asystent - A. Gołębiowski;
producent - D. "Para Wino" Paraszczuk; studio "Digital" we Wrocławiu.

Z płyty "Zjednoczona Europa" wydawnictwo "Melissa Production & Coma Flower" (lipiec 1993 rok).

Skład zespołu: D. "Para Wino" Paraszczuk – gitara basowa i chórek; T. Wojnar (Defekt Muzgó) – gitara i wokal; D. Biłyk (TSA) – perkusja.

Nagranie 24: "Knaipenterroristen" (kower) z repertuaru niemieckiej grupy Bohse Onkelz.

Mix i realizacja nagrań - B. Straburzyński; asystent: J. Kidawa;
producent - D. "Para Wino" Paraszczuk; studio "Fonoplastykon"
we Wrocławiu.

Wideoklipy:

1 "Mesjasz" (pastisz) - sł. i muz. Cezary Kamienkow;
wykonują: "Para Wino" + "Siwy" z Defektu Muzgó.
2. "Gwiżdżę na wszystko" (pastisz) - J. Markowski i K. Lipczyński;
wykonują: "Para Wino" + "Anja Orthodox".
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12