PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co ostatnio zawładnęło Waszymi głośnikami?

Stanzberg - Wto 13 Lip, 2010

666kobra666 napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=tVmeGxRxBR0 >>>>> nowa siła punka! :razz:


Ost. poleciał, nie będzie tu się robić takiej chamówy.

Foxy 68 - Wto 13 Lip, 2010

jebać gamonia.




slucham wlasnie takiego duetu wiatrak i klimatyzator dobrze jebia

Foxy 68 - Wto 13 Lip, 2010

ale wrazie co sobie to sciagne,tak jak film skunxa
666kobra666 - Wto 13 Lip, 2010

kup sobie złodzieju ! kraść tylko potraficie i pierdolić , wielcy fani i znawcy muzyki a nie macie ani jednej oryginalnej płyty :zygi:
Zigi - Wto 13 Lip, 2010

zbanujcie trolla
Stanzberg - Śro 14 Lip, 2010

666kobra666 napisał/a:
wielcy fani i znawcy muzyki a nie macie ani jednej oryginalnej płyty :zygi:
:bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: Zaczepienie w rzeczywistości nie jest Twoją mocną stroną. :cancan:
666kobra666 - Śro 14 Lip, 2010

Stanzberg powiem ci jedno i zapamiętaj sobie to na zawsze , możesz sie obrazić , zbanować mnie bo mnie to pierdoli : jebać punk ! (może poza the bill i ksu) metal rządzi i tymi słowami kończe rozmowy na tym forum .
ko0niu - Śro 14 Lip, 2010



:jacko:
polecam jak ktoś nie zna i lubi the saints np

hogata - Śro 14 Lip, 2010

666kobra666 napisał/a:
jebać punk !
to po co piszesz na tym forum? :lol: zaiste,wyszukanaq riposta.toś nam pokazał. :lol:
Szymix - Śro 14 Lip, 2010

Konwent A - knajpa :mrgreen:
"Oni się dziwią jak ja żyje, a ja co zarobie to przepije" :punk: :punk: :punk: :jacko:

Foxy 68 - Śro 14 Lip, 2010

666kobra666 napisał/a:
kup sobie złodzieju ! kraść tylko potraficie i pierdolić , wielcy fani i znawcy muzyki a nie macie ani jednej oryginalnej płyty

:* idż pośpiewaj lejącym z ciebie pizdeńkom i wrzuć na youtube filmik. co mam sobie kupić filmik jakiegoś szczajnogi czy te lale co brechtały z ciebie?

suchy693 - Śro 14 Lip, 2010

ty 666KOBRA666 zle ci nie zycze ale zeby ci sie własna żona zesrała w łozko ,zbanujcie tego agresora i spermopijce . Jebac to ciebie trza - :bejzbol: to tyle ale zem się spocił przez tego idiotę !!!!!!!!!!! :bejzbol: :jupi: :jupi:
heroina - Śro 14 Lip, 2010

polecam używanie antyperspirantów.
suchy693 - Śro 14 Lip, 2010

heroina napisał/a:
polecam używanie antyperspirantów.
Fenks :old: własnie zakupiłem ale na takich idiotów fakt przydałby sie chociaz 1
Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

a ja nie polecam bo brudzą ubrania,znaczy ja zawsze ciuchy tym wyświnie :roll:

Żeby było w temacie to ałucham sobue w pracusi takiego zespołu ze szwecji Ebba Gron sie nazywał.

ko0niu - Czw 15 Lip, 2010

jak się kupuje fafkulce to tak to jest, prawdziwy mężczyzna używa dezodorantu w szpreju. One nic nie brudzą, przynajmniej ten który ja mam.
Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

w zyciu nie mialem jakiego kolwiek dezodorantu w mazaku :razz:
Stanzberg - Czw 15 Lip, 2010

Wracamy do tematu. :cool:



Niezła płyta dobrego bandu.

ameb-x - Czw 15 Lip, 2010

moimi głośnikami zawładnęło pierwsze no se i ostatnie instinct of survival :bananik:
Zigi - Czw 15 Lip, 2010

a ja cos ostatnio non stop katuje HC i inne takie wynalazki.
kupie sobie szerokie spodnie i założe bandame już bede HC? :glupek:
czy ciosy to walki z niewidzialnymi szogunami sa obowiązkowe?

Smolka182 - Czw 15 Lip, 2010

Sex Pistols - rock around the clock ;D
Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

tu miljon wojsez, ken ju hir tu milion wojsez :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :misiek: :misiek: :misiek: :misiek: :misiek: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :cancan: :jacko: :jacko: :jacko: :jacko: :jacko:
suchy693 - Czw 15 Lip, 2010

na takie cholerne goraco smigajac na roversie dzis na uszach walił BLACK HALOS i THE SCAMPS i mało co nie rozjechałem 2 krawezników w czarnych mundurkach[po cholere maja czarne?]. :cancan: :bejzbol: :bananik:
Mecenas - Pią 16 Lip, 2010

żeby im nie było za łatwo :glupek:
BadMotherfucker - Pią 16 Lip, 2010

Kapela ze wsi warszawa :geek:

:punk:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group