PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Filmy! Książki!

Mecenas - Śro 08 Gru, 2010

jedyny film lyncha który da sie oglądac na trzeźwo to straight story, reszte trzeba ogladac na fest bani
Stanzberg - Śro 08 Gru, 2010

Akurat Prostej Historii nie lubię, jest zbyt zwyczajna.

Nie wiem, czy na bani, czy nie, zdarzało się i tak, i tak. ;-)

suchy693 - Śro 08 Gru, 2010

Blue velvet Pany jest dobreeeeeeeeeeeeeeeee :bananik: :bejzbol:
suchy693 - Czw 09 Gru, 2010

polecam daje do myśślenia :bananik:
zachariasz - Czw 09 Gru, 2010




ostatnio oglądam filmy na kino5.pl
niezła baza i BEZ LIMITU :!:

kubarockman - Czw 09 Gru, 2010

Breaking Bad - zajebisty serial :!:
Stanzberg - Pią 10 Gru, 2010

Bruno Jasieński i jego wiersze.

Żyd + komuch = geniusz.

czaka - Sob 11 Gru, 2010

suchy693 napisał/a:
dece napisał/a:


Już wkrótce biografia Kukiza z Piersi "Jak zostałem narodowcem"
No cóz pewnie kiedys jakas bedzie ale tak na marginesie to KUKIZ zawsze był antykomunista zagorzałym i chwała mu za to [o muzyce jego nie wypowiadam sie]. :old:
Dawniej nie darzył sympatią także tzw. narodowców.
Stanzberg - Nie 12 Gru, 2010

No, ale tylko krowa nie zmienia poglądów, widać teraz można i maszerować z naziolami i nie widzieć problemu. :-|
xkrzysiekx - Nie 19 Gru, 2010

nawet jak sie spiewalo "Impresje nacjonalistyczne" :-|
Elano07 - Wto 21 Gru, 2010

Jeżeli nikt jeszcze nie podał tego filmu to polecam 'źródło' w reżyserii Darrena Aronofskiego
suchy693 - Wto 21 Gru, 2010

:bananik:
Mecenas - Pon 27 Gru, 2010

obejrzałęm se sid i nancy, gary oldman w roli sida wymiata, zajebiście oddany klimat 77, ale z racji oryginalnej wersji językowej jestem nieco po seansie zmęczony :/
bladaczka - Pon 27 Gru, 2010

debiut nieśmiertelnego Roba Zombiego-dom tysiąca trupów WYMIATA :jacko: aż sobie zamówiłam figurkę kapitana Spauldinga za trzy dychy :crazy: :crazy: postawię na szafce nocnej :lol:
Szmaj - Wto 28 Gru, 2010

,,Tortilla Flat'' Johna Steinbeck'a,gorąco polecam.
Stanzberg - Czw 30 Gru, 2010

Czytałem kilka razy, po trzecim się nudzi.
czaka - Sob 01 Sty, 2011

Ostatnio czytałem Vaterland Harrisa. Bardzo dobra książka, nie jest naiwna, ciekawa historia sensacyjna i profesjonalna wizja zwycięskiej 3 Rzeszy.
suchy693 - Sob 01 Sty, 2011

wolę tą ,prawie taka sama tematyka :eek:
czaka - Sob 01 Sty, 2011

Kojarzę
czaka - Sob 01 Sty, 2011

Z takich klimatów znam jeszcze SS-GB i Brunatną rapsodię.
BadMotherfucker - Nie 02 Sty, 2011

Szukam czegoś ciekawego do przeczytania - jakiś cynizm z nutą stoicyzmu a wszystko okraszone dobrym żartem (np. czarnym humorem)
bladaczka - Nie 02 Sty, 2011

cynizm z nutą stoicyzmu..spoglądam na regał i przychodzi mi do głowy autobiografia salvadora dali albo transatlantyk miszcza witolda.cynizmu ci u niego dostatek.akurat takie dziwy dosięgam wzrokiem :mrgreen: jeszcze poezje tuwima,ale to poezja,więc pewnie zaraz poleci na mnie gradobicie :bananik:
Mecenas - Nie 02 Sty, 2011

poezja jest dla pedałów :glupek:
BadMotherfucker - Pon 03 Sty, 2011

bladaczka napisał/a:
cynizm z nutą stoicyzmu..spoglądam na regał i przychodzi mi do głowy autobiografia salvadora dali albo transatlantyk miszcza witolda.cynizmu ci u niego dostatek.akurat takie dziwy dosięgam wzrokiem :mrgreen: jeszcze poezje tuwima,ale to poezja,więc pewnie zaraz poleci na mnie gradobicie :bananik:


To ja może podam najdokładniejszy przykład tego o czym mówię - Jacek Piekara a dokładniej jego książki traktujące o inkwizytorze. Jeśli miałbym ubrać w słowa to co on tam wypisuje to zrobiłem to pisząc prośbę, chociaż zdaję sobie sprawę z tego jak bardzo mogę się mylić. Ten klimat, ten język, ten humor i ciekawa historia - dla mnie literacki IDEAŁ
Czegoś takiego szukam :grin:

Ale mnie artystycznie poniosło :cojest:

Mecenas napisał/a:
poezja jest dla pedałów :glupek:


I kobiet :bananik:

BadMotherfucker - Pon 03 Sty, 2011

Ten Trans-Atlantyk może być niezły :!:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group