PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Sposob na zapoznanie sie...

Punkowa - Czw 22 Lip, 2010

"Laska podobasz mi się.Nie spie#dol tego.Rzuć jakieś drobne na wino..." tekst kumpla powiedziany do naprawdę fajnej dziołchy ;) dostał 20 zł i jej nr tel :rotfl:
Old Crewman - Czw 22 Lip, 2010

Punkowa napisał/a:
"Laska podobasz mi się.Nie spie#dol tego.Rzuć jakieś drobne na wino..." tekst kumpla


Ja jebię, suchar powtarzany od stu lat.

ko0niu - Czw 22 Lip, 2010

:eeek:
heroina - Czw 22 Lip, 2010

Punkowa napisał/a:
dostał 20 zł i jej nr tel :rotfl:
:wall:
Zigi - Czw 22 Lip, 2010

To jutro uderzam w miasto i podbijam do wszystkich lasek "dorzuc na wino i chodźmy sie ruchać!" jak on dostał 20 to ja pewnie 50 :lol:
BadMotherfucker - Pią 23 Lip, 2010

Zigi napisał/a:
To jutro uderzam w miasto i podbijam do wszystkich lasek "dorzuc na wino i chodźmy sie ruchać!"


Wbrew pozorom najprostsze sposoby są najlepsze i najskuteczniejsze :faja:
Średnio statystycznie (też ich nie lubię) ok. 90% kobiet o różnicy wieku +/-5 lat chce uprawiać z Tobą seks

gooy - Pią 23 Lip, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
Średnio statystycznie (też ich nie lubię) ok. 90% kobiet o różnicy wieku +/-5 lat chce uprawiać z Tobą seks

brzmi jak z tych glupawych poradnikow podrywacza

Punkowa - Pią 23 Lip, 2010

Old Crewman napisał/a:
Ja jebię, suchar powtarzany od stu lat.
Moze i suchar ale podziałał xD
BadMotherfucker - Sob 24 Lip, 2010

gooy napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
Średnio statystycznie (też ich nie lubię) ok. 90% kobiet o różnicy wieku +/-5 lat chce uprawiać z Tobą seks

brzmi jak z tych glupawych poradnikow podrywacza


Czytujesz je? :lol:

suchy693 - Wto 09 Lis, 2010

Najlepiej podrywac w bibliotece publicznej na dobre ksiazki to działa i najlepsze są okularnice . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mecenas - Wto 09 Lis, 2010

można w spożywczaku na nietypowe artykuły żywnościowe :lol:
suchy693 - Wto 09 Lis, 2010

Mecenas napisał/a:
można w spożywczaku na nietypowe artykuły żywnościowe :lol:
No co ty raz próbowalem na wafelki niskokaloryczne to laska wcisneła mi ptasie mleko za 2zeta i jakos tak spojrzała że ......................huj z tego wyszło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :> :>
ko0niu - Wto 09 Lis, 2010

:lol: :lol: :lol: padłem. Czy ten sklep to była biedra? Wnioskuję po ptasim mleczku za 2 zł....moja babcia lubi takie prezenty robić mi na urodziny, święta....
suchy693 - Wto 09 Lis, 2010

ko0niu napisał/a:
:lol: :lol: :lol: padłem. Czy ten sklep to była biedra? Wnioskuję po ptasim mleczku za 2 zł....moja babcia lubi takie prezenty robić mi na urodziny, święta....
No nie zgadłes był to typowy sklepik osiedlowy a te ptasie mleczko to były raptem 2 paluchy czekoladowe firmy E.Wedel ,można nadal je kupic wszedzie za 2 zety :razz: :jupi:
marek32 - Nie 12 Gru, 2010

Ja używam jednego sposobu w różnych wariacjach, najlepiej sprawdza się np. w autobusie:

Siedząc w autobusie widziałem fajną dziewczynę, wdziałem, że też zwróciła na mnie uwagę ale nie gapiłem się jakoś specjalnie. Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel. Wieczorem napisała mi sms a na drugi dzień byliśmy już na kawie:) Pomysł z http://sagio.pl/ - myślę, że to zadziała na większość dziewczyn - wykorzystałem go ze 3 razy z powodzeniem:).

SantaClaus - Nie 12 Gru, 2010

marek32 napisał/a:
Ja używam jednego sposobu w różnych wariacjach, najlepiej sprawdza się np. w autobusie:

Siedząc w autobusie widziałem fajną dziewczynę, wdziałem, że też zwróciła na mnie uwagę ale nie gapiłem się jakoś specjalnie. Jak wysiadałem dałem jej karteczkę na niej napisałem „masz śliczny uśmiech, zapraszam na kawę jak będziesz miała ochotę zadzwoń” i podałem swój numer Tel. Wieczorem napisała mi sms a na drugi dzień byliśmy już na kawie:) Pomysł z http://sagio.pl/ - myślę, że to zadziała na większość dziewczyn - wykorzystałem go ze 3 razy z powodzeniem:).



Coś mi tu reklamą śmierdzi :bejzbol:

BadMotherfucker - Pon 13 Gru, 2010

Tymbardziej, że identyczny pomysł był parę stron wcześniej :razz:
Anonymous - Pon 13 Gru, 2010

u nas klienci jak sie kelnerka spodoba zostawiaja na serwetce nr tel i imie swoje i wkladaja pod szklanke. Ponoc to lepsze niż napiwek. Ja tam wole kase od pajacow :)
Zigi - Wto 14 Gru, 2010

pewnie zaden nie probowal, oni nie sa slepi
AdolfSHITler - Pią 04 Mar, 2011

zaczaiłem sie na nią w parku a pozniej poszło wszystko szybko..młotek ,głowa przeciągnięcie w krzaki
Rotten82 - Sob 05 Mar, 2011

a ruchanie? co z ruchaniem? :geek:
cat lady - Pon 14 Mar, 2011

no faceci maja dziwne sposoby na zapoznawanie sie,raz po koncercie podbija do mnnie dryblas w irokezie i ani be ani me tylko wali prosto do mnie i mnie caluje. :zdziwienie: w sumie sie zleklam bo mialam telefon w reku i myslalam ze mi decydent chce go zajebac.widocznie moj romantyzm nie siega tak wysoko. :lol:
Foxy 68 - Pon 14 Mar, 2011

dobrze,ze nie zapodał ci od razu do paszczy, to byłby zonk dopiero.
BadMotherfucker - Pon 14 Mar, 2011

Foxy 68 napisał/a:
dobrze,ze nie zapodał ci od razu do paszczy, to byłby zonk dopiero.


:lol: :lol: :lol:

Takie ślimaki są dobre - bez ceregieli, albo jest fajnie albo wypierdalać :cool:

cat lady - Pon 14 Mar, 2011

Foxy 68 napisał/a:
dobrze,ze nie zapodał ci od razu do paszczy, to byłby zonk dopiero.


alez to byl kurwa elokwentny zart .uhuhu :old:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group