PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - DEZERTER

xkrzysiekx - Pią 12 Gru, 2008

kawałek pewno znają, ino tekst wyleciał z głowy, mimo że jeden z forumowiczów ma fragment w opisie ;)
Marguz - Pią 12 Gru, 2008

hmm, no dziwne byłoby wydaje mnie się jakby nie znali, nawet kumple zagorzałe grindy znają
xkrzysiekx - Pią 12 Gru, 2008

a co, grindowcy nie sluchaja Dezertera? przeciez nawet H 407 nagralo kawer "Szwindla" :)
Marguz - Pią 12 Gru, 2008

no nie wiem, grindowcy słuchają grindu ;) poza tym wiele kapel nagrało kawałki dezertera dla potrzeb płyty, a czy słuchają kto to wie
T85 - Nie 26 Lip, 2009

No do Dezertera nic nie mam bo jest bardo fajnym zespołem który już swoje zrobił dla Polskiego Punka i tego im nikt już nie zabierze :)
xkrzysiekx - Nie 26 Lip, 2009

Marguz napisał/a:
no nie wiem, grindowcy słuchają grindu ;) poza tym wiele kapel nagrało kawałki dezertera dla potrzeb płyty, a czy słuchają kto to wie

c`mon, Dezerter to jedno z pionierow ostrego punka w Polsce - każdy rozsądny grindowiec zdaje sobie sprawe z ich zasług, i mimo iz perkusista nie grał nigdy blastów to konkretne temponagrań np. z "Underground Out of Poland" wzbudza szacunek :0 nie tlyko H407 coverowalo Dezertera, takze death/grindowe Parricide (ci z kolei "Spytaj policjanta")

zaslug Dezertera nei sposob przecnic, natomaist to co robia dzis...coz, sa w zasadzie obecnei rockowym zespolem i tyle

Marguz - Nie 26 Lip, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
c`mon, Dezerter to jedno z pionierow ostrego punka w Polsce - każdy rozsądny grindowiec zdaje sobie sprawe z ich zasług, i mimo iz perkusista nie grał nigdy blastów to konkretne temponagrań np. z "Underground Out of Poland" wzbudza szacunek :0 nie tlyko H407 coverowalo Dezertera, takze death/grindowe Parricide (ci z kolei "Spytaj policjanta")

ale Krzysiu nie wyłuszczaj mi takich rzeczy bo ja naprawdę o tym wiem, piszę sobie z przymrużeniem oka

yang - Śro 25 Lis, 2009

Nie słucham Dezertera już od lat kilku. Mam ich jedną płytę koncertową . Płyt studyjnych jakoś nietrawię. :)
Hamel - Śro 25 Lis, 2009

yang napisał/a:
Nie słucham Dezertera już od lat kilku. Mam ich jedną płytę koncertową . Płyt studyjnych jakoś nietrawię. :)


wydali jakąś koncertówkę? :shock:

chyba, że masz na myśli dvd z brudstoocku 04?

Majcher - Pon 15 Mar, 2010

Z początku głos robala mnie drażnił xD Od paru miesięcy mi się przestawiło ;D śmiało moge powiedziec, że siedzą w ścisłej czołówie polskiego punka. Kocham ten zespół kurwa :twisted:
lubieto77 - Pon 15 Mar, 2010

yang napisał/a:
Płyt studyjnych jakoś nietrawię. :)
też nie strawię, ale ogółem tak czy siak niezła kapela.
kitanotakeshi - Sob 03 Kwi, 2010

Stary DEZERTER mnie rozwala, ale od kiedy zmienili wokalistę nie mogę ich słuchać, facet jest fatalny
Rotten82 - Sob 03 Kwi, 2010

niektóre z nowych kawałków mnie męczą swoim przekombinowaniem, ale ogólnie jedna z najlepszych polskich kapel!
hogata - Nie 04 Kwi, 2010

w sumie jedna z najważniejszych,ale i moich ulubionych kapel,głównie dzięki tekstom. nie mówię,że piosenki punkowe mają traktować tylko o okrutnym systemie itepe itede,ale czasami kiedy słucham jakiś żenad o pankrokowych dziewczynach ,nocnym życiu i ćwiekach napisanych na poziomie osiedlowych składów czy piotra kupichy to właśnie kapele typu dezerter przywracają mi wiarę w muzykę
toxicgirl - Wto 06 Kwi, 2010

DEZERTER jest genialny ! Uwielbiam go słuchać :smile:
Misikuta - Wto 25 Maj, 2010

mają tyle zajebistych kawałków, że mogę spokojnie powiedzieć że to moja ulubiona kapela :lol:

nowsze płyty...no cóż, nie można grać zajebiście po wsze czasy :hmm:

a te koncertówki z Underground out of Poland :bananik:

Nikodem15 is back! - Wto 25 Maj, 2010

Trochę się narażę na epwno ale mnie jakoś nie rpzkeonują do końca. Oczywiście lubię ich muzykę i cenię za postawę do epwnego momentu, ale nigdy mnie ich twórczość nie zachwyciła...
wawrzon - Śro 26 Maj, 2010

Mnie też... lubię czasami posłuchać blasfemii, ale najlepsze ich dokonania mam na tribucie. Nie jestem, nie byłem i nie będę fanem.
Hamel - Śro 26 Maj, 2010

Jestem, byłem i będę fanem.

Czekam na jesienny album

:punk:

Misikuta - Śro 26 Maj, 2010

te nowe płyty to już nie to samo ale jestem pozytywnie nastawiony :mrgreen:

nie ma to jak totalna prowizorka, chrypiący wokal skandala i jakość jakby nagrywane to było tosterem, dla mnie to jest (było) najlepsze w Dezerterze :razz:

Hamel - Śro 26 Maj, 2010

A ja wolę wokal Robala, co nie zmienia faktu, że ostatnie płyty nie były zbyt dobre - o ile "Nielegalny zabójca czasu" zawiera kilka godnych uwagi utworów, o tyle "Decydujące starcie" jest dla mnie totalną klapą. "Ziemia jest płaska" niszczy, ale minęło 12 lat... :misiek:
Stanzberg - Śro 26 Maj, 2010

Skandal śpiewał tak dawno temu, że ten etap stracił na znaczeniu, w świetle reszty dokonań.
Nie potrafię wskazać słabej płyty, przesłuchałem dziś prawie wszystkie, i każda ma w sobie to "coś".
Band wybitny. Muzycznie i tekstowo :!: Jako jedni z niewielu pokazują jak się powinno pisać teksty dające do myślenia niepopadając w pankrokowe klisze, i ideologiczne agitki.

Nikodem15 is back! - Śro 26 Maj, 2010

Właśnie dla mnie wciąż za dużo tej ideologii w Dezerterze, nie twierdzę, że tekstów nie mają celnych i jadowitych, ale razi mnie trochę ich idealizm i mówienie "co amsz robić by być wolnym", które im też się zdarza. Tekstowo cenię ich jednak niżej niż Karcer, Prawdę czy Profanację...
Stanzberg - Czw 27 Maj, 2010

Tak, mnie też czasem odrobinę razi ich idealizm, wolę jednak przemyślenia zgorzkniałych cyników, ale to kwestia gustu.
Te teksty bardzo dobre, i już. :mrgreen:

Eywa - Śro 02 Cze, 2010

Poznałam ich dzięki 'Beets of freedom'.
'Pałac' jest nieziemskim utworem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group