PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - DEZERTER

Agresor - Wto 29 Sie, 2006

nc napisał/a:
natomiast nigdy nie rozumialem i nie zrozumiem fenomenu skandala

Ja też nie wiem o co chodzi. A dezertera lubie zajebiście, szczególnie "Ile procent duszy" oraz "Mam kły, mam pazury". Na ostatniej płycie też znajduje kilka dobrych kawałków.

amen - Wto 29 Sie, 2006

Ja o ostaniej płycie sie nie wypowiem, bo nie słyszałem nic poza tytułowym kawałkiem :wink:
Przede wszystkim "Ile procent duszy?" i "Mam kły mam pazury", po częście też "Decydujące starcie" (choć okładka to porażka, w środku jedynie fajnie zrobiona, trochę jak "Czarzly" Regimentu).

Tim Finnegan - Wto 29 Sie, 2006

Fenomen Skandala polega na tym, ze Robal ma tak zjebany glos, ze ja pierdole. Skandal tez mial charakterystyczny glos, a nie skrzeczal jak zarzynany osiol.
Marguz - Wto 29 Sie, 2006

ziemia jest płaska wgniata w fotel muzycznie. Fur Mich oczywiście
xkrzysiekx - Wto 29 Sie, 2006

ja nie mam awersji do wokalu Robala ani jakiejś nadmiernej sympatii do wokalu Skandala.natomiast uważam "Underground out of Poland" za jedną z najbradziej zajebistych i najwazniejszych płyt polskiego punk rocka, choć przeciez pierwotnie ukazała się w USA.
Stanzberg - Śro 30 Sie, 2006

Dezerter wymiata, ale do pewnego momentu - już Blasfemia i Wszyscy przeciwko wszyskim to nie to...z późniejszych rzeczy - byłem fanem płyt Ile % duszy i Deuter, ale z biegiem czasu już mnie nie porywają. Ostatnich produkcji kompletnie nie trawię, nie trafia to do mnie zupełnie.
xkrzysiekx napisał/a:
uważam "Underground out of Poland" za jedną z najbradziej zajebistych i najwazniejszych płyt polskiego punk rocka
No i pierwsza EPka - klasyka.
Anonymous - Śro 30 Sie, 2006

xkrzysiekx napisał/a:
uważam "Underground out of Poland" za jedną z najbradziej zajebistych i najwazniejszych płyt polskiego punk rocka, choć przeciez pierwotnie ukazała się w USA.


dokładnie. dla mnie bomba.

drSic - Nie 03 Wrz, 2006

DEZERTER zajebisty jest!
3-4-5 - Pon 04 Wrz, 2006

Cytat:
uwazam "Underground out of Poland" za jedna z najbardziej zajebistych i najwazniejszych plyt polskiego punk rocka


to najlepszy krazek Dezertera i jednoczesnie najbardziej poszukiwany w wersji orginalnej przez polskich kolekcjonerow :D

SickZiggy - Pon 04 Wrz, 2006

nielegalny zabójca czasu! a płyta ile procent duszy jedna z lepszych,zgadzam się ze Stanzberg'iem. ( nie,nie podlizuje się 8) )
Stanzberg - Pon 04 Wrz, 2006

SickZiggy napisał/a:
płyta ile procent duszy jedna z lepszych,zgadzam się ze Stanzberg'iem. ( nie,nie podlizuje się 8) )

Spoko, jakoś strząsnąłem tę ślinę ;-)
To była 1. płyta dezerterzaków jaką usłyszałem, więc mam sentyment, ale po latach nie przekonuje mnie w stu procentach (duszy).

Zwierz@k - Pon 04 Wrz, 2006

"kiedyś to była jeszcze muzyka, to nie to co w naszych czasach..."
choc wsumie w pamięc zapadła mi tylko kasetka " Ziemia jest plaska" i pamietam, ze niektore numery dawąły po dupie...

Stanzberg - Pon 04 Wrz, 2006

Zwierz@k napisał/a:
"kiedyś to była jeszcze muzyka, to nie to co w naszych czasach..."

O kurva, teraz to nawet ja strzelę focha, ostatnio to modne :-D He, he.
Ale.......bombardowanie niecelne, nie jestem aż tak starożytny, wczoraj mi dwa-sześć stuknęło.

Zwierz@k - Wto 05 Wrz, 2006

przykro mi, nie znam sie/nie przepadam na/za "punkowej/ą klasyce/ką" - mozecie mnie zlinczowac i odpisac 10 ptk. z legitki....
Stanzberg - Wto 05 Wrz, 2006

Zwierz@k napisał/a:
mozecie mnie zlinczowac i odpisac 10 ptk. z legitki....

Dziesięć punktów????? Zabrać mu legitę i spalić - natychmiast! ;-)
he he, nie rozumiem, jak można nie dostawać orgazmu przy takich kawałkach jak: Plakat, Ku przyszłości, Poroniona generacja czy Spytaj milicjanta.....
Super są też archiwalne nagrania, jak grali jeszcze jako SS-20. Szczególnie polecam kawałek Szpanerzy - który jest wprawdzie coverem, ale z godnym uwagi, autorskim tektem :-)
To co grają teraz, niestety raczej nie ma już tego kopa.

Zwierz@k - Wto 05 Wrz, 2006

Stanzberg napisał/a:
To co grają teraz, niestety raczej nie ma już tego kopa.


i do tego wlasnie odnosilo sie to:

Zwierz@k napisał/a:
"kiedyś to była jeszcze muzyka, to nie to co w naszych czasach..."


a co do:

Stanzberg napisał/a:
lakat, Ku przyszłości, Poroniona generacja czy Spytaj milicjanta.....

To się zna, lubi szanuje. Szlagiery. Ale pelną plytke przekatowałem tylko wymienione juz " Ziemia jest płaska". Jak narazie mam kilka innych kapel, zktorymi chce sie zapoznac - jak mnie coś weźmie to i reszte pościągam, a jak sie spodoba - to kupię.

dexter_m - Czw 07 Wrz, 2006

A ja się szykuje na koncercik, grają u mnie w KK 22 września, muszę sięw bioety zaopatrzyć ( całe 12 zł :mrgreen: )
ss-20 - Pią 22 Gru, 2006

Zapraszam na forum Dezertera
http://www.zespoldezerter.fora.pl/index.php , istnieje ono od jakiś kilku godzin:), także prosze o pomoc w rozkręceniu go , napiszcie jak wam się podoba, no i zachęcam do udzielania się
pozdrawiam

666 - Pią 22 Gru, 2006

Stanzberg napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
uważam "Underground out of Poland" za jedną z najbradziej zajebistych i najwazniejszych płyt polskiego punk rocka
No i pierwsza EPka - klasyka.


I na dobra sprawe tylko tyle Dezertera mi wchodzi, ale za to bez nawilżu :twisted:
W sumie jedna z pierwszych punkowych kapel jakie słyszałem i skoro słucham takiej muzy do dzisiaj to mówi to chyba samo za siebie.

texpolar - Pią 22 Gru, 2006

Underground out of Poland i Kolaboracja II <-- płyty jak na polski punk GENIALNE. niestety reszta jakaś niemrawa :roll:
Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

no coz... jedni nie maja sluchu, inni gustu.
texpolar - Pią 22 Gru, 2006

suicide punk napisał/a:
no coz... jedni nie maja sluchu, inni gustu.


idź pan w chuj

Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

lepiej wytlumacz mi co jest niemrawego w np. ile procent duszy i dlaczego druga kolaboracja /duzo slabsza od pierwszej/ niemrawa juz nie jest.
texpolar - Pią 22 Gru, 2006

gusta.
Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

bezpieczna odpowiedz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group