PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

suchy693 - Wto 22 Mar, 2011

dzisiaj 2 piwa żywe wypiłem ,zimne dobre :bananik:
ko0niu - Śro 23 Mar, 2011

Cytat:
koniu, we wrocławiu koło wyspy słodowej.
takoż i ozzobir.

zapraszamy ;-)


Teraz wasza kolej przyjechać do nas, ja się boje jeździć do was bo zawsze wyjeżdżam jako gorszy człowiek. Krzyże w lodówce, ukryte pokłady wódki na balkonie i paliwo rakietowe dodawane do jedzenia to na dłuższą metę nie dla mnie :lol:

conflict666 - Śro 23 Mar, 2011

Ja tylko zlotego bazanta,gdyz z polskich piw tylko jakis brok jest dostepny,no chyba ze na lewo od tirowcow wtedy tylko tyskie niestety maja tylko puszki(zgrzewka 300 koron okolo 130 pln!!!).A dawniej .........pamietam super pifko Patrycjusz jechalo sie do browaru gdanskiego(od 15 lat go nie ma),bo swierzy byl,to przed okresem pasteryzacji Gdanskie tez bylo ok,pozniej pamietam bodajrze Kristal takie male i trzeba bylo uwazac przy otwieraniu coby cale nie wyjebalo w kosmos ,nastepnie Lech zanim sie zjebal,Specjal obecnie wspomniane Tyskie.Teraz Bazant rzadzi miodzik,w knajpach Kozel i Staropramen ,ale to wydatek rzedu 60 koron za sztuke wiec nieczesto.Z Monty Pythona jeszcze cytat ,,Szwedzkie piwo jest jak canoe-kurewsko blisko wody,,
heroina - Śro 23 Mar, 2011

ko0niu napisał/a:
Teraz wasza kolej przyjechać do nas, ja się boje jeździć do was bo zawsze wyjeżdżam jako gorszy człowiek. Krzyże w lodówce, ukryte pokłady wódki na balkonie i paliwo rakietowe dodawane do jedzenia to na dłuższą metę nie dla mnie :lol:
sezon balkonowy się kończy, możesz bezpiecznie przyjeżdżać. jotpedwa Cię obroni jakbyco
Rotten82 - Śro 23 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
dzisiaj 2 piwa żywe wypiłem ,zimne dobre

raz w życiu piłem i zapamiętałem, że jest niedobre i w chuj drogie ;/

ko0niu - Czw 24 Mar, 2011

3.88 zł w przyzwoitych sklepach, ulubione piwo mojej ukochanej. Ja też uważam, że jest dobre ale to chyba kwestia gustu. Jeszcze AMBER NATURALNE jest dobre z tych niepasteryzowanych co się stosunkowo niedawno pojawiły. Widziałem tylko w puszce i o dziwo napój pity nawet prosto z niej nie jebie puszką jak przypuśćmy warka czy inny żywiec.
Dzemu - Czw 24 Mar, 2011

Odnosnie nie pasteryzowanych polecam KASZTELAN NIE PASTERYZOWANY - naprawde smaczny.
Mecenas - Czw 24 Mar, 2011

wczoraj zupełnie przypadkowo wypiłem lubuskie zielone, ciut za słodkie, ale na pewno sięgne jesze raz
suchy693 - Pon 28 Mar, 2011

2 wypiłem mniam :cancan:
Surmen - Pon 28 Mar, 2011

btw, uchy masz pw :razz:
suchy693 - Pon 28 Mar, 2011

Surmen napisał/a:
btw, uchy masz pw :razz:
zachodze w głowe o co ci chodzi ,moze jakaś podpowiedż :mrgreen: :>
Surmen - Pon 28 Mar, 2011

kuźwa, sory, klawiaturę mam cała w syfie,w dodatku tak,że kilku studentów bym wyżywił, przpraszam, miało być Suchy :roll:
Stanzberg - Wto 29 Mar, 2011

Testuję na bieżąco różne gatunki piw, i stwierdzam, że najlepszy stosunek jakości do ceny ma Łomża i Perła.
Mecenas - Wto 29 Mar, 2011

i tu się z kolegą zgodzę, od kilku lat mimo różnych nowości na rynku jestem wierny łomży, perle i ciechanowi, jak nie ma któregoś z tych browarów to lech ujdzie , reszta to siki które pijam bez smaku dla napierdolenia się
Stanzberg - Wto 29 Mar, 2011

Właśnie, zapomniałem o Ciechanie jeszcze.

Kiedyś lubiłem Tyskie, ale wtedy nie wiedziałem jeszcze jak powinno smakować piwo.

Szymix - Wto 29 Mar, 2011

Jak browar dla smaku to tylko z małych lokalnych browarów :!:
Aneta - Wto 29 Mar, 2011

okocim jest ok a to masówka
electropunk - Sob 02 Kwi, 2011

heroina napisał/a:
koniu, we wrocławiu koło wyspy słodowej.
takoż i ozzobir.

zapraszamy ;-)


a gdzie dokladnie jest ten sklep?
akurat mieszkam blisko wysp a nie bardzo wiem gdzie jest taki sklep w tych rejonach

Marchin - Sob 02 Kwi, 2011

electropunk napisał/a:
a gdzie dokladnie jest ten sklep?


Róg Rydgiera/Brodatego. Wpisz w google mape "wrocław drink hala"

electropunk - Sob 02 Kwi, 2011

już odnaleziony - możliwe że mam bliżej niz do piwoszka ale to już jest mniej wazne gdyż drink hala ma do zaoferowania zdecydowanie bardziej bogaty asortyment no i w związku z tym iż jest samoobslugowa można dlużej sie zastanowić ktore wybrać piwo
suchy693 - Wto 05 Kwi, 2011

:punk:
suchy693 - Czw 14 Kwi, 2011

zakupiłem tego 10 butelek :wall:
BadMotherfucker - Czw 14 Kwi, 2011

Sprawozdanie poproszę jak zakończysz konsumpcję
suchy693 - Czw 14 Kwi, 2011

no więc wypiłem 4 wiecej nie dam rady ,smak dobry nie do opisania ,tylko zimne pijta prosto z lodówki :roll:
Nikodem15 is back! - Pon 09 Maj, 2011

Lech jest ok ale znudził mi się i zasmakowała mi Warka, zarówno normalna jak i Strong. Chyba jedyne piwo, które w wersji puszkowej naprawdę ok smakuje. Żubr jest tani i poczciwy.

A pił ktoś taki wynalazek jak piwo "Żywe"?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group