PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Horrorpunk

ema_CC - Pon 10 Kwi, 2006

Horrorpunk to dobre klimaty no wiec nie można zapomnieć o starych dobrych Misfitsach, skoro to oni zapoczątkowali ten kierunek, a teledyski mi na przykład dostarczają dobrej zabawy, no smieszne są po prostu, a niektóre Lolity i zdzirliderki które znam twierdzą że to jest "gorsze niż >Milczenie owiec<" (tylko że film nie jest straszny). UHm więc pozdro dla wielbicieli horrorpunka :)
Maciek - Pon 10 Kwi, 2006

[quote"]Penis Fly Trap [/quote]
Jak wiadomo albo niewiadomo wokalistka Dinah Cancer robiła wcześniej świetną robote w 45 Grave.

Blondas77 - Sob 13 Maj, 2006

Ujdzie, niejestem wielkim "fanem" (?) tej muzyki, ale pare KAWAŁKÓW da się posłuchać.
Stanzberg - Wto 05 Wrz, 2006

Misfits to chyba najbardziej zajebista kapela jaką znam (może na równi z Motorheadami i Clash), wszystkie ich płyty to niesamowita dawka energii i specyficznego humoru. Ich teledyski są świetnym podkreśleniem muzy, polecam. Słyszałem też solową płytę Michaela Gravesa, ale nie robi takiego wrażenia, Misfitsi lepsi.
Z horrorpunka to znam jedynie rodzimą gwiadzdę Miguel & The Livin' Dead- i to również jest w porządku (choć byłem na jednym koncercie, który był porażką...).

xkrzysiekx - Wto 05 Wrz, 2006

Miguel & The Living Dead :faja: 8)
saudi - Wto 05 Wrz, 2006

http://www.crimson-ghosts.de - niemiecka formacja - ich debiutanki album "LEAVING THE TOMB" wymiata. (zdecydowanie slychac inspiracje Misfits-a z Graves-em na wokalu , choc Danzig nie odchodzi w niepamiec). Niedawno ukazala sie kolejna plytka na ktora juz mam chrapke ;) A co do samego Misfits-a - poprostu klasyka :)
666 - Pon 11 Gru, 2006

Ostatnio natknąłem się na to
http://www.soundclick.com...m?bandID=110484
I nie powiem, pod wrażeniem jestem. Tylko skąd dorwać tego więcej?

Anonymous - Pon 11 Gru, 2006

Misfits,Balzac,Crimson Ghosts - więcej nie kojarze jakoś :?
saudi - Pon 11 Gru, 2006

The Other 138% Horrorpunk prosto z Niemiec

http://www.the-other.de ; http://www.myspace.com/theother

KonPunk - Wto 12 Gru, 2006

Polecam The Blitzkid, Shadow Reichstein, Devil Whorehouse(tu mała ciekawostka-otóż tę formację na wskroś Hp tworzą kudłacze z norweskiej kapeli black-metalowej Gorgoroth :lol: )
i wydane przez Fiend Force składanki "This is Horrorpunk" vol I i II.

obv - Wto 12 Gru, 2006

calabrese polecam gorąco

http://www.calabreserock.com/

3-4-5 - Czw 14 Gru, 2006

Misfits byl zajebisty zwlaszcza z Danzingiem a SAMHAIN (projekt Danziga w klimacie Misfits - gdyby ktos nie wiedzial) to byl moid dla uszu. Zreszta solowa tworczosc Danziga to rowniez kawal dobrej muzy. Natomiast wszystkie inne grupy probujace nasladowac Misfits to mozna o kant dupy rozbic. Japonski Balzac sa smieszni i na dluzsza mete meczacy a Crimson Ghost po prostu kiepscy. Zreszta po chuj sluchac jakies kopi ktore nigdy nie doscigna ojcow tej muzyki.
saudi - Czw 14 Gru, 2006

3-4-5 napisał/a:
Zreszta po chuj sluchac jakies kopi ktore nigdy nie doscigna ojcow tej muzyki.


ok tak wiec dzis wypierdalam 3/4 plyt i kaset ktore posiadam (troche tego bedzie wiec chetnych zapraszam :twisted: ). dzieki za uswiadomienie :lol:

Stanzberg - Pią 15 Gru, 2006

3-4-5 napisał/a:
Zreszta po chuj sluchac jakies kopi ktore nigdy nie doscigna ojcow tej muzyki.


Po chuj w ogóle słuchać pankroka, skoro Sex Pistols, Sham i Ramones wyczerpali temat?
:D
Rewolucja się skończyła, czas do łóżek. :!:

666 - Sob 16 Gru, 2006

Popieram, Blitzkid jest w pyte :D .
Anonymous - Czw 21 Gru, 2006

3-4-5 napisał/a:
Japonski Balzac sa smieszni i na dluzsza mete meczacy
Nie wiem czy są śmieszni ale płytke z Misfitsami wydali.
Anonymous - Czw 21 Gru, 2006

horrorpunk? nie, dziekuje.
hellcat - Pon 01 Sty, 2007

KonPunk napisał/a:
(tu mała ciekawostka-otóż tę formację na wskroś Hp tworzą kudłacze z norweskiej kapeli black-metalowej Gorgoroth )

:lol: :lol: :lol: Polecam serdecznie owy zespół. Perkusista chyba walnął flachę, zasiadł przy garach i zaczął napierdalać we wszystko, co przed nim stało. No i ten diaboliczny wokal...Jednak są zespoły, których nie da się nie pamiętać :D

A HP lubię.

3-4-5 - Śro 03 Sty, 2007

Browar napisał/a:
Nie wiem czy sa smieszni ale plytke z Misfitsami wydali.


ta plytka to ep-ka na ktorej Balzac coveruja Misfits i vice versa.....i jest najslabsza plyta obok plyty z coverami pt."Project 1590" jaka ukazala sie pod szyldem Misfits. a pozatym w tys skladzie czy obecny Misfits to mozna jeszcze nazywac Misfits?

666 - Śro 03 Sty, 2007

Teraz jak dla mnie nazywanie tej kapeli MISFITS jest jakimś nieporozumieniem.
Stanzberg - Śro 03 Sty, 2007

Faktycznie, nurkują w mule blisko dna od jakiegoś czasu.
nielegalna - Sob 27 Sty, 2007

Ja tam lubię. Np. Horrorpops jest spoko ((;
Aneta - Sob 27 Sty, 2007

Misfits, no i moze jeszcze Miguel
ogólnie nie moja bajka

Stanzberg - Sob 27 Sty, 2007

Ja za Misfitsów spokojnie dałbym się pociąć. :P
666 - Sob 27 Sty, 2007

Ja siebie pociąć to bym pewnie nie dał. Prędzej kogoś innego :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group