PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Pałami w dzieciaki

Anonymous - Pon 26 Cze, 2006

Jules Winnfield napisał/a:
a nie sądzisz, że to dzieciak sam powinien wybierać, czy chce uprawiać sport i jak tak, to jaki?

nie bo dzieci sa leniwe, patrz swoja wypowiedz.
poza tym gry zespolowe jak siatkowka koszykowka pilka nozna czy halowa rozwijaja dzieci

Jules Winnfield - Pon 26 Cze, 2006

hahaha bardzo wolnościowa i punkowa wypowiedź :D
a ja zespołowych sportów nigdy nie trawiłem i wolę pobiegać/pojeździć na rowerze/pójść na siłownię

askar - Pon 26 Cze, 2006

taaa... a kto kaze wybierac? mozna pograc w siatke a po szkole pojezdzic na rowerze, u mnie w szkole byla silownia a polowa uczniow do szkoly na rowerze jezdzila. kto chcial mogl biec:p
wiec w czym problem?
nawet po szkole na ping pongu mozna bylo zostawac

QkiZ - Pon 26 Cze, 2006

Jules napisał/a:
jak dla mnie usunięcie wfu to zajebisty pomysł, dla mnie 3 godziny to były stracone 3 godziny obijania się

dupa, ja tam lubiłem w-fi nie uważałem, że to było obijanie się.

MS - Pon 26 Cze, 2006

Ja nigdy nie lubilem WFu, ale w ogolniaku historii nie lubilem jeszcze bardziej. Wg mnie dodawanie dodatkowej historii to tylko zwiekszanie obciazenia uczniow, ktore i tak jest wysokie. Lepiej bylo by ujac pare godzin z historii, WoSu, PO itp. "michalkow" i wprowadzic do szkol filozofie. Przynajmniej by sie mlodziez troche myslec nauczyla. Niestety, obecnie logicznego myslenia uczy sie tylko na matematyce i fizyce, a to nie do wszystkich dobrze trafia :-(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group