PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - komplementy

nerka - Nie 30 Kwi, 2006
Temat postu: komplementy
czy lubicie słyszeć?
mówić?
jak je prawić by nie popaść w banalnosć itp,
i najmilszy/najśmieszniejszy/najciekawszy komplement w waszym życiu

(prackę piszę) :D

szaber - Nie 30 Kwi, 2006

pewnie, że lubię!!
Mój ukochany aktualnie mówi mi codziennie, że nawet jak moja wysypka nie zejdzie do końca życia to i tak będę pięknie wyglądać.
Wysypkę mam na dekolcie,plecach,brzuchu i nogach :faja: i już kurwicy dostaje - wcale nie wyglądam pięknie.

szaber - Nie 30 Kwi, 2006

vanillia77 napisał/a:
zwłaszcza że otaczają mnie sami wredni ludzie

mi ostatnio "przyjaciółka" powiedziała, że dziwi się iż pracuje jako telemarketer z taką wadą wymowy... :roll: co dziwne, ja przez 23 lata swojego życia nie zauważyłam żebym miała jakieś problemy z wysławianiem się.

Blekit - Nie 30 Kwi, 2006

rzadko prawię komplementy, ale zawsze są szczere
lubie tez je slyszec, bo kto nie lubi?

Czerwony Beret - Nie 30 Kwi, 2006

Sa git jeżeli są szczere ...
hodei - Nie 30 Kwi, 2006

Szaber to ja ci naprawdę zazdzroszczę mężczyzny. Moja druga połowa zapomniała juz dawno o istnieniu czegoś takiego jak komplementy i gdyby nie koledzy bardziej świadomi jakie to dla kobiety ważne to dawno bym już umarła z nadmiaru kompleksów i poczucia niedocenienia.
Kazdy lubi słyszeć bo jak komplement szczery to ego podbudowuje. Ja usłyszałam najlepszy pod swoim adresem od jednego 90-letniego staruszka z parasolką na przystanku autobusu nr 31. Ow pan powiedział mi że jestem niezwykle podobna do jego pierwszej miłości sprzed 70 lat i zadko spotyka się panienki urodziwe tak jak pół wieku temu i cieszy się ze dzieki mnie przeszłość mu się przypomniała. Od tego czasu jestem dumna z archaicznego typu urody :)

nerka - Nie 30 Kwi, 2006

ja usłyszałam wczoraj, ze wyglądam jak wokalista pro-di-dżi :lol:
jak myslicie- powinnam juz skoczyć z mostu? :mrgreen:

Jules Winnfield - Nie 30 Kwi, 2006

mam dość cyniczno-ironiczne podejście do życia, więc często i w komplemencie tejże przewrotności/ironii się doszukuję - ale chyba każdy od czasu do czasu lubi od spoko osoby coś miłego usłyszeć ;)
a mówię komplementy tylko jak serio tak myślę i wiem, że warto - bo akurat w tym wypadku nie ma co strzępić języka

szaber - Nie 30 Kwi, 2006

nerka napisał/a:
ja usłyszałam wczoraj, ze wyglądam jak wokalista pro-di-dżi
jak myslicie- powinnam juz skoczyć z mostu?

oj tak...


hodei napisał/a:
Szaber to ja ci naprawdę zazdzroszczę mężczyzny.

no faktycznie ciągle coś miłego od Niego słyszę.

Anonymous - Nie 30 Kwi, 2006

jak zwykle...

Jules Winnfield napisał/a:
mam dość cyniczno-ironiczne podejście do życia, więc często i w komplemencie tejże przewrotności/ironii się doszukuję - ale chyba każdy od czasu do czasu lubi od spoko osoby coś miłego usłyszeć ;)
a mówię komplementy tylko jak serio tak myślę i wiem, że warto - bo akurat w tym wypadku nie ma co strzępić języka


;)

WZT - Nie 30 Kwi, 2006

lubie sluchac i lubie je prawic
Łajek - Nie 30 Kwi, 2006

Mi tam ego podniosl komplement, jak kolezanka powiedziala mi ze mam slodka sperme :P
Overlord - Nie 30 Kwi, 2006

ja nie lubię, bo wydaje mi się, że ktoś się podlizuje,
a lizostwa nie dzierżę, co innego jeśli ktoś, np. szanuje to czego dokonałem. W sumie, może dlatego komplementy mnie troche wkurwiają, bo staram się być skromny i gdy ktoś mi mówi komplement mam ochote odpowiedzieć "nie pierdol"....
Patrząc z drugiej strony, sam czasami prawię komplementy, ale tylko dziewczynom.

Mihau - Nie 30 Kwi, 2006

lubie,ale cholernie niezrecznie sie wtedy czuje zawsze. glupio mi i nie wiem jak zareagowac :roll:
Prawic tez lubie i lubie patrzez jak ta druga osoba tez sie zatyka hehe :P

Angel Of Death - Nie 30 Kwi, 2006

Mihau napisał/a:
lubie,ale cholernie niezrecznie sie wtedy czuje zawsze. glupio mi i nie wiem jak zareagowac :roll:
Prawic tez lubie i lubie patrzez jak ta druga osoba tez sie zatyka hehe :P

dokładnie :p

mootyl - Nie 30 Kwi, 2006

raczej tak.
komplementy sa swietne, zwlaszcza jezeli ktos doceni trud, jaki sie wlozylo w swoj wyglad. aj.
i przyjemnie jest uslyszec "o. chyba schudłas":)
nie lubie natomiast jak ktos ciagle powtarza jeden komplement. bo to peszy i w koncu zaczyna irytowac lekko.
no.

baka - Nie 30 Kwi, 2006

przewaznie tak.miło jest na sam poczatek dnia usłyszec cos milego od kumpla z klasy, typu "ślicznie wygladasz ,nowa bluzka?" mimo ze koszulka juz dawno znoszona ;)
natomiast z mówieniem komplementów to mam czasem taka faze ze obawiam sie ze ta osoba odbierze to jako podlizywanie się itp

cykcyk - Pon 01 Maj, 2006

vanillia77 napisał/a:
mają śliczny sweterek, świetnie dobrane dodatki


Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu are so biutifullllllllllllll :kiss:

alutka - Pon 01 Maj, 2006

Cytat:
i przyjemnie jest uslyszec "o. chyba schudłas"Smile


o tak, to mój ulubiony komplement :)

andersen - Pon 01 Maj, 2006

laski i boye lecą na kompelemnty chyba... że masz bmw to mówi samo za siebie ;-) bez zbędnych pierdów :D
askar - Czw 04 Maj, 2006

uwielbiam komplementy... ale ktora kobieta ich nie lubi?

najczesciej slysze ze mam ładne zęby...
a pierwszy komplement jaki uslyszalam to od pani doktor jak mialam 3 latka, powiedziala mi ze jak dorosne to nogi bede miala zgrabne...
moj byly facet jak go do tej pory pytam jak tam jakas kolezanka jego wyglada to mi odpowiada: ładna, ale nie tak ładna jak ty.. i mowi to takim tonem bym przypadkeim sobie nie pomyslala ze mowi nieprawde.

nerka - Czw 04 Maj, 2006

ja naprzykład na komplementy reaguje jak dzikus. Nie umiem słuchać ich poprostu, a jeśli już to wolę usłyszć coś w klimacie ,,dobrze sie czuje w twoim towarzystwie", ,,lubie twoją obecnosć", itp, niz te dotyczace wyglądu.
Ale uczę się, a jako, że dobry nauczyciel to połowa sukcesu ;) ...

wariat - Wto 16 Maj, 2006

ostatnio na jakiejś imprezie jakaś laska powiedziala do mnie że słodki jestem :D teraz to sie do mnie troche przykleiło i mówią do mnie słodki :mrgreen:
nerka - Śro 17 Maj, 2006

kumpel ostatnio do swojej dziewczyny (przy jej matce i rodzinie)

,,jesteś taka ładna, że aż żal Cie brać od tyłu. no chyba , że przed lustrem"

ogólna konsternacja, a potem to już tylko:
:lol:

askar - Śro 17 Maj, 2006

nerka napisał/a:
,,jesteś taka ładna, że aż żal Cie brać od tyłu. no chyba , że przed lustrem"

hehheeh
fajne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group