PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja


Poprzedni temat :: Następny temat
[Band] HOSTILITY
Autor Wiadomość
maciek333


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 197
Skąd: dziki wschód!
Płeć:
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

filth of mankind nadal gra zią jescze w lato widzialem ich na zywo :wink:
_________________
black punx hate western lifestyle
 
 
mieczyk


Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Ełk
Płeć:
Wysłany: Pią 01 Lut, 2008   

@Lyck
..mam prośbę jak możesz to zrzuć ten materiał na komp a następnie np. na rapishare lub coś podobnego...very thx :)
_________________
Anti Hostility
************** ********************
"Czy nigdy? Nigdy!"

Czy już nigdy nie bede mógł odbić się od dna uciskany systemem wyzysku daliscie mi miejsce i klase w społeczenstwie czy juz nigdy nie bede mogł sie podniesc czy nigdy? nigdy !
 
Lyck

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

mieczyk masz wiadomość na pw
 
xmxax

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Ełk/Warszawa
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

Czołem koledzy!
Jak macie jakieś mp3 z numerami hostility to wrzućcie jakieś info. Szczególnie interesują mnie 4 ostatnie numery, które miały być wydane na EP-ce przez gościa z Gdańska z Filth of Mankind. Aż wstyd przyznać, ale pare lat temu oddałem wszystkie swoje stare kasety dla przypadkowo spotkanego chłopaka z irokezem...
Pozdrowienia ziomkom z Ełku.
Marcin
PS. Dlaczego nikt nie wspomina jeśli chodzi o Hostility o Strawku, Romanie i Robercie. Rozumiem że Mieczyk był liderem całego interesu (a pamiętam jeszcze Szynę na basie...), ale później chłopaki grali całkiem inaczej niż na początku i to głównie Roman był twórcą muzy (może to było powodem odejścia Mietły??).
 
 
review


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 265
Skąd: elk
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

xmxax napisał/a:
Czołem koledzy!
Jak macie jakieś mp3 z numerami hostility to wrzućcie jakieś info. Szczególnie interesują mnie 4 ostatnie numery, które miały być wydane na EP-ce przez gościa z Gdańska z Filth of Mankind. Aż wstyd przyznać, ale pare lat temu oddałem wszystkie swoje stare kasety dla przypadkowo spotkanego chłopaka z irokezem...
Pozdrowienia ziomkom z Ełku.
Marcin
PS. Dlaczego nikt nie wspomina jeśli chodzi o Hostility o Strawku, Romanie i Robercie. Rozumiem że Mieczyk był liderem całego interesu (a pamiętam jeszcze Szynę na basie...), ale później chłopaki grali całkiem inaczej niż na początku i to głównie Roman był twórcą muzy (może to było powodem odejścia Mietły??).
_________________
SKA PATROL********
 
 
review


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 265
Skąd: elk
Płeć:
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008   

przeciesz ostatnie nagranie z sp.Mieczykiem zmienilo granie te 4 numery mialy byc dalsza kontynuacja gry z nowym wokalista lecz czas przystał ,a strwek to juz legenda nieswornego chlopca
_________________
SKA PATROL********
 
 
wujek


Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008   

http://crust-demos.blogsp...eden-strza.html
_________________
 
xmxax

Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Ełk/Warszawa
Płeć:
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008   

review napisał/a:
przeciesz ostatnie nagranie z sp.Mieczykiem zmienilo granie te 4 numery mialy byc dalsza kontynuacja gry z nowym wokalista lecz czas przystał ,a strwek to juz legenda nieswornego chlopca

Tak się zlożyło, że to ja byłem tym "nowym" wokalistą i parę koncertów razem z Hostility zaliczyłem (łącznie z nagraniem tych 4 kawałków). Ciekawe czy są jakieś nagrania z koncertów w Grabowie, Suwałkach czy Ciechanowcu?? Pamiętam że graliśmy wtedy cover Hiatusa i Amebixa (albo Misery...) i dosyć ciekawie to brzmiało...
A co do Strawka, to może faktycznie był niesfornym chłopcem, ale troche czasu wspólnie spędziliśmy i zawsze będę go mile wspominał. Teraz chyba jest gdzieś we Francji (tak przynajmniej ostatnio mówiła Marta Romanowa).
Pozdrawiam,
Marcin
 
 
Marta77

Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 1
Płeć:
Wysłany: Pią 10 Paź, 2008   

witam
Marcin wymienił członków zespołu ale zapomniał o ś.p Marku,swego czasu grał na perkusji.
co do zapisu koncertu z Grabowa to watpie czy takowe istnieje,tam były inne rozrywki,cekawsze niz sam koncert..pamieta ktos co sie tam działo?
pozdrawiam
 
wujek


Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

co nie co
do poczytania
http://www.hardcore-tatto...wiady&Itemid=13
do obejrzenia
http://chomikuj.pl/KUBAAV...encja+punkrocka

:wink:
_________________
 
markadiusz29

Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Ełk
Płeć:
Wysłany: Sob 10 Paź, 2009   

trochie nie w czas ale jestem z ełku i dobre wspomnienia z załoga hostility :P zwłaszcza giżycko hannover.... fajne czasy choć kurwa dosyć ostre ... ale jak patrze na te ełckie gęby to aż mam chęć zrobić coś szalonego!!!!!aaaaaaaaaaaa
 
markadiusz29

Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Ełk
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Paź, 2009   

''...zostań tam ,gdzie nie dochodzą słowa, zamknij swoj świat intymny mały świat , gdzie nie ma nienawisci ... ''teksty są zajebiste a jak ktoś ma 14 lat to zostają w głowie na całę zycie moja pierwsza stycznośc z tzw undergroundem i wogole muzyką ...pod ich wpływem kupiłem mikrofon a koleszka perkusje i chcieliśmy grać grac grac!!!!! . A mam kasete z 95r. z giżycka nagrywaną dyktafonem zajebista choć slaba jakośc UNIKAT tak bym mógł pisac i pisac ... takie kapela zostaja w nas na zawsze. A KTO NIE BYŁ CRUSTEM ZA MŁODU ,NA STAROŚC ZOSTANIE KAPCIEM!!!!!!!! pozdrowionka dla ełckiej załogi!!!
 
markadiusz29

Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Ełk
Płeć:
Wysłany: Nie 11 Paź, 2009   

'' POSTAMY TEN ŚWIAT POD SCIANĄ NIECH JEDEN STRZAŁ ROZPIEPSZY TO WSZYSTKO!!!"...
 
wujek


Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009   

http://chomikuj.pl/Lucek76 na stronce w zakladce Dokumeny jest do ogladniecia kawałek koncertu Hostility prawdopodobnie z Ełku , na początku gra Homomilitia :wink:
_________________
 
pr

Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 4
Płeć:
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009   

Hostility czy wczesniej Anti Hostility-coz to byl za zespol!jak na tamten czas band rewelacyjny,koncertowo jak i poza,w zasadzie juz wszyscy chyba napisali o zespole wszytko,ja dodoam ze bylo mi dane widziec kikla razy ich w akcji-pierszy raz w b-stoku gdy rogrzewali Haitusa i Fleas and Lice oraz ostani bodajze we wspominianym Ciechanowcu,oczywiscie bylem tez w niezapomnianym Grabowie.
Czy to z Mietlom czy z Ardziniakiem-zawsze bylo extra,ostani sklad byl wlasnie pol na pol z Responsebility rozniez Elckim...swoja droga fajny zepsol:)
Co do nagran to mialem kiedys tasme z proby lub demo-gdzie spiewa obok Mieczyka Sosna-i chyba ten matex jest najfajniejszy-niestety chyba tego sie nie da znalezc,choc moze obywatel Krzyzyk lub WojtasSanctusJuda mogom to miec....
ostanio temat o zepolu zostal odswierzony na hc.pl,i jeden z forumowiczow zripowal ostanie 4 songi na mp3 z MXAX na woksie :) -ktore co by tu nie gadac sa korewsko dobre i wciaz bronia sie po latach....od dwoch dni na fali nostagli slucham wlasnie tasmy Niech jeden strzal...i tych ostatnich nagran ktore to mialy byc wydane przez ScreamRecords jak 7ep....
 
Axeman

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Dość przypadkowo wykopałem ten temat z otchłani i ciekaw jestem czy ktokolwiek z udzielających się w nim jeszcze zagląda na to forum (ja sam zrobiłem to pierwszy raz od dawna) ;)

Co do Hostility, to uwielbiam od lat, niejednokrotnie pisałem w różnych miejscach, że to moja ulubiona polska kapela crust z lat 90-tych (no, może obok Enough!). Miałem okazję widzieć ich parę razy (wspomniany koncert z Homomilitią i Cymeonem w Ełku, koncert z Hiatusem i Fleas And Lice - w sumie nie wiem który był wcześniej, bo oba to 93 rok - H/FAL w czerwcu, a ten Kolejarz?, potem jeszcze słynne Grabowo i Gdynia... pamietam, że do Grabowa załoga z Ełku wbiła całym autobusem). Mam jakieś nagrania jeszcze na dwa wokale (Mieczyk z Sosną), które chyba miały być ich pierwszym demo, ale się nigdzie nie ukazały. Split z F.O.C. był spoko, ale "I Niech Jeden Strzał..." to pieprzone arcydzieło, gdyby to było lepiej nagrane, to idę o zakład, że już dawno ktoś by to wznowił na LP. No i zajebiste cztery kawałki w ostatnim składzie, już bez Mieczyka, na singiel, który się nie ukazał... Ech, szkoda...


pr napisał/a:
Co do nagran to mialem kiedys tasme z proby lub demo-gdzie spiewa obok Mieczyka Sosna-i chyba ten matex jest najfajniejszy-niestety chyba tego sie nie da znalezc,choc moze obywatel Krzyzyk lub WojtasSanctusJuda mogom to miec....

Dziki, ja to mam, ale tylko na kasecie i raczej nie ma szans na zripowanie...

Marta77 napisał/a:
co do zapisu koncertu z Grabowa to watpie czy takowe istnieje,tam były inne rozrywki,cekawsze niz sam koncert..pamieta ktos co sie tam działo?

Bardzo dobrze :) Najbardziej utkwił mi w pamięci typ, którego panki przyniosły nieprzytomnego do tego klubu (czyli ex-PGRu chyba), gość się ocknął i pyta: gdzie ja jestem?, na co pada odpowiedź: jesteś jeńcem :D


xmxax napisał/a:
Jak macie jakieś mp3 z numerami hostility to wrzućcie jakieś info. Szczególnie interesują mnie 4 ostatnie numery, które miały być wydane na EP-ce przez gościa z Gdańska z Filth of Mankind.

Jak wciąż nie masz tych czterech kawałków, to mogę Ci przesłać, ale z tego, co widziałem, już krążą po sieci ;)
A EP-ka by wyszła gdybyście kiedykolwiek przesłali mi projekt okładki (która ponoć była już zrobiona) ;) Tak naprawdę, to chyba nawet dzisiaj bym się zdecydował to wydać, jakbyście jakąś okładkę zrobili ;) Tak w ogóle to z Tobą wtedy pisałem w sprawie tego singla? Pamiętam tylko, że nie z Romanem, którego najlepiej kojarzyłem...




Haha, no to teraz ciekaw jestem czy ktoś z przedmówców się tu jeszcze odezwie po latach ;)
 
Gain Kain


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 447
Skąd: Kozhnitz
Płeć:
Wysłany: Pią 07 Lis, 2014   

Cytat:
Enough!


To był rewelacyjny zespół, jak ich zobaczyłem na koncercie w Radomiu (1996 rok) gdzie grali razem z Homomilitią to szczena mi opadła.
_________________
Wnuk Koryntu
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  





© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12