PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

qweta - Śro 25 Lut, 2015

https://www.facebook.com/...028?sk=timeline
spaf_antynazi - Śro 25 Lut, 2015

Za stary jestem na te stronę... Same 16-17 typiary.....
ZŁY PUNKS - Śro 25 Lut, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
Za stary jestem na te stronę... Same 16-17 typiary.....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
michał ze wsi 2 - Sob 28 Mar, 2015

Instruktor dziś wspominał,jak nietypowo zakończyło się zapoznanie jego znajomego z babką w parku.Wziął ją w krzakach,gdzie położyła się w gówno.Później odprowadził ją na autobus ale nic nie powiedział że ma na plecach przylepione.I tak pojechała do domu do Rogowa. :grin:
Ps.Coś dziś jakiś ponury dzień.Wiechu śpiący,Jaruzel też przyjebany,Roman wkurwiony,ja też nie najweselszy...Dopiero pod wieczór się trochę poprawiło.A u Ciebie Spawantynazi co słychać?

ZŁY PUNKS - Nie 29 Mar, 2015

qweta napisał/a:
https://www.facebook.com/pages/Szukam-PunkaPunk%C3%B3wy/638235372961028?sk=timeline
no coz zagubione te punki i samotne ze chcą kogos poznac przez gownofejsa w morde az smutnooooooooooooooo mi się zrobiło !!!!!!!!!!!
michał ze wsi 2 - Czw 14 Maj, 2015

ZŁY PUNKS napisał/a:
o coz zagubione te punki i samotne ze chcą kogos poznac przez gownofejsa w morde az smutnooooooooooooooo mi się zrobiło !!!!!!!!!!!

I co ?Zapoznałeś już jakąś na fejsie?...

ZŁY PUNKS - Czw 14 Maj, 2015

nie posiadam gównofejsa :bananik:
michał ze wsi 2 - Czw 14 Maj, 2015

Może do telewizji powinieneś to zgłosić?Może jaką nagrodę by dali albo medal...?
Ps.Kojarzysz może gościa-Wojtek Ugrewicz?Na you tube miał kupę muzyki,a wygląda na to,że wszystko skasował?Ciekaw jestem dlaczego?Może umarł?Co myślisz...?

Mysia - Czw 12 Paź, 2017

Mojego ostatniego chłopaka poznałam przez znajomą. Kiedy ze sobą zerwali (a mnie od dawna się podobał) zadałam mu kilka pytań, m.in. czy mnie przytuli, pocałuje itd. Odpowiedzi były twierdzące, więc zaczęłam dalej ciągnąć temat, aż zaczęłam z nim chodzić :p
spaf_antynazi - Czw 12 Paź, 2017

ciekawe kiedy zajdziecie :P
ZŁY PUNKS - Pon 06 Lis, 2017

spaf_antynazi napisał/a:
ciekawe kiedy zajdziecie :P
chyba zajdą ale na przystanek autobusowy kurwa takie tematy to w Bravo były kiedys :wall:
spaf_antynazi - Wto 07 Lis, 2017

Gimby nie znają... (chyba)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group