PUNK FORUM » FAQ
» Statystyki
» Grupy
» Użytkownicy
» Szukaj
» Zaloguj
» Rejestracja

Znalezionych wyników: 421
PUNK FORUM Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: 17.10. [Kraków] Worst Gift + Low Sun
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 148

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Nie 15 Paź, 2017   Temat: 17.10. [Kraków] Worst Gift + Low Sun
Wydarzenie na FB ---> https://www.facebook.com/events/918485261623720/

WORST GIFT (Toronto / Kanada)
Szalone połączenie post hardcore, post rock'a i noise'u. Niektórzy mówią na to Post punk lub post hardcore :)
http://worstgift.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/worstgiftever

LOW SUN (Toronto / Kanada)
Kapela z ludźmi z Shahman. W skrócie mówią na to indie z elementami noise, ale tak naprawdę ciężko sklasyfikować bo jest w tym dużo punk'a. Podobno Rojek chce zaprosić ich na OFF'a :)
https://low--sun.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/Shahman-283091575041364/

Bilet: 10 PLN

Przed koncertami odbędzie się ciekawe spotkanie z Craigiem Lewisem pt. "Punx in recovery", czyli "Punk Rock, zdrowie psychiczne i dochodzenie do siebie"
---> https://www.facebook.com/events/292396981261116/


  Temat: 11.10 [Krakow] Kalk + Decibelo Retardo
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 208

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Nie 08 Paź, 2017   Temat: 11.10 [Krakow] Kalk + Decibelo Retardo
11.10.2017.
20:00
Warsztat - Zabłocie 9a/9b


WYDARZENIE FB ---> https://www.facebook.com/events/130287184281830/

КAЛЬК [Kiel / Niemcy]
Głośne i wściekłe screamo/emoviolence z nieco psychodelicznym syntezatorem i dziewczyną na wokalu. W tekstach Anny znajdziecie zagadnienia polityczne i społeczne, ale takze kobiecie i scenowe sprawy jak problem homofobii. rasizmu czy transfobii. W składzie ludzie z Chuck Bass oraz Mørder.
https://kalknoise.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pg/kalknoise/

DECIBELO RETARDO [Praga / Czechy]
Brudne granie prosto ze stolicy Czech. Dziwne połączenia grunge, punká i nawet screamo. W prasie muzycznej często podpisują ich jako nihilistic grunge punk :) . Na żywo bardzo energiczny na scenie.
https://www.facebook.com/pg/decibeloretardo/

Bilet: 10 PLN

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++

  Temat: 29.09. [Krakow] Life Scars + Vodka Vtraiom + Dzień Po Dniu
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 289

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Śro 27 Wrz, 2017   Temat: 29.09. [Krakow] Life Scars + Vodka Vtraiom + Dzień Po Dniu
UP UP UP ...
  Temat: Warszawa 28.01.18 UK SUBS
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 184

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   Temat: Warszawa 28.01.18 UK SUBS
https://www.facebook.com/events/817783858394913/

U.K. SUBS
Historia zespołu zaczyna się w momencie gdy weteran kilku londyńskich zespołów (The Marauders, Bandana)Charlie Harper spotkał na swej w październiku 1977 roku gitarzystę Nicky Garratt'a. Oprócz dwójki wspomnianych muzyków w owym czasie zespół tworzyli również: perkusista Steve Jones i basista Steve Slack. Zespół zaczął grać wiele koncertów w londyńskich klubach ,udało im się również zarejestrować dwa utwory: "I Live In A Car" oraz "Telephone Numbers", które ukazały się na koncertowym składankowym albumie"Farewell To Roxy".

W kwietniu 1978 roku ustabilizował się skład zespołu nowym perkusistą został Peter Davies a basistą Paul Slack. W maju 1978 roku John Peel zaprosił zespół aby nagrali sesje w Radiu BBC. Peel zaoferował im również wydanie singla. W maju 1978 roku U.K.SUBS podpisali kontrakt z GEM Rec. Sukces ich pierwszych singli "Stranglehold" przyczynił się do tego, że zespół został zaproszony do programu Top Of The Pops. We wrześniu 1978 roku pojawił się na rynku ich debiutancki klasyczny album "Another Kind of Blues", który uplasował się na 21 miejscu angielskiej listy przebojów. Komercyjny sukces ich następnego singla przyczynił się do tego, że zespół został ponownie zaproszony do programu Tops Of The Pops.

W 1979 roku U.K.SUBS wyruszyli na podbój Ameryki (zagrali kilka koncertów w Nowym Jorku jako support dla The Police). W pierwszych miesiącach 1980 roku U.K.SUBS koncertowali w Europie u boku The Ramones. W marcu 1980 roku ukazał się singiel "Warhead", który zajął 30 miejsce na angielskiej liście przebojów. Zespół ponownie pojawił się w programie telewizyjnym "Tops Of The Pops". W kwietniu 1980 roku ukazał się drugi album zespołu "Brand New Age",który ugruntował pozycję U.K.Subs na muzycznej scenie plasując się na pozycji 18 angielskiej listy przebojów. Magazyn "Sounds" przyznał tej płycie 5 gwiazdek. Następną płytą był album koncertowy "Crash Course", który wspiął się na szczyt angielskiej listy najlepiej sprzedających się albumów.

Wkrótce po nagraniu tej płyty zespół opuścili Pete Davie oraz Paul Slack a ich miejsce zajęli Steve Roberts (ex-Cyanide) i basista Alvin Gibbs. Nowy skład zespołu zadebiutował na singlu "Party In Paris" natomiast w lutym 1981 r na rynku pojawił się czwarty album U.K.Subs "Diminished Responsibility". Po wydaniu tej płyty Subsi wyruszyli na trasę po Wlk.Brytanii wraz z Anti Pasti i The Stiffs. Rok 1981 upłynął muzykom na niezliczonej ilości koncertów w Wlk. Brytanii i Europie. W marcu 1982 roku ukazał się kolejny album "Endangered Species" wydany przez nową wytwórnię NEMS. Po nagraniu tej płyty zespół opuścił Steve Roberts, który miał spore problemy z nałogiem alkoholowym. Jego miejsce zajął Sol Mintz. Z nowym perkusistą Subsi wyruszyli na kilkumiesięczne tournee po Stanach Zjednoczonych razem z Antio Nowhere League.. Kolejnym singlem zespołu był "Shake Up The City". Po wydaniu tego singla Nicky Garrat,Alvin Gibbs i Sol Mintz ogłosili, że odchodzą z zespołu.

Zanim to jednak nastąpiło U.K.Subs przyleciał w 1983 roku na 13 koncertów do Polski. To była pierwsza punkowa grupa, która odwiedziła nasz kraj występując w największych polskich miastach razem z Republiką.

Po powrocie do Wlk.Brytanii Charlie Harper zwerbował nowych muzyków i rozpoczął pracę nad nowym albumem "Flood Of Lies". Alvin Gibbs, Nicky Garratt i Charlie Harper spotkali się ponownie w studiu w 1987 roku w Nowym Jorku aby nagrać album "Killing Time" z okazji 10 rocznicy powstania zespołu. Niestety o wspólnych koncertach nie mogło być mowy ze względu na fakt iż Steve Roberts nadał miał problemy z alkoholem a Alvin Gibbs grał w zespole Iggy Popa.

W 1997 roku z okazji 20 lecia zespołu Subs nagrali w klasycznym składzie dwa doskonale przyjęte albumy "Quintessentials" i "Riot". W 2000 roku Subsi ponownie przyjechali do Polski w klasycznym składzie (Nicky Garratt, Alvin Gibbs, Charlie Harper) i zagrali cztery doskonale przyjęte koncerty. Z koncertu w Warszawie powstał reportaż o historii zespołu zrealizowany przez POLSAT.

W 2001 roku na rynku pojawił się album "Time Wraped" na którym znalazły się nowe wersje klasycznych utworów. W 2002 roku z okazji 25 lecia U.K.Subs nagrali nowy studyjny album "Universal" , który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów. Wygląda na to, że historia U.K.Subs nie ma końca a sam zespół jako jeden z nielicznych klasyków punk rocka gra koncerty na całym świecie.
W 2016 roku ukazał się ostatni album U.K.SUBS „Ziezo”. Tytuł pochodzi z języka niderlandzkiego i oznacza skończoną dobrze wykonaną pracę. Charliemu i jego kolegom z zespołu udało się dokonać tego czego nie zrobił wcześniej żaden inny zespół. Wydać albumy w kolejności alfabetycznej od A do Z.
U.K.Subs dotychczas nagrali ponad 19 studyjnych albumów, niezliczoną ilość singli i płyt koncertowych. Utwory U.K.SUBS grali: The Exploited, Henry Rollins, Die Toten Hosen, Guns'N'Roses, Kazik i Kult, Farben Lehre.

Aktualny skład zespołu przedstawia się następująco: Charlie Harper – wokal,
Alvin Gibbs- bass, Stephen Straughan – gitara oraz Jamie Olivier – perkusja.


Bilety już w sprzedaży - jedynie 300 sztuk!

Klub Pogłos
Burakowska 12
28.01.2018

BILETY
https://goingapp.pl/evt/1106646/uk-subs
  Temat: Warszawa 15.12 GBH, Limp Blitzkrieg, Ohyda
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 157

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   Temat: Warszawa 15.12 GBH, Limp Blitzkrieg, Ohyda
https://www.facebook.com/events/1927521197460130/

Kolejna legenda punk rocka na deskach Pogłosu!

GBH (Birmingham/UK)
Kolejna wizyta wiekowych, ale wyjątkowo witalnych brytyjczyków. Tym razem zespół promować będzie najnowszy album pt. MOMENTUM, który ukaże się jesienią nakładem zasłużonego amerykańskiego labelu Hellcat Records/Epitaph Records.
http://gbhuk.com/

Limp Blitzkrieg (Warszawa/PL)
Warszawski skład w którym udzielają się ludzie znani z takich kapel jak The Fight, Bagna, Drip Of Lies czy The Stubs. Politycznie zaangażowany prędki hardcore. Na koncie jedna płyta długogrająca a w przygotowaniu kolejna.

Ohyda (Lublin/Łódź/PL)
Brzydki, jazgotliwy i przesterowany punk, który swoje próby gra w polskim "Portland". W składzie ludzie z miliona zasłuzonych kapel. Wydają sie w La Vida Es Un Mus.
--
Bilety:
60 pln - pierwsza pula 100szt
http://goingapp.pl/evt/1081984/
70 pln - druga pula przedsprzedaży
80 pln - w dniu koncertu
--
Gdzie: Klub Pogłos, Warszawa
Kiedy: 15.12.2017
Hardcore music
Punk rock music
  Temat: 16.09. [Krakow] Aporia + 365 Dni + Gars
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 184

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017   Temat: 16.09. [Krakow] Aporia + 365 Dni + Gars
Blindman Melodies + Sorry Hombre Records + Warsztat
zapraszają na gig:

Wydarzenie na FB ---> https://www.facebook.com/events/184456295430959/

APORIA (Tczew & Gdańsk)
Część z Was na pewno zna już ten zespół, a ta część która nie zna, koniecznie musi zaznajomić się z ich twórczością. Pełen pasji, melodii i emocji hardcore punk z niebanalnymi, chwytającymi za serce tekstami. Muzyka inspirowana francusk szkołą takiego grania jak Amanda Woodward, Sed Non Satiata czy Daitro.
https://aporiaaporia.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/aporiapl/

365 DNI (Ciechanów)
Melodyjne, energiczne punkowe granie z tekstami rpzeciwko podłościom tego świata ;)
https://365dni.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/365dni

GARS (Gdańsk)
Post hardcore to taki worek, do którego wrzuca się zespół, który ciężko do końca zakwalifikować. Można tu znaleźć hardcore punkową energię, post-metalowe kompozycje i noise rockowe ściany dźwięku.
https://gars.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/thegarsi

Bilet: 15 PLN

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++

  Temat: 29.09. [Krakow] Life Scars + Vodka Vtraiom + Dzień Po Dniu
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 289

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017   Temat: 29.09. [Krakow] Life Scars + Vodka Vtraiom + Dzień Po Dniu
Wydarzenie na FB ---> https://www.facebook.com/events/1426442110743861

LIFE SCARS [Biała Podlaska / Polska}
Przesympatyczna załoga ze squatu Zakaźny w Białej Podlaskiej powstała na początku 2008. Grają pełen pasji, melancholijny ,a zarazem maksymalnie porywający garage/anarcho-punk. Od początku był to projekt zainspirowany sentymentem do starych pankowych kapel, w których ważniejsza od umiejętności była chęć grania panka, przekazania swoich myśli i wspólnego spędzania czasu. Z czasem w prostej pankowej muzyce pojawiły się krastowe motywy. Projekt od początku tworzą trzy dziewczyny i "brodata perkusistka". W składzie ludzie z takich kapel jak: All Day Hell, Czas Złamać Prawo, Thanx For Fucking Nothing, Social Crisis.
https://lifescars.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/...05361149960371/

VODKA VTRAIOM [Tbilisi / Gruzja]
Niewiele jest kapel punkowych w Gruzji, a istnienie sceny punkowej w europejskim wydaniu raczej nie istnieje. Wszystko opiera się tam w dużej mierze na koegzystencji z alternatywną sceną rockową - nie licząc może dziwnego umiłowania wszystkich do Joy Division :)
Ogonie bycie punkiem tam nie jest łatwe i np w 2013 roku stu osobową manifestacje LGBT (podobno pierwszą oficjalną w historii) brutalnie rozganiało kilka tysięcy ludzi wraz z popami z krzyżami w łapach w pierwszym rzędzie.
Gruzja to sam w sobie punk rock. Zwłaszcza na wsiach. Potencjalnie zamieszkać możesz u kazdego, w każdym miejscu czeka wino i otwarte ramiona gościnnych ludzi. A wszystko to bez air maxów, coca coli i czapeczek z daszkiem :)
Tym bardziej nie możecie przegapić koncertu tej 3 osobowej ekipy utworzonej w 2004 roku i grającej coś co można nazwać alternatywnym punk rockiem.
https://www.facebook.com/vodkavtraiom/

WONDERFUL LIFE [Kraków & Lublin / Polska]
Hardcore punk. Świeży skład w którym udzielają się członkowie takich kapel jak: Max Cady, Strike You Down, Dzień Po Dniu, Elizabeth Fritzl.

DZIEŃ PO DNIU [Lublin / Polska]
Najmłodszy zespół hardcore/punk z Lublina. Łączą punkowy pazur z emocjonalnym ładunkiem i agresywnym, żeńskim wokalem. W składzie ludzie z Elizabeth Fritzl czy Garota.
https://dzienpodniu.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/dzienpodniuhc/

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++

Bilet: 15 PLN


+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

  Temat: 18.09. [Krakow] Smuteční Slavnost + Lovve + Lavra
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 247

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017   Temat: 18.09. [Krakow] Smuteční Slavnost + Lovve + Lavra
FACEBOOK --> https://www.facebook.com/events/1924295934496491/


SMUTEČNÍ SLAVNOST (Praga / Czechy)
Mocno punkowy i upolityczniony black metal.
https://www.facebook.com/Smutecnislavnost/
https://smutecnislavnost.bandcamp.com/

LØVVE (Tours / Francja)
Power violence mieszajacy nowa i stara szkole. W skladzie ludzie z Verbal Razors i Nine Eleven.
https://www.facebook.com/lovvecult/
https://lovve.bandcamp.com/album/povver-violence

LAVRA (Praga / Czechy)
Elektroniczny duet, ktory miesza na punkowej scenie. Brzmi jak Lana Del Rey na psychodelikach ...
https://www.facebook.com/lavra666
https://lavra.bandcamp.com/

Bilet: 15 PLN
+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++
  Temat: 12.09. [Krakow] Vehemence + Ostatni
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 256

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017   Temat: 12.09. [Krakow] Vehemence + Ostatni
FB ---> https://www.facebook.com/events/1962056947409115/

VEHEMENCE (Nancy & Marsylia / Francja)
Osadzony we Francji międzynarodowy kwartet grający blackened crust na mieszane wokale z domieszką stoner i sludge ze screamowym wokalem - gdzieniegdzie padają porównania do wczesnej twórczości zespoły Kylesa. Ekipa mocno siedząca w klimatach DIY-owych i feministycznych. Cześć ekipy udzielała się kiedyś w takich grupach jak Short Supply oraz Hyacinth. Po raz drugi w krakowie !!!
https://www.facebook.com/...08349219676481/
https://ruinnationrecords.bandcamp.com/album/split-lp-w-vehemence
http://vehemence.info/blog/
http://vimeo.com/22082702

OSTATNI (Berlin / Niemcy)
Imigrancki anarchistyczny i feministyczny hardcore/punk z Belina. W składzie członkowie i członkinie z Polski, Hiszpanii i Niemiec z takich kapel jak: Słowa We Krwi, Kami Ada, Anemia 77, Caino, La Linea Negra, Wagabunda czy Egofilia.
https://ostatni.bandcamp.com/releases
+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++
  Temat: 26.08. [Krakow] We Watch Clouds + kakao Drinkers +
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 292

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Nie 13 Sie, 2017   Temat: 26.08. [Krakow] We Watch Clouds + kakao Drinkers +
26.08.2017. / 20:00
Kraków - Warsztat - ul. Zabłocie 9a/9b

Wydarzenie na FB --> https://www.facebook.com/events/1396470983764142/

WE WATCH CLOUDS (Warszawa / Polska)
Pełne energii i emocji screamo punk ze stolicy powstałe na gruzach Potlatch czy wcześniejszego Don't Fuck With Columbus.
Szybko, ciężko i bez kompromisów !!!
https://wewatchclouds.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/wewatchclouds/
https://www.youtube.com/watch?v=HwtXGl5RT0s

MARJORY STEWART-BAXTER (Puławy / Polska)

Emoprzemoc z pochmurnej doliny zakładów azotowych. Projekt powstał w 2009 i z przyczyn niezależnych szybko zawiesił działalność, by w 2012 powrócić z nowym wokalistą, energią i materiałem. Grają staroszkolne emoviolence w stylu Orchida i Tristan Tzara, nie kopiując przy tym pionierów wyróżniają się swoim stylem. Lirycznie pryzmat skrajnych stanów i zawiłości ludzkiej psychiki, odbity w surrealistycznym zwierciadle współczesnego świata. W składzie domorośli filozofowie, niedoszli (jeszcze) inżynierowie, którzy uważają że dadaizm oraz Nietzsche wciąż żyją, i że „gdzieś ponad tęczą, niebo jest (wciąż) niebieskie… „
https://www.facebook.com/...art.baxter.666/
https://marjorystewartbaxter.bandcamp.com/

KAKAO DRINKERS (Kraków / Polska)
Kultywacja przesady i rozczarowań od 11 lat na krakowskiej scenie! No jest w tym melodia, a nawet i chórki. Grają szybciej niż myślą, a piją więcej niż mogą. Każdy koncert z ich udziałem zmienia się w rubaszną prywatkę.
Nowa płyta 'Hajduszoboszlo' inspirowana mocno RKL i L samym w sobie.
https://kakaodrinkers.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/KakaoDrinkers

Bilet: 15 PLN

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++image uploader
  Temat: 18.08. [Krakow] Watching Tides + By Accident
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 274

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Nie 13 Sie, 2017   Temat: 18.08. [Krakow] Watching Tides + By Accident
GIG + VEGAN GRILL + DRINK BAR

Wydarzenie na FB -->
https://www.facebook.com/events/1868735546725484/

WATCHING TIDES (Berlin / Niemcy)
Trzech gosci, duzo emocji i melodii. Emo punk z wplywami modern i 90's emo, a takze z elementami post hardcore. W skladzie ludzie z Shid, Charley Noble i December Youth.
Po ostatnim dobrym przyjeciu na Please Don't Cry Fest 5 wracaja po raz trzeci do Krakowa.
https://watchingtides.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/watchingtidesband

BY ACCIDENT (Sosnowiec / Polska)
Czwórka przyjaciół, których połączył przypadek, prezentująca swoje spojrzenie na post hardcore z emocjonalnym wokalem.
W składzie ludzie z Nic Do Stracenia, Kristofer Frog i Free Choice
https://byaccidenthc.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/byaccidentband/

  Temat: 07.08. [Krakow] Rue Morgue + Cold Institution / post punk
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 268

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Pon 07 Sie, 2017   Temat: 07.08. [Krakow] Rue Morgue + Cold Institution / post punk
07.08.2017.
Pub Pod Ziemia - ul Miodowa 43


RUE MORGUE (Helsinki / Finlandia)

Post punk na całego. Głośny bas, wyrazista perkusja, trzeszczące gitary i przygnębiony wokal.
https://www.facebook.com/ruemorguehelsinki
https://ruemorguehelsinki.bandcamp.com/

COLD INSTITUTION (Helsinki / Finlandia)
Niesamowicie zimny post punk z kobiecym wokalem i na dwie basowe gitary. W składzie ludzie z Ydinperhe, Abnormi, Unkind, Valse Triste, Plastic Tones, Lebakko oraz z kilku mniej znanych kapel.
https://coldinstitution.bandcamp.com/

Bilet: 10 zł

  Temat: 02.11/05.11 Warszawa/ Kraków - THE RUMJACKS
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 328

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 18 Lip, 2017   Temat: 02.11/05.11 Warszawa/ Kraków - THE RUMJACKS
The Rumjacks na dwóch koncertach w Warszawie (02.11) i Krakowie (05.11)Warszawa:
https://www.facebook.com/events/1977656385854684/
bilety: https://goingapp.pl/evt/960080/the-rumjacks

Kraków:
https://www.facebook.com/events/318051331966883/
bilety: http://boredombooking.8me...s_05_11-id13462

The Rumjacks
(Sydney, Australia)
Pochodzą z Sydney. Grają celtyckiego punka. Fanów mają wszędzie. The Rumjacks, bo o nich mowa, odwiedzą Warszawę i Kraków na koncercie klubowym na początku listopada.

Choć są z miejsca, które z większości punktów na Ziemi wydaje się końcem świata, podbili serca ludzi spod każdej szerokości geograficznej. Promujący swoją najnowszą płytę pt. Sober & Godless The Rumjacks przyjeżdżają do Polski na serię klubowych koncertów. Celtic punkowa formacja dowodzona przez charakternego wokalistę Frankiego McLaughlina istnieje od końca 2008 r. i ma na koncie trzy duże albumy oraz dwie EPki. Łącząc żywiołowe, punkowe granie z folkową swobodą i zaraźliwym uwielbieniem dobrej zabawy, Australijczycy wpisują się w niszę, wyznaczoną wcześniej dokonaniami takich formacji jak Dropkick Murphys, The Real McKenzies czy Flogging Molly. Z drugiej strony, nie sposób jej jednak odmówić własnego sznytu. Niewątpliwa w tym zasługa obecności w brzmieniu The Rumjacks takich instrumentów jak banjo, mandolina czy buzuki. Piosenki kwintetu wypełniają przede wszystkim radość, poczucie braterstwa i muzycznej wspólnoty, które udzieliły się już tysiącom ludzi na całym świecie. Z wami będzie podobnie.

Patron Saint O' Thieves (Official Music Video)
https://www.youtube.com/watch?v=Ryr1OoRA26Q

http://www.therumjacks.com/
https://www.facebook.com/TheRumjacks
https://therumjacks.bandcamp.com/

  Temat: 30.07 WARSZAWA - THE REAL MCKENZIES
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 640

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 18 Lip, 2017   Temat: 30.07 WARSZAWA - THE REAL MCKENZIES
w skladzie rowniez Molly Mallone's !
  Temat: 10.07. [KRAKOW] 70 Cm3 Of Your chest + Escapism
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 478

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Sob 08 Lip, 2017   Temat: 10.07. [KRAKOW] 70 Cm3 Of Your chest + Escapism
UP !!!
  Temat: 10.07. [KRAKOW] 70 Cm3 Of Your chest + Escapism
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 478

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Czw 22 Cze, 2017   Temat: 10.07. [KRAKOW] 70 Cm3 Of Your chest + Escapism
10.07.2017.
Krakow - Warsztat - ul. Zablocie 9a/9b

Wydarzenie Fb --->
https://www.facebook.com/events/120336185219998/

70 CM³ OF YOUR CHEST (Wilno / Litwa)
Trzy osobowy zespół z Litwy, obecnie zamieszkujący w Berlinie. Po spontanicznym występie w zeszłym roku w Krakowie zrobili mega wrażenie.
Melodie w klimatach post hardcore / screamo.
https://70cm3ofyourchest.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/70cm3ofyourchest/

ESCAPISM (Kraków / Polska)
Nikomu chyba w Krakowie nie trzeba przedstawiać. Chłopaki pretendują do najczęściej grającego zespołu na gigach Blindman Melodies. Staroszkolne screamo na 3 wokale z lekką nutką dekadencji. W składzie ludzie z Woodlawn, My Friend From The Lake, Kostomłot, Nofa, Elizabeth Fritzl czy Prediction Of The Passion.
https://www.facebook.com/...87900728116794/
https://escpsm.bandcamp.com/

PINK JERUSALEM (Wilno / Litwa)
Jednoosobowy projekt utrzymany w klimatach lo-fi.
Gitara i wokal oraz efekty przesteru i opóźnienia tworzą bardzo ciekawe i atmosferyczne kompozycje.
Cały materiał został nagrany za pomocą 4 torowego magnetofonu.
https://pinkjerusalem.bandcamp.com/


+++++++++++++++++++++++++
BILET: 12 PLN
OTWARCIE: 20:00
START KONCERTÓW: 20:20 [PUNKtualnie]
+++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/
  Temat: 02.07. [Krakow] Esazlesa + Native Lungs
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 340

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Czw 22 Cze, 2017   Temat: 02.07. [Krakow] Esazlesa + Native Lungs
02.07.2017.
Krakow - Warsztat - Zablocie 9a/9b

Wydarzenie na FB --->
https://www.facebook.com/events/1389006324472204/

ESAZLESA (Czechy)

Czteroosobowy skład z Czech, sformowany w 2009 roku po rozpadzie grupy Kmen. Fantastyczne emo / screamo pełne pasji i energii. Na brzmienie grupy składają się ciężkie riffy i emocjonalne teksty.
https://www.facebook.com/esazlesa/
https://esazlesa.bandcamp.com/

NATIVE LUNGS (Warszawa / Polska)
Tercet poruszający się w ramach szeroko pojętego post hardcore. Wyobraź sobie, że Refused, The Hope Conspiracy i Melvins siedzą w jednym domu przy wegańskim chilli i toniku. Nagle wbijają goście z Jesuseater i częstują wszystkich litrem. W składzie typy znane z Words Means Nothing, Violent Action, Karate Free Stylers, Brooks Was Here i Skalpy z Drzew.


+++++++++++++++++++++++++
BILET: 15 PLN
START: 20:00 [PUNKtualnie]
+++++++++++++++++++++++++


http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/


  Temat: 29.06. [KRAKOW] Mutefish + Dasa Fon Flasa
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 334

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Czw 22 Cze, 2017   Temat: 29.06. [KRAKOW] Mutefish + Dasa Fon Flasa
29.06.2017.
Kraków - Klub Piękny Pies - ul. Bożego CIała 9

Wydarzenie FB --->
https://www.facebook.com/events/121099205095342/

MUTEFISH (Irlandia)
Powstali w 2007 roku. Początkowo w 3-osobowym, akustycznym składzie, by następnie powiekszyć się do 6 osobowej, miedzynarodowej formacji. W skład grupy wchodzą muzycy z Irlandii, Litwy, Polski, Ukrainy i Portugalii.
Instrumentalna grupa MUTEFISH to mieszanka styli, oryginalne i tradycyjne, folkowe melodie wmieszane w rockowo/punkowe rytmy, czasami z domieszką reggae, a nawet muzyki hardrockowej.
Pierwszy album, brzmiący najbardziej folkowo, 'ON DRAUGHT' wydany został w 2010 roku. W 2014 ukazalo sie EP '360 HANGOVERS' z już bardziej rockowowymi kompozycjami.
Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania 2 studyjnego albumu.
https://www.facebook.com/mutefishband/
www.mutefish.ie

DÁŠA FON FĽAŠA (Słowacja)

Solowy projekt gitarzysty z kapel hc-punk takich jak np. Brigada, Klemones, Disident. Jego muzyka to dziwna mikstura, którą określa jako akustyczny-dirty-armageddon-country-folk-punk. Jest to w zasadzie jeden człowiek i jego gitara. Podczas jego występu można spodziewać się wielu zerwanych strun i małych okaleczeń, gdyż wkłada w tą muzykę całe swe serce i płuca przy jednoczesnym zachowaniu odrobiny poczucia humoru. Poza graniem muzyki Dáša Fon Fľaša (bo tak brzmi jego imię) zajmuje się prowadzeniem małego labelu - Burina Records.
Zaprezentuje swoje numery plus covery Turbonegro, Monthy Python'a. Castet'u, "Polak Słowak dwa bratanki"...
youtube.com/watch?v=T86E9fJa3LY
http://dasafonflasa.blogspot.com/
https://dasafonflasa.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/dasafonflasa/


image upload
  Temat: 11.06.2017 [Kraków] Ostraca + Komarov + Partybreaker + Apach
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 319

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Śro 07 Cze, 2017   Temat: 11.06.2017 [Kraków] Ostraca + Komarov + Partybreaker + Apach
11.06.2016.
Kraków- Warsztat - Zabłłocie 9a/9b


Wydarzenie FB ---> https://www.facebook.com/events/211487732679274/

OSTRACA (Richmond / U.S.A)
Intensywne, chaotyczne i lekko blackowe screamo.
https://ostraca.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/ostracava

KOMAROV (Leeds & Newcastle / Anglia)
Emo-violence. W składzie ludzie z Cavalcades i Cady.
https://komarovband.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/komarovband

PARTYBREAKER (Niżny Nowogród / Rosja)
Straight edge hardcore zalożony w 2010. Zespół bedący zawsze blisko z antyfaszystowką i punk-rock'ową ekipą w Europie wschodniej.
https://www.facebook.com/Partyxbreaker
http://partybreaker.bandcamp.com/

APACHE (Pietrozawodsk / Rosja)
Straight edge youth crew hardcore.
https://apacheyouthcrew.bandcamp.com/

+++++++++++++++++++++++++
BILET: 15 PLN
START: 19:00 [PUNKtualnie]
+++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

  Temat: 22.04. [Krakow] Hardcore-punk vs. Harsh noise
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 427

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Pon 17 Kwi, 2017   Temat: 22.04. [Krakow] Hardcore-punk vs. Harsh noise
22.04.2017.
Kraków - Warsztat - Zabłocie 9a/9b

Wydarzenie na FB --->
https://www.facebook.com/events/1370690789658184/

Mamy zaszczyt zaprosić Was na niepowtarzalne wydarzenie, które rozegra się na dwóch scenach. Jedną salę wypełnią dżwieki harsh noise, zaś na drugiej zaprezentują się zespoły z szeroko pojętej sceny hardcore punk.

Jeden bilet, dwie sceny, płynne przejscia & dobra atmosfera!

+++++++++++++++++++++++++
SCENA HARDCORE PUNK
+++++++++++++++++++++++++

ANNE M. CHRISTIANSEN (Orlowa - Czechy)
Bardzo refleksyjne emo hardcore z elemetami screamo. Obecnie jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów na czeskiej scenie. W składzie ludzie z Sin Of Lilith, Dno, Rosa Parks czy TupaK Amaru.
https://www.facebook.com/annemchristiansenband/
https://annemchristiansen.bandcamp.com/

PACINO (Orlova / Ostrawa / Praga - Czechy)
Indie / post-punk / grunge
https://pacino.bandcamp.com/

LOW STANDARDS (Zabrze - Polska)
Przedstawiciele sceny noise/powerviolence. Sami twierdzą, że uprawiają "lo-fi audio terrorism" .
https://lwstndrds.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/lwstndrds/

+++++++++++++++++++++++++
SCENA HARSH NOISE
+++++++++++++++++++++++++

MOLENA (Vancouver - Kanada)
Duet obracający się w stylistyce harsh noise. W swojej twórczosci korzystają ze sprzężen, krzyków, zapętlonych taśm oraz metalowych obiektów, tworząc dżwiękowy chaos o ekstremalnej głośności.
https://soundcloud.com/molena

PURGIST (Kielce - Polska)
Projekt utrzymany w stylistyce harsh noise stanowi rozwinięcie i sprecyzowanie poprzedniego przedsięwzięcia Dawida Kowalskiego, tj. SLEEP SESSIONS (aktywny w latach 2005-2013). PURGIST poświęcony jest eksploracji dynamicznych, niespójnych faktur brzmieniowych, miejskich nagrań terenowych, cyfrowych artefaktów i szczątkowej melodyki o intymnym charakterze.
https://www.facebook.com/PURGIST

SZNUR (Łódź - Polska)
Konfrontacje z przestrzenią i destrukcją. Przeciw wszystkim i wszystkiemu. Nie ma nic, co kiedykolwiek brałbym na serio. Jedyne, co biorę na serio, to mój konflikt ze światem.
https://www.facebook.com/sznurnoise

MICROMELANCOLIÉ (Kraków - Polska)
W swojej twórczości wykorzystuje dźwięk znaleziony, zjawisko sprzężenia zwrotnego, mikrosample oraz nagrania terenowe, budując z ich pomocą mapy oraz pocztówki dźwiękowe sprzyjające zadumie nad pamięcią dźwiękową oraz zacieraniem się wspomnień. Muzyka Micromelancolié znajduje się w katalogach takich wytwórni jak: A Giant Fern, Already Dead Tapes, au.diom.at, Aurora Borealis Recordings, BDTA, Black Horizons, Chemical Tapes, Crónica, Instruments of Discipline, Metaphysical Circuits, Monotype Rec., Quasi Pop, Patient Sounds (Intl.), Requiem Records, Sangoplasmo, SEAGRAVE, SicSic, Speaker Footage, Where To Now?, Wounded Knife czy Zoharum.
https://www.facebook.com/coughserenades

+++++++++++++++++++++++++
BILET: 15 PLN
+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/
  Temat: 15.08 WARSZAWA - THE CASUALTIES
Wyrak

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 748

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017   Temat: 15.08 WARSZAWA - THE CASUALTIES
THE CASUALTIES czyli największe irokezy i kolce na amerykańskiej scenie street punk. Muzycznie The Casualties nawiązuje do dokonań angielskich kapel punkowych spod znaku: The Exploited, The Varukers G.B.H.czy One Way System. Grupa powstała w 1991 roku w Nowym Jorku. Od początku istnienia zespołu jedynym stałym członkiem grupy był pochodzący z Ekwadoru wokalista Jorge. Lecz w 1996 roku skład grupy ustabilizował się i od tamtej pory oprócz wokalisty zespół tworzą również gitarzysta Jake, perkusista Meggers oraz basista Rick.


Bilety 50 pln przedsprzedaż: http://going.pl/casualties // w dniu koncertu 60 plnhttps://goingapp.pl/evt/740103

https://www.facebook.com/events/1640866222888850/
  Temat: 30.07 WARSZAWA - THE REAL MCKENZIES
Wyrak

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 640

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017   Temat: 30.07 WARSZAWA - THE REAL MCKENZIES
Dancin' Shoes Gigs & BOREDOM BOOKING przy współpracy z Noise Annoys Booking Agency & Records Label zaprasza a na koncert The Real McKenzies w warszawskim klubie POGŁOS!

The Real McKenzies [Celtic Punk | Kanada]
Paul McKenzie twierdzi, że doznał objawienia, kiedy usłyszał album szkockiego pieśniarza Andy'ego Stewarta odtwarzany w jednym pokoju oraz wściekłą muzykę Sex Pistols dobiegającą z drugiego. To połączenie na zawsze zmieniło jego podejście do muzyki, stało się definicją brzmienia The Real McKenzies.

Z początku miał to być przede wszystkim żart, występowanie w kiltach na scenie i przerabianie piosenek typu "I Wanna Be Your Dog" The Stooges na "I Wanna Be Your Scot", ale w końcu ktoś rzucił: "Czemu by nie skorzystać z dud?". Instrument ten już wcześniej pojawiał się w muzyce rockowej, ale nigdy dotąd nie był stałym elementem jakiejkolwiek z kapel. Nie ma w tym ani wielkiej filozofii, ani zaangażowania w krzewienie folkowych tradycji. Dla The Real McKenzies liczy się dobra zabawa i piwo. Dużo piwa.

Po dwudziestu pięciu latach działalności The Real McKenzies są jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup w swojej klasie. Zainspirowali między innymi Flogging Molly czy Dropkick Murphys, a na wydanym w marcu albumie "Two Devils Will Talk" potwierdzają znakomitą formę. W Polsce zespół gościł już wielokrotnie, między innymi na festiwalu w Jarocinie. Tym razem nie tylko będą promować najnowsze wydawnictwo, ale także świętować swoje ćwierćwiecze.

Bilety:
40 PLN - przedsprzedaż [od 14.03 via Going. ]
50 PLN - w dniu koncertu

https://goingapp.pl/evt/687045

https://www.facebook.com/events/1888363578067990/
  Temat: 11.07 WARSZAWA - CJ RAMONE, SEXBOMBA, SATELITTES
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 316

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017   Temat: 11.07 WARSZAWA - CJ RAMONE, SEXBOMBA, SATELITTES
Klub Pogłos, Dancin' Shoes Gigs & BOREDOM BOOKING we współpracy z Noise Annoys Booking Agency & Records Label mają przyjemność zaprosić na koncert:

Cj Ramone (NYC/USA)
Punk Rock / Rock'n'Roll

CJ Ramone a właściwie Christoper J. Ward , to chyba najbardziej płodny z żyjących muzyków kultowego zespołu The Ramones. Ma na swoim koncie trzy studyjne albumy. Ward był ostatnim basistą Ramones i nagrał z zespołem 3 albumy. Koncert w Warszawie będzie częscią europejskiej trasy promującej ostatni krążek artysty, który nosi tytuł "American Beauty". Album ukazał się nakładem Fat Wreck Chords.
https://www.facebook.com/OfficialCjRamone/
cjramone.com

Sexbomba
PunkRock/ Rock'n'Roll
SEX BOMBA to legionowski zespół punk rockowy. Powstał w 1986 w warszawskim ZOO. Zespół wciąż aktywnie koncertuje i regularnie wydaje kolejne płyty. Niedawno Sexbomba hucznie obchodziła 30-lecie swojego istnienia.

Satellites
Punk Rock / Punk 77
Maniacy Ramones. Ex członkowie takich kapel jak DUMBS czy PDS.


Bilety: 50/60 (na bramce)

http://boredombooking.8me...e_11_07-id11923
Bilety już w sprzedaży pod powyższym linkiem
I pula biletów po 50 złotych
na bramce bilety po 60 złotych.
Przedsprzedaż trwa do 10 lipca. Należy przelewem opłacić zamówiony bilet. Nieopłacone bilety przepadają. W treści przelewu należy wpisać numer zamówienia, który przyjdzie mailem (często ląduje w spamie). Potwierdzenie przychodzi mailowo - zmiana statusu na opłacone. Również ten numer zamówienia należy podać na bramce przed koncertem.

https://www.facebook.com/events/1357193564300957/
  Temat: 05.04. [Krakow] Viva Belgrado / Escapism / Être? /
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 400

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017   Temat: 05.04. [Krakow] Viva Belgrado / Escapism / Être? /
05.04.2017.
Kraków - Warsztat - Zabłocie 9a/9b

Wydarzenia na FB ---> https://www.facebook.com/events/799597686862656/


VIVA BELGRADO [Kordoba / Hiszpania]
Pionierzy hiszpańskiego screamo ponownie w Krakowie! Lubisz takie granie jak Sed Non Satiata, Daitro czy Aussitôt Mort, to zdecydowanie Ci panowie zadowolą twoje gusta. Muzyka pełna pasji, wsciekłości i energii, budująca klimat melancholijnymi, przemyślanymi kompozycjami, by za chwilę uderzyć potężną ścianą dźwięku. Wszystko to do kupy sklejają poetyckie wręcz, dotykające rzeczywistości teksty wykrzyczane i meladeklamowane w rodzimym języku.
https://www.facebook.com/Vivabelgrado
https://vivabelgrado.bandcamp.com/

ESCAPISM [Kraków / Polska]
Nikomu chyba w Krakowie nie trzeba przedstawiać. Chłopaki pretendują do najczęściej grającego zespołu na gigach Blindman Melodies, a tym koncertem zaczną swoją ponad tygodniową trasę.
Staroszkolne screamo na 3 wokale z lekką nutką dekadencji. W składzie ludzie z Woodlawn, My Friend From The Lake, Kostomłot, Nofa, Elizabeth Fritzl czy Prediction Of The Passion.
https://www.facebook.com/...87900728116794/
https://escpsm.bandcamp.com/

ÊTRE? [Niemcy]
Nietypowe połączenie screamo, rapu i spoken word.
Po koncercie będą dla Ciebie tym, czym Cindy Lauper była dla Twoich rodziców :)
https://www.facebook.com/etreband/
https://etreband.bandcamp.com/

KEPLER [Mühlheim / Niemcy]
"Screamo / post hardcore uosabiający dźwięki ludzi rozpaczliwie próbujących uciec od rutyny życia w latach dwudziestych"
https://www.facebook.com/kplrwhoo/
https://kepler452b.bandcamp.com/

Bilet: 15 zł (chyba)

* Będzie też puszka na wolne datki dla Patryk z Dobczyc walczy o życie

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++

Patroni:
Post-rock PL
Dobre emo
Kraków Hc-Punk
Warsztat

  Temat: 11.03.2017. [Kraków] PLEASE DON'T CRY FEST #5
Wyrak

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 550

PostForum: Koncerty w ojczyźnie   Wysłany: Nie 12 Lut, 2017   Temat: 11.03.2017. [Kraków] PLEASE DON'T CRY FEST #5
11.03.2017.
Start: 17:00
Kraków - Warsztat - Zabłocie 9a/9b


Wydarzenia na FB ---> https://www.facebook.com/events/1298571560204431/

Zapraszamy na piątą edycje naszego najbardziej emocjonalnego mini festiwalu w Polsce !!! Na tym feście pożegnamy się niestety z jedną z polskich kapel - ale nie płaczcie prosze. Bedą merche, bedzie jedzenie i pewnie after party :)
_______________________________________________

MASADA [Erlangen / Niemcy]
Emocjonalne screamo w stylu lat 90-tych. W skladzie ludzie z Curfew, Sowing Season i John Nada. Dla fanów i fanek Raein, Funeral Diner czy Saetia.
https://masadapunx.bandcamp.com/

ONE TRILLION DREAMS [Poznań & Luboń / Polska]
Wyruszają w trasę po raz ostatni! Graja od 2008 roku, ale znają się znacznie dłużej. Ich mieszanka osobowości i gustów muzycznych pozwoliła spłodzić krótka, ale treściwa EPke, która powinna być w słuchawkach każdego fana emo punkowych brzmień. Wrażliwi, ale trochę gwałtowni. Łagodni, ale potrafią zagrać szybko i agresywnie. Są zgranym zespołem, ale jeszcze bardziej zgranymi przyjaciółmi. Teraz ich drogi się rozchodzą, ale zostawiają nas z nadzieją, ze jeszcze wrócą… z czymś całkowicie nowym i świeżym!
Trochę emo, trochę punka, trochę pop-punk'a z wrzaskami, na smutno z wokalistą z Astrid Lindgren.
https://www.facebook.com/OTDpunk/
https://onetrilliondreams.bandcamp.com/

ANSA [Ciechanów / Polska]
Nowoczesny emocore w którym słychać mieszankę emocjonalnych zagrywek, post-rockowy klimat i hc/punkową łupaninę :) . Zespól poniekąd nawiązuje do chlubnych tradycji emo kiedy emo nie kojarzyło się tylko z pomalowanymi paznokciami,
wąskimi spodniami i obowiązkowymi grzywkami spływającymi na twarz, a raczej stanowiło nierozerwalną część sceny hardcore=punk. Ich brzmienie to wypadkowa inspiracji takimi kapelami jak Touche Amore, Texas Is The Reason, The Saddest Landscape czy Pianos Become the Teeth połączonych z tekstami przywołującymi utwory Złodziei Rowerów czy April.
W składzie ludzie z 365 Dni i Visible Hideout.
https://ansapunx.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ansapl/

GROUP OF MAN (Londyn / Anglia)
Ich ostatnia płyta wyszła w Holy Roar Records co już jest dużą rekomendacją. Grają post-hardcore w bardziej amerykańskim wydaniu, z dużą dawką rytmiki i z bardzo ciekawymi patentami.
W składzie członkowie takich grup jak: Hang The Bastard, Pariso, Mine, Nevermind Me oraz Tempers Fray.
https://www.youtube.com/watch?v=6TG4L_cg9-I
https://www.facebook.com/groupofmanband
https://groupofman.bandcamp.com/

WHERETHEBIRDSSLEEP [Poznań / Polska]
Ten kwartet na scenie zameldował się 2 lata temu i wszystkich ujął swoją debiutancką EP-ką. Umiejętnie łączą emo punkowe brzmienia z post-rockowymi melodiami. W zeszłym roku zaliczyli udany występ na festiwalu Spring Break. Aktualnie zbierają materiał na nowy album. Na wiosennych koncertach powinniście usłyszeć już nowości, a być może uda się dopiąć premierę do tego czasu… Coś dla fanów La Dispute, Touche Amore, Pianos Become the Teeth.
https://wherethebirdssleep.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/wherethebirdssleep/

NÚKK [Wrocław / Polska]
Ekipa sformowana w czerwcu 2014. Grupa zakładających z góry porażkę nihilistów, dla których gra na instrumentach to sposób wyrażenia tego co nie do ogarnięcia w wysypisku ich śmieciowych głów. Muza w klimatach screamo/neocrusta/dark hardcore. W skład zespołu wchodzą członkowie Don't Fuck My Brain, Dead Dingo i Emfazis. Chłopaki nie grają zbyt często więc tym bardziej polecamy wpaść.
https://nukkpunx.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/nukkpunx

WATCHING ME FALL [Bielsko-Biała / Polska]
Można powiedzieć że graja już ponad 10 lat z przerwami. Po kilku latach nieobecności, w lekko zmienionym składzie ekipa wróciła do gry i rozwija skrzydła prezentując hardcore przywodzący na myśl zespoły lat 90. Dobre granie, dobre emocje i dobre skojarzenia z takim kapelami jak Refused, Poison The Well, Comeback Kid, Newborn, Awake czy Snapcase I Strife. Parę nieco starszych załogantów na pewno jeszcze pamięta ich pełne energii koncerty, a ci którzy nie mieli okazji ich widzieć muszą nadrobić zaległości.
Średnie tempo, melodie, czasem szybciej i czasem wolniej oraz trochę wrzasku
https://watchingmefall.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/watchingmefallhc

WATCHING TIDES (Berlin / Niemcy)
Trzech gości, dużo emocji i melodii. Emo punk z wpływami modern i 90's emo, a także z elementami post hardcore. W składzie ludzie z Shid, Charley Noble, a także wokalista z December Youth, ale już nie na wokalu :) .
https://watchingtides.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/watchingtidesband

+++++++++++++++++++++++++++

http://blindmanmelodies.8merch.com/
https://blindmanmelodiesrecords.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/blindmanmelodies/
https://www.facebook.com/blindmanmelodies/

+++++++++++++++++++++++++++

 
Strona 1 z 17
Skocz do:  

© 2002-2013 PunkSerwis | All human rights reserved
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 16