PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - AFI (A Fire Inside)

dexter_m - Wto 10 Kwi, 2007

Ale oni musyką w 200% pasują do tego całego pedalstwa :mrgreen:
einer - Wto 10 Kwi, 2007

kapa112 napisał/a:
AFI to gówno i porównywanie tego z The Clash to przesada(wieeeeeeeeeeeelka)...popatrzcie tylko jak ci goscie wygladaja!!!!!


nie jest ważne jak wyglądają tylko jak grają... wygląd nie ma najmniejszego znaczenia... równie dobrze mógłbym się śmiać z Offspringa... po za tym każda kapela w starciu z Clash wypada słabo, bo żadna nie jest w stanie nawet podobnie do nich grać, prezentować podobny styl... To tak jakby porównywać Offspring do drugiej fali punk rocka :twisted: [od razu przyznaję się że nigdy nie słyszałem AFI]...

kapa112 - Wto 10 Kwi, 2007

ja nie mówiłem tylko o wyglądzie, ale i o muzyce
Quostek - Czw 12 Kwi, 2007

Nie lubię. Strasznie schematyczne, w dodatku bez wykopu.
Zwierz@k - Czw 12 Kwi, 2007

zawse twierdzilem, ze schematyczność w pankroku to nic złego, bo ciężko tu wymyślić coś nowego.
AFI to bym akurat tego nie zarzucił, ale w sumie za malo ich słyszałem, wiec nie wypowiadam się.

Quostek - Pią 13 Kwi, 2007

Zwierz@k napisał/a:
zawse twierdzilem, ze schematyczność w pankroku to nic złego, bo ciężko tu wymyślić coś nowego.


Teoretycznie tak. Ale w punku "schematyczność" również nabiera innego znaczenia. Ciężko mi to uchwycić w słowach.

cykcyk - Pią 13 Kwi, 2007

Quostek napisał/a:
Nie lubię. Strasznie schematyczne, w dodatku bez wykopu.


Ja pierdole, jak czytam takich znawcow to az mi rece opadaja. Zarzucac schematycznosc zespolowi, ktory od kilku albumow ewoluuje stylowo. Zenua :roll:

Quostek - Pią 13 Kwi, 2007

cykcyk napisał/a:
Ja pierdole, jak czytam takich znawcow to az mi rece opadaja. Zarzucac schematycznosc zespolowi, ktory od kilku albumow ewoluuje stylowo. Zenua


Nie uważam się za znawcę. I jeśli sądzisz, że w taki sposób przekonasz mnie żebym posłuchał więcej AFI, to Ci raczej nie wychodzi.

A po tym, jak sprofanowali The Cure, mam do nich uprzedzenie.

bnr - Pią 13 Kwi, 2007

Hanging garden imho akurat im wyszlo bardzo przyzwoicie.
hellcat - Pią 13 Kwi, 2007

Przesłuchałam chyba płytę z 2006r (tytułu nie pamiętam), bieda.
Podobno kiedyś inspirali się Misfitsami, o to to bym sobie wypróbowała...

cykcyk - Sob 14 Kwi, 2007

Quostek napisał/a:
Nie uważam się za znawcę. I jeśli sądzisz, że w taki sposób przekonasz mnie żebym posłuchał więcej AFI, to Ci raczej nie wychodzi.


Nie mam nawet zamiaru Cie przekonywac, ale skoro wypowiadasz sie o zespole i wydajesz sady to chociaz zapoznaj sie z jego cala tworczoscia zamiast pieprzyc farmazony.


hellcat napisał/a:
Podobno kiedyś inspirali się Misfitsami, o to to bym sobie wypróbowała...


To posluchaj EPke "All Hallows"

bnr - Sob 14 Kwi, 2007

Hellcat: i na epce zatytulowanej wdziecznie A fire inside i na plycie Shut your mouth... sa covery misfitsow.
Punk_Tarnów - Sob 14 Kwi, 2007

musze tego posluchac...jakie albumy sa najlepsze??
drug dealer - Czw 06 Lis, 2008

prawie cala dyskografia AFI na sprzedaz!!!

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=9394604


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group