PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Pytania związane z Parą ale nie wiadomo gdzie je zadać (?)

Slayer - Czw 16 Maj, 2013

Ile jeszcze będziemy czekać na wydanie jakiejkolwiek płyty?
Czy kiedykolwiek będzie można Was usłyszeć na większym festiwalu? Sami się zgłaszacie, czy zawsze czekacie na propozycje?

Nikodem15 is back! - Wto 21 Maj, 2013

A czego oczekiwać po forum muzyka-schizofrenika-mitomana-alkoholika?
Para Wino - Pią 24 Maj, 2013

Nikodem15 is back! napisał/a:
A czego oczekiwać po forum muzyka-schizofrenika-mitomana-alkoholika?

Niewykluczone, że w końcu deflorujesz i przestaną cię wkurwiać kury i krowy sąsiadów.

Para Wino - Sob 01 Cze, 2013

Slayer napisał/a:
Czy kiedykolwiek będzie można Was usłyszeć na większym festiwalu?

http://www.youtube.com/watch?v=xFjtCrE5_Hg

Slayer - Pią 14 Cze, 2013

Woodstock jest za darmo :>
Para Wino - Pią 05 Lip, 2013

Slayer napisał/a:
Woodstock jest za darmo :>

Zauważyłeś jedynie aspekt finansowy, a mnie po prostu nie interesuje jazda w peletonie z pseudo hippisami i dla ich fanów z naszywkami na kurtce czy plecaku: Happysad, no future, Dżem, GBH, Hey, Explioted, Kazik itp. :crazy: brakuje kurwa jeszcze: "ona tańczy dla mnie" i "wszyscy pokutujemy" :crazy: Kiedyś przy okazji dużej imprezy we Wrocławiu przeczytałem na plakacie, że wystąpią m.in. Enej, The Analogs, Kamil Bednarek i mnie kurwa zemdliło. :zygi:

Para Wino - Pon 22 Lip, 2013

Slayer napisał/a:
Czy kiedykolwiek będzie można Was usłyszeć na większym festiwalu? Sami się zgłaszacie, czy zawsze czekacie na propozycje?


gazeta FAKT poniedziałek 22 lipca 2013 nr 169 (2965); str. 6; tytuł "30 lat Jarocina - Historia polskiej muzyki rockowej"; autor: Piotr Makowski dziennikarz działu ludzie.

Artykuł rozpoczyna się tak i to tłustym drukiem:

"Zanim w 1994 roku zespół Para Wino zaśpiewał: "Cały ten festiwal w Jarocinie to maniana, maniana. Mówimy, że do d...y, g...o prawda, s...e w banie" przez dekadę w tym wielkopolskim miasteczku rodziły się wielkie kariery wybitnych zespołów.

WWW.FAKT.PL

Nikodem15 is back! - Pią 02 Sie, 2013

Cóż, Enej, Analogsi i Bednarek są w jednej wytwórni, w wytwórni Sławka Ś.
Sadman - Pon 27 Lis, 2017

Czołgiem! Stawiam to pytanie, zresztą jak nazwa postu sama wskazuje hehe...
Czy mógłbym otrzymać pełną listę wszystkich dokonań Pary Wino z całej dyskografii?
Szukałem dosyć długo w necie, i nadal nie mam wielu informacji. Szczególnie interesuje mnie, czy po '95 roku coś wydawał (Oczywiście sprzed czasów "Punk Twoja Mać"). Z góry dzięki za odpowiedź

Sadman

Para Wino - Wto 28 Lis, 2017

Sadman napisał/a:
Czy mógłbym otrzymać pełną listę wszystkich dokonań Pary Wino z całej dyskografii?
Takiej listy to nawet ja nie mam :mrgreen:
Sadman napisał/a:
czy po '95 roku coś wydawał (Oczywiście sprzed czasów "Punk Twoja Mać").
Nagrywałem ale nie publikowałem za wyjątkiem kilku bonusów do reedycji "P.W.D.A.R.N.P.Z."
Sadman - Śro 29 Lis, 2017

pomogłeś z tą reedycją, nawet o niej nie słyszałem. Aha, to czyli możliwe, że przez powódź część nagrań straciłeś?
Para Wino - Śro 29 Lis, 2017

Sadman napisał/a:
pomogłeś z tą reedycją, nawet o niej nie słyszałem
https://merlin.pl/w-dupe-amerykanska-reklame-na-polskiej-ziemi-para-wino/1892386/
Sadman - Czw 30 Lis, 2017

Nie mam więcej pytań, dzięki. Szkoda że remaster, ale może w tym wypadku się mylę...
Sadman - Pon 08 Sty, 2018

Wracam do tematu :

Wiesz coś o wydawcy, który wydał Pierdol w dupę... W pierwszym obiegu? (Kama)

Jak to możliwe, że o Okrutny Świat były awersje, skoro we wkładce wszystko jest wyjaśnione?

Posiadasz skany okładek swoich wydawnictw może?

Reedycja Charakteropatii wogóle się ukazała? I czy były wydane kiedykolwiek bez cenzury?

Czy udzielałeś się w Celejbreation? Jeśli tak, to jaka jest prawda o tym projekcie Celeja?

Czy poza chórkami w "Balandze" Sajgonu miałeś jeszcze z tą grupą do czynienia?

Planujesz jeszcze cokolwiek nagrywać i tworzyć?

Czy w tym roku będziesz grał w lubuskim?

I na koniec : Jak ci się teraz patrzy na "Legendy Punk Rocka", które (Co widać gołym okiem) piorą kasę dosłownie za wszystko, i wogóle na całą tą scenę w obecnych czasach

- Za dużo tych pytań, ale jak w "Wielcy Amerykańscy" (Jak któreś z nich jest wg. ciebie wkurwi, to prostu je wywal)

Para Wino - Śro 10 Sty, 2018

Sadman napisał/a:
Wiesz coś o wydawcy, który wydał Pierdol w dupę... W pierwszym obiegu? (Kama)
Mieszka w Pruszczu Gdańskim
Sadman napisał/a:
Jak to możliwe, że o Okrutny Świat były awersje, skoro we wkładce wszystko jest wyjaśnione?
Odlot Agrafki :crazy:
Sadman napisał/a:
Posiadasz skany okładek swoich wydawnictw może?
Tak. Daj do siebie e-mila to Ci wyśle :)
Sadman napisał/a:
Reedycja Charakteropatii wogóle się ukazała? I czy były wydane kiedykolwiek bez cenzury?
http://www.empik.com/char...,ebooki-i-mp3-p
Sadman napisał/a:
Czy udzielałeś się w Celejbreation? Jeśli tak, to jaka jest prawda o tym projekcie Celeja?
Grałem w CELEJBREATION w 1989 roku. Nie wiem o jaką prawdę pytasz?
Sadman napisał/a:
Czy poza chórkami w "Balandze" Sajgonu miałeś jeszcze z tą grupą do czynienia?
Nie ale jesteśmy ze Sławkiem na "czerwonym telefonie" :mrgreen:
Sadman napisał/a:
Planujesz jeszcze cokolwiek nagrywać i tworzyć?
Tak :)
Sadman napisał/a:
Czy w tym roku będziesz grał w lubuskim?
Nie wiem :)
Sadman napisał/a:
I na koniec : Jak ci się teraz patrzy na "Legendy Punk Rocka", które (Co widać gołym okiem) piorą kasę dosłownie za wszystko, i wogóle na całą tą scenę w obecnych czasach
Nie wnikam łamane przez nie mam zdania :) Pozdrawiam :)
Sadman - Śro 10 Sty, 2018

Więc tak :

Adres - deagler001@gmail.com (Skany są w dobrej jakości?)
Pytam o prawdę tym sensie, bo z ich materiałem był ponoć niezły szwindel. Aha, czyli nie brałeś udziału w sesji do "Sedes 84"? Pytam, bo w środowisku punkowym zdania są różne...

A najlepiej pytać u źródła (Nie, nie jestem reporterem)

Para Wino - Czw 11 Sty, 2018

Sadman napisał/a:
Pytam o prawdę tym sensie, bo z ich materiałem był ponoć niezły szwindel. Aha, czyli nie brałeś udziału w sesji do "Sedes 84"?
To właśnie grając w 1989 roku z CELEJBREATION wpadłem na pomysł reaktywowania SEDESU :) bo Sławek Celej był gitarzystą SEDESU w latach 84-86. Sławek przyszedł na kilka prób nowego SEDESU ale olał temat i szczerze wyznał mniej więcej tak: "to już nie moja bajka, takie granie już mnie nie bawi". A "SEDES 84 CELEJBREATION" to układ Sławka z MELISSĄ PRODUCTION i nic Ci na ten temat nie potrafię powiedzieć.
Sadman - Czw 11 Sty, 2018

Układ... Czyli wygląda to inaczej...
Brzmieniwo wygląda jak nagrania z sesji do K... Jego Mać

Para Wino - Czw 11 Sty, 2018

Sadman napisał/a:
Układ... Czyli wygląda to inaczej...
Brzmieniwo wygląda jak nagrania z sesji do K... Jego Mać
bo to było nagrywane w tym samym studiu i pod tym samym realizatorem ale nikt z SEDSEU (Młody, ja, Rudy i Wojtek) nie brał w tym udziału. Oczywiście znam szczegóły "CELEJBREATION SEDES 84" ale one mnie nie dotyczą więc nie zabiorę głosu.
Sadman - Czw 11 Sty, 2018

Spoko. Fotoplastikon, o ile mnie pamięć nie myli. W szczegóły nie wnikam,bo to co zdementować trzeba, już zostało.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group