PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - DEZERTER

texpolar - Pią 22 Gru, 2006

podważasz moją wiedze, na temat muzyki Dezertera?
Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

mozliwe, ze to kwestia zle uzytego przez ciebie slowa, ale nie mam wyboru. gust gustem, owszem wiele rzeczy moze sie nie podobac, ale powiedziec ze takie ile % duszy albo mam kly mam pazury jest niemrawe to nieporozumienie.
texpolar - Pią 22 Gru, 2006

Nie dla każdego Sex Pistols to legendy.
Analogicznie do Dezertera- nigdy nie przepadałem za tą kapelą. Pierwszą ich płyte jaką usłyszałem byla Kolaboracja II i cholernie mi się spodobała. Próbowałem paru innych, ale tylko Underground out of Poland potrafi przejść przez moje głosniki obok K II.

Anonymous - Pią 22 Gru, 2006

sex pistols to banda chuja ;) a do innych albumow dezertera sprobuj sie jeszcze kiedys zabrac, bo niemrawe bynajmniej nie sa /a przynajmniej wiekszosc/. omijaj tylko ostatni albo ew. 2 ostatnie.
xkrzysiekx - Pią 22 Gru, 2006

texpolar napisał/a:
tylko Underground out of Poland potrafi przejść przez moje głosniki

bo to po porstu ich najplesza płyta.ale KolaboracjaII? przeciez to słabe jest, nawet sam zespół się tej płyty wstydzi, bo jest zle wyprodukowana.ale pierwsza Kolaboracja daje rade

hellcat - Pią 22 Gru, 2006

Daaawno nie słuchałam, ale jakbym już miała coś sobie zapuścić to najprędzej byłby to właśnie Underground of Poland. A co do zespołu to cóż...Zespół legenda i tyle do mówienia.
100% Hate - Sob 23 Gru, 2006

xkrzysiekx napisał/a:
ale KolaboracjaII? przeciez to słabe jest, nawet sam zespół się tej płyty wstydzi, bo jest zle wyprodukowana.ale pierwsza Kolaboracja daje rade

Mi się ta płyta zajebiście podoba. Może muzycznie nie jest to jakiś majstersztyk, za to klimat ma bardzo specyficzny, którego nigdy potem nie udało się im powtórzyć na żadnej płycie.

xkrzysiekx - Sob 23 Gru, 2006

100% Hate napisał/a:
klimat ma bardzo specyficzny, którego nigdy potem nie udało się im powtórzyć na żadnej płycie.

to prawda - instrumentalna "KolaboracjaII /III" to nadal mistrzostwo, a brzmienie jest rzeczywiście dośc niezwykłe. plus hiciarski "Rejestr wariatów" :P

texpolar - Sob 23 Gru, 2006

xkrzysiekx- Kolaboracji II słucham z reguly tylko z ojcowskiego winyla, ostatnio na mp3 i jak dla mnie nie ma porównania. kipi "tamtym" czasem i tyle..
Lira - Sob 23 Gru, 2006

underground out of poland! to jest to! :D
ss-20 - Pon 25 Gru, 2006

Co do "Kolaboracji II" to na początku była to dla mnie jedna ze słabszych płyt, ale z czasem się osłuchałem, takie kawałki jak: "Rejestr wariatów", "Jesteśmy tacy sami". "Co oni nam dają", czy "Fabryka" jak dla wymiatają. pozdro.
farfocel - Pon 30 Cze, 2008

dwa koncerty zaliczone na nieznaniu tej kapeli.
jeden z gagą, plagiatem 199 i zielonymi zabkami w wiatraku
a drugi na dniach rudy gdize ksu jeszcze było.
pozytywnie ;)

Zwierz@k - Pon 30 Cze, 2008

super? a nie opowiesz nam ile piw wypiłeś i z kim?
Kaczma - Pon 30 Cze, 2008

z naziolami a potem spuscilen im wpierdol :!:
Myr - Pon 30 Cze, 2008

Kaczma napisał/a:
potem spuscilen im wpierdol

...a potem się obudziłem :lol:

farfocel - Śro 02 Lip, 2008

Zwierz@k napisał/a:
super? a nie opowiesz nam ile piw wypiłeś i z kim?


dzieki tym koncertom mialam ochote siegnac po plyte i jej przesluchać, teksty są dobre, wokal okej, muzyka też dobra
co kogo obchodza wypite piwa? o.o

Abaddon- - Czw 06 Lis, 2008

Mnie wokal Robala totalnie nie pasuje, Skandal był o niebo lepszy!
Zwierz@k - Pią 07 Lis, 2008

a se właśnie odświeżam "Ziemia jesta plaska" - MISZCZOSTWO!
czadnoise - Pią 07 Lis, 2008

Abaddon- napisał/a:
Mnie wokal Robala totalnie nie pasuje, Skandal był o niebo lepszy!


Tu sie zgodzę. Stare nagrania ze Skandalem , są dla mnie bardziej przekonujące. Mimo wszystko Dezerter jest pewnym symbolem muzyki punkrockowej w naszym kraju ze Skandalem czy bez grają ciągle tak samo i poruszają podobne tematy, chociaż nie lubie tematyki o niejedzeniu mięsa bo kaszany nie znoszę ale kiełbę wpatrzoszę. Ogólnie kapela spoko ostatnio duzo słucham zmazy niektórzy twierdzą, że sa podobni do Dezertera ale dla mnie to zupełnie inna bajka.

mechlin - Pią 07 Lis, 2008

w pewnych momentach zmaza owszem do dezertera podobna jest.
czadnoise - Pon 10 Lis, 2008

mechlin napisał/a:
w pewnych momentach zmaza owszem do dezertera podobna jest.


no w pewnych tak, ale w ten sposób mozna porównywać wszystkie kapele, no może wokal troche podobny ale w zestawieniu obok siebie zupełnie inny...

Stachu - Czw 11 Gru, 2008

Ah ten Dezerter..... NIech ktos mi pokaze jakiegos punka z polski ktory nie zna tekstu do piosenki Burdel. Niemozliwe.....
Zwierz@k - Czw 11 Gru, 2008

ja nie znam.
Anonymous - Pią 12 Gru, 2008

kurczę, ja też tego nie znam, choć dezerter w moim kanonie jest.
Stanzberg - Pią 12 Gru, 2008

Teraz to ja się dziwię, że nie znacie tego kawałka, bo został wydany w ilości chyba 70.000 kopii na kasecie Silvertonu "Jak powstrzymałem III wojnę światową czyli nieznana historia Dezertera", potem wznowiona na płycie i jeszcze uwieczniona na filmie "Nie ma zagrożenia": nagranie z Jarocina.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group