PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Czy sa jakieś Filmy o PUNKU oprócz SLC PUNK ??

Old Crewman - Nie 19 Wrz, 2010

Komiks ok, ale tamten film był chujowy więc po nowym nie się też czego spodziewać, abstrahując od tej nieszczęsnej laski.
czaka - Nie 19 Wrz, 2010

na miejscu twórców komiksu bym się ostro wkurwił :mrgreen:
ko0niu - Nie 19 Wrz, 2010

tak, oczywiście, oni przecież nie wiedzą :roll: Nie sądzisz, że musieli sprzedać prawa do swojego produktu na określonych warunkach?

Co do golenia glowy, nie bądźcie niepoważni, zrobią jej jakąś przypałową fryzurę, za chuj bożyszcze nastolatek nie pozwoli się ogolić na glace.

mqrcin - Nie 19 Wrz, 2010

znajda sposob zeby nie obcinac wlosow a zrobic swoje
salomone - Nie 19 Wrz, 2010

Ja pierdole,niech jeszcze zrobią film o skinach z Kupichą i Rubikiem w rolach twardych łysoli z bejsbolami w łapie i tatuażu "honor i ojczyzna" :hmm:
Old Crewman - Nie 19 Wrz, 2010

Po co? Wystarczy ze zrobili z Szycem :lol:


czaka - Nie 19 Wrz, 2010

[quote="ko0niu"]tak, oczywiście, oni przecież nie wiedzą :roll: Nie sądzisz, że musieli sprzedać prawa do swojego produktu na określonych warunkach?

Wiem, że sprzedali, ale to nie znaczy, że muszą być zadowoleni z odtwórczyni głównej roli.

Zigi - Nie 19 Wrz, 2010

ten gościu był przegięty w serialu, takie kuhrwa 100% polskie skiny ze slamsów :punk:
A hanamontanie nie zmienią na głowie NIC a dlaczego? Bo na onecie pisali że Miley Cyrus to ostre pankrokowe brzmienie więc pewnie na zachodzie uważają tak samo :zdziwienie:

ko0niu - Nie 19 Wrz, 2010

Old Crewman, co to za film, że Szyc gra naziola?
kubarockman - Nie 19 Wrz, 2010

serial Ekipa?
ko0niu - Nie 19 Wrz, 2010

nie wiem, moja styczność z tv jest bardzo okazjonalna. Myślałem, że to jakiś grubszy projekt, wiecie, takie Polish history X :lol:
Old Crewman - Nie 19 Wrz, 2010

Tak, to było w serialu "Ekipa" :smile:
ameb-x - Nie 19 Wrz, 2010

nie wiem czy ktoś wcześniej podał, ale ten jest bardzo dobry

Fikcja - Śro 09 Lut, 2011

Marguz napisał/a:
alfa napisał/a:
Słyszałem że był jakiś film o narkomanii, który puszczano w szkołach w ramach lekcji wychowawczych.
Podobno były w nim głównie zdjęcia z Jarocina.

Było było, nawet widziałem ten film w szkole. Nazwy nie pamietam, a szkoda.


Ucieczka w niewolę.

zgon - Sob 19 Lut, 2011

moze ktos w koncu powie skad mozna sciagnac np "Buntownicy. Historia The Clash" albo chociaz obejrzec bo cholernie ciezko znalezc jakikolwiek film o tematyce zwiazanej z punkiem... Chyba, ze ja juz za stary czlowiek i nie potrafie dobrze korzystac z internetu w odpowiedni sposob
janek_janusz - Nie 20 Lut, 2011

zgon napisał/a:
moze ktos w koncu powie skad mozna sciagnac np "Buntownicy. Historia The Clash" albo chociaz obejrzec bo cholernie ciezko znalezc jakikolwiek film o tematyce zwiazanej z punkiem... Chyba, ze ja juz za stary czlowiek i nie potrafie dobrze korzystac z internetu w odpowiedni sposob

Po tym jak pokazywał go kanał planete to swego czasu łatwo było zdobyc ten film na czymś takim jak slsk. A juz całkiem ostatnio był do nabycia w salonach z prasą w twardej okładce, chyba wydane na dvd przez wydawce jakiegos dziennika.

p.s. jesli nic to ci nie pomoze zajrzyj do skrzynki.

janek_janusz - Nie 20 Lut, 2011

SOQL napisał/a:
najlebszym filmem jaki widzialem jest chyba SUBURBIA, tyle ze w necie nie ma napisow a polska wersja jakakolwiek niewiem czy istnieje



Suburbia to film na podtawie scenariuszia do sztuki? Jesli tak to mam tłumaczone jego fragmenty. Oczywiscie cały film takze, z tym że w amerykańskim angielskim. w dodatku sporo slangu.

SZCZUR25 - Pon 15 Sie, 2011

OBEJRZCIE SOBIE MAD MAXA 2
suchy693 - Pon 15 Sie, 2011

SZCZUR25 napisał/a:
OBEJRZCIE SOBIE MAD MAXA 2
boże widzisz i nie grzmisz :bejzbol:
oipunk80 - Pon 05 Gru, 2011



http://www.filmweb.pl/fil...The-2010-500004

BadMotherfucker - Pon 05 Gru, 2011

Może być zacne :old:

2 dni temu było na TVP Kultura - nie trafiłem :mad:

suchy693 - Pon 05 Gru, 2011

o kurwa nie widzialem to bym nagrał :cry: :cry:
suchy693 - Pon 05 Gru, 2011

http://www.youtube.com/wa...03C1C20C7FDEDA8 Wiernik jest de best :jupi: Jak widze ten jego ubiór to padam na ryj ze smiechu ale szacun wielki dla niego jest :bananik: :bananik:
k_u_dlaty - Pon 05 Gru, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Może być zacne :old:

2 dni temu było na TVP Kultura - nie trafiłem :mad:
no ja tez nie :oops: :mad:
Lewa - Pon 01 Paź, 2012

Fabryka Butów :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group