PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Piwo!!!

wawrzon - Sob 29 Maj, 2010

Nie macie po tym piwie ostrego kaca i ostrej sraki ? Mi domowe smakowało, ale później cierpiałem :) BARDZO
ko0niu - Sob 29 Maj, 2010

A ja powiem, że z chęcią bym popróbował ale jakoś zniechęca mnie perspektywa jechania przez całą Polskę ok 10 godzin żeby się do Zwierza na browar wprosić :razz:
Zwierz@k - Sob 29 Maj, 2010

wawrzon napisał/a:
Nie macie po tym piwie ostrego kaca i ostrej sraki ? Mi domowe smakowało, ale później cierpiałem :) BARDZO

absolutnie, zadnych dolegliwosci. kiedys nam sie wydawalo ze tak, ale pozniej okazalo sie ze sami sobie wkrecalismy. Kac jak po kazdym :bananik:

ko0niu napisał/a:
A ja powiem, że z chęcią bym popróbował ale jakoś zniechęca mnie perspektywa jechania przez całą Polskę ok 10 godzin żeby się do Zwierza na browar wprosić :razz:

ojtam ojtam, niesraj cyną, niektórych rzeczy nie da się kupić ;-)

Zigi - Śro 02 Cze, 2010

jak mam siano to jakieś pszeniczne burżujstwa z piwoteki na osiedlu, a jak mam mało to obojętne co byle klepało i było tanie- w aro na osiedlu mam ciągle jakieś promocje stylu "Dock za 1zł tydzien po terminie ważności" a wczoraj to przed exploited skoczyliśmy do znajomej knajpy co jest chwilowo w remoncie mieli Kega całego otwartego i musieli go wylać no to piwko po 2zł było tylko stać musieliśmy bo krzesła powynoszone już
wawrzon - Śro 21 Lip, 2010

Jasne piwa, dojrzewające w beczkach, wymagają klarowania, by usunąć z płynu zawiesinę drożdżową i zazwyczaj robi się to, dodając kuruk - rodzaj kleju rybnego uzyskiwanego z niektórych ryb, głównie z jesiotra. Przechwytuje on zanieczyszczenia i sprowadza je na dno.

Prawda czy fałsz :D ?
Piwo nie jest wegepozitif ?

magdalenik - Śro 21 Lip, 2010

wawrzon, gratuluje refleksu z tym karukiem ;)


nazik, oni chyba dość często dostają takie pytania.
a dzwoniła koleżanka. (ja pisałam kiedyś do pana od majonezu ;) )
a inna koleżanka (100% wegan, zero skór, nawet leki bez żelatyny czy laktozy, nie spożywa produktów, które zawierają śladowe ilości jajek czy laktozy, segreguje śmieci, nie używa reklamówek, kosmetyki tylko nie test. na zwierzętach... itd - więc jej ufam bezgranicznie) ma info, że karuku już się nigdzie nie stosuje.
jak ona pije spokojnie piwo, to ja też.
bo ignorancji u niej się nie uświadcza :)

wawrzon - Śro 21 Lip, 2010

Nie słyszałem o tym wcześniej to piszę. Zaciekawił mnie temat i czekałem właśnie na wypowiedź Magdy, bo o żywności to ona wie wszystko. Mi to np nie przeszkadza wcale, ale dobrze wiedzieć.


Ostatnio warka czerwona nabrała w mych ustach smaku - nigdy nie myślałem że to takie fajne piwko.

heroina - Śro 21 Lip, 2010

mi zaczęła smakować jak w tunelu w kielcach ją sprzedawali z kija za 2,5zł
magdalenik - Śro 21 Lip, 2010

wawrzon, do wiedzenia wszystkiego to mi bardzo daleko, ale miło, że o mnie pomyślałeś :razz:


w razie gdybyś miał inne żywieniowe wątpliwości - służę, w miarę możliwości :razz:

ko0niu - Śro 21 Lip, 2010

magdalenik napisał/a:
a inna koleżanka (100% wegan, zero skór, nawet leki bez żelatyny czy laktozy, nie spożywa produktów, które zawierają śladowe ilości jajek czy laktozy, segreguje śmieci, nie używa reklamówek, kosmetyki tylko nie test. na zwierzętach... itd


Nie byłbym w stanie dźwigać krzyża kryształowo czystego 100% vegan terror. :shock:
Leki bez żelatyny i laktozy, wyrzekanie się foliowych toreb = to już przesada i utrudnianie sobie życia na siłę.

Mecenas - Śro 21 Lip, 2010

ko0niu napisał/a:
magdalenik napisał/a:
a inna koleżanka (100% wegan, zero skór, nawet leki bez żelatyny czy laktozy, nie spożywa produktów, które zawierają śladowe ilości jajek czy laktozy, segreguje śmieci, nie używa reklamówek, kosmetyki tylko nie test. na zwierzętach... itd


Nie byłbym w stanie dźwigać krzyża kryształowo czystego 100% vegan terror. :shock:
Leki bez żelatyny i laktozy, wyrzekanie się foliowych toreb = to już przesada i utrudnianie sobie życia na siłę.

jak to chłopaki z H2O spiewają: " noone said it`s gonna be easy"

Edith - Pon 20 Gru, 2010

Hmm, moje ulubione to na pewno Łomża niepasteryzowana, albo litewski Svyturys Ekstra.
BadMotherfucker - Pon 20 Gru, 2010

Edith napisał/a:
Łomża niepasteryzowana


Bodajże najgorsze pitne cholerstwo jakiego miałem okazję próbować :zygi:

bladaczka - Wto 21 Gru, 2010

a ja nie lubię piwa :oops: wypiję jak jestem w knajpie ale nie przepadam :oops:
zachariasz - Wto 21 Gru, 2010

bladaczka napisał/a:
a ja nie lubię piwa :oops: wypiję jak jestem w knajpie ale nie przepadam :oops:


:lol:

Jak pijesz tanie wino to szacun :punk:

zachariasz - Wto 21 Gru, 2010

Ostatnio burżuazja, piję Calsbergi :faja:
Promocja w biedronce 2.20 z 3.40 :bananik:
Nie wiem dlaczego bo jakośc 1 klasa

suchy693 - Wto 21 Gru, 2010

miód w gębie !!!! :bananik:
Kaczma - Wto 21 Gru, 2010

suchy693 napisał/a:
miód w gębie !!!!

prawda
i brok sambor jest rownie dobry

bladaczka - Śro 22 Gru, 2010

zachariasz napisał/a:
bladaczka napisał/a:
a ja nie lubię piwa :oops: wypiję jak jestem w knajpie ale nie przepadam :oops:


:lol:

Jak pijesz tanie wino to szacun :punk:
kiedyś owszem,teraz rzadko :razz: czasem piwo,ale wolę inne alkohole np.miód pitny z tesco (za 16zł :razz: )
zachariasz - Śro 22 Gru, 2010

bladaczka napisał/a:
zachariasz napisał/a:
bladaczka napisał/a:
a ja nie lubię piwa :oops: wypiję jak jestem w knajpie ale nie przepadam :oops:


:lol:

Jak pijesz tanie wino to szacun :punk:
kiedyś owszem,teraz rzadko :razz: czasem piwo,ale wolę inne alkohole np.miód pitny z tesco (za 16zł :razz: )


dziewczyno, muszę kiedyś się ustawić na melanż bo widzę że nie masz na co kasy wydawać :glupek: :lol:

Stanzberg - Śro 22 Gru, 2010

suchy693 napisał/a:
Obrazek miód w gębie !!!! :bananik:
:old: Otoż to!
Dzemu - Śro 22 Gru, 2010

Czarnuch to jest czarnuch. Duma warmi i mazur.
BadMotherfucker - Śro 22 Gru, 2010

Co roku jak jeżdżę do Wrześni (okolice Poznania) mam okazję napić się piwa z miejscowego browaru "Fortuna".
Jeśli mam być szczery to nie piłem lepszej zupy chmielnej z nalewaka niż tam ! Ceny nieznam bo my dostajemy talony na te piwo ale sądzę że w granicach 3 zł



MAJSTERSZTYK :!:

Szymix - Śro 22 Gru, 2010

Z Fortuny jest jeszcze Fortuna Czarna, to dopiero majstersztyk
BadMotherfucker - Śro 22 Gru, 2010

Właśnie to cholerstwo najbardziej mi nie pasuje :mad: - Taka kawa z prądem
Ogólnie polecam Srebrnego i Złotego Smoka :bananik:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group