PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Discharge

Arbuz - Wto 16 Sie, 2005
Temat postu: Discharge
dla mnie zdecydowanie najwazniejsza kapelka drugiej fali punkrocka, najlepszy brytyjski hcpunk, lykam po prostu wszystko co udalo im sie wydac, pozatym apokaliptyczny klimat i wogle miodzio, a Hear Nothing... to jedna z najlepszych plyt (jezeli nie najlepsza) jaka slyszalem.....lubicie?
siwa - Wto 16 Sie, 2005

moze nie szaleje za nimi tak jak Ty ale słucham :P
Anonymous - Wto 16 Sie, 2005

probowalem pare razy sluchac ale niczym mnie nie przyciagnelo... raczej zmuszalem sie zeby doczekac do konca albumu.
michass - Wto 16 Sie, 2005

Parę kawałków dobrych, poza tym mam tak jak najter ;)
Maciek - Wto 16 Sie, 2005

discharge is gay
m. - Wto 16 Sie, 2005
Temat postu: Re: Discharge
Arbuz napisał/a:
dla mnie zdecydowanie najwazniejsza kapelka drugiej fali punkrocka, najlepszy brytyjski hcpunk, lykam po prostu wszystko co udalo im sie wydac, pozatym apokaliptyczny klimat i wogle miodzio, a Hear Nothing... to jedna z najlepszych plyt (jezeli nie najlepsza) jaka slyszalem.....lubicie?

discharge to ty masz w majtkach

soql

Tp - Wto 16 Sie, 2005

moge dopisac do listy nieslyszanych jeszcze kapel
Arbuz - Wto 16 Sie, 2005

m. napisał/a:
discharge to ty masz w majtkach

soql

ic sie na skłot wymondrzac LEWAKU

Xiao Mei - Wto 16 Sie, 2005

Arbuz napisał/a:
lubicie?

jasne 8)

cykcyk - Wto 16 Sie, 2005

Meczace bardzo. Nie lubie
PiteR - Śro 17 Sie, 2005

LBdK napisał/a:
milion razy lepsze od cieniasow z disorder


:?: :?: :?: :?: :?: gupi?

Arbuz - Śro 17 Sie, 2005

discharge to tylko pierwszy sklad z Calem....swoja droga wydali cos z tym typem z Varukersow? bo to moze smiesznie brzmiec
PiteR - Śro 17 Sie, 2005

LBdK napisał/a:
podeszli do sprawy w taki sposob, ze chyba nawet fani mogli byc wkurwieni



No bo o to w disorderze chodzilo.drunk punk rules !!! :D

Łukasz BdK - Czw 18 Sie, 2005

PiteR napisał/a:
LBdK napisał/a:
podeszli do sprawy w taki sposob, ze chyba nawet fani mogli byc wkurwieni



No bo o to w disorderze chodzilo.drunk punk rules !!! :D

piter ja widzialem kilka kapel grajacych pod wplywem i bylo ok. to nie o to chodzi. oni wtedy w svojsicach jakiegos typa z lapanki na perke wzieli i sprawiali wrazenie jakby sami nie znali wlasnych numerow. a grali o takiej porze (sobota wieczór), ze naprawde mozna bylo wpuscic wowczas kapele normalnie podchodzaca do grania.

Anonymous - Nie 21 Sie, 2005

discharge to nie taka pierwsza lepsza kapela bo nie dość, że zazwyczaj jest wymieniana jako reprezentant punka 82 (nie wiem, czy trafiliście na coś takiego, zawsze, jak ktoś pisze że np. słuchał ostrego punka to pisze, że "słuchał kapel w stylu gbh, exploited i discharge"). A panowie stamtąd jeśli się nie mylę mieli jako pierwsi irokezy (jeśli jestem w błędzie to prosze wyprowadźcie mnie)
zajebiste+klasyka :D 8) :lol:

lolicka - Pią 21 Kwi, 2006

A ja wole demo z 1977 roku.
amen - Pią 21 Kwi, 2006

Dla mnie klasyka.
revin - Pią 21 Kwi, 2006

ikona :faja:
Maciek - Pią 21 Kwi, 2006

hm ostatnio widziałem jakiegoś skejciucha w bluzie z czymś jakby przeróbką okładki (tej u arbuza) - zamiast napisu Discharge - Spitfire no i gołąb ucięty do połowy - o co chodzi, co sie stao?
3-4-5 - Śro 30 Sie, 2006

nowy krazek (ep) Discharge - Beginning of the end - trzyma poziom i o to chodzi!
Stanzberg - Śro 30 Sie, 2006

Protest to survive i Hear nothing.... ostatecznie może być, ale nie da się przy tym onanizować :-(
texpolar - Pon 23 Paź, 2006

założyłem o tej kapeli nie przeglądając wcześniej formum- sorry za bałagan jakby co.

co do Discharge- poznałem tą kapele z pomocą ojca- niemałą miłością z młodości. Do dziś śmiagam w fioletowym sweterku po ojcu z napisami z tyłu i przodu "Discharge". ;)
Kapela ze strony muzycznej po prostu powala. Często, np. po darciu mordy Wattiego warto puścić Discharge. Kapela z jajem, gra mocno, szybko i na temat.
Jedyny mankament to brak informacji o składzie i inych duperelach z nią związanych w języku polskim. Może wy coś wiecie?

Anonymous - Wto 24 Paź, 2006

Klasyka,ikona,symbol.
Jednak dla mnie w duzych ilościach męczące, a płyt wydanych po Never Again nawet nie tykam...

texpolar - Wto 24 Paź, 2006

Browar: jasna sprawa- o gustach sie nie dyskutuje
Anonymous - Śro 25 Paź, 2006

Texpolar: Oczywiście masz racje,ja tylko wyraziłem swoje skromne zdanie na temat. pozdrowionka.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group