PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - komplementy

SOQL - Śro 17 Maj, 2006

szaber napisał/a:
pewnie, że lubię!!
Mój ukochany aktualnie mówi mi codziennie, że nawet jak moja wysypka nie zejdzie do końca życia to i tak będę pięknie wyglądać.
Wysypkę mam na dekolcie,plecach,brzuchu i nogach :faja: i już kurwicy dostaje - wcale nie wyglądam pięknie.

tez mam wyspe, swietna zabawa.

jesli chodzi o komplementy to lubie wasza stara

Victor - Czw 18 Maj, 2006

www.zal.pl
askar - Pią 19 Maj, 2006

bez kitu komplementy to jest to co kazda kobieta lubi najbardziej...
dlatego drodzy panowie nigdy ich nie szczedzcie swoim kobietom...
a one na pewno nie pozostana wam dluzne :lol: :oops:

QkiZ - Czw 25 Maj, 2006

nelka napisał/a:
czy lubicie słyszeć?
mówić?
jak je prawić by nie popaść w banalnosć itp,
i najmilszy/najśmieszniejszy/najciekawszy komplement w waszym życiu

(prackę piszę)

a już myślałem że tam sama z siebie pytasz, bo Ty przecież nie lubisz komplemetów. ode mnie szczególnie.

nerka - Czw 25 Maj, 2006

QkiZ napisał/a:

bo Ty przecież nie lubisz komplemetów. ode mnie szczególnie.


ja poprostu doszłam w słowniku do litery i jak ironia ;)

Xiao Mei - Czw 25 Maj, 2006

nerka napisał/a:
,,jesteś taka ładna, że aż żal Cie brać od tyłu. no chyba , że przed lustrem"


Ah, takie komplementy sa fajne, mrrr... :)

MarginWalker - Pon 12 Cze, 2006

lubie i to bardzo. jakis czas temu mialam wrecz przeciwne podejscie i na komplementy jakos sie wewnetrznie spinalam, a teraz jak jestem dopieszczona zyciowo to milo mi sie po prostu robi. wczoraj na ulicy uslyszalam ze jestem urocza i to dwa razy..hehe, czyz lato nie jest cudowne, wystarczy ze troche wiecej cialka pokazujemy i juz nas komplementuja
alfa - Śro 11 Lip, 2007

Nienawidziłam komplementów :twisted: ale mi się zmieniło i teraz jak ktoś coś miłego powie to uśmiecham się subtelnie i ładnie dziękuję. no chyba że przesadza z ilością, z ostatniego koncertu jak wracałam to koleś co chwilę mi mówił, że jestem niesamowita, zajebista itd. nie reagowałam z początku bo pomyślałam ok najebany jest trochę ale potem to już mu powiedziałam by wziął na luz i nie rozpuszczał mnie. Facet który był obecny 16 lat w moim życiu nie powiedział mi chyba żadnego komplementu, oprócz tego, że jestem mądra :?:
A tak konkretnie to chyba najpiękniejszy jaki usłyszałam w życiu, to że mam zajebiste glany...miałam pierdolca na ich punkcie, zresztą nadal je mam, he he 21 lat tyle ,że do zszycia, bo się mi rozwaliły i to przy podeszwie. ale wtedy pamiętam, że się wprost rozpłynęłam... :lol: jakby mi powiedział, że mam ładne nogi czy coś, to bym pomyślała o nim, że pajac :evil: ale on dostrzegł piękno moich brązowych, zamszowych glanów, w każdym inny kolor sznurówki i w ogóle kupę zachodu by je utrzymać w dobrym stanie. poważnie dałabym się zabić za te buty.

xkrzysiekx - Śro 11 Lip, 2007

alfa napisał/a:
on dostrzegł piękno moich brązowych, zamszowych glanów, w każdym inny kolor sznurówki i w ogóle kupę zachodu by je utrzymać w dobrym stanie

materialistyczne podejscie do pankroka? :wink:

alfa - Śro 11 Lip, 2007

czemu materialistyczne? jak ci na czymś zależy to o to zwyczajnie dbasz. Ok. to nie było zwyczajne dbanie, wiem, ale od tych butów wszystko się zaczęło, one mnie określały, były dla mnie tym czym kurtka z wężowej skóry dla Nicolasa Cage w tym filmie "Dzikość serca" poza tym były piękne, bo niepowtarzalne, pewnie jednyny egzemplarz w kraju.
xkrzysiekx - Śro 11 Lip, 2007

dostrzec wpiekno brązowych glanów...

ee....

ja sie chyba nie znam na tym starym pankroku :(

Xiao Mei - Śro 11 Lip, 2007

Xiao Mei napisał/a:
nerka napisał/a:
,,jesteś taka ładna, że aż żal Cie brać od tyłu. no chyba , że przed lustrem"


Ah, takie komplementy sa fajne, mrrr... :)



Ojej, ten kompelement ciagle mi sie podoba, kurde, ze tez nigdy nikt mi takiego nie sprawil :[

xkrzysiekx - Śro 11 Lip, 2007

Cytat:
Ojej, ten kompelement ciagle mi sie podoba, kurde, ze tez nigdy nikt mi takiego nie sprawil :[

wszystko przed Tobą

abominacja - Czw 12 Lip, 2007

ja ostatnio usłyszałam, że jestem najładniejszą koleżanką s. jaką j. miał okazję poznać. nie wiem tylko czy koleżanki s. są takie brzydkie czy po prostu jestem tak wykurwiście piękna :faja:
alfa - Czw 12 Lip, 2007

nerka napisał/a:
,,jesteś taka ładna, że aż żal Cie brać od tyłu. no chyba , że przed lustrem"
zabawne że przy rodzinie z tym wyskoczył, niezły klient :lol: a tak poza tym to mogą podobać się różne części ciała w tej drugiej osobie...pisuje do mnie gościu, któremu podobają się moje stopy :wink: . niedawno byłam z fajnym facetem i jak leżałam wyciągnięta to usłyszałam apropo moich pleców, że ładnie się światło na nich załamuje, jest fotografikiem... nie ma reguły.
xkrzysiekx - Czw 12 Lip, 2007

alfa napisał/a:
usłyszałam apropo moich pleców, że ładnie się światło na nich załamuje

wykurwisty komplement :D

Nieja - Czw 12 Lip, 2007

Cytat:
usłyszałam apropo moich pleców, że ładnie się światło na nich załamuje

Masz szklane plecy?

alfa - Czw 12 Lip, 2007

kościste, wyglądam jak cholerna anorektyczka, jeszcze trochę i zniknę, ale na razie jestem :lol: jakoś się trzymam.
Anonymous - Czw 12 Lip, 2007

alfa napisał/a:
usłyszałam apropo moich pleców, że ładnie się światło na nich załamuje

kifoza/lordoza/skolioza :?:
ja bym się obraził,chyba że
Nieja napisał/a:
Masz szklane plecy?

:wink:

alfa - Czw 12 Lip, 2007

nie obrażam się o byle gówno, choć jestem zodiakalnym raczkiem. Wyrwało mu się, bo to nie było zamierzone :lol: ogólnie jest w porządku, udałam że nie usłyszałam, a tak poza tym to wydało mi się miłe. Mój ostatni facet był malarzem i wiem, że oni tak specyficznie patrzą na świat.
Norma-Jean - Czw 12 Lip, 2007

Cytat:
nie obrażam się o byle gówno, choć jestem zodiakalnym raczkiem.

to wszysto tłumaczy

Xiao Mei - Czw 12 Lip, 2007

Moje ostatnie najlepsze komplementy byly od mojego wykladowcy, kilkanascie minut nawijki, dal rade, narazie nic go nie przebilo..
QkiZ - Sob 21 Lip, 2007

ja ostatnio sypie swojej dziewczynie sporo komplementów, bo dziewczyna jest za mało dowartościowana. poniżej normy.
Zwierz@k - Sob 21 Lip, 2007

i tylko dlatego? ja tam sypie, bo lubie, poza tym jestem po prostu szczery.
Nieja - Sob 21 Lip, 2007

Cytat:
ja tam sypie, bo jestem po prostu szczery


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group