PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Uzależenienie od komputera/internetu

bnr - Sob 25 Cze, 2005

Ja jestem uzaleziony od tytoniu.
Tomasso - Sob 25 Cze, 2005

Ja moze nie uzalezniony, ale "przywi±zany" - mam pewne obowi±zki. W przeciwienstwie do Yogurth-a nie zarabiam na tym mamony, czasami wrecz dokładam do "interesu" :wink:
Nie widze tez problemu, jesli miałbym odstawic siedzenie na necie/kompie na dłuzej.

cykcyk - Sob 25 Cze, 2005

Jak mi wylaczyli internet na 3 dni to nie moglem wytrzymac, normalnie mnie nosilo. Jak siedze u kogos kto ma dostep do neta to tez musze wejsc, chociaz na chwile.
Jak jestem gdzies nad jeziorem, albo cos w tym stylu to nie tesknie zbyt za netem,ale jak jestem w domu to komputer jest wlaczony non stop.

XbobsonX - Sob 25 Cze, 2005

chyba juz dosc duze :?
nawet od tego forum :? az boje sie na długo odejsc

pyza - Sob 25 Cze, 2005

Cytat:
chyba juz dosc duze Confused
nawet od tego forum Confused az boje sie na długo odejsc

Arbuz - Sob 25 Cze, 2005

jak w domu jestem to glownie przy kompie siedze i faktycznie ciezko sie oderwac zeby zrobic cos innego, ale jak juz wyjde to nie ma takiego problemu
gooy - Sob 25 Cze, 2005

hehe pierwsza rzecza jaka robie po wyjsciu z lozka po wylaczeniu budzika jest wlaczenie kompa (chociaz od razu do niego nie siadam :P ).
przy kompie spedzam dosc duzo czasu, ale staram sie jak najmniej, tylko nie zawsze mam jakies inne sensowne zajecia :? (oczywiscie jako sensowne nie liczy sie: gotowanie, sprzatanie, zmywanie, uczenie sie itp :P )

bnr - Sob 25 Cze, 2005

Ja glownie siede przy kompie dlatego, ze scigam i slucham muzyke, czasem ogladam filmy.
gooy - Sob 25 Cze, 2005

hehe ja prawie wszystko robie przy kompie :P
gdybym mial tylko lodowke obok kompa i kibel zamiast fotela to chyba juz bym w ogole nie musial wstawac :lol: 8)

Anonymous - Sob 25 Cze, 2005

gooy napisał/a:
hehe ja prawie wszystko robie przy kompie :P
gdybym mial tylko lodowke obok kompa i kibel zamiast fotela to chyba juz bym w ogole nie musial wstawac :lol: 8)


wiesz, ze cos w tym jest... :P

Putin77 - Sob 25 Cze, 2005

no ja na kompie slucham glownie muzyki i utrzymuje kontakt z ludzmi z ktorymi nie moge sie w inny sposob skontaktowac ale nie raz zdarzalo sie ze nie mialem kompa przez 3-4 miesiace i jako mi to zwisalo jest to korzystam nie ma to chuj z tym sa inne rozrywki ktorymi moge zajac czas
Jules Winnfield - Sob 25 Cze, 2005

jak w domu jestem to non stop siedzę, instaluję nowe linuxy, konfiguruję sieć domow±, co¶tam grzebię w necie, słucham muzyki i ogólnie tracę czas ;)
ale jak nie mam dostępu to trochę mi brak ale do wytrzymania swobodnie,(a jak gdzie¶ wyjadę to już zupełnie luz i nawet chwila wytchnienia ;) ) chyba że mam jaki¶ problem z czym¶ to będę siedział przed komputerem do oporu i nic mnie sprzed niego nie wyci±gnie... :roll:
a jak nie wypali mój szczytny zamiar otworzenia/zatrudnienia się w studio nagraniowym(choć i to ze sprzętem komputerowym) to i pewnie przyszło¶ć komputerowa mnie czeka stety/niestety...
a parę lat temu non stop grałem w planeskejpy i inne arcanum i wtedy to dopiero się traciło czas :roll:

gooy - Sob 25 Cze, 2005

najter napisał/a:
gooy napisał/a:
hehe ja prawie wszystko robie przy kompie :P
gdybym mial tylko lodowke obok kompa i kibel zamiast fotela to chyba juz bym w ogole nie musial wstawac :lol: 8)


wiesz, ze cos w tym jest... :P

ja tylko nie jem przy kompie jak jestem w gosciach :P

najbardziej mnie tylko dobija fakt ze wiekszosc czasu ktory spedzam przed kompem jest totalnie bezproduktywna :?

Tomasso - Nie 26 Cze, 2005

Tak Nazik jestes uzalezniony od internetu jak i wiekszosc osob na tym forum * :idea:

*wynika z tego tematu.

_ziemniook - Nie 26 Cze, 2005

gooy napisał/a:
hehe ja prawie wszystko robie przy kompie :P
gdybym mial tylko lodowke obok kompa i kibel zamiast fotela to chyba juz bym w ogole nie musial wstawac :lol: 8)


Ja tesz baaardzo dużo czasu przed kompem spędzam, ale ja jeszcze jak±¶ lasie pod biurkiem bym musiał mieć... Chyba wiecie po co?:)

bnr - Nie 26 Cze, 2005

_ziemniook napisał/a:
Ja tesz baaardzo dużo czasu przed kompem spędzam, ale ja jeszcze jak±¶ lasie pod biurkiem bym musiał mieć... Chyba wiecie po co?

Zeby zbierala okruchy chleba, ktore owczesniej spadly na podloge?

_ziemniook - Pon 27 Cze, 2005

bleedandroll napisał/a:
_ziemniook napisał/a:
Ja tesz baaardzo dużo czasu przed kompem spędzam, ale ja jeszcze jak±¶ lasie pod biurkiem bym musiał mieć... Chyba wiecie po co?

Zeby zbierala okruchy chleba, ktore owczesniej spadly na podloge?


To tesz... Niech pozbiera okruchy chleba i popije ¶wierzym, cieplutkim mleczkiem!:)

_ziemniook - Pon 27 Cze, 2005

W sumie to idem spać...
Hmm... Seksizm? Że ja niby takie my¶li nieładne mam?? :lol:
Ja tam tylko o piciu cieplutkiego mleczka przez jak±¶ lasie, która klęczy pod twoim biurkiem komputerowym :twisted: gdzie tu co¶ z seksizmen to ja niewiem :mrgreen:

Martyna - Pon 27 Cze, 2005

zalosne :?
Dżagoda - Pon 27 Cze, 2005

Cytat:
Ja jestem uzaleziona od tytoniu.

Łajek - Pon 27 Cze, 2005

Jak siedze w domu, to najczesciej przy kompie.
Jak gdzies wyjezdzam badz wychodze, to nie odczuwam jego braku, wiec chyba nie jest tak zle ;)

MS - Pon 27 Cze, 2005

Martyna napisał/a:
zalosne :?
_ziemniook dostal ostrzezenie.

A wracajac do tematu, to ja jestem na granicy uzaleznienia od netu i od alkoholu. Tzn. naduzywam, ale potrafie zrobic przerwe, zwykle metoda przerzucania sie z jednego na drugie :-)

Łajek - Pon 27 Cze, 2005

Yogurth napisał/a:
zrób sobie odwyk jointami i dziewczynami

Z adziewczynami to tez chyba juz nalog :P :lol: :lol: :lol:

gooy - Pon 04 Lip, 2005

http://wiadomosci.wp.pl/w...edTs=1120486485
MS - Pon 04 Lip, 2005

gooy napisał/a:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=7562749&rfbawp=1120486485.790&redId=201577789442c94455c4c00&redTs=1120486485
To ja juz sie wole nie leczyc :-?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group