PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Koledzy vs. Dziewczyna

Lewa - Czw 29 Lis, 2012

Cyb napisał/a:
Jak z dziewuchami się witam żółwikiem to też zasługuje na wpierdol? :)
nie :D
Nie chce tu wyjść na feminazistkę, tylko chodzi mi o to, że na byle jakie "cześć" zasługuję :eeek:

Cyb - Czw 29 Lis, 2012

A no to oczywista sprawa, nie sądziłem, że są jeszcze tacy ludzie, choć może to jest tak, że jest im po prostu głupio - chuj wie, ale są jacyś nieobstrzaskani i wolą się zgrywac
Szymix - Czw 29 Lis, 2012

To dziewczyna podobno wg sawłar wiwru powinna sama wyciągnąć rękę :old: :old:
Lewa - Czw 29 Lis, 2012

sawuar wiwr mówi też o tym, że to osoba podchodząca do grupy/dołączająca się do grupy ma za zadanie przywitać się pierwsza :twisted: jebać savoir vivre, nieważne, to i tak jest objawa chamstwa podchodzić do każdego typa po kolei a do mnie nie... nie sądzisz?
Mecenas - Czw 29 Lis, 2012

ja mam zwyczaj witać się z każdym, ale kilka razy spotkałem się z dziwną reakcją, dziewczyna z ociaganiem podała rękę, niemalże z niechęcią, jakby podanie jej ręki znaczyło że traktuje ja jak faceta
ZŁY PUNKS - Czw 29 Lis, 2012

Ja tam mówie CZEŚC i z głowy .
FRED K. - Pią 04 Sty, 2013

Wybór jest prosty - Koledzy. :cool:
BiskupCzasu - Pon 25 Lut, 2013

a teraz już całkiem na poważnie bo bardzo prawdopodobne że to może być MIŁOŚĆ!

http://allegro.pl/show_item.php?item=3057844212

ja wybieram dziołszkę :old:

pojebka - Sob 05 Paź, 2013

Zalozylam tu konto chyba tylko dlatego, zeby sie w tym temacie wypowiedziec :misiek: Dla mnie chujowe jest stawianie drugiej polowki/kumpli na pierwszym msc. kompromis. Przerabialam to z milion razy, gadalam o wolnosci i zaufaniu w zwiazku, a i tak konczylo sie "Twoi znajomi sa wazniejsi niz ja" "idziesz chlac i nie wiem co tam robisz". Wybieralam znajomych:
cykcyk napisał/a:
nie chodzilo o to, ze koledzy sa wazniejsi, ale o wolnosc, ktora sobie bardzo cenie.

BiskupCzasu - Pon 07 Paź, 2013

bardzo to słodkie! wychodzi na to że chyba ty nosisz spodnie w tych związkach :misiek:
pojebka - Pon 07 Paź, 2013

ymm dzieki ;D
Parsifal88 - Wto 15 Paź, 2013

nie ma co poświęcać kumpli dla dziewczyny, bo sytuacja kiedyś się może odwrócić o koleś zostanie na lodzie
beny - Czw 21 Lis, 2013

Wychodze z tego założenia żeby znaleść sobie dziewczyne która będzie i twoim najlepszym kumplem i dziewczyną :)
michał ze wsi 2 - Wto 17 Gru, 2013

beny napisał/a:
Wychodze z tego założenia żeby znaleść sobie dziewczyne która będzie i twoim najlepszym kumplem i dziewczyną :)

Bardzo dobry pomysł. :lol: .

michał ze wsi 2 - Śro 18 Gru, 2013

...Jest tych dziewczyn pełno,u nas np.tu panienka na wydaniu,tam nauczycielka panna z dzieckiem,dalej Tereska,pełno!Każda jest ładna,każda praktyczną panią,pierze,gotuje,sprząta,owocuje,tylko krzyczy czasem.Nie wierzysz to przyjedź.Znaleźć dziewczynę nie jest tak trudno,można zapoznać w sklepie,można u lekarza.Pochodzić trochę,znaleźć wspólne mianowniki i oświadczyć swoje zamiary względem niej.
Zdarzają się smutne wypadki,osobiście prosiłem kiedyś o jedną rękę ale mi odmówiła.Wstyd mi było jak cholera.Wziąłem się jednak w garść i poszukałem innej.Z korzyścią zresztą,bo w sumie nie jest tak źle...

KoDeR76 - Nie 19 Sty, 2014

Jak to mój kumpel z pracy mówi - "Baby to są chuje." (z góry przepraszam czcigodne panie z forum, to tylko cytat)

Ja straciłem przez ostatnie 13 lat (tyle trwał związek, a właściwie to jeszcze prawie trwa) sporo kumpli, a bo dziewczyna a potem żona była najważniejsza. Faktem jest że później to już mi się nie chciało tak imprezować jak gdy się miało dwadzieścia parę latek. No a teraz nie ma kumpli, żona zwiała z ostatnim z nich hehe. Trzeba żyć dalej, i układać klocki od nowa tym razem może nieco inaczej :mrgreen:

Spróbować znaleźć złoty środek, albo to pierolić.

Jeszcze mi żona kurde glany stare do śmieci wywaliła to już było przegięcie, ale są nowe hie hie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group