PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: QkiZ
Sob 30 Sty, 2010
Na kogo zagłosujesz?!

Na kogo zagłosujesz?
PiS
10%
 10%  [ 7 ]
PO
15%
 15%  [ 11 ]
Samoobrona
1%
 1%  [ 1 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
LiD
8%
 8%  [ 6 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
SLD
1%
 1%  [ 1 ]
A niech wszyscy spierdalają ;)
43%
 43%  [ 30 ]
UPR
18%
 18%  [ 13 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
Stanzberg
Dead Press


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 5542
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

suicide punk napisał/a:
pranie mozgow jest czyms, co obserwuje przede wszystkim z ich strony

To bzdury wymyślone przez media w rodzaju GW i TVN, niestety.
Nie zauważyłem żadnego prania mózgów, bo go nie ma.

suicide punk napisał/a:
praktycznie wszystkie dokonania jakie sobie przypisuja nie naleza do nich (...) przyrost gospodarczy rowniez nie nalezy do zaslug tych socjaluchow

To niestety jest prawda w większości, aczkolwiek w kwestiach finansowych udało im się trochę powalczyć (np. zlikwidowali podatek spadkowy).
Jest również pewien niedoceniany aspekt rządów PiS, a mianowicie: powszechna niezgoda na korupcję to faktyczny zastrzyk energii dla przedsiębiorców, którzy nie muszą już uwzględniać łapówek w planach finansowych. ;)

Cytat:
nie mam pojecia do czego sie nadaja, ale na pewno do niczego co pozwoliloby mi na podobne wnioski. zycze im coraz gorzej wraz z rozwojem ich kariery

Ich największym sukcesem jak dla mnie jest likwidacja WSI, powołanie CBA i antykorupcyjny klimat, o którym wspominam powyżej.
Twarde stanowisko w debatach z UE też mógłbym zapisać na plus, gdyby nie fakt, że cała polityka zagraniczna wydaje się nijaka.
_________________
Projektowanie graficzne www.stanski.pl
 
n.
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

Stanzberg napisał/a:
To bzdury wymyślone przez media w rodzaju GW i TVN, niestety.


nie ogladam tvn i nie czytuje wyborczej.
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

ja też nie ale doskonale wiem co w tych mediach się pisze/mówi gdyż połowa Polski przyjmuje tą papkę jako pewnik, to jednak oddziałuje (czy też oddziaływuje) na podświadomość
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
n.
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

duzo bardziej oddzialuje na mnie wlasna analiza pewnych czynow i wypowiedzi, i to jak przekladaja sie one na rzeczywistosc tego normalnego obywatela, na ktorego nasi milusinscy sie tak powoluja... chociaz z drugiej strony coz innego moge napisac jako przedstawiciel "polski liberalnej".

a tu troche ciekawostek:
http://spieprzajdziadu.co...zastosowa.C5.84
 
Gość

Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

Mecenas napisał/a:
doskonale wiem co w tych mediach się pisze/mówi gdyż połowa Polski przyjmuje tą papkę jako pewnik, to jednak oddziałuje (czy też oddziaływuje) na podświadomość



oddziaływuje tak, ale na na ludzi, którzy rzeczywiście nie myślą przyczynowo - skutkowo. którzy mają czarno - bialo malowany horyzont przed sobą.

natomiast

tę tzw. papkę się pisze z telefonem w ręku, jeśli już o prasie mowa. i nie ma mowy o tym, by reaktor naczelny faworyzował jedną partię, a olewał drugą, bo chodzi o KASĘ.musiałby byc jebnięty, lub skrajnie nawiedzony na jakąś opcję polityczną. każde ogłoszenie, czy reklama, - to jest słono płacone i nie spotkałam się z tym, żeby jakaś gazeta uchylała się od takiej okazji ZAROBIENIA. znam przypadki, że koleś z prawicowo sympatyzującego szmatławca dzwonił do lid - u, czy moze ich kadnydat by nie chciał zamieścić ogłoszenia , bo jest promocja.
żałosne.
polityce nie ma zasad, moi mili. jest tylko wizerunek. jeśli jeszcze wierzycie w szczerość i dobre chęci, to moje kondolencje.
przed wyborami jakieś 2 miesiące każda konferencja prasowa z premierem, czy wicepremierem to były wręcz tuszowane kampanie. pieniądze na te niby dobrodziejstwa, które ostatnio tak się mnożą, że to zasługa PIS - U pochodzą w większości z rezerw. gdyby nie unia i kasa z niej płynąca, większość samorządów dawno by zdechła.

pracuję w mediach i kolejny już raz mam okazję z bliska widzieć, jak to się odbywa. dlatego nie pójdę głosować.
 
Natalia
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

ja to pisałam

Natalia.
 
Polonista
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

Mówi się oddziałuje albo oddziaływa. Oddziaływuje to błędne połączenie dwóch poprawnych form.
Wykształciuchy... :wink:
 
Mecenas
Mecewąsik


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 3699
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

zawsze mnie śmieszyło gdy w kodeksie czytałem "dokonywa"
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
 
jaś s
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

z linka, co go wkleił suicide napisał/a:
Obrona konieczna we własnym domu uzyska szczególną ochronę. Przekroczenie granic obrony koniecznej wobec przestępcy, który wdarł się do mieszkania pozostanie bezkarne. Oznacza to, że osoba broniąca się przed napadem we własnym domu będzie mogła użyć środków nawet nieadekwatnych do obiektywnego zagrożenia w celu odparcia zamachu. Karze podlegać będą wyłącznie osoby, które rażąco przekroczyły granice obrony koniecznej, np. zastrzeliły napastnika, którym było kilkuletnie dziecko -czytamy w projekcie.


to akurat, jak dla mnie, zmiana fpytę...
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

jaś napisał/a:
Marek, nie baw się enigmę, tylko pisz kogo...
Prosze: http://www.wirtualnemedia...tne_dla_PIS.htm
Chodziło o informację, która miała być podana za publikacją jednej z regionalnych gazet o tym, że obecny wicemarszałek Senatu Krzysztof Putra (PiS) miał rzekomo przywłaszczyć laptop i aparat fotograficzny ze spółki komunalnej, w której pracował przed zdobyciem mandatu senatorskiego. [...] Według informacji prasowych, emisję materiału wstrzymał dyrektor ośrodka Wojciech Straszyński.

suicide punk napisał/a:
http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html?ticaid=14992
:-o Prawie identycznie:
Platforma Obywatelska - 73% zbieżnych odpowiedzi
Lewica i Demokraci - 73%
...
Prawo i Sprawiedliwość - 23%

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

jaś s napisał/a:
Obrona konieczna we własnym domu uzyska szczególną ochronę.
Zatem w kwestii napadow na ulicach pozostanie jak bylo: prawa bandyty chronione na rowni z prawami napadnietego. Napisz mi, ile razy oberwales po twarzy od napastnika, ktory "wdarl sie" do Twojego mieszkania, a ile razy zdarzylo sie to poza domem. No i jeszcze
jaś s napisał/a:
Karze podlegać będą wyłącznie osoby, które rażąco przekroczyły granice obrony koniecznej
czyli nihil novi, bo
jaś s napisał/a:
np. zastrzeliły napastnika, którym było kilkuletnie dziecko
to juz tylko przyklad interpretacji. A interpretacja oczywiscie bedzie nalezala do sadu, czyli jak dotad.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
Ostatnio zmieniony przez MS Pon 08 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
jaś s
Gość
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

o ile rozumiem o czy mówisz, to sorry, ale nie zastrzeliłbym nikogo, gdyby groziło mi tylko oberwanie po mordzie.

a gdyby ktoś miał mi łazić po domu po nocy, włamując się, to tak.

choć oczywiście chciałbym bez proszenia się nikogo kupić sobie broń i z nią łazić wszędzie. tyle, że wolałbym odpowiadać surowiej poza moim domem.

natomiast lepszy rydz, niż nic. ja słyszałem (nie znam dokłądnie przepisów) że obecny poziom "obiektywizacji" jest strasznie wysoki, nawet najmniejszy sygnał z góry by się przydał.

i dzięki za doprecyzowanie.
 
MS
Ajbi


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 340
Skąd: Wroclaw
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

jaś s napisał/a:
o ile rozumiem o czy mówisz, to sorry, ale nie zastrzeliłbym nikogo, gdyby groziło mi tylko oberwanie po mordzie.
Nie wiem czy slyszales, ale niejednemu napadnietemu wskutek "zwyklego pobicia" zdarzylo sie zejsc z tego swiata albo zostac niepelnosprawnym do konca zycia. Jesli bron palna byla by Twoja jedyna szansa obrony, to nie uzyl bys jej? Ja bym uzyl, nawet przy obecnym stanie prawnym. Jak to podobno mawiaja niektorzy w Ameryce: wole, zeby mnie dwunastu sadzilo, niz szesciu nioslo.
_________________
Przecietny miesiac w pracy ma jedna zalete i 20 wad.
 
jaś s
Gość
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

nie istotne jest dla mnie, czy należy strzelać do nieuzbrojonych napastników, czy nie. tylko o to, że jestem w stanie zrozumieć ostrzejsza odpowiedzialność (ale precyzyjnie różnicy między tymi dwoma odpowiedzialnościami nie podejmuje sie podać) w wypadku zabicia kogoś, kto nie włamuje się do mojego domu.
 
rozwal
Operator Beczki Śmierci


Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 1545
Skąd: Kopenhaga
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Lewica i Demokraci - 65%
Polska Partia Pracy - 65%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 60%
Samoobrona RP - 60%
Platforma Obywatelska - 55%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 50%
Prawo i Sprawiedliwość - 35%

zasadniczo wszystko tak samo ;-)
_________________
I am sitting with a philosopher in the garden; he says again and again “I know that that's a tree”, pointing to a tree that is near us.
Someone else arrives and hears this, and I tell him: “This fellow isn't insane. We are only doing philosophy.”

L. Wittgenstein
 
100% Hate


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 412
Skąd: Gdańsk
Płeć:
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

U mnie Pis - 75%

Nigdy jeszcze nie byłem na wyborach, ale jeśli w końcu się zdecyduję, to na pewno będzie to PiS.
 
TS


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   

dopisuje sobie "Cezary Przewoźniak" ten z Pogoni Szczecin :)
_________________
 
Gość

Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Oglądałem wczoraj tą debatę i trzeba przyznać, że Tusk miał przewage, choć uległ pokusie i było pare tekstów w stylu Kaczyńskiego. Generalnie najlepiej wypadła publiczność :P
 
Nieja


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 569
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

^
| to moje
_________________
www.patrzzniego.blogspot.com - moja muzyka w waszych słowach
 
 
gooy


Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 1389
Skąd: Freistaat Sachsen
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Anonymous napisał/a:
Generalnie najlepiej wypadła publiczność :P

generalnie to publika robiła wieś
_________________
Brains :!:
 
 
abominacja
niunia


Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 375
Skąd: bakanice
Płeć:
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Lewica i Demokraci - 88% zbieżnych odpowiedzi

Pozostałe partie:
Polska Partia Pracy - 78%
Polskie Stronnictwo Ludowe - 73%
Samoobrona RP - 68%
Platforma Obywatelska - 63%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 33%
Prawo i Sprawiedliwość - 18%

ale ze mnie lewaczka :twisted:
_________________
antychryst będzie artyst
 
 
TS


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

Obydwoje pierdolili coś bezsensu, to że PiS nie zbudował autostrad to wcale nie znaczy że PO to zrobi... Osobiście uważam że Tusk się ośmieszył z tą swoją publicznością, przedszkole.
_________________
 
n.
Gość
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   

a ja sie nie zgadzam...

Cytat:
Tymczasem Tusk, który w sobotę był we Wrocławiu na konwencji PO powiedział dziennikarzom, że "każdy widział, jak wyglądała debata". Podkreślił też, że sztabowcy PO proponowali, żeby debata odbywała się bez publiczności, aby było więcej czasu na wymianę argumentów.

To sztabowcy PiS mocno naciskali na to, żeby publiczność była i żywo reagowała. Miała być publiczność - była. Miała żywo reagować - reagowała. A to, że moje argumenty były bardziej przekonujące i część sympatyzująca ze mną miała powody do radości, to już pan Szczygło sam musi przemyśleć - dodał Tusk. (ap)


:roll:
 
xkrzysiekx


Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 2324
Skąd: Jarocin/Poznań
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

jedna debata - na CRK, druga debata - na Rozbracie, a i ta pierwsza mi umknela. stracilem cos?
_________________
Kill your fucking idols
Just smash them on the wall
Don't buy their senseless records
Don't be their fuckin' toy
 
 
niego
Gość
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

Znajomi zrobili filmik zachęcający do wyborów. Enjoy!

http://pl.youtube.com/watch?v=vAFzxYs_y-w
 
kupiona-w-lumpexie


Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: z koziego tyłka
Płeć:
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   

nie moge, ale wyciulali tego kolesia :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16