PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Zdrada

Ryszard - Śro 28 Lip, 2010

Zgoda z Gujem. To trochę tak jak pisywał swego czasu Jaś Skoczkowski tutaj na forum
Aneta - Czw 29 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
zdrada w związku sama w sobie nie jest niczym złym, złym jest tylko to że krzywdzi się w ten sposób druga osobę


to żeś dał debilizm miesiąca :lol:

Rotten82 - Czw 29 Lip, 2010

Aneta napisał/a:
Mecenas napisał/a:
zdrada w związku sama w sobie nie jest niczym złym, złym jest tylko to że krzywdzi się w ten sposób druga osobę


to żeś dał debilizm miesiąca :lol:

Podbijam tą kandydaturę :!: :grin:

Mecenas - Czw 29 Lip, 2010

moje wy dzieci kochane, a macie tyle wyobraźni żeby sobie przedstawić taką sytuację: jest para która chce byc z sobą ale są na tyle pojebani że nie przeszkadza im że sypiają z innymi partnerami, traktując to jak sport
uwaqżam że to muczo chore ale poznałem niedawno takich niedoruchańców :geek:

Aneta - Pią 30 Lip, 2010

ale to nie zdrada
to po prostu kretyni

heroina - Pią 30 Lip, 2010

to nie zdrada,
to po prostu ruchanie się z kimś na boku, bez nadmiernego wzruszania tym faktem partnera

Spoko Kumpel - Pią 30 Lip, 2010

a gdy ktoś mając partnerkę wali sobie konia myśląc o innej, to czy możemy już mówić o zdradzie?
Rotten82 - Pią 30 Lip, 2010

Spoko Kumpel napisał/a:
a gdy ktoś mając partnerkę wali sobie konia myśląc o innej, to czy możemy już mówić o zdradzie?

tak, a jak praworęczny straight edge zwali sobie lewą ręką, to traci swoje iksy :old:

UndergroundMe - Pią 09 Wrz, 2011

Podobno jeśli ktoś zdradził raz, zdradzi kolejny. Nie wiem, co ludzi kręci w niszczeniu wartości, które stworzył? Nawet praktyki seksualne angażujące osoby trzecie, do których zachęca partner są przecież powodem do utraty stabilności w związku. To - http://sites.google.com/site/2492news/ - już głupota i debilizm dla wiecznych dzieciaków.
BadMotherfucker - Pią 09 Wrz, 2011

A gówno prawda - znam wiele przypadków kiedy partnerzy angażowali osoby trzecie i wciąż żyją ze sobą w zgodzie i kochają się nawzajem
Jest to tylko kwestia tego jak odbiera się seks - jeśli jest on wyznacznikiem zaufania i miłości, coś na zasadzie traktowania człowieka jako swojej własności to mamy problem.
Jeśli natomiast seks jest zabawą, znakomitym sposobem na spędzanie czasu, rozładowanie napięcia, uczuciem wolności i naładowaniem swoich baterii to nie widzę problemu aby partnerzy bawili się w trójkąty, czworokąty czy nawet orgie

trybul - Wto 13 Wrz, 2011

Ostatnio poznałem dziewczynę która swojemu byłemu na urodziny zaproponowała trójkąt z jej koleżanką. Delikwent odmówił, bo jak stwierdził nie chce żeby ktoś poza nim ją dotykał. Po kilku tygodniach okazało się że notorycznie ją zdradzał.

Jak dla mnie tylko postępowanie tego palanta jest godne potępienia.

Zwierz@k - Nie 18 Wrz, 2011

cieć z niego że odmówił :lol:
Mecenas - Nie 18 Wrz, 2011

i tak by się rozpierpzyło, a przynajmniej miałby co wspominac na starość :)
jak swojej kiedyś w przypływie szczerości powiedziałęm że mam fantazje z dwoma kobietami to się śmiertelnie obraziła i kilka godzin się do mnie nie odzywała, a że jechaliśmy wtedy pociągiem to było bardzo niemiło
aha, fantazja to nie znaczy że skorzystałbym gdybym miał okazję

Jako - Wto 24 Sty, 2012

Zdrada dla mnie jest idiotyzmem:). ja nigdy swojej partnerki ie zdradziłem i nigdy nie zamierzam zdradzić. Aktualnie jestem wolny :sad:
FRED K. - Nie 25 Maj, 2014

dla mnie zdrada jest czyms chujowym, ale zdradzam. moze kiedys się to zmieni :grin: :grin: :grin: partnerce o tym nie powiem zeby nie bylo krzywdy, niebawem chce się zmienic. chce zeby sie udalo, ale to nie moja wina ze jak zobacze taka TIIIIIIIIT to nie ma zeby jej nie wypierdolic ;-) ale z byle jaka sie nie zadam, na dziwki tez nigdy nie pojde, swoj honor mam.
Gain Kain - Czw 29 Maj, 2014

Zmiana prawej dłoni na lewą to żadna zdrada.
FRED K. - Pią 30 Maj, 2014

nie no obydwiema za włosy targam przy lizaniu jajec, wiec obie rece w grze. 8-)
BiteItYouScum - Pią 30 Maj, 2014

Nie pogadasz. :crazy:
ZŁY PUNKS - Pią 30 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Nie pogadasz. :crazy:
z tobą wirtualny wojowniku pewnie NIE!!!!
BiteItYouScum - Pią 30 Maj, 2014

A ty kim jesteś? Królem Sparty?
ZŁY PUNKS - Pią 30 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
A ty kim jesteś? Królem Sparty?
Będę TWOJĄ zmorą na tym forum :old:
BiteItYouScum - Pią 30 Maj, 2014

To dobrze. Nabijemy trochę postów może odżyje. :jacko:
mrowazerowa - Nie 01 Cze, 2014

he, lepiej nie zdradzać bo jeszcze wbije detektyw Pietrow z ekipą, a jak już to dyskretnie^
BiteItYouScum - Nie 01 Cze, 2014

Ludzie często robią innym to czego na własnej dupie nie chcieliby doświadczyć. Mentalność Kalego i chujoza umysłowa. :crazy:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group