PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Horrorpunk

Przybysz - Czw 01 Wrz, 2005
Temat postu: Horrorpunk
co sądzicie o tym kierunku? Pomijając już najsławniejszą kapele HP Misfits, słyszałem ostatnio wiele więcej zespołów w tym klimacie. Naprzykłąd kapele The Other, mister monster według mnie dają radę. Co sądzicie o samej muzyce i klimacie jaki prubuje zbudować większość tego typu zespołów poprzez stroje makijaże i lekki szoł na koncertach??
Jules Winnfield - Czw 01 Wrz, 2005

Zajebisty i genialny gatunek, ale raczej mało "konkretnych" zespołów. Ale poza Misfitsami ;) polecam jeszcze Balzac no i Antiworld, świetnie kapele. Polecone przez przybysza The Other też fajne i daje radę.
Składanka This Is Horrorpunk też miała kilka niezłych kawałków, ale miałem problemy ze znalezieniem szerszej twórczości prezentowanych kapel, a na podstawie 1go kawałka nie oceniam, jakby ktoś miał szerszą kolekcję takich kapel to prośba o kontakt na priv. ;)

Łajek - Czw 01 Wrz, 2005

vanillia77 napisał/a:
w ogóle mi nie leży :?

Jules Winnfield - Czw 01 Wrz, 2005

A szoł jest zajebisty choćby w wydaniu naszego polskiego Miguela, ale oni łączą to jeszcze z gotykiem i psychobilly i są jednym wogóle z najlepszych i najbardziej odkrywczych polskich zaspołów i zamiast odtwarzać dzielnie zagranicę tworzą coś nowego... Ja się raczej ;) nie maluję, ale mi nie przeszkadzają wymakijażowane zespoły, o ile nie staje się to komiczne ;)
siwa - Czw 01 Wrz, 2005

vanillia77 napisał/a:
w ogóle mi nie leży Confused

Arbuz - Czw 01 Wrz, 2005

misfits klasa, pozatym miguel na zywo fajna sprawa....wiecej raczej nie znam
majKel - Czw 01 Wrz, 2005

z tego nurtu polecam bardzo CALABRESE . kawał dobrej muzyki.
QkiZ - Czw 01 Wrz, 2005

Mam pytanie: ale po co ten horror :?: Dlaczego ludzi kręci tandeta rodem z amerykańskich horrorów :?:
Koniu - Czw 01 Wrz, 2005

a dlaczego ludzi kręci ochujały digitalhc?
Jules Winnfield - Czw 01 Wrz, 2005

bo nie każdego jara tandeta w stylu DHC, tylko podchodzi do muzy z przymróżeniem oka i akurat taki temat i takie - lekko humorystyczne - ujęcie tego tematu mu pasuje
Jules Winnfield - Czw 01 Wrz, 2005

hehe Koniu uprzedziłeś mnie więc - piwo :D :mrgreen:
Koniu - Czw 01 Wrz, 2005

upomne się... ;)
Blekit - Czw 01 Wrz, 2005

i love MISFITS (77-83), z reszty horrorpankowych kapel słyszałem niewiele i ogólnie bardzo róznie, ale w sumie żadna nie podeszła mi tak, abym ją choćby zapamiętał
MS - Czw 01 Wrz, 2005

Ja tez cenie Misfitsow, chociaz sie do nich nie modle ;-)
cykcyk - Pią 02 Wrz, 2005

Misfits - jedna z moich ulubionych kapel. Pozatym malo HP slucham, ale lubie i cenie gatunek.
kaczyryj - Sob 03 Wrz, 2005

eeeee, widzialem misfits w zeszle wakacje i nie pamietam cwiekow. Zostalem oszukany?
Wygladali normalnie, zagrali fajny koncert.

Koniu - Sob 03 Wrz, 2005

Jeśli chodzi o horrorpunka, to oprócz Misfitsów słyszałem tylko The Other, szczerze mówiąc...Lubie hp, może ostatnio nie słucham zbyt często, ale plasuje się napewno w mojej czołówce. Kiedyś zabijałem się misfitsami konkretnie :faja:
QkiZ - Sob 03 Wrz, 2005

Koniu napisał/a:
a dlaczego ludzi kręci ochujały digitalhc?

Bo punk już nie żyje.
Jules Winnfield napisał/a:
bo nie każdego jara tandeta w stylu DHC

Znam gorszą tantetę. Ale nie ogranicznam się muzycznie jak Wy.

Koniu - Sob 03 Wrz, 2005

QkiZ napisał/a:

Bo punk już nie żyje.


no to po kij tu siedzisz? papa

To czy sie ograniczamy, to akurat nie wiesz, bynajmniej w moim przypadku jest inaczej. Poza tym, jeśli chodzi już o ograniczenie muzyczne, to nie ma ono nic wspólnego z gustami którymi się kieruje. A DHC to gówno! 8)

QkiZ - Sob 03 Wrz, 2005

Koniu napisał/a:
no to po kij tu siedzisz?

Ot tak dla jaj.
Koniu napisał/a:
A DHC to gówno!

No i to Twoje zdanie. I nie zamierzam z nim dyskutować.

Przybysz - Sob 03 Wrz, 2005

http://www.horrorpunk.friko.pl/
Zapraszam tutaj. Dla zaciekawionych polecam

cykcyk - Sob 03 Wrz, 2005

QkiZ napisał/a:
Znam gorszą tantetę. Ale nie ogranicznam się muzycznie jak Wy.


Malo kto sie tu ogranicza muzycznie. I przestan w koncu uogolniac i sie wywyzszac bo Ci wpierdole bana pajacu i tyle bedzie Twojego siedzenia na forum punkowym.

QkiZ - Sob 03 Wrz, 2005

No nie wiem kto tu się wywyższa w tej chwili. "Pragnienie władzy zawsze było silniejsze od sprawiedliwości". :roll:
QkiZ - Czw 24 Lis, 2005

Wrzosek napisał/a:
kalkulatora casio

rotfl, wystukaj mi coś na tym kalkulatorze.

QkiZ - Pią 25 Lis, 2005

to była ironia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group